Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

DsZ

no ale przecież, "tymi ręcami" sam nie zbudował tego swojego imperium, musiał mieć do tego ludzi, na serio nie ma tam nikogo kto wytrzymał ze trzy lata?

You!
@DsZ 21.12.2016 05:59

Są tacy co wytrzymali dłużej niż 3 lata- wszyscy z Łomży :P

Starszy kolega Wojtek
@DsZ 21.12.2016 05:59

Jest wielu

Roberto

Byłem pracownikiem Fargotex-u i wiem jak to wyglądało od środka. Szkoda, że firma nie broni się przed hejtem jaki spływa na nią na forum. Mnie jest tu dobrze.

Marian

Fargotex Sp. z o .o. to spoko firma, [pracuję tu już długo i wiem co piszę. Maruderzy i lenie lepiej niech idą do innej firmy!!

Model

Zastanawiam się czy ludzie wchodzą na forum żeby pisać opinie czy po to żeby liczyć ile było napisanych? Jeśli mają zwierać ciągle wulgaryzmy to bardzo dobrze, że są usuwane ponieważ nie mam ochoty czytać tego!!

Koperek
@Model 03.10.2017 19:55

Jeśli nie masz ochoty, to nie wchodź na stronę i nie czytaj, proste. Opinie nie zawieraly wulgaryzmów (administratorzy nie pozwalają na nie), a były pomocne osobom szukającym pracy w tej firmie. Wiele osób pragnie poznać swego przyszłego pracodawcę lub zasięgnąć opinii o firmie jeszcze przed złożeniem aplikacji. Nie rozumiem Twego oburzenia poprzednim postem?(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Wcześniej też wiele osób pisało o rotacji i dopytywałam z czego to wynika @wszystko prawda, piszesz, że zero profesjonalizmu i zrozumienia jest ze strony Fargotex ale czym to się przejawia w codziennej pracy, co tak naprawdę z warunków pracy wam nie odpowiada?

Agnieszka

@Zosia opisujesz swoją sytuacje, która generalizujesz na wszystkich pracowników, czy faktycznie to regularna praktyka? Ogłoszeń jest sporo, ale w zasadzie to może wynikać z wielości lokalizacji. Ilu handlowców przygoda na jeden region?

Marian

Takie duże potrzeby kadrowe są prawdopodobnie konsekwencja braku rąk do pracy wszędzie. Przecież o tym sie mówi od dawna?

Agnieszka

@Mariusz w rekrutacji na jakie stanowisko wziąłeś udział? Jest ich aktualnie naprawdę sporo - czy można wyróżnić w procesie rekrutacyjnym Fargotex jakiś wspólny schemat? Jest on jedno czy wieloetapowy?

Mariusz

Fargotex to bardzo dobry pracodawca a dowiedziałem się o nich jak szukałem dobrej firmy. Już aplikowałem

Mirosławiec

Fargotex dla mnie jest sprawdzonym pracodawcą, nie zmienię go.

Agnieszka

@Antonii a z czego wynika ten strsch pracowników przed prezesem? Możesz opowiedzieć, czy ktokolwiek próbował faktycznie podsunąć swoje własne pomysły na organizacje pracy? Czasami samo stanowisko wywołuje strach, człowiek które je obejmuje może być całkiem życzliwy. Jak to dokładniej wygląda?

Loluś

Jeśli ktoś widzi problemy w firmie to może warto powiedzieć o tym zwierzchnikom? Sądzę, że ważniejsze jest utrzymanie miejsc pracy poprzez dbanie o firmę niż jest niszczenie. Chyba, że ktoś już tu nie pracuje?

Bartosz

Jak widzę Fargotex potrzebuje sporo pracowników. Czym to jest spowodowane? Czy to jakieś nowe rynki zbytu? Może warto aplikować? Gdyby ktoś mógł napisać kilka słów byłbym bardzo wdzięczny. Opinie widzę są pisane przez osoby bardzo negatywnie nastawione!

Nobodywhoyouknow
@Bartosz 24.07.2017 11:26

Nie idz tam! Nie popełniaj tego błędu.

Jeśli już ktoś nie pracuje w firmie i tak bardzo źle ją ocenia to mógłby dla uwierzytelnienia podać swoje dane .?

Modelka

Fargotex to świetna firma i jak już ktoś wcześniej napisał cały czas rozwija się bardzo. Czy sądzicie, że bez dyscypliny pozycja firmy na rynku byłaby tak wysoka? Z pewnością zawdzięcza to sile swojego szefa a ludzie mają świetną pracę, dobrze płatną i z perspektywami na przyszłość.

Exportowiec

A czy tam mają jakąś własną produkcję czy tylko hurtownia jak tylko to drugie to nie ma sobie co głowy zawracać w hurtowniach takie rotacje jak piszecie powyżej to NORMA tam się pracuje po parę miesięcy a w fabrykach spokojnie po parę lat. Tak było jest i będzie zawsze i wszędzie. A pytam bo wisi coś na necie jakaś oferta "export manager"

Igor

Byłem u nich na rozmowie na PH. Szukali osoby z doświadczeniem bo wprowadzali nowy produkt na rynek. Doszedłem do wniosku ze moje 10 letnie doświadczenie z tym konkretnie produktem na rynku (10 lat jako przedstawiciel fabryki ) będzie jakimś, dość dużym atutem. I tu niespodzianka. Na rozmowie w jakimś podziemiu, siada przede mną trojka "najmądrzejszych "ludzi na świecie , takich rozumiecie co pozjadali wszystkie rozumy świata! Nie mający nic oprócz teoretycznego pojęcia o tak specyficznym produkcie. Ja mając bazę klientów,doświadczenie i pomysł na sprzedaż, zostałem przesłuchany z pozycji: my tu są pany a ty tu przyszedłeś po to żeby prosić sie o prace u nas. (usunięte przez administratora) . A tak poza tym jak sie bierze ludzi z doświadczeniem to sie prowadzi rozmowę merytorycznie, słuchając rownież, a nie jak w latach 90, proszę sprzedać długopis i co Pan na to. W momencie gdy wreszcie pokazali mi swój niby " nowy" i w ich mniemaniu super sprzedający produkt....ręce mi opadły. I to był ten moment ze doszedłem do wniosku ze ci ludzie są tylko mocni w gadaniu i nic więcej. Jak powiedziałem co sadze o tym i gdzie może być problem usłyszałem ze sie nie znam i to co oni prezentują jest po prostu hitem. ( nadmienię ze ten wariant moja firma która ma ponad stuletnie doświadczenie w produkcji tego tematu, wprowadzała na rynek 5-6 lat temu i to była totalna porażka) A tu na moje stwierdzenie o tym , usłyszałem od jakiejś paniusi ze nie mam racji bo ona wie po prostu lepiej i już. Koniec. Ona to zaprojektowała,zbadała rynek i wie co mówi. Bufonada i ignorancja ze szkoda gadać. Pózniej, po czasie pomyślałem, czytając opinie ze to niestety tzw" warszafka" i firma która chyba trochę " odleciała" i ostatnie, jak ma sie środki i inwestuje grube setki tysięcy w wypasione biuro w warszawce( kompleks?.?) , to może zainwestować w czynnik ludzki . Bo tak , drodzy Państwo , jak widać na goworku będziecie ciagle szukać nowych, klepiacych tylko wasze i jedyne słuszne racje, ludzi.

Mańka

@nigdy w życiu Czy pomyślałeś dzięki komu Fargotex jest taką firmą? Z całą pewnością fajniej się żyje i pracuje z szefami spokojnymi. Niestety prowadząc poważny biznes jeszcze w dzisiejszych czasach nie zawsze szefowie są mili. Ale silni mają większe szanse.

Agnieszka

@Marek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w Fargotex Sp. z o .o. Jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w tej firmie? Za co szczególnie cenisz sobie Fargotex Sp. z o .o.?

Marek

Fargotex nieustannie się rozwija, dysponują bogatym zapleczem logistycznym,dzięki zaangażowaniu całego zespołu.Współpracują ze wspaniałymi ludźmi – pasjonatami i fachowcami w swoich dziedzinach.Mam pracę w fajnej firmie

też Marek
@Marek 09.05.2017 22:32

współpraca idzie tak dobrze że niedługo tych pasjonatów i fachowców zabraknie, już tylu przerobili

Agnieszka

Widzieliście już nowe oferty pracy?! http://fargotex.pl/career-list/ Aplikujecie?

Milutki

Jestem pracownikiem i potwierdzam, że to fajna firma.

Zadowolony pracownik

Bardzo fajna firma , pracuję tu i wiem co piszę.!!

Tyson

Jak wygląda sytuacja z przedstawicielami handlowymi? Warto się fatygować na rozmowę? Rotacja duża? Jakie gwarantują narzędzia pracy?

Tyson

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko przedstawiciela handlowego?

Model

Ma ktoś informacje o nowych ofertach pracy na stanowisko doradcy salonu sprzedaży?

DsZ

Witam, widzę ofertę na pracuj.pl na stanowisko Dyrektor ds. Zakupów. Równolegle widzę też opinie nt. rotacji kadry menadżerskiej. Jestem z WWA i nie widzi mi się też przeprowadzać do Łomży. Podrzućcie jakąś rzeczową opinię. Z góry dzięki. Pozdrawiam

michu

A jak dział marketingu?

Nika

Widzę, że ponownie pojawiły się ogłoszenia na stanowiska menedżerskie. Jakieś pół roku temu chciałam aplikować na handlowego. Teraz widzę, że pojawiła się oferta na dyrektora marki i finansowego jednocześnie. To raczej niespotykane aby kadra tak rotowała. Wiecie coś więcej na ten temat? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie?

michu

A jak dział marketingu?

Tosia

Mam prośbę dajcie znać, czy ktoś w tej firmie jest Key Accountem dłużej niż rok bo nie wie czy zawracać sobie głowe.

Tosia

Mam prośbę dajcie znać, czy ktoś w tej firmie jest Key Accountem dłużej niż rok bo nie wiem czy zawracać sobie głowe.

janek

już tylu się przewinęło a dalej potrzebują managerów, o matko to iluż oni już tam mają tej kadry kierowniczej ?

Stefan

Ale sobie znalezli handlowego:-):-)

jon

czyżby manager ds komunikacji się zwolnil i teraz szukają specjalisty?

paul

i znów ogłoszenie na handlowego. chyba nikt nie przechodzi okresu probnego, bo cały czas odswiezaja. nie wiem czego moga wymagac na samym poczatku pracy, ze nikt nie zostaje dluzej. ktos probował aplikować na to stanowisko?

2564kr

Pojawiło się ogłoszenie o pracę w Warszawie na stanowisko manager ds. komunikacji marketingowej. Myślicie, że warto? Widzę po wpisach, że w firmie jest duża rotacja pracowników. Co jest przyczyną? Czy ktoś dłużej pracował niż rok?

gozok

andrzej, to prawda, u nich trzeba wykazać doświadczenie. Zastanawiam się tylko czy aby na pewno trzeba mieć własną działalność gospodarczą aby podejmować u nich pracę ? chyba nie..

Serdecznie polecam

tomrk

hej! a co powiecie na prace jako Dyrektor dz. Dekoracji Wnętrz? bo są spore premie jak widze ale nie ma żadnego słowa na temat benefitów, a mówicie, ze zdarzają się w firmie?

prezes
@heniek 07.02.2016 16:59
widzę , że zdążyli zmodyfikować te oferte pracy o której piszesz @3232. W tej chwili to już nie manager ds dekoracji wnętrz ale...

Dyrektor pracował 3 miesiące :-)

DobryZnajomy
@prezes 12.01.2017 21:44
Dyrektor pracował 3 miesiące :-)

Standard

jonsi

Horeca to inna bajka. Pewnie nie mogą nikogo znaleźć, bo w kontraktach liczą się układy i handlowcy z doświadczeniem trzymają się jednej firmy. Nawet za dużą kasę mało kto by chciał zmienić firmę, w której długo pracuje. A słaby się nie przebije do decyzyjnych osób w kontraktach.

dobek

Handlowy to tam był chyba długo. Przynajmniej chyba ponad rok temu szukali jego asystentki, więc musiał tam sporo pracować.

rekrutowany

nie polecam

Ela

Czy ktoś może wie jak wygląda bezpośrednia współpraca z Prezesem na stanowisku Asystentki? Czy jest to człowiek wymagający, ale jednocześnie nie Despota?

mam pracę

mam pracę ale przeglądam ogłoszenia różnych firm. Tej nie polecam gdyż co jakiś czas (parę miesięcy) szukają nowych ludzi na te same stanowiska(usunięte przez administratora)

Benia

Patrząc na jakość kształcenia oferowaną przez wyższe uczelnie w Łomży, nie dziwię się, że na poważniejsze stanowiska łomżyńskie firmy muszą dłuuuuuuugo szukać. Pytanie ile z was zna angielski na tyle, aby móc porozmawiać z osobą z zagranicy? O dobrej znajomości offica nie wspomnę...

Grześ

Na pewno warto wysłać email. Nie każdego stanowiska dotyczy bowiem ten książkowy mobbing. Być może będziesz miał szczęście

Jurek

Żenująco duża rotacja uniemożliwia zatrzymanie kompetencji i rozwój firmy. Szef zdaje się nie dostrzegać jak beznadziejnie szkodliwy wpływ wywiera duża rotacja, że na rozwój potrzeba czasu i planu działania, że trzeba czasem wysłuchać kompetentnych pracowników, którzy pracują na pierwszej linii z klientem. Jeżeli nic się nie zmieni w podejściu firma skazana jest na przegraną.

ka

Tak, jak powyzej - jak ktos sie nie sprawdza, to nie jest trzymany na siłę. Ktoś zasłuży to awansuje. Firma chce się rowijać, więc wymaga, a nie wszyscy chcą/potrafią rowijać się w równym tempie.

kasia

Witam czy warto w Tej Firmie zostać Asystentką Prezesa zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy proszę dajcie znać

daria

jak się pracuje w tej firmie, teraz szukają do marketingu, jakie są zarobki, atmosfera?

Zostaw opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fargotex Sp. z o .o.