Opinie o Goodlookin.Pl (Andrzej Chmiel Endrju) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Chmiel Endrju. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Chmiel Endrju o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Chmiel Endrju w Warszawa

Brak możliwości rozwoju, nuda, pieniądze pod stołem, umowy zlecenie gdzie powinny być umowy o pracę, zero stabilności. Nie polecam.

Obeznany
@Czarna

Osoby, które przyjmowane będą na sezon (praca od początku września do końca marca), będą pracowały na umowie zleceniu.

Czy firma Andrzej Chmiel Endrju w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, na tyle. Tak, wdrożeniowe. Aktualnie nie szukamy pracowników na inne stanowiska, bo powróciły Osoby, które współpracowały z nami w zeszłych latach.

Czy Andrzej Chmiel Endrju organizuje staże dla studentów?

Była pracowniczka Nowy wpis

Nie, to normalna praca na magazynie. Przychodzisz, pracujesz i tyle.

Czy firma Andrzej Chmiel Endrju w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wszelkie potrzebne do pracy szkolenia przeprowadzane są na miejscu w czasie płatnego czasu pracy (w czasie czasu - może trochę niepoprawnie składniowo, ale mam tu na myśli, że Pracownik nie tylko nic za szkolenie nie musi płacić, ale dodatkowo otrzymuje wynagrodzenie za czas spędzony na szkoleniu).

Chciałbym się dowiedzieć jakie szkolenia ? Co dokładnie jest na szkoleniu? Szkolenie jest w temacie BHP?

@Zainteresowany

Szkolenie BHP (niezbędne do pracy na magazynie) + szkolimy z tego, jak ma wyglądać praca w firmie. Nic skomplikowanego jakby co :)

I to na tyle szkoleń? Chodzi o te wdrożeniowe, tak? później nie ma za bardzo z czego kursów organizować? Tutaj mowa o magazynie rzecz jasna a co z innymi stanowiskami? Ciekawi mnie ogólny rozwój w firmie

Pracownik Nowy wpis

Maja

Zastanawiam się teraz jeszcze nad tą umową, bo piszesz, że "powinny być" uop. Ta powinność wynika z Twojego założenia czy tutaj na miejscu taką umowę deklarują?

@Maja

Ta powinność wynika z kodeksu pracy.

Maja

Tylko chyba KP nie ma nic wspólnego z UZ? To tak samo jakby ktoś chciał na b2b pracować, w czym problem? Jest tu opcja na kontrakt tak właściwie? Piszesz też o nudzie, to na czym polegała praca na Twoim stanowisku tutaj?

Majaja
@Maja

Uuu... Widzę, że w kwestii jadowitości nic się nie zmieniło w tej firmie. Droga "Maju" (a może Gabrysiu), wpisz sobie proszę w Google hasło "Kiedy umowa zlecenie zostanie uznana za umowę o pracę?" i doczytaj w czym problem ;)

Czarna
@Majaja

Nie wiem jak było kiedyś ale jaki występuje układ z umowami teraz? na waszym wątku temat się wstrzymał i zastanawiam się dlaczego. kiedy ostatnio kogoś zwerbowano i na jakich wtedy warunkach?

Obeznany
@Czarna

Czy współpracowniy Goodlookin.Pl (Andrzej Chmiel Endrju) dogadują się między sobą?

Aktualna pracowniczka

Tak, Drogi GoWorku, dogadują. Mamy nadzieję, że to pytanie nie pada znowu tylko po to, żebyśmy jutro na skrzynce mieli kolejną propozycję "odpłatnego ocieplenia wizerunku" lub kolejnego telefonu z próbą wyciągnięcia od nas pieniędzy?

Przemysław
@Aktualna pracowniczka

Ile na magazynie mógłbym u Was zarobić, jeśli są wolne miejsca? No i jakie są wymagania względem pracownika? Bo może tu nie pasuję.

