Opinie o HAFNER w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HAFNER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HAFNER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAFNER w Toruń

Firma dodała nową ofertę pracy na Inżynier Sprzedaży. Czy ktoś o tym słyszał?

Ciekawski

Nikt nie awansował , było czterech kierowników został jeden podobno. Częste pojawianie się ofert pracy nie wróży nic dobrego

ciekawski

W hafnerze z dnia na dzień gorzej się dzieję. dyrektorzy robią co chcą i nikt ich z tego nie rozlicza, szczególnie pan mm. czas uciekać z tonącego statku.

@Magda

Tez właśnie widziałam ze chyba od siedmiu dni oferta jest już widoczna. Wymagania chyba nie są aż tak duże, przynajmniej tak widziałam po opisie, a co z tymi mile widzianymi? Systemy ERP i tak dalej, czy to podlega pod weryfikację na rozmowie?

Czy jesteście w stanie także ocenić warunki finansowe dla specjalisty ds. serwisu maszyn i urządzeń? Nie widzę byście pisali w ostatnim czasie o tym stanowisku, a praca na nim wcześniej mnie ciekawiła. Zastanawiam się na ile wcześniejsze komentarze mogą mieć przełożenie na pracę na tym dziale

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Sprzedaży do HAFNER pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Alutka Nowy wpis

A powiesz chociaż ze względu na co? Widzę, że kolejny raz to stanowisko jest poruszane, teraz także widnieje oferta. na pierwszym miejscu jak widać w zakresie obowiązków znajduje się budowanie relacji z klientem i jego obsługa. Czy to w tym jest gdzieś problem?

Lewa ręka Marcina Nowy wpis
@Alutka

Odchodzą kolejni pracownicy działu handlowego z wieloletnim doświadczeniem. Osoby odpowiedzialne za sprzedaż w terenie można policzyc na palach ręki tokarza z doświadczeniem. System premiowy to kpina i mrzonka.

Co w rozumieniu firmy oznacza częste pojawianie się ofert pracy? w ten sposób ktoś określił fakt, że teraz widnieje ta dla specjalisty ds. sprzedaży. to co jaki średni okres czasu jest ktoś poszukiwany? czy występuje przy tym okres próbny?

Firma dodała nową ofertę pracy na Inżynier Sprzedaży. Czy ktoś o tym słyszał?

Wygodyjan

Co się stało z poprzednikiem

@Wygodyjan

a to musiał ktoś odejść? wiadomo coś o rozwoju firmy? pytam, bo może jest szansa, że zespół poszerzają. ile osób obecne tu pracuje?

@Helena

To przecież normalne w korpo, ktoś się zwalnia a ktoś zatrudnia. Na stronie jest napisane ile osób pracuje. Musi się coś dziać?

@Michał

O dzięki za info. A bo zastanawiałam się w którą stronę z liczbą ludzi firma idzie skoro tu jakieś redukcje się pojawiają. Czyli tak dla pewności tu nie było jakiegoś szczególnego powodu odejścia np z powodu oferowanych warunków?

@Helena

Na pewno był ale o tym nie mówi się na forum

Adrian
@Michał

Skoro się nie mówi, to jednak jakiś konkretny powód musiał być ... A zauważyłeś, że w firmie zwiększyła się liczba zwolnień pracowników w ostatnim czasie czy raczej bez zmian?

Gonzo
@Adrian

Niestety Nowoczesna metoda zarządzania polegająca na drastycznym (usunięte przez administratora) kosztów i traktowaniu ludzi jak nieudaczników i nierobów doprowadziła do tego że wszyscy kluczowi pracownicy powiedzieli dość sukcesywnie odchodzą z firmy.

Janusz
@Gonzo

Jak to cięcie kosztów się odbija na zarobkach i na czym polega traktowanie ludzi w opisany przez Ciebie sposób?

On
@Gonzo

Kluczowi, czyli jakie stanowiska masz na myśli ?

Minionek
@On

A choćby kierownictwo i część załogi utrzymania ruchu w częstochowie i świeciu czy nawet kierownik produkcji w centrali. Także Nowak i wielu bardzo dobrych handlowców. Nikogo na ich miejsce nie znaleziono, udając że nic się nie stało. Firma jedzie (z dużą prędkością) po równi pochyłej.

@On

praktycznie wszyscy kierownicy sprzedaży odeszli z firmy także o czymś to świadczy. czas pomyśleć o zmianie pracy bo w tej firmie już nic dobrego nie ma

@ciekawski

Skąd masz tego typu informacje, że kierownicy odeszli? Teraz patrząc po ofertach widać, że akurat specjalista ds. sprzedaży jest poszukiwany, nie kierownik. Czy poprzednik awansował i to jest powód naborów? stanowisko się zwolniło? Przy okazji co takiego przy tym sugerujesz? Co się dzieje na dziale?

Ciekawski

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HAFNER kandydat na stanowisko Specjalista ds. serwisu maszyn i urządzeń ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Henia
@ciekawski

Ale gdzie on pracuje, w Toruniu, czy Częstochowie? Co się gorzej dzieje? Tutaj już od dawna są jakieś katastroficzne wpisy z opisami wyglądu NN osób, a firma istnieje jak istniała. Chcę składać CV na stanowisko specjalisty ds. zakupów, skoro taka możliwość jest, ale niepokoją mnie te minorowe tony tutaj na forum.

Ja tam widziałem wzmiankę o statku a nie a7. Ale skoro już o autach mowa to co mi zaoferują jeśli teraz zaaplikuje na inż. sprzedaży? widzę, że służbówka jest też na użytek własny. Czy zasady są takie same jak w każdej firmie?

Magda
@Henia

Witam, wiadomo jak faktycznie jedyne tej firmie?widze znowu ogłoszenie na zakupowca. Poprzedni zrezygnował? Jeśli tak to jaki powód?

@Magda

Czy w HAFNER zatrudniani są obcokrajowcy?

Jaki dress code obowiązuje w HAFNER?

Zorientowany

A kim chcesz być? Dyrektorem czego? Bo reszta chodzi jak chce.

Weronika

Chyba @minionek nie przesadził, bo widać na stronie oferty pracy na wspomniane stanowiska, wg niego opuszczone przez poprzedników. Taki montażysta serwisant, ile zarabia w Waszym częstochowskim oddziale? Bo mam w rodzinie sytuację taką, że potrzebna praca na cito, a doświadczenie jest i to spore.

Łyski wege

Strzeżcie się bracia i siostry łysych w tej firmie, ten starzec najstarszy pierwszy we właścicieli kamieniem rzucał, drugi chudzina obiecał złote góry, roztoczył wizję jak Morawiecki i w ciągu 1,5 roku zniszczył statek, którym miał dowodzić, za to przesiadl się na większy. Ten amator sałaty dosłownie i w przenośni od samego początku ma za nic ludzi, dlatego zatrudnił kolejnego łysego marynarza, który już idzie na dno robiąc się czerwony jak burak, a robi się czerwony siostry i bracia bo topi łajbe, która była w niezłej formie. Korpo światek śmierdzący Kebabem rządzi się swoimi prawami, tu łysy opuszcza pokład z dziećmi i kobietami.

Czy HAFNER organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

marcon1

Brak jakichkolwiek szkoleń i dofinansowań

@marcon1

Dofinansowania faktycznie mogą nieco zaboleć ale odnośnie tych całych szkoleń to faktycznie zdają się być potrzebne czy idzie się bez nich obejść?

Milenials
@Helena

Czyli nie ma żadnych pieniędzy na rozwój?

@Milenials

Ale o co konkretnie ci chodzi? Hafnera kupił Rubix, korporacja. Tu się tak pracuje, lub się wymaga aby tak pracować. Rubix ma coś takiego jak akademia rubixa. Tam jest w opór zagadnień na tematy handlowe, techniki sprzedaży i wszystko inne co ma pomóc wyjąć kasę z portfeli klienta. Po co wydawać pieniądze na niewiadomo jakie szkolenia jak tu jest bank korpoporad za free. Przerób cały materiał a wygryziesz najleprzych leaderów w tej firmie, bo nikt tego materiału nie przerobił nawet w ułamku. A jak chcesz pracować na produkcji to sorki, ty musisz błysnąć przed kierownikiem. Jak potrzebujesz uprawnienia na coś to też ci zrobią.

@Filozof

A karpiowe, wczasy pod gruszą, multisport ?

@Kandydat

Ka co? Pod gruszą posiedzisz sobie na urlopie jak będziesz miał czas go wybrać. Ten ustrój upadł. To jest korpo a nowi właściciele nie przewidują rozdawania mamony. Nie ma i nie będzie.

Drapaczka
@Filozof

Dobrze drapie po szarych komórkach w kopo heheh wiec nie narzekajcie za bardzo :P

Filozof śmiechu warty
@Filozof

Ciekawe informacje jak na anonimowego, szarego pracownika. Proponuję popracować w innych firmach, a nie siedzieć całe życie w jednym miejscu. Będziesz mieć porównanie i nie będzie potrzeby wazelizowanis nowego zarządu w środku nocy.

Czy pensja w wysokości 11000 w mieście Toruń jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Kierownik Produkcji?

Mariusz

Czy firma aktualnie prowadzi rekrutację na kierownika produkcji ? Nie widzę nigdzie ogłoszenia

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie HAFNER? Czy warto aplikować na ofertę pracy Tokarz?

Zależy co sobą reprezentujesz

@Marek

co firma prezentuje? Warto tu w ogóle aplikować? Warunki pracy są ok? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

@Anna

Na pewno mile widziani są ludzie z korporacyjną przeszłością. Jest jakiś tokarz z korporacyjnymi papierami?

CNC
@Filozof

Jak z korporacji "Towimor" to niekoniecznie twoje nastawienie może korespondować z kulturą organizacyjną Hafnera

Natalia
@CNC

Czemu tak w sumie? To jakiego oni "nastawienia" oczekują właściwie od pracownika? Ciekawa jestem.

walentino

Czy ktoś się w końcu przyjrzy pracy kieraska od produkcji, a dokładnie kto tak naprawdę pracuje, a kto tylko pięknie bajdurzy i ploty roznosi??

Jacek
@walentino

Długo już pracujesz w Hafnerze? Jakie są Twoim zdaniem największe plusy i minusy tego pracodawcy? Jaka panuje tu atmosfera, integrujecie się ze sobą? :) No i jak kierownicy podchodzą do pracowników? :D

kozak
@Jacek

Jak dla mnie jest spoko przyjdz i sprawdź

Szkoda czasu
@walentino

Szkoda ze nowi właściciele nie widzą tak licznych odejść doświadczonych pracowników przez fatalna atmosferę wywołana przez dyrektorów powołanych po sprzedaży firmy. Jak widać, nowo zatrudnieni kierownicy nie mają wiele do powiedzenia

Marlena
@Szkoda czasu

Kto teraz odchodzi ?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Magazynier do pracy w Toruń. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa HAFNER możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Człowiek

Na pewno znajomość WF Mag będzie argumentem.

Piotrek

Na jaką stawkę może u was liczyć konstruktor ?

niezorientowany
@Piotrek

Na stawkę większą niż życie. Co to jest za pytanie? Aplikuj, pokaż co potrafisz to przekonasz się ile jesteś wart w oczach innych.

Czesiek
@niezorientowany

W Polsce to tajemnica dzięki czemu wziąć najtańszego frajera. Zanim się zorientuję, że jest dymany to może rok przepracuje zanim odejdzie. Potem szuka się następnego. Czy Hafner też ma takie podejście ?

niezorientowany
@Czesiek

Cóż. Albo wiesz ile jesteś wart, albo masz kredyt i bierzesz robotę, albo trzecia opcja i tu wpisz swoją. Wyobraź sobie taką sytuację, że przychodzi do ciebie fachowiec ze spuszczonymi uszami to bierzesz go za najniższą, nie? No taka okazja. Albo prowadzisz biznes albo Caritas.

Czesiek

To ja podziękuje

Zorientowany
@niezorientowany

To ja na Twoim miejscu bym się zastanowił dlaczego taki super fachowiec przychodzi do Ciebie pracować za taka niska stawkę. Pewnie bardzo szybko się okaże, że ten fachowiec nie jest tak bystry jak było na rozmowie. No i najważniejsze jak długo popracuje. Zasada jest jedną od wieków jak płacisz tak ludzie pracują. Jak ich szanujesz, tak oni szanują ciebie.

Majster klepka
@Zorientowany

Jaka płaca taka praca. Jak udajesz, że płacisz, to ja udaje że ciężko i z pełnym zaangażowaniem pracuje, innymi słowy mam w 4 literach taką robotę. Jak dobrze płacisz to ja dobrze pracuje bo nie chce tego stracić

@Majster klepka

A w drugą stronę na pewno to nie działa? Bo jak wiadomo trzeba najpierw wyjść przed szereg. Może lepsza praca zmieni się w wyższe wynagrodzenie?

Poszukujący

Na jaką stawkę może liczyć u was tokarz z 30 letnim stażem?

nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem (4 miesiąc) i w tym momencie nie mam powodów do narzekania. Z tego co widziałem, razem ze mną (lub niedługo po mnie) zostało zatrudnionych ok 7 pracowników, którzy nadal pracują. Przed przystąpieniem do rekrutacji, negatywne opinie znacznie mnie zniechęciły, jednak zawsze warto sprawdzić osobiście. Polecam, jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia.

