Opinie o Citonet-Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa Żółkiewskiego 20/26

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Citonet-Warszawa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Citonet-Warszawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa Żółkiewskiego 20/26

Jak się pracuje z ludźmi z Citonet-Warszawa Sp. z o.o.?

Ales

@Kaligula to z tego co wynika zamówienia są zbyt duże, żeby pracownicy byli w stanie fizycznie je przerobić w ustalonych godzinach pracy?

@Ales

W sterylizacji CITONETU się pracuje 24/dobe

Wiesława
@Kaligula

@Kanigula owszem sterylizatornia pracuje 24h/dobę z racji swojej specyfiki. Za to pracownicy pracują w systemie 12 godzinnym, co nie jest tajemnicą i o czym każdy kandydat jest od samego początku informowany. Jeśli odpowiada Ci taki system pracy to się na nią decydujesz.

@Wiesława

Tu nie chodzi o system pracy tylko o to, że skoro sterylizacja która pracuje dzień i noc mimo tego się nie wyrabia to albo pracownicy są przeladowani praca albo ludzie zarządzający dają(usunięte przez administratora). Według mnie i jedno i drugie.

@Kaligula

To prawda ludzie są przepracowani i jest ich za mało. Na weekendach ustawiają po dwie osoby przy takiej ilości pracy. (usunięte przez administratora)

Piotrowska czyli pani "koordynator“? To typowa chorągiewka która nigdy nic nie wie. Każdy w sterylizacji wie dlaczego dostała to stanowisko i każdy się z tego śmieje. To zwykły lizus który pracował kiedyś tak samo jak my. Wybrali ją bo wchodziła bez wazeliny a że była ciemna masa to żeby się utrzymać musiała nosić przełożonym a to pasztety swoje wiejskie a to jajeczka a to winko itd. To żadna tajemnica. Każdy to wie na sterylizacji. A Pani kierownik Paulinka jest jeszcze lepsza.

Kamila
@Paweł

A wiedzieliście, że szukają teraz brygadzisty do Citonet-Warszawa? Czemu na takie stanowiska szukają kogoś z zewnątrz? Nie ma nikogo odpowiedniego z obecnych pracowników?

@Paweł

Mówisz o warszawskim oddziale Citonetu?

Była pracownica Nowy wpis

Bo to prawda.

Jaka jest kultura pracy w Citonet-Warszawa Sp. z o.o.?

Odpowiedz Nowy wpis

Pytasz o pralnie czy sterylizacje?

Czy w firmie Citonet-Warszawa Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Basia

Tak są ostatnio była pierwsza pomoc, ale cyklicznie są przeprowadzane a to ze środków do prania a to z technik mycia i dezynfekcji rąk itp.

Katarzyna

Raczej dlatego, że jest jest to obowiązek pracodawcy. Poza tym szkolenie z pierwszej pomocy przydaje się również w życiu codziennym.

@Katarzyna

Z tego co piszesz wynika, że citonet jako pracodawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, ponieważ ja pracując tam kilka lat takiego szkolenia nie miałem.

Katarzyna
@Kaligula

@Kanigula Najprawdopodobniej nie zostałeś wyznaczony jako osoba do udzielania pierwszej pomocy. Nie każdy pracownik musi przejść takie szkolenie, a jedynie wyznaczone osoby. Tym samym nie ma podstaw by twierdzić, że citonet się z czegoś nie wywiązał.

Ani ja.

Karma
@Katarzyna

To ile było tych wyznaczonych osób na firmę która zatrudnia ok100 osob? Dwie? Ty i pani prezes? Ogarnij się pizdo

katjabodenko@gm.comail

tak

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Citonet-Warszawa Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w Citonet-Warszawa Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Lol

Nie wyobrażam sobie kobiety w ciąży w tak ciężkiej pracy gdzie wokoło pełno chemii. Jesteś w ciąży idziesz na zwolnienie jeśli w tym czasie skończy ci się umowa to citonet NIE PRZEDLUŻY jej. Mają to gdzieś. Znam co najmniej dwa takie przypadki w cito wawa.

Czy w Citonet-Warszawa Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Karma

Zależy kto je zgłasza. Najszybszą reakcja jest na wyimaginowane problemy klientów. A pracownik? Proszę Cię, jest nikim w tej firmie ????

Bożena

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, proszę o informację jak atmosfera w pracy?. Co do wynagrodzenia już rozmawiałam i jest ok. jak na te czasy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.

Polak
@Bożena

Uważaj na premie 20% uznaniowa nie zawsze możesz ja dostać i nikt ci nie powie dlaczego

Bożena
@Polak

A jak kierownictwo. Brygadziści i Kierownik. Możesz coś napisać.

nika

zarobki srednie praca ciezka ale uwaga rzadzi ukraina nowy kierownik pozbywa się polskich pracowników ludzi do pracy brak nie wroze tej firmie dobrze

MagdaM
@nika

Tak się składa, że często tam bywam i owszem, pracuje tam ...jeden, może dwóch Ukraińców. ;) Nie rozumiem skąd się biorą takie opinie.

@MagdaM

Nie wiem jak teraz ale jeszcze niedawno pracowała ich tam cała zgraja. Skoro tak często tam jesteś to chyba powinnaś wiedzieć :) w poprzednich opiniach ktoś słusznie zauważył że nawet Ukraińcy nie chcą już tam pracować wiec pewnie to prawda że został już tylko jeden :)

@MagdaM

To żart, czy prowokacja...? Bywały dni, że nie słyszałam tam słowa po polsku.

Majster

Dzień dobry. Pracowałem troszkę w cito wawa. Zbyt ciężko. Można znaleźć lepsza pracę za tą kasę. Żadnych szkoleń nie ma.

Specjalista
@Majster

A premii 20% Ci nie ukradli? Podaj ile zarabiales co robiłeś i ile czasu tam przepracowales

Majster
@Specjalista

Żadnej premii czlowieku nie widziałem. Na obiecywali gruszek na wierzbie a jak przyszło do wypłaty to jak w dniu świra. Jakby mi ktoś z liścia dał. Po kilku miesiącach zrezygnowałem z pracy na sterylizatorni.

Jak wygląda podstawa w Citonet-Warszawa Sp. z o.o.?

Krzysztof

Najniższa krajowa!!

Kaligula

Pracowałem tam i mogę szczerze powiedzieć że jest bardzo ciężko. Praca jest nie do przerobienia. Do tego szczypia się z kasą na każdym kroku i zabierają ci premie za byle co. To wygląda tak jakby szukali pretekstu do tego żeby coś urwać przez co atmosfera w pracy jest słaba. Nigdy nie wiesz jaka weźmiesz wypłatę. Nie ma kadry która umiałaby dobrze zarządzać firma. Za taką pracę powinni dać ludzia zarobić a nie rzucają ochlapy rzędu 2tys 2200 co to jest w tych czasach... Ta kadra co jest teraz to chyba przychodzi do pracy żeby poprawić swoje ego czepiajac się pracowników o pierdoły a sami palą papierosy przed pralnia rzucają kiepy na ziemię aż się roi od tych śmieci tam i im to nie przeszkadza. Piękna wizytówka firmy. Ja jakbym był ich klientem, przyjezdzajac do siedziby zobaczył taki (usunięte przez administratora) to 5 razy zastanowił bym się czy czy chce z ni. I współpracować. Citonet traci klientów i pracowników a Pani Prezes nie potrafi wyciągnąć z tego żadnych wniosków. Radzę omijać szerokim łukiem bo firma socjalne bardzo zacofana. Jedyne pakiety które dodają to pakiet irytacji i rozczarowań.

Chętnie nawiąże z Tobą kontakt

Grzes

Ktoś coś wie jaką pensje płaca w tej firmie bo ciągle wiszą ogłoszenia o pracę? Czyżby place były nedzne czy jakieś inne kwestie wchodzą w grę. Proszę o inf

Rafi
@Grzes

@Grześ a jakie stanowisko Cię interesuje i jaki dział.

@Rafi

No jak to jakie? Prezesa skoro sekretarka parzaca kawę mogła zostać to czemu nie on....buahaha

Roża

Czy nic się nie zmieniło od ostatnich opinii? Myślałam nad aplikacją i nie wiem co teraz robić

Kamila

Napisałaś, że sytuacja w pracy w Citonet zmieniła się na gorsze. A powiedz, co konkretnie masz na myśli. Co ogółem dokładnie się tam robi?

Porcelana

!!UWAGA!! Dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w sterylizacji citonetu!! Kwoty, które Wam zaproponują to fikcja!! 1900zł na rękę o ile przebrniesz przez 5-6 bardzo ciężkich nocy. Do tego najmłodszych pracowników ustawiają na najgorsze stanowiska a jak się nie wywiążesz to cie podkablują i jestes na celowniku wszystkich współpracowników. Kłamią w żywe oczy. Ja zrezygnowałam po kilku miesiącach.

wojciechowdkiego
@Porcelana

dobrze że uciekłaś stamtąd (usunięte przez administratora) za kiepskie pieniądze i zmiany po 12h noce lub dni. sprzęt to starocia po szpitalu. dobrze w tej firmie zarabia kierownictwo reszta to robole za nędzne pieniadze

@wojciechowdkiego

Skąd wiesz ile zarabia kierownictwo? Kierownicy, którzy byli od początku w Warszawie dawno z Cito-netu uciekli. Przyjęto jakiś pseudo kierowniczków z Pcimia dolnego bez doświadczenia. Raczej zarabiają marnie, jak to w Cito-necie, za to lecą na fanty w stylu służbowe auto, komórka i prestiż na swej wsi :) Dla mnie to jeszcze gorsi robole, zadufani w sobie, gubiący się w nadmiarze obowiązków, co odbija się niestety na pracownikach.

