Opinie o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Karol

Na jakim poziomie trzeba mówić po angielsku?

Karol

Pracowałem dwa tygodnie, akwizycja i wciskanie paneli po domach.Szef arogancki i widać że nie ma podejścia do nowych osób bez doświadczenia.

Odradzam opinie się pokrywają z Moją.

Jarek

Nie polecam pracy dla tej firmy. Całkowita amatorka.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
messaBeka

pisanie sobie pozytywnych opinii jest niczym pies który liże sobie sam jaja dajcie spokój, robicie to tak nieprofesjonalnie że aż oczy bolą mistrzowie marketingu się znaleźli piszą pozytywy minuta po minucie

Janusz

Firma się rozwija i naprawdę traktują wszystkich po ludzki za co duży plus

Borok Sałata

Instalacja wykonana wzorowo, Panowie naprawdę przykładali się do pracy, w 2 dni wszystko zostało zamontowane i uruchomione.

Super firma

Bardzo sobie chwalę możliwość rozwoju. Zaczynałem prace w dziale obsługi klienta a obecnie pracuje w dziale sprzedaży. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy. Normalna umowa i spoko warunki finansowe. Śmiało firme moge polecić każdemu

Dawid
@Super firma

Całkowite bzdury pisane przez szefa. Warunki tragiczne w porównaniu do innych firm i całkowity brak umiejętność przekazania wiedzy przedstawicielowi już nie mówię o szkoleniach. Chodzenie po domach i naciąganie starszych ludzi.Wytrzymałem 2 dni i podziękowałem całkowita amatorka ale nie dziwie się dopiero zaczynają przygodę z sprzedażą.

Dawid
@Super firma

Całkowite bzdury pisane przez szefa. Warunki współpracy całkowicie odbiegające od tego co było mówione. Praca polega na chodzeniu po domach i naciąganiu starszych ludzi na audyt. Wytrzymałem 2 dni i zrezygnowałem. Nie dziwie się że nie potrafią szkolić ponieważ są na rynku parę miesięcy. Doradzam sprawdzić umowę bo to co jest mówione to mówione a na papierze co innego. Typ prowadzenia firmy oceniam jako typowo amatorski a pracowałem już w wielu firmach. Osobiście odradzam ale każdy ma swoje zdanie i akceptuje różne warunki współpracy czasami nie mając wyjścia. Ja na szczęście po 2 dniach obserwacji zrezygnowałem i oceniam to jako bardzo dobry wybór, z tego co wiem od innych rotacja na bardzo dużym poziomie.

MARIUSZ

POLECAM W 100 %

Jedna z wielu nowych firm które powstałą w tym roku i szuka dużych pieniędzy naciągając ludzi na instalacje paneli w kwotach nie mających nic wspólnego z rynkiem lokalnym i ogólnopolskim. Głównie szukają ludzi bardzo mało świadomych oraz nie sprawdzających cen rynkowych. Działają na szybkim podjęciu decyzji że niby okazja, po rozmowie z przedstawicielem raczej wiedza na poziomie słabym i sposób wysławiania nie wskazywał na dużą wiedzę metoryczną na temat praacy i ogólnego podejścia do klienta. Jestem zniesmaczona i oceniam firmę negatywnie.

Tomasz

Ocena 1/10 brak doświadczenia plus chamskie podejście do klienta

Niestety klient

Odradzam, bardzo drodzy, ekipa straszny (usunięte przez administratora) zostawiła po sobie

Firma powstała w tym roku ceny wyciągnięte do oporu aby wydoić klienta, porównałem ofertę z 5 innymi i wszystkie były około 10 tyś tańsze na tych samych materiałach. Więc pisze opinie tym co się zastanawiają nad ich ofertą.

Daniel

Nie polecam bardzo słaba obsługa.

Tomasz B
@Daniel

Całkowity brak kontaktu chcialem sie dowiedziec gdzie wysałac wypowiedzienie to jak tylko wspolnilem to zablokowali mój nr tragedia ....

Łukasz

Był przedstawiciel cena niestety 40% wyższa niż rynkowa na słabym sprzęcie. Słaba wiedza przedstawiciela i szybko się denerwował jak rozmowa nie szła po jego myśli a jak powiedziałem ze nie decyduje się to już całkowicie zrobił się agresywny. Więc niestety opinia negatywna chociaż myślałem ze wezmę instalację od tej firmy.

Roman

Jaka cena za KW ?

Roman
@Roman

Dostalem oferte prawie pod 6 tys za kw i jeszcze tam mu sie spieszylo z podpisaniem umowy zeby cena w promocji i tylko teraz. Dobrze ze odmówilem bo nie znalazjem droższej instalacji odradzam a ich okazje i super oferty to podpucha ....

Messaverde Energy
@Roman

U nas cena za kilowat to 4000 zł, więc musiałeś się pomylić i dostać ofertę z innej firmy.

Piotrek
@Messaverde Energy

Haha chyba dla rodziny i znajomych 4tys u mnie tez był wasz pracownik nie tak dawno i cena nie wiele mniejsza jak 6 za kw

Messaverde Energy

Sebastian skwarczynski
@Krzysztof

8 tysi

PRAWIE KLIJENT

Mało brakło a nie wypowiedziałbym umowy, Dzięki temu ze wszedłem i sprawdziłem opinie na forum zdążyłem wypowiedzieć umowę. To co opisane jest zgadza się faktycznie ceny bardzo wysokie i znalazłem firmę o 1/3 tańszą o podobnych podzespołach. Ostrzegam przed nimi bardzo mocno napierają na decyzje na już. Pozdrawiam

Tomasz

Nie Polecam opinie poniżej trafne

Jarek

Całkowita porażka to jedyne słowa co przychodzą mi na myśl. Ale nie może być inaczej jak dopiero zaczynają działać na rynku fotowoltaicznym of maja 2020 roku.

Waldek

Firma porażka umówcie się na audyt zobaczycie kompetencje:-] Nie mówię już o cenach zestawów które nie są nawet zbliżone do średnich cen rynkowych.

Zostaw merytoryczną opinię o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA - Katowice

• Jak się pracuje w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 44 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA
4.1/5 Na podstawie 94 ocen.

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA