Fargotex Sp. z o .o.

Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

Dlaczego?

Dlaczego jest poszukiwana osoba do działu eksport? Czy często poszukują? Non stop? Czy ludzie odchodzą?

@Dlaczego?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Rekrutacja na stanowisko Export Managera jest prowadzona w związku z rozwojem naszej firmy w szczególności kanałów dystrybucji. Zachęcamy do nadsyłania aplikacji, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

obserwator

Pamietaj, że jezeli rozwiązanie nastąpiło nie z Twojej winy, nawet na umowie na czas określony, możesz domagać się wyplaty odprawy. W Twoim przypadku to jedno miesięczne wynagrodzenie bo pracujesz krócej niż 2 lata. Choć przy umowach o pracę na czas okreslony nie ma obowiązku podawania przyczyny rozwiązania umowy, ale co Ci szkodzi aplikować o odprawę. Takie jest prawo, a i utrzesz nosa pracodawcy. :). warto walczyć o swoje i edukować "zasiedziałych".

Ktoś

Brawo za opinię. Niestety, to prawdziwe kulisy pracy w Fargotex. Niestety, dla ludzi którzy nieświadomi rzeczywistości panującej tam zmienili swoje dotychczasowe zatrudnienie. Ku przestrodze innym! Tobie życzę powodzenia.

@Ktoś

Dzień dobry, chcemy Państwa poinformować, że każda opinia ma dla nas znaczenie i zawsze bierzemy ją pod uwagę w przypadku dalszych działań organizacji. Wielu z naszych pracowników jest związanych z naszą firmą od kilku lat i cenią sobie pracę w Fargotex Group. Dlatego też, jeśli zastanawiają się Państwo, jak w rzeczywistości wygląda praca u nas, to najlepiej przekonać się o tym samodzielnie. Aktualne oferty pracy znajdą Państwo na stronie: https://www.fargotex.pl/kariera W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Ktos
@Fargotex Sp. z o .o.

Z tego co wiem, to ostatnio duża liczba tych osób „związanych z firmą od lat” odeszła. I to nie z potrzeby zmiany. Źle się tam działo zawsze, a teraz tylko gorzej i gorzej. Szkoda, ze w Łomży nie ma innej dużej firmy, w której wszystkie te osoby mogłyby znaleźć pracę wykorzystując swoje doświadczenie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Fargotex Sp. z o .o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dzień dobry, w Wigilię wiele osób ma dzień wolny. Organizujemy dyżury, aby nasi Klienci mogli jednak zrobić jeszcze tego dnia zakupy. Często są one organizowane w ramach skróconego czasu pracy. Wyjątek stanowią nasze showroomy, które pracują w normalnych godzinach. Na tę chwilę jeszcze nie zapadła decyzja, jak praca w Wigilię będzie zorganizowana w tym roku. Z pewnością Pracownicy zostaną o tym jednak poinformowani odpowiednio wcześniej. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Ciekawski

Drodzy, czy macie informacje czy coś się zmieniło z nowym rokiem w firmie Fargotex? :)

bodega

To kto jest w HR teraz?

@Ciekawski

Dzień dobry, w imieniu całej firmy pragniemy poinformować, że wraz z nowym rokiem do naszego zespołu dołączyło kilka nowych osób i jednocześnie prawdziwych pasjonatów naszej branży, co bardzo nas cieszy. Cały czas intensywnie się rozwiajmy i w związku z tym prowadzimy kolejne rekrutacje. Informacje można znaleźć na naszej stronie karierowej: https://www.fargotex.pl/kariera Chętnie udzielimy też odpowiedzi na pytania dotyczące ofert. Zainteresowane osoby poprosimy o kontakt pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Nie polecam tej firmy. Atmosfera okropna, Ciągle presja (usunięte przez administratora)rotacja i żadnych ciekawych benefitów. Ludzie fajni, ale biedni, bo w końcu będą mieli dosyć takich warunków i wtedy, będą żałowali, że tak późno zdali sobie z tego sprawę. Na plus lokalizacja i przyjemna branża. Ludzie naprawdę są lepsze miejsca pracy.

Damian
@były pracownik

Presja na wyniki nie jest niczym dziwnym, bo każda firma liczy na zysk. Jednak dobrze byłoby, żeby pracownicy byli za to odpowiednio wynagradzani. Ty piszesz, że pakiet benefitów nie jest zbyt atrakcyjny. Czy może pracodawca jako dodatek motywujący oferuje premie lub przydatne szkolenia?

@były pracownik

Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pan współpracę z naszą firmą. Każda opinia ma dla nas bardzo duże znaczenie i zawsze bierzemy ją pod uwagę w podejmowaniu dalszych działań organizacji. Każda branża ma swoją specyfikę - w branży handlowej, gdzie celem jest sprzedaż, praca zawsze jest dynamiczna i dość intensywna. Dokładamy natomiast wszelkich starań, aby atmosfera w naszej firmie była jak najlepsza. Dlatego też dbamy o możliwość rozwoju naszych pracowników i stworzenie im dobrych warunków do pracy. A wielu pracowników jest związanych z naszą organizacją od kilku lat. Jeśli chodzi o nasz pakiet benefitów to staramy się budować go w oparciu o potrzeby pracowników. W pakiecie znajdują się m.in. karta sportowa oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie czy pakietu medycznego. Osoby odbywające podróże służbowe mają natomiast do dyspozycji służbowe auta. Staramy się dbać o komfort pracy wszystkich członków naszego zespołu. Dziękujemy natomiast za docenienie naszej lokalizacji oraz przyjemniej branży. Możemy potwierdzić, że praca w branży tekstylnej rzeczywiście niesie ze sobą mnóstwo pozytywnych doświadczeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy, aby sami się o tym przekonali :) Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo aktualne oferty pracy: https://www.fargotex.pl/kariera W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Kierownik Salonu Showrmom?

Dzień dobry. Po raz kolejny widnieje ogłoszenie na stanowisko Kierownika Salonu. Zastanawiam sie aby aplikować. mam doświadczenie. Z czego wynika taka częsta rotacja na tym stanowisku?

Kierownik Salonu Showroom

Czy zakres obowiązku jest na tyle wysoki że ludzie odchodzą i nie dają sobie rady czy nie ma odpowiedniej osoby? Jak to jest? Praca wydaje się fajna i ciekawa.

@Kierownik Salonu Showroom

oczekiwania wyższe niż jest to mozliwe. brak narzędzi. zarzadzanie dyrektywne. podejscie do człowieka a właściwe jego brak.nie rekomenduje.

@Kierownik Salonu Showrmom?

Odradzam, poczytaj opinie. Rotacja wynika z nieudolnego zarządzania ludźmi i brakiem szacunku. Jeśli masz doświadczenie, szkoda go na te firmę. Tam nikt tego nie doceni. W Warszawie przewinęło się dziesiątki takich jak Ty. Szanujący się człowiek z wiedzą i doświadczeniem ucieka prędzej czy pozniej.

@Kierownik Salonu Showroom

Nie istnieje coś takiego jak zakres obowiązków. Jest" ramowy ". Obowiązkiem pracownika jest wszystko co w danym momencie się dzieje. I nie jest to kwestia wygórowanych wymagań, raczej nieudolnego zarządzania potencjałem pracownika. Sami odchodzą Ci, którzy znają swoją wartosc na rynku pracy. Pozostali są zwalniani bo nie sprostali oczekiwaniom p. Prezesa które są tak samo ramowe jak zakres obowiązków. Praca ciekawa i fajna fakt, ale w Fargotex bardzo niestabilna. Radzę poszukać poważnego pracodawcy.

@Kierownik Salonu Showrmom?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Szczegółowe informacje na temat samej oferty można znaleźć na stronie: https://www.fargotex.pl/kariera/kierownik-salonu Natomiast w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące oferty. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Wallis*

Tak czytam te wpisy obfite i zastanawiam się skąd czas i energia na nie? Nie macie obowiązków, pasji, interesujących zajęć w czasie wolnym? Jak nazwać takich ludzi? Nieudacznicy? Jeżeli pracując w tej czy jakiejkolwiek firmie nie odpowiadają mi warunki- odchodzę, jeżeli postanawiam zostać- akceptuję je i zwyczajnie wykonuję swoje obowiązki. No ale powiedzmy sobie szczerze, żeby odejść trzeba mieć odwagę i umiejętności, a tego najwyraźniej osobom tutaj obecnym brak. Komu współczuć? Pracownikom, a może pracodawcy?

@Wallis*

Napisanie opinni nie zajmuje tak dużo czasu:) Jedni mają ubaw, inni czują moralny obowiązek by ostrzec kandydatów. Ludzie piszą tu o prawdziwych realiach pracy w Fargotex. Zakładam, że mamy do czynienia z nowym HR/PR. Jeśli ma Pan /i prawdziwe argumenty by rekomendować pracę w tej firmie proszę się tu  nimi podzielić.  Benefity, rozwój, atmosfera, warunki pracy... w Warszawskim biurze? I zapraszam na forum po miesięcznym podsumowaniu, najdalej po 3. Żaden szanujący się HR czy PR nie zgodzi się firmować swoim nazwiskiem standardów Fargotex, bo graniczy to z etyką zawodową. P. S. Bardzo nieeleancke jest obrażać ludzi, których pan/i nie zna lub bardzo krótko(usunięte przez administratora) Widać wpisuje się p. w kulturę  firmy

@Wallis*

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii - każda z nich jest dla nas cenna - nawet te negatywne. Zdajemy sobie sprawę, że jest wielu ludzi i wiele opinii, ale jako firma dokładamy wszelkich starań, aby dbać o komfort pracy naszych pracowników. Dlaczego warto pracować w naszej firmie? Z kilku powodów: działamy na rynku od ponad 20 lat i jesteśmy rozpoznawalną, uznaną marką, zawsze dbamy o atrakcyjne wynagrodzenie naszych pracowników, które jest uzależnione od ich umiejętności, umożliwiamy im też rozwój w środowisku cenionych projektantów i architektów oraz oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych. Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy zmiany, które mają na celu tworzenie dobrych warunków do pracy. Jeśli ktoś z Państwa chce się przekonać, jak w rzeczywistości wygląda praca w Fargotex Group, to gorąco do tego zachęcamy. Aktualne oferty są dostępne na naszej stronie karierowej: https://www.fargotex.pl/kariera W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Jaki jest wkład kierownictwa Fargotex Sp. z o .o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Produkcja

nie istnieje.

123ag

Ludziom, którzy już nie pracują jak widać bardzo brakuje Fargotexu dlatego nadal żyją życiem firmy.

XYZ
@123ag

To uraz, który pozostał zapewne wielu byłym pracownikom. Jesli ktoś ma ludzkie uczucia to ostrzega innych przed niezdrową atmosferą i ciągłą niepewnością co będzie za 5 min. Team (usunięte przez administratora) to zdecydowanie za dużo dla człowieka o normalnej psychice.

A mi to lotto

Skoro BYLI pracownicy FARGOTEX mają ubaw po pachy u swoich obecnych pracodawców to niech wystawią im opinię w odpowiednim miejscu. A jeśli chcą coś opowiedzieć innym szukającym pracy o FARGOTEX to prosimy o konkrety, żebyśmy mogli wszyscy się pośmiać i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

XYZ

Dlaczego Pan/Pani tak uprzedmiotowia osobę Asystentki ? I skąd informacja, że Pani już nie pracuje ? Nieprawdziwa tak na marginesie. Jest Pan/Pani pracownikiem Fargotexu, może działu kadr, że posiada informacje o stanie zatrudnienia szybciej niż sami zainteresowani ?

Czym Fargotex Sp. z o .o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

LeonZawodowiec

Głównym atrybutem tej firmy jest BARDZO WYSOKI POZIOM ROTACJI. Co to oznacz w praktyce? Popracujesz 3 msc i "następby proszę"

Były

Ogólnie opinie mam neutralną, może delikatnie pozytywną. Pracowałem tam przez krótki czas- nie do końca ja zrozumiałem przełożonego, nie do końca on mnie. Mam wrażenie że z panem Dyrektorem nie do końca nam było po drodze od samego początku. Żadnego wsparcia z jego strony, mimo iż wiem, że w wielu kwestiach mógłby mi bardzo pomóc, bo sam o tym mówił. Nie wymagał zbytniej szczegółowości w raportowaniu, a później sie przyczepił, że nie byłem zbyt skrupulatny... mimo iż wielokrotnie pytałem, czy takie zdawkowe info mu wystarczają. Odniosłem wrażenie, że po prostu nie przypadłem mu do gustu- ale po co w takim razie mnie zatrudniał? nie wiem. Gość sam w sobie miły i prywatnie pewnie dość fajny. Na pewno profesjonalista w tym co robi. Nie mam pojęcia dlaczego nie wykazywał chęci do pomocy. Osoba mojego byłego przełożonego i sposób w jaki rozwiązaliśmy umowę pozostawia niesmak. Oprócz tego nie moge złego słowa powiedziec o całej firmie. Wszystkie osoby z jakimi pracowałem oceniam na duży plus, na prawde wszystkie. Każdy jest pomocny i uczynny. Prezes- bo o nim tu widzę sporo osób powieści pisze. Nie miałem z nim wiele wspólnego. Spotykałem go tylko w biurze i na zasadzie powiedzenia "dzień dobry". W takiej relacji bardzo sie sprawdził, elegancki, stonowany i uprzejmy. Ja ze strony prezesa nie spotkałem się z totalnie żadną nieprzyjemną czy dziwną sytuacją. Nawet jak już wiedziałem że nie będziemy dalej współpracować, to nic z jego strony sie nie zmieniło. Oczywiście słyszałem rózne historie o prezesie, ale tylko słyszałem. Panuje zasada, że im stanowisko bliżej prezesa, tym większa rotacja. Ostatnio dziewczyna przyszła jako asystentka i po 1 czy 2 dniach zrezygnowała. ALe z tego co wiem, rola asystentki w jego rozumowaniu ma się tez do wykonywania poleceń nie związanych z firmą typu: robienie zakupów, odbieranie prania itp. Ok, facet stworzył dużą firmę, ma dużo pieniędzy i żyje w luksusie. Dla mnie zrozumiałe, że może chcieć taką osobę. Jednak zatrudniając ją powinien raczej zatrudnić jako "asystentka osobista" a nie "asystentka prezesa". Wracając do meritum, wydaje mi się że mogę polecić pracę w tej firmie. Pieniądze może się sa wielkie, ale tez nie sa bardzo małe, ludzi traktuje się z szacunkiem i profesjonalnie. Ale im dalej prezesa tym lepiej;) tak słyszałem

@Były

Dzięki za dość szczegółową obiektywną opinię. Wspomniałeś o niezbyt wysokiej pensji. Czy były jakieś benefity, które mogłyby ją podwyższyć? Mam na myśli premie lub dodatkowo płatane nadgodziny.

Jolanta

@Ada Aktualnie jesteś pracownikiem w Fargotex? Jeśli tak to powiedz, czy pomiędzy pracownikami panuje koleżenska atmosfera? Z góry dziękuję.

Lunatyk

Niestety dołączam do grona osób wypowiadających się niezbyt pochlebnie o tej firmie. Rozmowa rekrutacyjna to najdziwniejsze co mnie do tej pory w życiu spotkało. 10 minut podczas których prezes nie oderwał nosa od telefonu. Nie wiedziałem jak prowadzić rozmowę, bo odnioslem wrażenien że nikt nie slucha. Samo pierwsze wrażenie delikatnie rzecz ujmując, dziwne. Nie było sympatycznie, profesjonalnie czy choćby z opcją nawiązania kontaktu wzrokowego z prezesem. Ponadto jechalem 1.5 godziny na rozmowę, która zakończyła się po 10!!!! Mimo, że mam bardzo wysokie kwalifikacje, najciekawsze było dlaczego zmieniam pracę. Doświadczenie, doskonałe referencje nie były interesujące. To,co wzbudziło ciekawość to wylacznie kwestia chęci zmiany pracy po 3 latach w obecnej firmie. Cale moje doswiadczenie zawodowe to przeszło 24 lata, poparte licznymi sukcesami, referencjami itp. Drodzy Państwo, w moim odczuciu szkoda czasu. Nie chciałbym pracować w tym miejscu. Atmosfera była tam tak ciężka, że jestem w stanie uwierzyc,we wszystko co czytam ponizej w komentarzach. Szkoda, bo w firmie licza sie wyłącznie ludzie.

Wojciech

Faktycznie opowiadanie o byłych pracownikach nie jest dobrym rozwiązaniem na rozmowie kwalifikacyjnej. Możesz powiedzieć coś więcej na temat procesu rekrutacyjnego? Jakie wymagania trzeba spełnić, jakie wynagrodzenie proponują osobom które zaczynają przygodę z firmą? Jestem tego ciekaw, daj znać, chętnie się tego dowiem.

Wojciech

Dysponujesz bliższymi informacjami związanymi z tym stanowiskiem? Może Ty mogłabyś w sposób rzetelny odpowiedzieć, dlaczego już w trakcie okresu próbnego osoby te kończą pracę w firmie Fargotex? Myślę, że jest ku temu jakiś konkretny powód.

@Wojciech

Wypowiedziałam się już w tym temacie w poprzedniej opinii dodanej zaraz po zakończeniu współpracy z firma. Podsumowując raz jeszcze: * Bardzo krytyczny Zarząd czyt. prezes. * Osoby zwalniane z dnia na dzień, bez konkretnego powodu - brak stabilności w firmie * Decyzje podejmowane jednoosobowo przez Prezesa, który często zmienia zdanie co wydłuża czas przy decyzjach * Brak szacunku do pracownika/człowieka Bardzo podniesiony ton przy rozmowach, odwracanie się, zamykanie drzwi w połowie wypowiedzi pracownika * Zatrudnienie na zasadzie B2B (ograniczone prawa pracownika) * Niejasny zakres obowiązków * Brak komunikacji między działami * Ogromna rotacja co utrudnia wdrożenie stanowiskowe.

Boski

Co 3 Msc jest aplikacja na KAŻDE stanowisko poza magazynierami!!! Pan J. K. Taki model przyjął 3 Msc i koniec "bo ktoś jeszcze chciałby zmienić" a po co???

Przetrwałam dokładnie 2 dni :)

Paulina
@Anna

Chyba każdy przyzna mi rację co do tego, że to bardzo krótko. Oczywiście szanuję Twoje zdanie i decyzję, ale dwa dni to chyba zbyt krótki czas na poznanie pracodawcy. Chętnie poznałabym powody, dla których postanowiłaś odejść z Fargotexu. Zdradzisz mi je?

@Paulina

Droga osobo odpisujaca na komentarze, czytaj prosze uważnie komentarze innych osób, wszędzie powtarza się to samo... Jak bardzo musi być w firmie zle skoro osoba rezygnuje po 2 dniach pracy?! Z moich informacji wynika, ze to nie jedyna osoba, która w tak krótkim czasie zrezygnowała. Osobiscie poza swoją osoba znam 4 takie przypadki...

Jacek

Trochę jestem zaskoczony tymi opiniami na temat procesu rekrutacyjnego. Sam brałem udział i jestem bardzo zadowolony. Nie zostałem wybrany, ale na każdym etapie miałem kontakt z panią z Hr, jasno otrzymałem feedback. Brałem udział w kilku rekrutacjach i chciałbym aby każda firma stawiała na kontakt z kandydatem jak tutaj.