Jacek
@nowy pracownik

I ile ci dali na początku? W ogóle jak oceniasz sam proces rekrutacyjny? Nie tak dawno sam przez to przechodziłeś, więc na pewno pamiętasz jeszcze jakieś szczegóły :)

@nowy pracownik

Po 4 miesiącach piszesz o stabilnym zatrudnieniu? 7 pracowników przyjęto w tym samym czasie? Kogo chcesz oszukać, siebie czy ludzi czytających opinie.

Tak, jeśli za nią zapłacisz

Opinia

Moi drodzy, a co to jest za różnica kto jest szefem? Robić i tak trzeba swoje. Wg mnie ferment sieją (tu i w firmie) osoby, które przez lata nic nie robiły, a teraz wielka tragedia bo nikt im nie powiedział że firma jest sprzedawana. A no tragedia, bo teraz trzeba będzie pracować! Zamiast siać plotki to podziękujcie starym szefom, że tyle lat was trzymali, że życie wam uratowali bo takie ofermy jesteście. Albo miejcie tyle odwagi co inni i połóżcie kwity na stół i nara. A tak rozprowadzacie plotki i liczycie że ktoś inny się zwolni i dzięki temu się utrzymacie. Gdyby nie wy to ta firma była by jeszcze lepsza. Dla mnie było dobrze ze starymi szefami, a z nowymi może być lepiej (oczywiście dla tych co pracują uczciwie) . Recepta na sukces jest prosta: Rób swoje, nie kłam, szanuj innych. Tylko tyle i aż tyle.

@Opinia

Może być lepiej? Skoro Rubix Was kupił w lipcu, to już chyba wiecie, czy JEST lepiej, czy nie. A może dalej nic nie wiadomo, jak się to obróci dla pracownika-szaraka.

Ktoś
@Weronika

Co to za firma, że nie ma komunikacji wewnątrz pracowników, a jedynym miejscem do uzyskania informacji jest gowork? Czy nie ma tam żadnych przełożonych, którym zależy na dobrych relacjach wśród pracowników i na omijaniu dociekań, domysłów na goworku?

@Ktoś

Czy nie ma tam żadnych przełożonych, którym zależy na dobrych relacjach wśród pracowników , a czy kiedykolwiek byli nawet ten dyrektor co nic nie robił z Torunia ucieka i pracuje a właściwie się wałęsa po firmie do końca września.

Też były
@pracownik

Ten co tak marnie pracował? Czyli porządki i we właściwym dziale ????

Produkcja
@Opinia

Firmy nie zepsuli ( przynajmniej produkcji) ani dyrektor z Bydgoszczy, ani " żeglarz" spod Inowrocławia o których tu najczęściej się pisze. Po zatrudnieniu " najlepszego w dziejach firmy" kierownika, po sprowadzeniu przez niego najwspanialszego fachowca na świecie (swojego przyjaciela) wszystko zaczęło się psuć. Powstała grupa która pracuje i ta wspaniała która udaje, że pracuje. Przy tym z tej pierwszej grupy prawie nikt nie został bo zostali zwolnieni albo sami odeszli. Pretensje mają "najwięksi pracusie" o to że ktoś "więcej od nich pracuje"

Zdziwiony
@Produkcja

Ja to się dziwię jak właściwie bez tego duetu tyle lat ta produkcja dawała rade

@Ktoś

Chyba widzisz po tym, że użyłam słowa "wam", że nie jestem pracownikiem tej firmy. Tym bardziej nie interesowałoby mnie oficjalne stanowisko, gdyby mieli tę komunikację, co piszesz. Pytam Opinię jak po 2 miesiącach od przejęcia firmy mają się pracownicy.

Oświecony
@Produkcja

Ooo to ktoś z poza produkcji wie lepiej o produkcji niż my sami. Czyli trzeba częściej czytać gowork bo dzięki temu się dowiemy co się u nas dzieje. My zamiast gadać ploty wolimy spotkać się na browarze albo śmiać się na swojej grupie na messenger. A kogoś chyba mocno coś boli że próbuje mieszać u nas.

Janusz
@Oświecony

Jak już piszesz o spotkaniach na browarze to mam pytanie, czy firma coś takiego urządza dla pracowników? Chodzi mi o takie imprezy firmowe integracyjne, albo jakieś inne balety?

@Opinia

Czy nadal uważasz że nie ma różnicy kto jest szefem??

Szybki

Czy ktoś wie co z Dyrektorem Sylwesterem z Łodzi się dzieje?

nieorientowany
@Szybki

A co się ma dziać? Siedzi na swoim albo w swojego klienta, jak reszta. Polska to duża kraina. Szczęscia, pomyślności i jeszcze raz pieniędzy życzę wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o HAFNER - Toruń

• Jak się pracuje w HAFNER?

Zobacz opinie na temat firmy HAFNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAFNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAFNER