Opinie o Tricomed S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tricomed S.A., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tricomed S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tricomed S.A. w Łódź

Karol Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Mamy dobrą firmę a jeśli nawet są sprawy do poprawienia to zróbmy to bo fajną mamy pracę

guru

nikt nie napisał jak to WS ściągnął z innej firmy człowieka z którym tam wcześniej pracował a potem go zwolnił pod pretekstem nie spełniania wymagań a wszyscy i tak wiedzą, że zrobił to, aby ratować własny [usunięte przez moderatora]??? To się nazywa brak klasy i honoru! Myślę, że potencjalni pracownicy mają już obraz jaka to firma...

Suuuujka Nowy wpis
@guru

Witold S musiał wyeliminować P, bo ten miał większa wiedzę od niego... Zresztą konkubina go namówiła. Wiadomo kto w tym duecie nosi portki

Rafał

Mam zamiar aplikować dlatego byłoby dobrze wiedzieć czego oczekuje firma od kandydata?

Szkodaczasu Nowy wpis
@Rafał

Przede wszystkim donoszenia na współpracowników, podlizywania się i akceptowania wszystkich pomysłów bez słowa. Proszę nie liczyć na docenienie dobrze wykonanego zadania, co innego za sprzedanie ploteczki o nieprzychylnym pracowniku. Proszę też nie liczyć na konstruktywną rozmowę w temacie zleconej pracy, a raczej na okrągłe słówka z których wynika dokładnie nic.

Adam Nowy wpis
@Rafał

Jeżeli nie masz pracy to możesz zaaplikować ale od razu szukaj nowej.

Jak szefostwo w Tricomed S.A.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź
@Pytanie

Zdecydowanie nie, wyzysk na każdym kroku, przykręcanie śruby do oporu, aby sprawdzić na ile pozwolisz im się wyzyskać. Szczególnie tyczy się to szefa, który mam wrażenie, że się na niczym nie zna...tylko chodzi i zawraca wszystkim głowy swoimi kolejnymi dziwnymi pomysłami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Filip

Ogólnie fajna praca, dobra atmosfera,więc mogę spokojnie polecić pracę.

Hej, czy w firmie Tricomed S.A. płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Nie. Trzeba je odbierać. W firmie prowadzone jest rozliczenie kwartalne. Występuje problem z odebraniem godzin, kiedy praca obejmuje część weekendu (konferencja/warsztaty).

Nikoś

Wiecie czy firma teraz potrzebuje kogoś do pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tricomed S.A.?

....
@Pytanie

Atmosfera między pracownikami jest zwykle świetna, oczywiście z pewnymi wyjątkami, natomiast osoba zarządzająca firmą to bezstresowo wychowane dziecko bez realnych kwalifikacji i kultury osobistej, człowiek, który pastwi się psychicznie nad innymi i praktykuje pełzający mobbing. Pewnie dlatego nikt nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata, a bywa, że i te 2 lata są nieosiągalne. Ważne jeszcze, żeby mu się nigdy nie sprzeciwiać, konsekwencje mogą być różne.... L4 też surowo niewskazane

Leszek
@....

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zarzut mobbingu w stronę pracodawcy to poważne oskarżenie. Użyłeś tego sformułowania, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jesteś w stanie podać konkretne przykłady, które Twój wpis potwierdzą?

Karma wraca
@Leszek

Coraz więcej osób ma takie dowody, więc to kwestia czasu kiedy karma do niego wróci :)

Stary pracownik
@Leszek

Ja już tam jakiś czas nie pracuję ale proszę bardzo: - wprowadzanie atmosfery leku poprzez niejednoznaczne sformułowania typu podczas porannych rozmów"motywujących". Wyglądało to tak, że W jak przychodził do pracy i podpiął swój masażer brzucha do prądu to wydzwaniał na biurkowe telefony i wzywał do siebie. Dziewczyny często wracały z takich rozmów z płaczem. Podczas tych rozmów pytał np. o intymne szczegóły życia, proponował wspólne wyjazdy za granicę itd. Jedna z dziewczyn miała nawet rozmowę wychowawczą jak jego konkubinie powiedziała, że W wygląda na zmęczonego.

