Opinie o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w Przemyśl

Chwała za gowork! W ogłoszeniu nie było podanej nazwy firmy, podczas rozmowy telefonicznej tez ciężko było o jakiekolwiek szczegóły.. Osoba z która rozmawiałam od razu chciała mnie zapisać na spotkanie. Na szczęście udało mi się dowiedzieć jaka jest nazwa firmy i trafiłam tu. Dzięki Wam zaoszczędziłam czas i nerwy.

Pani x

Brak konkretów na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo nieprofesjonalne podejście i pójście na kawę do galerii na 8h, by rozmawiać o niczym. Nie polecam, przy pierwszym kontakcie powinno być jasno powiedziane na czym polega praca.

kleks

Firma ogólnie podjaje się za FUNDACJĘ, którą nie jest! Ich NIP 7952533658 i KRS 0000573101, a zakres prowadzonej działalności ma się nijak do tego co robią... A co robią? Biegają ze skarbonkami po mieście i KWESTUJĄ! Pewnie nielegalnie, podszywają się pod inne fundacje...? Sprawą powinna zająć się PROKURATURA i to szybko!!!

Tomasz

Czyli języki są wymagane?

Przedstawiciel Handlowy

1 etap rekrutacji, dotyczy kandydata, pytań osobistych zainteresowań, opowiadania przez menagera o firmie, ale nie otrzymujemy żadnych szczegółów na temat naszych ewentualnych zadań etc. po pomyślnym przejściu tego etapu dostajemy się na 2 część rozmowy kwalifikacyjnej gdzie na początku również nie dostajemy żadnych informacji poza przedstawieniem trenera i rozmowy, że jedziemy na "test i naukę pracy w terenie ". Dopiero na miejscu i po "śniadaniu" dowiadujemy się czego tak naprawdę dotyczy praca, czyli chodzeniu po miejscach z dużą ilością ludzi i nagabywanie do wrzucenia pieniędzy do puszki, na dzieci z ukrainy z porażeniem mózgowym. Żeby tego było mało sposób rozmawiania z ludźmi jest chamski i nie do przyjęcia z zerowym poszanowaniem dla chorej osoby osoby na którą zbierane są środki... Po podziękowaniu zostajemy w :terenie: i musimy zami wrócić do domu. Radzę omijać szerokim łukiem

Pytania osobiste, oczekiwania etc

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
!@&*^

Pani ukrainka (menadgerka) powiedziała mi że jest to firma zajmująca się marketingiem. Jednak sama praca nie ma z marketingiem prawie nic wspólnego. Chodzi się po ulicy i „wyciąga od ludzi kase” jak to mówił mi Pan który miał ocenić czy w ogóle nadaje się do tej pracy. Z samej rozmowy kwalifikacyjnej nie zrozumiał*m nic Pani ukrainka szybko mówiła i z bardzo silnym akcentem. Po przebytym dniu z „trenerem” mial*m test wiedzy: pisemny oraz ustny, który miał zdecydować czy dostanę pracę. Na teście tym pojawiły się pytania z całego dnia z „pracy”. Potem przez kolejne nie wiadomo ile Pani ukrainka kazała mi chodzic z „trenerem” i on mial stwierdzić kiedy będę mogł/a zacząć pracowac sam/a. Oczywiście do tego momentu nie doszło. Dodam tylko jeszcze że dopóki „trener” nke stwierdzi że możemy pracować sami nie dostajemy żadnej umowy. Nie polecam

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w miejscowości Przemyśl? Czekamy na nowe info odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

v_chanas@wp.pl

Nie mamy swojego oddziału w Przemyślu.

Pavlo

Przyjemna rozmowa. Miła atmosfera. Nie mam żadnych zarzutów, aczkolwiek ta praca mi nie pasuje...

Wojciech
@Pavlo

Co powoduje ,że ta praca Ci nie pasuje? Rozwiń swój post.

Pavlo
@Wojciech

Poszukuję pracy na pół etatu. Jestem studentem

Ewelina
@Pavlo

A ja mam takie pytanie - czy PUCB poszukuje obecnie kogoś do pomocy w zakresie prawa? Wiem, że udzielają takich konsultacji więc może akurat? Ktoś coś?

@@@

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Jedyne pozytywne opinie pisze Pan Taras (kierownik)

Lewy
@@@@

Taras???? To jakiś (usunięte przez administratora) Arab czy co???!!! Wynocha stąd!!!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Sofia

Tak

Żałosne

Banda oszustów. Rozmowa o pracę diametralnie różni się od rzeczywistej pracy. Praca polega na bieganiu od sklepu do sklepu po to by zebrać kasę na fundację. Są przebiegi do tego stopnia, że nawet mają przy sobie terminale płatnicze.

Artem
@Żałosne

"Maja przy sobie terminale"! I co? Przecież żyjemy w 21 wieku? Czy ty jesteś z jakiejś zacofanej wioski?)))

9159jm10

(usunięte przez administratora) Profesjonalna rozmowa o pracę ws. pracy biurowej. Następnego dnia, w trkcie dnia próbnego ja i Pani ze mną była na rozmowie ws. księgowości a ja marketingu. Zaproszono nas na kawę na nowy świat, jednak coś nam nie pasowało. W trakcie mówienia o sobie, prowadząca powiedziała nam, że tam się dowiemy na czym polega praca i ona nam ją pokaże. Z dala od biura? Zapytaliśmy o co chodzi. TO ZWYKŁE NĘKANIE LUDZI BY WYDĘBIĆ PIENIĄDZE NA JAKĄŚ POŻAL SIĘ BOŻE FUNDACJE. Szkoda czasu nerwów i pieniędzy.

A.
@9159jm10

Tak, pierwszy raz spotkałam się z tego rodzaju "pracą"... Na pseudo umowie nie było nic oprócz tego, że mam ich słuchać. Teoretycznie praca od 9 do 18 a w praktyce od 8 do 20. Nie polecam żadnej normalnej osobie.

Artem
@A.

Pojęcie "normalna osoba" jest raczej kwestią dyskusyjną ;)

Żenada

Rozmowa o pracę przeprowadzona profesjonalnie, świetne wprowadzenie, fantastyczne warunki pracy, wiele obietnic... ale to wszystko tylko w teorii- w praktyce było sprytne omijanie podania konkretnych informacji na temat stanowiska, na które się rekrutuje. Polega to na zbieraniu datków w imieniu fundacji. Szkoda marnować swój czas i nerwy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Księdza Piotra Skargi 7 lok. 2
    37-700 Przemyśl

Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.