CitoNet

Bydgoszcz

Opinie o CitoNet

anonymous

Wyzysk ludzi ciecie premi.Nadrobisz godzinami.Nie wolno wyjsc po 8 godzinach i trzeba sie meldowac dlaczego juz wychodzisz.Wyjscie na siusiu za pozwoleniem.Lepiej traktowani sa ludzie z Ukrainy jak my.Brygadzistka porazka ciagle jej nie ma ciagle niezadowolona...Krotko mowiac nie licza sie z ludzmi ....PORAZKA.......

Myszora
@anonymous 05.12.2017 18:54

I to jest cala prawda super

anonymous

Bydgoski Citonet porazka.Wyzysk ludzi i nie liczenie sie z nimi.O wszystko trzeba sie pytac o przerwe na sniadanie ,toalete.Mysle ze zrobili tu raczej dom wariatow i wystraszonych ludzi ktorzy sie z tym godza.Dlaczego nie wiem te pieniadze zarobia wszedzie.Daja sie upadlac.Brygadzistce tylko dac pejcz w reke choc sama zawsze jest zaginiona.Jej wszystko wolno ale do czasu.....

nika

ludzie ja z Warszawy to co się dzieje w wawie to porazka jakas ukraina rzadzi nowy kierownik zwalnia polskich pracowników Pani Prezes tez za ukraina czy zarząd pralni ma zamiar cos z tym zrobić szpitali nie ubywa wręcz przeciwnie maja zamiar wziasc nowe placa ciut wzrosla a co do premiito po staremu jest albo nie nadgodziny zapomnij ze cos takiego istnieje

Kasia
@nika 29.09.2017 22:59

Nika, ja jestem Polskim pracownikiem w pralni w Warszawie i powiem Ci jak ktoś nie ma ochoty pracować lub jest cwaniakiem i kombinuje jak by zlecić pracę innym to zawsze będzie rozrzalonym jak go zwalniają. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tym zakładzie zarobki może nie wysokie ale praca od poniedziałku do piątku i po 8 godzin.

@nika 29.09.2017 22:59

Nika zgadzam się w 100%. Płaca nieadekwatna do pracy. Brak szacunku do pracownika.

A.S

A jak na sterylizacji w lodzi ?

B
@A.S 16.10.2017 13:12
A jak na sterylizacji w lodzi ?

A co chcesz wiedzieć?

Zdystansowany

Kraków-nie polecam Praca badzo ciężka,za miskę ryżu. wadliwa Klimatyzacja Kraków-pralnia w rozruchu. Praca bardzo ciężka ,za przysłowiową " miskę ryżu" Jeszcze nie wszystkie maszyny działają a już potworny upał.Klimatyzacja ma podobno lepiej działać,ale podejrzewamy,że to oszczędności. Praca dobra dla ludzi będących na utrzymaniu u rodziców,lub dla kogoś komu brakuje pół roku do emerytury(o Ile te pół roku wytrzyma). Już lepsza np.Biedronka,tam na dzień dobry dają 2400 brutto i klimatyzacja dobrze działa. Do prali szukają naiwnych białych murzynów....... Nie polecam!!!!!

Grzybek

Warszawa. Na sterylizacji mobing i samowolne ustalanie urlopów przez "panią koordynator". Nie polecam

JANEK

JAK ZNAM TEGO PREZESA Z BYDGOSZCZY TO TAM KICHA .JA PRACOWAŁEM W TEJ PRALNI W ODDZIALE W ZABAGNIE JAK NAZYWAŁA SIĘ PRALNIĄ POMORSKĄ PÓŻNIEJ AKWAMARYNĄ SZEFOWĄ BYŁA RÓŻALSKA, ANIOŁEM TO ONA NIE BYŁA ALE SZŁO SIĘ DOGADAĆ.JAK NASTAŁ CITONET ,DYREKTORY I PREZESY Z TORUNIA I SEKRETARKA SABINA TO JUŻ HUJNIA Z PATATAJNIĄ .TERAZ PONOC I UKRAIŃCY NIE CHCĄ PRACOWAĆ .NO ALE NIE DZIWOTA PREZES NA FIRMIE RAZ NA MIESIĄC ,A RZĄDZI SEKRETARKA SABINA ZWANA TROCINIAKIEM.