@Przemysław

Aktualnie nie ma naboru na nowych Pracowników. Zachęcamy do kontaktu w drugiej połowie sierpnia. Serdecznie pozdrawiamy

Maja

można się dowiedzieć dlaczego akurat ta druga połowa sierpnia będzie przeznaczona na kolejne nabory? z czego może wynikać taka decyzja?

@Maja

Oczywiście, nasz sklep specjalizuje się w okryciach wierzchnich i to w drugiej połowie sierpnia zaczyna się "sezon". Miłego dnia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Chmiel Endrju, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Z rozmową po angielsku nie ma problemu, ale do codziennej pracy niezbędna jest płynna znajomość języka polskiego. Pozdrawiam, Andrzej

Grażyna
@Andrzej

Dlaczego dzwonię 2 dni i nikt nie odbiera? Wy dla cyrku podaliście nr kontaktowy ?

Kamila

Szef operuje zasobami ludzkimi przez 2 tygodnie.Czyli jak nie ma własnej kasy?Czy ma kupę kredytów których nie może ogarnąć.I do tego potrzebne mu są pieniądze za kurtki które ludzie zwrócili i przetrzymywanie tych pieniędzy.Wiem jedno jeśli nie dostanę zwrotu za kurtkę w terminie napewno spotkamy się w sądzie i utre mu nosa.Po drugie mam zrobione zdjęcie kurtki którą zwracałam i świadków że była w dobrym stanie.Z metką i paragonami.Zeby mi nie wcisnęli kitu że coś było nie tak.No i co najważniejsze mam świadka czyli osobę Panią z Inpostu którą jakby co potwierdzi te informacje w sądzie że wszystko było ok.Poki co jest dziś 5 dzień i kasy za kurtkę nie ma.I odpowiedzi w sprawie zwrotu również.Ale ja cierpliwie czekam a wtedy się policzymy.

@Kamila

Pani Kamilo, firma nie ma aktualnie żadnych kredytów. A wracając do Pani pytania - pieniądze zwracamy w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki. Prosimy spać spokojnie, nasza firma istnieje od 2006 roku i ostatnią rzeczą, o jakiej myślimy jest oszukiwanie naszych Klientek. Życzymy miłego dnia.

Kamila

Maksymalnie czyli dokładnie ,14 dni co do jednego dnia.Wyslalam kurtkę do zwrotu i sama musiałam sprawdzać czy doszla.Kontakt z Państwa sklepem jest mega okrojony.Tylko maile Pracowników którzy odpisują że nie mają pojęcia co się dzieje na magazynie.To jak w tej firmie przebiega współpraca ze nikt nic nie wie.Mega dziwne to wszystko.sama muszę pilnować kiedy to 14 dni bo u was są pracownicy niedoinformowani.

Pracowałam tu
@Kamila

Oni wysyłają tysiące kurtek dziennie i nikt do tej pory nie napisał na tym portalu o zwrot. Ty pierwsza. To może w sobie lepiej poszukać problemu? A piszę ten komentarz, bo ludzie dostają powiadomienia, że na temat pracodawcy pojawiła się nowa opinia. Wchodzą, i tracą czas na czytanie twoich smutków. Dostałaś kasę na czas, a ja straciłam czas na czytanie twoich wypocin. Weź się w garść dziewczyno i nie płacz, Święta idą! Wszystkiego Najlepszego!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Andrzej Chmiel Endrju?

"Od kiedy możesz zacząć?" :) Spotkanie jest po prostu zapoznawcze. I tak wszystko wyjdzie "w praniu". Może się okazać, że praca nie będzie Ci się podobała lub że nie będziesz się do niej nadawał/nadawała. Ale to wyjdzie po rozpoczęciu pracy. Większość, która przychodzi na rozmowę i na pierwszy dzień/tydzień pracy, zostaje i pracuje dalej.

