Opinie o Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk w Opoczka Mała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk w Opoczka Mała

weronika Nowy wpis

Nie polecam zakupów!! Jeśli chodzi o wysyłkę nie mam nic do zarzucenia. Towar ładnie spakowany i wysyłką expresowa. Ale jeśli chodzi o jakość towaru i jego wygląd mam już zastrzeżenia. Wiec zamówiłam dwie sukienki jednak jedna mi się nie podobała A druga była ok ale była brudna oraz miała plamy z kleju, wiec zadzwoniłam przedstawiłam sytuację powiedziałam ze bym ja chciała, Pani powiedziała ze mogą wymienić . Po rozmowie z osoba niedecyzyjną jak sie później przedstawiała powiedziała abym to uprała i jak zejdzie wszystko dostane rabat. Tak tez zrobiłam lecz brud nie zszedł. Wiec zadzwoniłam i zapytałam co zrobić. Powiedziała żebym odesłała a ona mi podeślę nową. Po zastanowieniu jednak mam w końcu 14 dni na podjęcie decyzji spakowałam dwie sukienki i poprosiłam o zwrot za dwie. Jednak tak się nie stało. Pani niedecyzyjna powołuje się na rozmowę telefoniczną w której powiedziałam ze bym ja chciała jakby była dobra wiec ona mi wysłała taka. Wszystko ok chciałam ta sukienkę. Przyszła we wtorek zaciągnięta na całej długości. Wysłana bez paragonu potwierdzenia zakupu bez niczego na moje pytanie co mam zrobić Pani powiedziała ze mają monitoring w sklepie i sukienka została dokładnie sprawdzona przed wysyłka i maja jej zdjęcia oraz monitoring.... naprawdę walka z wiatrakami ...jest wiele wiele lepszych stron z lepszymi cenami. Szczerze zastanówcie się zanim cokolwiek tam kupicie.....

Ciekawski

Wielkie (usunięte przez administratora) ciuchy są z wish kupowane za grosze a sprzedawane za dwa razy więcej dla porównania suknie wieczorowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk - Opoczka Mała

Pawelczyk24.Pl Agata Pawelczyk