Nick
@JANEK 17.01.2017 16:27

A Edyta?

lexsi

A co sie dzieje w Bydgoszczy w CitoNecie,jest tak słodko że wszystkim sie podoba i nic niepiszecie czy macie to w d...e ,zwieracie posladki i robicie?

Smerf

A a jak w Krakowie jako kierowca ??

Donald

Odział Warszawski .Zabierają premię z byle powodu,więc nigdy nie wiesz czy dostaniesz cała premię w wysokości 600 zł czy tylko 100 zł .Możesz przepracować 300 godzin w miesiącu i być pracownikiem ,,roku ,, a i tak Ci zabierają premię, bo maja taki kaprys.

Gargamel

CitoNet Warszawa - Tylko przyjmują nowych kontrahentów ( szpitale ) a ludzi do pracy dalej tyle samo co rok temu, a szpitali było o połowę mniej.Niezgrana ekipa do tej pory , kadra kierownicza to z przedszkola wzięta, ludzie bez doświadczenia .Koordynatorki to jakaś pomyłka , krowy powinny wypasać na polu .Szpitali coraz więcej, a wypłaty takie same co rok temu, gdy wchodzili na rynek Warszawski . 1540 zł do ręki . Ludzie na siebie donoszą i niektórzy podlizują się koordynatorkom .

Ziemowit Ziemba

W oddziale Warszawskim nawet Ukrainki się zwalniają,. Więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto tam podjąć pracę

Nicola

CitoNet Warszawa - absolutnie nie polecam!!! Wyzysk, bezsensowne polecenia, brak konkretnej organizacji pracy, całkowicie niezgrana kadra i beznadziejne brygadzistki. Porażka po całości!

Obserwator
@Nicola 01.06.2016 07:48

Zgadzam się w 100 %.Najlepiej żeby pracować od godziny 6 rano do 24 ,bez przerwy.Teraz zatrudniają Ukrainki .Ludzie przychodzą tylko na jeden dzień i już więcej nie przychodzą .Pracuje się za trzy osoby.Braki w zatrudnieniach ludzi i to dość poważne .Brygadzistki Maika i Malwina to jakaś kpina .Pracownicy donoszą na siebie .CitoNet Warszawa nie polecam !!!!!!!

mania

Praca bardzo ciezka,gdy ktos zachoruje nie proponuja ci nadgodzin -musisz przyjsc i robic po godzin ,3-zmianowa,godziny do d....mozesz pracowac np od 14-2 w nocy,rota tygodniowa,najnizsza krajowa,premia nie jest gwarantowana -zapewne zalezy od humoru kierowniczki.Firma wykorzystuje wszystkich pracownikow wiedzac ze i tak nie odejda bo maja kiepska sytuacje finansowe badz inne.NIE POLECAM JEJ NIKOMU ,ZA TA FIRME POWINNY ZABRAC SIE ZWIAZKI ZAWODOWE

M
@marlena 27.04.2016 23:55
Jakie gazety???Gazety maja to w nosie bo wiedza ze i tak firma sie wyprze a pracownicy przed strachem utraty pracy nic nie beda...

Masz racje w 100% Żeby to tylko odwodnienia były to pół biedy ale niestety jest też sporo innych przypadków

Anonim

W Warszawie mdleją, to fakt. Wysokie temperatury, przemęczenie i non stop źle działająca klimatyzacja.

Mu

W Warszawie kobiety mdlały z przepracowania, o czym Wy piszecie ? Niby to początki, ludzi do pracy mało bo za takie grosze..1700 brutto. Teraz od lutego ma być więcej..

loll

W socjali paczka na dzień kobiet prezenty dla dzieci dodatkowa kasa na Wielkanoc i bozenarodzenie wczasy pod grusza i paczki na tlusty czwartek w lodzi

swiezak

kierowca pralni

swiezak

zaproponowali mi prace w tej firmie zarobki to 10zl brutto na godzine, plus 30%premii, czy to sie w ogole oplaca? skoro najnizsza to 1850pln, ile mozna wyjsc rzeczywiscie tam na miesiac a jesli chodzi o miejsca pracy to niema problemu ;) czy jest sens zaczynac ?

klops

czy ja wiem czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy? raczej nie do konca, ciezko sie utrzymac z tej wyplaty, a praca jest ciezka i odpowiedzialna. Ale wypłata zawsze jest na czas

magda

mam ofertę w pracy błagam was heee czy w Bydgoszczy ktoś pracuje pracował>?

mel

Teraz rusza Warszawa. I zobaczymy jak będzie, niedługo zaczynam.

mel

Teraz rusza Warszawa. I zobaczymy jak będzie, niedługo zaczynam.

kasia

Dokumenty do zusu nie wysyla "księgowa" z łodzi, a Dział plac w Toruniu. A opóźnienia w związku z macierzyńskim wynikają z pracy w ZUS.Wiec radze zgłębić temat a nie tylko narzekać. Zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć i Ole to nie jest zbyt wiele...

Dawid.m

Szczerze odradzam prace w tej firmie bynajmniej w oddziale w łodzi tragedia pelno dziadostwa sie tam czaji a ich ksiegowa nawet nie potrafi wyslac dokomentow do zus-u w sprawe macierzynskiego moja malzonka pracowala w zeszlym roku kiedy urodzila citonet dopiero po 2 miesiacach wyslal dokumenty do zus kolejny miesiac w zusue czyli 3 miesiace bez pesji a w dzisiejszych czasach z jednej wyplaty sie nie da utrzymac domu...

Ja pracowałem w Citonet i nikt mi nie powie że nie ma tam wyzysku najlepiej jakbyście pracowali 24h i niczego się nie domagali. p."kierownik" tnie koszty na maxa. Najlepiej mają tylko Ci co siedzą cicho i się podlizują kierownictwu albo kłamią w żywe oczy tak jak pewna pani "kierownik" a to jest tam na pożądku dziennym. Zarobki to żadna rewelacja jak nie przychodzisz na dyżury (soboty i niedziele) to dostaniesz troszke więcej niż najniższa krajowa. Premia jest do 30% ale to tylko zależy od tego jak się starasz. Powiem tak jak was sytuacja nie zmusza nie idźcie do tej firmy ja zmarnowałem tam zdrowie i kilka lat życia.

Prezesa juz nie ma :-)

loll

Podobno jest mowa Pani Prezes w Zabawnie?

pomorska

pracowałem w Zabagnie jak jeszcze byli wcześniejsi właściciele - teraz jest lepiej czy gorzej bo zastanawiam się czy wrócić do pralni

jezue

(usunięte przez administratora).Brawo.Ale nadal szuka sie oszczędności wśród pracowników na hali proponuję przyjżeć się kierowcom i zużyciu paliwa przez ich samochody tu sa oszczędności, chyba żę ktoś nie chce tego widzieć

dajcie sobie spokój

?

Osoba która napisała w/w opinię na temat pracy w cito net chyba nigdy nie pracowała ciężko, albo się podlizywała kierownictwu by coś osiągnąć. Ja z tej firmy odeszłam rok temu i wiem jak tam się pracuje. Więc niech mi nikt głupot nie pisze bo aż się [usunięte przez moderatora] chce jak to się czyta.

gosia

Anonim - 2013-06-07 03:15:04 Jaka podstawa?Tylko to co musza dac + premia do 300 zl ale o nia ciezko ciagle zabieraja ;

xxx

W Bydgoszczy jest tak samo

?

Kierownictwo - OK wyrozumiali,pozwalaja sie obijac,kablowac itp itd Praca - OK lekka zdrowa przyjemna Zarobki - OK na poziomie 4 kyu Atmosfera - OK bez podkladania swin, przyjacielska,rodzinna ZRESZTA PO CO SIE ROZPISYWAC - PRZEZYJ TO SAAAAAAAAAM

kocham młode laski z zakładu

a może za 1000 brutto co?? minimalna krajowa na 2011 to 1386!!! pożyczyć komuś kodeks pracy???

nie najniższa krajowa bo mamy jeszcze premię uznaniową a jeżeli wpadają nadgodziny to są zawsze wypłacane.............. ale praca jest ciężka.......... najgorsze jest to że panuje epidemia i przez nie których udawaczy mamy dwa razy więcej pracy

???

czy ktoś potrafi powiedzieć ile się zarabia w tej firmie czy to zbyt skomplikowane????

a ile płacą w tej firmie???

aza

na jakich stanowiskach pracuja u was kobiety, czy jest wolny etat ?

a.p.

dalej wpisywac co myślicie o firmie coś zrobimy

rudy

Praca bardzo cięzka za 1300zł brutto wdodatku morzna się choroby nabawić.

Zostaw opinię o CitoNet - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CitoNet