DA

Nie wiem jak to wyglada teraz ale w momencie kiedy ja tam pracowałam czyli chyba 2018 rok było po prostu złe. Praca odbywała się w dwóch miejscach -albo w siedzibie gdzie trzeba było skakać po piętrach po kurtki albo na starych magazynach Polfy tarchomińskiej gdzie było okrutnie zimno, przerwa trwa 15 minut (jasne, to zgodne z kodeksem pracy ale na serio przy pracy w której stałe trzeba nosić ciężkie ubrania - mowa tu o kurtkach, grzebać w wielkich worach to jest zwyczajnie za krótko). Miejscowa elita, czyli pracownicy którzy pracowali tam zwyczajnie dłużej bardzo chetnie wyżywali się na młodszych stażem kolegach, chcieli za wszelka cenę pokazać ze oni są tu najważniejsi. Połowa rzeczy o których mowa była na rozmowie nie mw żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bardzo szybko stamtąd uciekłam

@DA

Przerwa zgodnie z kodeksem pracy może trwać 15 minut, ale odkąd pamiętam trwa 30 minut. Fajnego weekendu!

Maja

A jak długo już tu pracujesz, bo to chyba do tego okresu wprowadzili to 30. Nie lepiej i tak rozbić sobie tego na dwie niż brać jedną dłuższą? Jak byłoby Ci wygodniej?

@Maja

Musi być jedna przerwa, bo (usunięte przez administratora). Jeden chlopak gral miedzy regalami i jak go przylapali, to mowil, ze teraz akurat wykorzystuje to 30 minut rozbite na jakies pięciominutówki.

Jak jest z pakietem medycznym w Andrzej Chmiel Endrju? Można dołączyć rodzinę?

Ubezpieczenie jest standardowe - jak to na umowie

Kazimierz

No okej, ale jak z tym dołączeniem rodziny? Można czy nie w końcu?

Andy
@Kazimierz

Mi coś świta że się dało

Prawda

Nie wiemy czy ktoś się pomylił pisząc ten komentarz czy to jakaś złośliwość. Przez 15 lat nie było żadnych opóźnień w wypłatach. Jakie cięcia non stop? Ten portal to jedno wielkie wiadro pomyj. A może jutro znów na firmowej skrzynce pojawi się propozycja "odpłatnej poprawy wizerunku w serwisie"?

Jak szefostwo w Andrzej Chmiel Endrju traktuje ludzi?

Normalnie, ale pewnie zaraz pojawi się odpowiedź byłego pracownika, który sam zadał to pytanie :)

King Kong

Wątpię żeby były pracownik pytał się jak szefostwo ,bo każdy wie jak było i wspominać tego nie można z uśmiechem na twarzy. To raczej z waszej strony zagrywka. ( ludzie dorośnijcie). Z resztą czego ja oczekuje

Amadeusz

Wskoczyłem tu na chwilę żeby poczytać opinię innych pracowników i bardzo się zdziwiłem. Ktoś usunął komentarz , który był bardzo dobrze napisany bo przedstawiał faktyczne podejście firmy goodfacking czy jak to było, chyba Goodlookin do ich pracowników. Widać zabolało:) może trzeba wbić szpile głębiej. Endrju tfuu..

Czy pracownicy w Andrzej Chmiel Endrju dogadują się między sobą?

Współpracowniczka

Sama wiesz, jak w każdej firmie, w której pracuje więcej osób - raz lepiej, raz gorzej ;) Trzeba rozmawiać.

Czy w Andrzej Chmiel Endrju są szkolenia zewnętrzne?

Pracownikk

Nie ma ani wewnętrznych, ani zewnętrznych...

Tak są zewnętrzne:) stoisz na deszczu lub śniegu i liczysz kartony ,które znajdują się na samochodzie:) Po udanym liczeniu czeka Cię rozładunek około 100 kartonów z czego jeden waży +- 30 kg. Pociesze ludzi zamierzających zacząć prace... to nie wszystkie niespodzianki ,które czekają na Was w tej "Zdrowej" firmie:)))) pełnej szacunku dla pracowników jak i ich klientów. Chętnych ciekawych wrażeń i zaskakujących decyzji ze strony kierwonika zapraszamy:) P.s. potrzebujemy jeleni do roboty na już:) P.s.2 umowa na zlecenie trwa tylko 6 miesięcy i w marcu będziecie musieli opuścić nasze mury, ale nie martwcie się, rowniutko za rok będziemy na Was czekali z tą samą ofertą pracy co teraz. Także trzymam kciuki za Was i CZEKAMY :)