Odpowiedź

Jedynym plusem tej firmy są ludzie - zawsze służą pomocą i dobrym słowem, dzięki nim atmosfera w firmie jest znośna. Jednak trzeba być świadomym jak bardzo Ci ludzie na każdym możliwym kroku są wykorzystywani i niedoceniani przez Prezesa W.Sujkę. Jego zachowania podchodzące pod mobbing lub wręcz nim będące to standard. Nie da się ukryć, że głównym powodem dlaczego firma boryka się z tak dużą rotacją pracowników jest właśnie ten człowiek. Wystarczy wymiana kilku zdań z tą osobą, aby w przeciągu paru minut zorientować się, że za niedorzecznymi pomysłami z jego strony stoi skrajna ignorancja. Uczestniczenie we wspólnych spotkaniach z m.in. ewentualnymi kontrahentami są zazwyczaj powodem do wstydu, że ktoś kto reprezentuje firmę na tak poważnym stanowisku, ma tak olbrzymie braki w kulturze osobistej oraz tak potworne braki podstawowej wiedzy niezbędnej do działania w dziedzinie wyrobów medycznych. Przykre jest to, że przez nieudolne zarządzanie firma z tak długą tradycją i tak dobrymi wyrobami obecnie coraz bardziej zaczyna chylić się ku upadkowi.

Iza

Zastanawiający spokój na wątku. Tak dobrze się pracuje?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Tricomed S.A.?

Ewka

Słyszałam, że Tricomed prowadzi u siebie praktyki. Czy to jest dalej aktualne? Może dowiem się coś więcej?

Marta

@Demaskatorr forum ma to do siebie, że serwis gowork nie blokuje żadnych wypowiedzi - każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat Tricomed. Jeśli jakieś treści naruszają regulamin mogą zostać usunięte, na wszelkie inne gowork nie ma wpływu.

ilaona

Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki

Anty-N

Słodycz w nadmiarze jest nadzwyczaj toksyczna i nie zawsze warto mieć ostatnie słowo. Rozmaicie to mało powiedziane ... ha .

Demaskatorr

Pytanie retoryczne. Punkt widzenia zależy W..S. od punktu siedzenia. Yeah, najlepszą obroną jest ... atak. Wobec takich niechlubnych o p i n i i,cóż można?! Z faktami nie da się polemizować, warto mimo wszystko przyjąć na klatę i walczyć o zmianę ... siebie, skutecznie!

Demaskatorr

Śmiechu warte, naprawdę żenujące!!! kiedy to sam zarządzający, osobiście uczestniczy na platformie Go Worku próbując rozmyć realny obraz tego z czym ex-workerzy mieli do czynienia. Przestań Człowieku!!! pisać jakieś dziwaczne rzeczy, próbować siać zamęt i dezinformacje. Ludzie poszukują prawdy by nie wejść w kolejne (usunięte przez administratora) i taka jest rola tego portalu. Nicki: Simva, Tomo, krowa, ilaona, konsekwentny a i kłosek to ta sama osoba, przykro mi pisać ale sami mam nadzieję, że domyślacie sie juz teraz KTO to jest. W wie;lkim skrócie i ku przestrodze!!! potwierdzam warto trzymać się z dala od samej firmy jak od W.Sam(cz)EGO ...

jednak szukają

Szukają pracownika tylko teraz jako TZMO. Gdyby atmosfera była dobra to ludzie by się nie zwalniali, czyż nie? Dzięki

do kac3

Wątek był rozwijany dosyć obszernie. Po prostu wit. to pała. To tak najkrócej. Pastwi się psychicznie nad ludźmi, szczególnie kobiety nie maja lekko u niego. Jak już się zatrudnicie to nigdy nie mówcie o swoich problemach prywatnych!! Nigdy nie zgadzajcie się na jakieś wspólne wyjścia poza służbowymi a dziewczyny dodatkowo muszą się przygotować na chamskie teksty. Np. o tym, że kryterium wyboru są piersi. Tricomed znowu rekrutuje więc uwaga uwaga :)

cinio

Zatrudnij się, poznaj pana prezesa i jego metody zarządzania kadrą to dowiesz się dlaczego ludzie wybierają bezrobocie niż pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Tricomed S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tricomed S.A.
1.4/5 Na podstawie 52 ocen.
Tricomed S.A.