@Porcelana

Jest dokładnie tak jak napisałaś... :(

Suck my

Nikomu nie polecam pracy w citonecie. Naprawdę kiepskie warunki, bardzo dużo pracy nie adekwatnej do zarobków. Na tle innych pracodawców są daleko w tyle zarówno z wynagrodzeniem jak i z socjalem. Wykorzystują człowieka na każdym kroku za marne 2tysie a o podwyżce można zapomnieć. Duża rotacja pracowników przez to a im nie zależy na czlowieku. Nie podoba się to spadaj przyjdzie kto inny... Brak szacunku ze strony przelozonych. Praca dobra dla sąsiadów z Ukrainy. Porażka!!

@Suck my

Już nawet Ukraińcy śmieją się z ludzi pracujących w citonecie że tyraja za takie grosze. NIE POLECAM!!

Olga

Niestety nawet dobry pracodawca ma swoich maruderów potrafiących tylko narzekać!

piotr

zakłamane towarzystwo. premia uznaniowa zabierana za chorobę. ludzie z marnymi umiejętnościami za to donoszą na siebie. miejsce dla pijakow i kapusiow za nędzne pieniądze. nie polecam nikomu. pakiety socjalne których nie ma. benefity to woda z automatu. jak to chce to szerszych informacji udzielę telefonicznie 723 186 292

Stasia
@piotr

Citonet Warszawa tak jak każdy zakład produkcyjny, ciężka praca bez potrzeby wyższego wykształcenia, więc kto piszę o super zarobkach wysokich premiach i leżeniu a nie pracy fizycznej to niech popatrzy na inne zakłady produkcyjne za najniższą krajową. Taka Polska rzeczywistość. A w Cito myślę że nie jest najgorzej, ale ocena należy już do każdego z osobna.

@piotr

Napisał człowiek który się przyjął tylko po to żeby wyłudzić zwolnienie z ZUS. Niektórzy to mają tupet

@były pracownik

tupet to maja (usunięte przez administratora) co pisza falszywe opinie, falszuja dokumenty. Juz niedlugo sie spotkamy ciekawe czy wtedy bedziesz taka rozmowna i wygadana

Karyna

Nie polecam. (usunięte przez administratora). Oszukują na każdym kroku zaczynajac od rozmowy kwalifikacyjnej. Obiecują zlote gory żeby tylko kogoś zwerbowac...

Dario

Witam wszystkich którzy chcą się zatrudnić w Citonecie to trzeba uważać na alkohol, sprawdzają jak ktoś jest podejrzany. Ja tak wyleciałem moja wina, poza tym praca jest ciężka ale teraz nikt nie da nic za darmo. Brygadziści są słabi w organizowaniu pracy. Kierownik jest ok. można się z nim dogadać. Ponad połowa pracowników z Ukrainy coraz mniej Polaków. Zarobki przeciętne jak na Warszawę, plusem praca od poniedziałku do piątku w soboty wolne. Nie płącą pod stołem wszystko idzie na pasek więc jak ktoś ma komornika to niestety kładzie łapę na kasie. Decyzja należy do każdego indywidualnie.

Była Pracownica

Ja już nie pracuję Cito w Wawie od kilku miesięcy byłam zatrudniona na umowę zlec. I pracowało się dobrze praca nie należy do najłatwiejszych ale taki charakter wspominam bardzo dobrze atmosferę która planuje w zakładzie. Pozdrawiam Kierownictwo.

byly
@Była Pracownica

już nikt nie chce pracować w tym ukraińskim (usunięte przez administratora) ze sami sobie posty wklejacie. to przypomina misia hehehe to już nawet nie jest śmieszne to jest żałosne i każdemu kto trochę myśli radzę trzymać się od tej firmy z daleka. tam żadnej atmosfery nie ma poza hałasem i goracem. niedługo wfepnie tam inspekcja pracy i sprawdzić całe BHP

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

Citonet-Warszawa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Citonet-Warszawa Sp. z o.o.