Firma niegodna polecenia

Zadowolona

Jestem wieloletnim pracownikiem. Nic nie mogę zarzucić szefowi, równy gość i szczerze mówiąc ręce opadają jak się to czyta... Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę. Nie pasowało Wam, to trzeba było się zwolnić i poszukać sobie czegoś lepszego, jak niby jest tutaj było Wam tak źle, a jakoś nikt z Was nie narzekał do póki nie został zwolniony! A może, ktoś napiszę jaka to niby rodzina ten kierownik, bo to już w ogóle jest hit ściem?! Jedyne co mi pozostaje, to życzyć Wam powodzenia!

Niezadowolony
@Zadowolona

Fajnie ze chwalisz się tym ze pracujesz tyle czasu. Ty może nie masz nic do zarzucenia szefowi ,ale Ja i wiele innych osób mamy i to bardzo dużo. W ostatnim czasie zachował się jak zwykła P.A.R.O.W.A. Dobrze wiedział , że firma ma spadki i może będzie trzeba zwalniać pracowników. Czemu nie ruszył tylka i nie przyszedł pogadać z nami jak z ludźmi. Wolał wręczyć rozwiązanie umowy w tym samym dniu godz. 16 ( 9-17 godziny pracy). I jak to można nazwać? Ręce opadają gdy patrzy się na takie traktowanie ludzi. Cieszę się że chociaż jedna osoba utarla nosa, bo znała kodeks pracy. Myślę że gdybyś została potrakowana tak jak reszta, sama byś wieszala na nim psy.

Firma nie jest godna polecenia. Brak profesjonalizmu u pracodawcy. W firmie większa uwagę skupia się na obgadywaniu swoich pracowników niż motywowaniu ich do pracy. Za niepowodzenia firmowe obarczani są pracownicy najmniej z tym związani. Brak podstawowych narzędzi pracy i środków ochrony. Jeżeli kierownik nie jest rodzina z szefostwem to najpierw niech sam zaprzestanie opowiadania o tym pośród pracowników.

Byle jak

Widzę , że zaczyna robić się ciekawie. Może jest ktoś kto chce podzielić się opinią pracy w Goodlookin?

Tak to Ja
@Byle jak

To może ja zacznę.... firma sezonowa! Jeżeli chcesz zarobić kasę 2000pln. Od września do marca firma przyjmie Cię od ręki. Tylko nie proś o pokrywkę bo szef ciągle ma kredyty na głowie. No co zrobić ;) (usunięte przez administratora) Co do samego szefa, osoby walą z Tobą w (usunięte przez administratora) mówiąc tobie że zwrot na towar jest rozpatyrywany z 2 tygodni , a tak naprawdę jest przyjmowany z każdej daty:))))(usunięte przez administratora) Na tym zakończę swoją wypowiedź żeby bardziej nie pogrążyć firmy. Życzę dużo szczęścia i powodzenia w szukaniu jeleni do roboty.

Jakie są warunki zatrudnienia w Andrzej Chmiel Endrju?

Wiola

Dzień dobry, aktualnie firma nie zatrudnia - będzie zatrudniała na jesieni. Miłego dnia, Wiola

Meggi

Jeśli chcesz tam zacząć pracę to odradzam ze względu na kierownika magazynu straszna konfident z niego która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi...

Pracownik Magazynu
@Meggi

Potwierdzam te słowa. Nie polecam firmy, nie szanują pracowników.

Jak nastroje w pracy? Czy wirus dużo zmienił w codziennym funkcjonowaniu i pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Chmiel Endrju - Warszawa

• Jak się pracuje w Andrzej Chmiel Endrju?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Chmiel Endrju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Chmiel Endrju?

Andrzej Chmiel Endrju
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kępa Tarchomińska 6F lok. 2
    03-113 Warszawa