Dominika
@Jacek

W takim razie to bardzo dobrze, że akurat Ty masz nieco lepsze doświadczenia, jeśli chodzi o proces rekrutacyjny w Fargotex. Szkoda jedynie, iż ostatecznie firma nie zaproponowała Ci współpracy. Czytałam, iż poszukują tam ambitnych, pracowitych, kreatywnych i wytrwałych w dążeniu do celu pracowników. Umiejętność pracy w zespole, otwartość na zmiany, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to cechy, które szczególnie wysoko cenią u swoich obecnych jak i potencjalnych pracowników. A może zechcesz nam jeszcze opisać, jak konkretnie wyglądał poszczególny etap rekrutacji? Będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Paulina

Śmiem twierdzić, że wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Nie masz bowiem pewności co do tego, że osoba, o której wspomniałeś, jest z działu HR firmy Fargotex. Proponuję, abyśmy na razie skupili się na Tobie. Nie ma wątpliwości co do tego, iż nie masz dobrego zdania o tym pracodawcy. A mógłbyś nam wyjaśnić, z czego wynika ta niechęć? Chodzi o wysokość wynagrodzenia?

Amelia

W moim odczuciu firma bardzo nieprofesjonalna, co jest już widoczne podczas procesu rekrutacji. Widać, że między poszczególnymi działami jest problem z komunikacją. Przedstawiciele zarządu oczekują, że w ramach case study poda im się na tacy gotową pełnowartościową strategię. Generalnie rozmowa przebiega w dziwnej atmosferze, ja odebrałam to, jako barak szacunku do mojej pracy i poświęconego czasu na wykonanie zadań. Jednego z dwóch wykonanych przeze mnie zadań w ogóle nie zaprezentowano zarządowi(usunięte przez administratora) Po tym doświadczeniu jestem skłonna uwierzyć, w to, co piszą byli pracownicy firmy.

Uczestnicza II etapu
@Amelia

Zgadzam się w 100%, również mam bardzo negatywne odczucia po II etapie związanym z przedstawieniem case study. Bardzo napięta atmosfera w całym biurze. Nie polecam

Patrycja Błażejczyk

POPRZEDNIA OPINIA ZOSTAŁA USUNIĘTA W CIĄGU 2 DNI, więc załączam ponownie całą treść. Śmieszne to bardzo, że pracodawca usuwa komentarz, który jest napisany zgodnie z prawem... -- Mam nadzieję, że podpisując się imieniem i nazwiskiem moja wypowiedź nie zostanie usunięta. Ostatnio widziałam komentarz dotyczący nagrody, mówiący o tym, że co to za zaszczyt skoro zapłacono za tą nagrodę - dziś opinii już nie ma... Kolejna opinia była odnośnie pracy,rotacji,prezesa - także nie ma * Pracowałam w firmie Fargotex 3 mies (nie przedłużyłam umowy z własnej woli). Byłam koordynatorem administracji. Firma liczy około 60-70 pracowników. Siedziby: Warszawa i Łomża + kilka filii, założona w latach 90-tych ... :) * To co zszokowało mnie najbardziej (mam około 10 letnie doświadczenie na różnych stanowiskach w firmach większych i mniejszych): - OGROMNA ROTACJA - W ciągu dwóch miesięcy zwolniono (Z DNIA NA DZIEŃ!) 5 osób, 3-4 odeszły same. (usunięte przez administratora) - BRAK JASNEJ KOMUNIKACJI - Jednego dnia usłyszałam, że mam niczego nie przygotowywać (pytałam po dwóch dniach ponownie) a na końcu usłyszałam, że nic nie zostało zrobione. Miewałam pretensje za rzeczy, za które nie byłam odpowiedzialna, ale to wyczytałam już we wcześniejszych komentarzach innych osób. - NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ:)- Dziewczyny z sekretariatu codziennie przygotowujące śniadanie, owoce, robienie prywatnych zakupów, przynoszenie obiadów... (usunięte przez administratora) - FORMA ZATRUDNIENIA - Większość na B2B, najniższe stanowiska na umowie o prace * Są oczywiście też Plusy : - LUDZIE i jeszcze raz LUDZIE - Świetny zespół, przyjemna atmosfera - BIURO - Bardzo ładne, nowoczesne, w centrum Warszawy - PROFITY - Owoce, dobra kawa i herbata ogólnodostępne, premie i opieka medyczna po okresie próbnym - SPRZĘT - Dobrej jakości telefon, laptop, wszystkie art. biurowe, na dedykowane stanowiska samochody - GODZINY PRACY - 8:30-16:30 - BRAK DRESS CODU - * Co radziłabym przyszłym pracownikom: - Dokładnie zapoznać się z okresem wypowiedzenia - Przeczytać skrupulatnie zakres stanowiska - Zapytać o okres wdrożenia (ja miałam niespełna 2 dni, a ze względy na dużą rotacje bywa z tym różnie) - Zasięgnąć opinii byłych lub obecnych pracowników - Może dzień próbny? (Nie wiem czy firma daje taką możliwość)

@Patrycja Błażejczyk

Szybko działają z usuwaniem - ja jak pracowałam to mieli z tym problem , ale potem zaczeli płacić 400 pln miesięcznie i (usunięte przez administratora)(pozdrawiam) juz moze usuwać co robi regularnie :/ Wszystkei negatywne komentarze to 100% prawda.

Basia
@Patrycja Błażejczyk

Cala prawda-(usunięte przez administratora)obec podleglych nagminny :/ rotacja non stop - ludziom super budynek i sushi za darmno po 2 tyg wychodzą bokiem. Kasuja komenatrze caly czas

@Patrycja Błażejczyk

Gratuluję odwagi. Bardzo merytorycznie i zgodnie z prawdą.

BarbaraB
@Patrycja Błażejczyk

Proszę o kontakt (usunięte przez administratora) chciałabym się dowiedzieć więcej

@BarbaraB

Jesteś zainteresowana pracą, dlatego chcesz się więcej dowiedzieć? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/fargotex-sp-z-o-o,20038 jest sporo ofert rekrutacyjnych. Oferują możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów. Zajrzyj tam i napisz czy się zdecydowałaś na jakieś ogłoszenie

Nie polecam tej firmy.

Person

Nie wiem co ludzie wypisuja za bzdury.....Fargotex to firma preżnie dzialajaca, dajaca bardzo duze mozliwosci rozwoju. Praca w normalnych godz pracy od pn-pt 8-16. Wynagrodzenie na czas. Komfortowe warunki pracy. Naprawde chyba konkurencja pisze te niektore przedziwne komentarze.

@Person

Konkurencja nie musi sie wcale wysilać - wystarczą opinie bylych pracownikow a takich nie brakuje:) niestety kiedyś ktos pójdzie z tym mobbingiem do sądu

Basia
@Person

Hahaha błagam konkurencja serio nie musi nic robic bo opinie piszą byli/obecni pracownicy. Nie kasujcie tych komentarzy bo karma wraca - ja wiem , ze pani z (usunięte przez administratora) nie zarobi 8tys ale trzeba miec jakies ludzkie

~tom
@Person

Przecież dobrze wiesz, że ta opinia nie pochodzi od konkurencji, tylko od osoby, która pracowała dla firmy przez 3 m-ce. Jest zgodna z moimi doświadczeniami. Praca w godzinach 8-16? Wolne żarty...

Boski
@Person

Szanowny Panie/Pani, Naprawdę nie potrzebne są opinie konkurencji, co ciekawe Wasi byli już pracownicy sprawdzają się w tych konkurencyjnych firmach świetnie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

• Jak się pracuje w Fargotex Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fargotex Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fargotex Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fargotex Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Fargotex Sp. z o .o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fargotex Sp. z o .o.