Tricomed S.A.

Łódź

Opinie o Tricomed S.A.

Marta

@Demaskatorr forum ma to do siebie, że serwis gowork nie blokuje żadnych wypowiedzi - każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat Tricomed. Jeśli jakieś treści naruszają regulamin mogą zostać usunięte, na wszelkie inne gowork nie ma wpływu.

ilaona

Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki

Anty-N

Słodycz w nadmiarze jest nadzwyczaj toksyczna i nie zawsze warto mieć ostatnie słowo. Rozmaicie to mało powiedziane ... ha .

Demaskatorr

Pytanie retoryczne. Punkt widzenia zależy W..S. od punktu siedzenia. Yeah, najlepszą obroną jest ... atak. Wobec takich niechlubnych o p i n i i,cóż można?! Z faktami nie da się polemizować, warto mimo wszystko przyjąć na klatę i walczyć o zmianę ... siebie, skutecznie!

Demaskatorr

Śmiechu warte, naprawdę żenujące!!! kiedy to sam zarządzający, osobiście uczestniczy na platformie Go Worku próbując rozmyć realny obraz tego z czym ex-workerzy mieli do czynienia. Przestań Człowieku!!! pisać jakieś dziwaczne rzeczy, próbować siać zamęt i dezinformacje. Ludzie poszukują prawdy by nie wejść w kolejne (usunięte przez administratora) i taka jest rola tego portalu. Nicki: Simva, Tomo, krowa, ilaona, konsekwentny a i kłosek to ta sama osoba, przykro mi pisać ale sami mam nadzieję, że domyślacie sie juz teraz KTO to jest. W wie;lkim skrócie i ku przestrodze!!! potwierdzam warto trzymać się z dala od samej firmy jak od W.Sam(cz)EGO ...

jednak szukają

Szukają pracownika tylko teraz jako TZMO. Gdyby atmosfera była dobra to ludzie by się nie zwalniali, czyż nie? Dzięki

do kac3

Wątek był rozwijany dosyć obszernie. Po prostu wit. to pała. To tak najkrócej. Pastwi się psychicznie nad ludźmi, szczególnie kobiety nie maja lekko u niego. Jak już się zatrudnicie to nigdy nie mówcie o swoich problemach prywatnych!! Nigdy nie zgadzajcie się na jakieś wspólne wyjścia poza służbowymi a dziewczyny dodatkowo muszą się przygotować na chamskie teksty. Np. o tym, że kryterium wyboru są piersi. Tricomed znowu rekrutuje więc uwaga uwaga :)

cinio

Zatrudnij się, poznaj pana prezesa i jego metody zarządzania kadrą to dowiesz się dlaczego ludzie wybierają bezrobocie niż pracę w tej firmie

adi

Gdyby tam wszystko było OK to ludzie by się nie zwalniali, a zwolnił się juz każdy poza Guźcem i osobami które zostały zwolnione przez Wita.

Tomo

Działają, nawet rzekłbym, ze działają nieprzerwanie od 20 lat na rynku, także Tricomed to doświadczona firma. Odnoszą nawet jakieś sukcesy, pod koniec 2013 roku dostali nagrodę w kategorii innowacyjność, a to nagroda gospodarcza województwa Łódzkiego, także stają się liderem na tym rejonie. Ciekawe jak tu z traktowaniem pracowników..

klarnet kox

no właśnie w sprawie tej żywotności firmy to nie wiem za bardzo co jednoznacznie sądzić bo nioby tutaj piszecie że firma ma się dobrze i działa a na mieście część osób mówi że firma już nie działa lub padnie lada moment i o zatrudnieniach nie ma mowy. nie wiem komu ufać. wie ktoś gdzie mogę oficjalnie takie info sprawdzić?

byly pracownik R&D

Firma żyje jedynie na Go Worku haha. Niestety Witosław rozpędził to co zostało po prawdziwym łódzkim Tricomedzie i teraz możemy się przyglądać jak firma realizuje niejasną i nierokującą politykę TZMO. Fikcyjne badania aby utrzymać status biura BiR, zwalnianie wszystkich niewygodnych pracowników lub wykańczanie innych aby się samemu zwolnili. Szara eminencja firmy czyli konkubina pana W dalej udaje przyjaciółkę wszystkich ludzi na ziemi a w rzeczywistości jest warta tyle samo co jej ogier. Powinna tylko zwracać uwagę aby na rekrutacji piersi nie były wyznacznikiem dostania pracy bo może sie okazać, że W zatęskni za rozmiarem 36 albo 38 które to są dla jego niewiasty nieosiagalne i dostanie kopa.

eks
@byly pracownik R&D 04.09.2014 13:43

Szkoda,że wkrótce usuną Twoją opinię,bo niestety to wszystko prawda,a oni dalej łapią frajerów na darmowy staż i kadzą,że to prestiż robić u nich za darmo

???

Teraz to już jest firma widmo!

były

Ostatnio z firmy udało się odejść osobie (ok. 10 lat pracy w Tricomed), która była zastępcą Wita, stało się to zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia. Zupełnie inna firma, normalni ludzie, nie ma psychopatów na kierowniczych stanowiskach. (usunięte przez administratora)

Tomasz Gąsiorowsky

I co słychać w tym bałaganie nazywanym spółka akcyjną? nadal ta sama nędza [usunięte przez moderatora]?

mmm

Firma zaczęła podawać ogłoszenia o pracę jako struktury TZMO. Mają rację, gdyż opinie o Tricomedzie nie są zbyt dobre, aby ubiegać się o wolne tam wakaty.

gal

to jak awans to musi być podwyżka

www

pogratulujmy panu WS awansu na prezesa!!! teraz się zacznie jazda bez trzymanki...

nadia

znalazłam ogłoszenie nt. pracy w tricomed jako specjalista ds badawczo rozwojowych w Łodzi - ktoś może wypowiedzieć się na ten temat? gdzie firma ma siedzibę? na jednej stronie dane ze na piotrkowskiej 270, a na ich stronie że na świętojańskiej.. praca w jakich godzinach? stawka, atmosfera, obowiązki itp..? niech wypowie się ktoś konkretny - z góry dzięki, pozdrawiam

guru

nikt nie napisał jak to WS ściągnął z innej firmy człowieka z którym tam wcześniej pracował a potem go zwolnił pod pretekstem nie spełniania wymagań a wszyscy i tak wiedzą, że zrobił to, aby ratować własny [usunięte przez moderatora]??? To się nazywa brak klasy i honoru! Myślę, że potencjalni pracownicy mają już obraz jaka to firma...

asdfghjkl;

sama firma w miarę OK tak samo jak większość ludzi tam pracujących, nieudolnie zarządzana przez Prezesa ([usunięte przez admina]) oraz Członka Zarządu dr inz W[usunięte przez admina]

Firma zarządzana bardzo nieprofesjonalnie, a na czele stoi człowiek, który nigdy nie powinien zarządzać ludźmi. Manipulacja, [usunięte przez admina]...za marną kasę. Firma już dawno powinna nie istnieć. Wszyscy mądrzy odchodzą z firmy w trybie błyskawicznym.

Zostaw opinię o Tricomed S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tricomed S.A.