Opinie o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

Zdystansowany

Kraków-nie polecam Praca badzo ciężka,za miskę ryżu. wadliwa Klimatyzacja Kraków-pralnia w rozruchu. Praca bardzo ciężka ,za przysłowiową " miskę ryżu" Jeszcze nie wszystkie maszyny działają a już potworny upał.Klimatyzacja ma podobno lepiej działać,ale podejrzewamy,że to oszczędności. Praca dobra dla ludzi będących na utrzymaniu u rodziców,lub dla kogoś komu brakuje pół roku do emerytury(o Ile te pół roku wytrzyma). Już lepsza np.Biedronka,tam na dzień dobry dają 2400 brutto i klimatyzacja dobrze działa. Do prali szukają naiwnych białych murzynów....... Nie polecam!!!!!

Paz.
@Zdystansowany

W maju było dużo pracy? Dobre żarty. Teraz trochę pracy jest ale da się wytrzymać jak się chce a hajs wcale nie najgorszy. Pozdrawiam i zapraszam do zespołu :D

Benek

Niektórym jak widzę najlepiej wychodzi marudzenie. Zawsze można zmienić firmę.

Wyzysk ludzi ciecie premi.Nadrobisz godzinami.Nie wolno wyjsc po 8 godzinach i trzeba sie meldowac dlaczego juz wychodzisz.Wyjscie na siusiu za pozwoleniem.Lepiej traktowani sa ludzie z Ukrainy jak my.Brygadzistka porazka ciagle jej nie ma ciagle niezadowolona...Krotko mowiac nie licza sie z ludzmi ....PORAZKA.......

Myszora
@anonymous

I to jest cala prawda super

Bydgoski Citonet porazka.Wyzysk ludzi i nie liczenie sie z nimi.O wszystko trzeba sie pytac o przerwe na sniadanie ,toalete.Mysle ze zrobili tu raczej dom wariatow i wystraszonych ludzi ktorzy sie z tym godza.Dlaczego nie wiem te pieniadze zarobia wszedzie.Daja sie upadlac.Brygadzistce tylko dac pejcz w reke choc sama zawsze jest zaginiona.Jej wszystko wolno ale do czasu.....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
nika

ludzie ja z Warszawy to co się dzieje w wawie to porazka jakas ukraina rzadzi nowy kierownik zwalnia polskich pracowników Pani Prezes tez za ukraina czy zarząd pralni ma zamiar cos z tym zrobić szpitali nie ubywa wręcz przeciwnie maja zamiar wziasc nowe placa ciut wzrosla a co do premiito po staremu jest albo nie nadgodziny zapomnij ze cos takiego istnieje

@nika

Nika, ja jestem Polskim pracownikiem w pralni w Warszawie i powiem Ci jak ktoś nie ma ochoty pracować lub jest cwaniakiem i kombinuje jak by zlecić pracę innym to zawsze będzie rozrzalonym jak go zwalniają. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tym zakładzie zarobki może nie wysokie ale praca od poniedziałku do piątku i po 8 godzin.

@nika

Nika zgadzam się w 100%. Płaca nieadekwatna do pracy. Brak szacunku do pracownika.

A.S

A jak na sterylizacji w lodzi ?

B
@A.S

A co chcesz wiedzieć?

Grzybek

Warszawa. Na sterylizacji mobing i samowolne ustalanie urlopów przez "panią koordynator". Nie polecam

JANEK

JAK ZNAM TEGO PREZESA Z BYDGOSZCZY TO TAM KICHA .JA PRACOWAŁEM W TEJ PRALNI W ODDZIALE W ZABAGNIE JAK NAZYWAŁA SIĘ PRALNIĄ POMORSKĄ PÓŻNIEJ AKWAMARYNĄ SZEFOWĄ BYŁA RÓŻALSKA, ANIOŁEM TO ONA NIE BYŁA ALE SZŁO SIĘ DOGADAĆ.JAK NASTAŁ CITONET ,DYREKTORY I PREZESY Z TORUNIA I SEKRETARKA SABINA TO JUŻ HUJNIA Z PATATAJNIĄ .TERAZ PONOC I UKRAIŃCY NIE CHCĄ PRACOWAĆ .NO ALE NIE DZIWOTA PREZES NA FIRMIE RAZ NA MIESIĄC ,A RZĄDZI SEKRETARKA SABINA ZWANA TROCINIAKIEM.

@JANEK

A Edyta?

lexsi

A co sie dzieje w Bydgoszczy w CitoNecie,jest tak słodko że wszystkim sie podoba i nic niepiszecie czy macie to w d...e ,zwieracie posladki i robicie?

Smerf

A a jak w Krakowie jako kierowca ??

Donald

Odział Warszawski .Zabierają premię z byle powodu,więc nigdy nie wiesz czy dostaniesz cała premię w wysokości 600 zł czy tylko 100 zł .Możesz przepracować 300 godzin w miesiącu i być pracownikiem ,,roku ,, a i tak Ci zabierają premię, bo maja taki kaprys.

Gargamel

CitoNet Warszawa - Tylko przyjmują nowych kontrahentów ( szpitale ) a ludzi do pracy dalej tyle samo co rok temu, a szpitali było o połowę mniej.Niezgrana ekipa do tej pory , kadra kierownicza to z przedszkola wzięta, ludzie bez doświadczenia .Koordynatorki to jakaś pomyłka , krowy powinny wypasać na polu .Szpitali coraz więcej, a wypłaty takie same co rok temu, gdy wchodzili na rynek Warszawski . 1540 zł do ręki . Ludzie na siebie donoszą i niektórzy podlizują się koordynatorkom .

Ziemowit Ziemba

W oddziale Warszawskim nawet Ukrainki się zwalniają,. Więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto tam podjąć pracę

Nicola

CitoNet Warszawa - absolutnie nie polecam!!! Wyzysk, bezsensowne polecenia, brak konkretnej organizacji pracy, całkowicie niezgrana kadra i beznadziejne brygadzistki. Porażka po całości!

Obserwator
@Nicola

Zgadzam się w 100 %.Najlepiej żeby pracować od godziny 6 rano do 24 ,bez przerwy.Teraz zatrudniają Ukrainki .Ludzie przychodzą tylko na jeden dzień i już więcej nie przychodzą .Pracuje się za trzy osoby.Braki w zatrudnieniach ludzi i to dość poważne .Brygadzistki Maika i Malwina to jakaś kpina .Pracownicy donoszą na siebie .CitoNet Warszawa nie polecam !!!!!!!

mania

Praca bardzo ciezka,gdy ktos zachoruje nie proponuja ci nadgodzin -musisz przyjsc i robic po godzin ,3-zmianowa,godziny do d....mozesz pracowac np od 14-2 w nocy,rota tygodniowa,najnizsza krajowa,premia nie jest gwarantowana -zapewne zalezy od humoru kierowniczki.Firma wykorzystuje wszystkich pracownikow wiedzac ze i tak nie odejda bo maja kiepska sytuacje finansowe badz inne.NIE POLECAM JEJ NIKOMU ,ZA TA FIRME POWINNY ZABRAC SIE ZWIAZKI ZAWODOWE

marlena

Jakie gazety???Gazety maja to w nosie bo wiedza ze i tak firma sie wyprze a pracownicy przed strachem utraty pracy nic nie beda mowic.Ale to jest prawda,ludzie c=sie tam odwadniaja i gdyby tylko ktorakolwiek gazeta bylaby zainteresowana to firma to bardzo prosze o kontakt ze mna.TRAKTUJA LUDZI JAK ZWIERZETA -Kobieta z rakiem nie ma zadnych przywilejow......brak mi k....slow

M
@marlena

Masz racje w 100% Żeby to tylko odwodnienia były to pół biedy ale niestety jest też sporo innych przypadków

W Warszawie mdleją, to fakt. Wysokie temperatury, przemęczenie i non stop źle działająca klimatyzacja.

Mu

W Warszawie kobiety mdlały z przepracowania, o czym Wy piszecie ? Niby to początki, ludzi do pracy mało bo za takie grosze..1700 brutto. Teraz od lutego ma być więcej..

loll

W socjali paczka na dzień kobiet prezenty dla dzieci dodatkowa kasa na Wielkanoc i bozenarodzenie wczasy pod grusza i paczki na tlusty czwartek w lodzi

swiezak

kierowca pralni

swiezak

zaproponowali mi prace w tej firmie zarobki to 10zl brutto na godzine, plus 30%premii, czy to sie w ogole oplaca? skoro najnizsza to 1850pln, ile mozna wyjsc rzeczywiscie tam na miesiac a jesli chodzi o miejsca pracy to niema problemu ;) czy jest sens zaczynac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.