counter
5 2 34 5 1
Natal

Idealnie to z pewnością nigdzie nie będzie. Więcej chęci do pracy a zadowolenie gwarantowane.

Tak3Nie6
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Liw Care Technology Sp. z o.o.?

Piter Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
Kandydat

Witam, czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciela Handlowego? Jakie zarobki są na tym stanowisku? Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w firmie LIW? Pozdrawiam :)

TakNie1
DaroZ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.
Kandydat

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy w Liw Care? Praca ciężka czy lekka? Ilu zmianowa? Miałem szansę pójść tam na spotkanie z kierownictwem ale w ostateczności znalazłem coś innego. Ale ciągle nie daje mi spokoju fakt że z Was może byłoby fajniej? POZDRAWIAM :)

Tak2Nie
Kim09 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.
Kandydat

Czy firma podjęła już decyzję w sprawie wyboru kandydata na stanowisko regionalnego specjalista ds. sprzedaży na teren Wlkp, zach-pom, lubuskie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Liw Care Technology Sp. z o.o.?

Tokarz CNC

Wchodząc tutaj naprawdę się zastanawiam czy to ja dopiero kończę 27 lat czy reszta zespołu? Ta strona ma pokazać ogół firmy a nie wyciagania brudow z produkcji!!!! I szczerze serdecznie pozdrawiam te (usunięte przez administratora) które na mnie lecą na górę spruc sie :) jesteście niczym i nie musicie mi podawać ręki tak dla ogółu :) pozdrawiam Damianek ???????? a Tobie Adam życzę dużo dobrego bo życie cię pozbawilo czegoś co lubiles i to widać hehe, obyś był lepszym fachura na tej górze od kolegów :)

Tak2Nie1
Jednoręki

Długo się zastanawiałem czy coś napisać ale myślę że warto do osób które rzucają złe światło na firmę. Ktoś kto pisze negatywną opinię o tym jak w jego mniemaniu funkcjonuje firma wykorzystując do tego dość delikatne tematy jak np posiadanie przez część pracowników niepełnosprawności "brak ręki", ma chyba problem z samym sobą. Sam pracowałem wcześniej na produkcji jako wspomniany przez kogoś "Leń Operator" i nigdy nie mogłem narzekać na to w jaki sposób funkcjonuje firma. Wydaje mi się że o podwyżkach można po prostu porozmawiać a nie obrzucać błotem dyrekcję firmy wykorzystując do tego słowa powszechnie uznawane jako obraźliwe. Szkoda że takie osoby kimkolwiek one są nie mają odwagi powiedzieć czegoś takiego prosto w oczy. Prezes i Dyrektor to też są ludzie i można porozmawiać z nimi o wszystkim. Mnie rękę zabrała ciężka choroba a razem z nią stanowisko pracy Operatora CNC które uwielbiałem ale nie zabrała marzeń i ambicji zarówno zawodowych jak i życiowych. Ilu pracodawców pomogłoby komuś takiemu w tej sytuacji? No ilu???!!! No bo przecież praca na takim stanowisku bez ręki nie jest możliwa. Pracodawca nie dosyć że mi pomógł w zbiórce pieniędzy na protezę to dodatkowo przygotował dla mnie stanowisko dostosowane do moich aktualnych możliwości. Ilu z was krytykantów odnalazłoby się w mojej sytuacji po utracie całej ręki? No ilu???!!! Gwarantuje że niewielu a może nawet nikt. Oczywiście nikomu z całego serca nie życzę takiej sytuacji. Nie interesuje mnie to że posiadam znaczny stopień niepełnosprawności i dzięki temu mam szereg ulg a pracodawca ma dofinansowania do mojej pracy. Gdybym był bezużyteczny i nic nie umiał robić to zatrudnianie mnie tylko dlatego że mam najwyższą grupę inwalidzką nie miałoby sensu. A tak potrafię się dostosować do nowych zadań o których wcześniej nie miałem pojęcia jak wykonywać i staram się mieć jak największy wpływ na rozwój firmy. Kwestia chęci i ambicji. Odnoszę wrażenie że niektórzy pisząc takie komentarze mogą mi zazdrościć że pracodawca ma ulgi z tytułu mojej niepełnosprawności. Tak jak wcześniej wspomniał @Andy ciekawy jestem jak długa by się ustawiła kolejka osób chętnych by się ze mną zamienić. Może i nie mam ręki ale staram się pracować jedną jak za dwie. Reasumując uważam że zamiast się puszyć jako anonim na forum może warto zacząć najzwyczajniej w świecie rozmawiać? Tworzenie podziałów i naskakiwanie jeden na drugiego tworząc niepotrzebne konflikty na prawdę do niczego dobrego nie doprowadzi. Co do działalności firmy to uważam że na prawdę rozwija się ona bardzo dynamicznie otwierając się na innowacje. Masa pomysłów na nowe produkty. Dla mnie jako osoby niepełnosprawnej pomaganie drugiemu niepełnosprawnemu jest dodatkowym spełnieniem. Tylko błagam niech ktoś nie wyskakuje z tekstami typu że chce się komuś podlizać. Serio nie mam po co a swoją opinię wyrażam na podstawie tego co widzę na przestrzeni 3 lat jak tu pracuję i w jaki sposób powstają produkty poczynając od projektu aż po montaż. Pracy było i jest bardzo dużo. Rozumiem że stanowisko stanowisku nierówne ale jeśli są problemy to najnormalniej w świecie starajmy się rozmawiać i je rozwiązywać. Tylko tak można dojść do wzajemnego porozumienia. Hejt i obrzucanie się błotem zostawmy z tyłu. No chyba że to dla niektórych za trudne to wtedy rady nie ma. Tak już na marginesie to zanim napiszecie coś odnosząc się do niepełnosprawnych to zastanówcie się chociaż przez chwilę co napiszecie. Spróbujcie chociaż na moment postawić się w sytuacji takiej osoby jak np ja. Na prawdę szczerze życzę każdemu z was dużo zdrowia i takiego dystansu do wszystkiego jaki posiadam. Tylko to powoduje że takie komentarze po mnie spływają całkowicie. Ja szanuję każdego z was i współpraca dla mnie z wami to przyjemność dlatego tym bardziej nie hejtujmy się wzajemnie zwłaszcza jako anonimy. Pozdrawiam Adam

Tak5Nie3

Część osób zatrudnionych myśli że do pracy przychodzi się na pogaduchy i na fajkę.

Tak3Nie
Leniwy Koleś

@Heheszki czy kogoś kto pracuje jako operator maszyny CNC można nazwać leniem tylko dlatego bo ma taki a nie inny charakter pracy? Nie wydaje mi się. To że maszyna elementy produkuje sama świadczy tylko o tym że została dobrze ustawiona przez wspomnianego operatora "lenia". Robota jest wykonana prawidłowo i zgodnie z planem a to że zrobiła ją maszyna to tylko dzięki "leniwemu" operatorowi który wszystko musiał przygotować ;) Zamiast narzekać i patrzeć na ręce ludziom którym nie można nic zarzucić, może na prawdę warto by było zastanowić się nad samym sobą? Do narzekania to zawsze będzie wielu.

Tak7Nie1

Czy w Liw Care Technology Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Heheszki
@Pytanie

Oczywiście wysłuchają cię jak najbardziej ???????? i na tym by się to skończyło dopóki nie tupniesz noga no tak średnio za trzecim razem dziala.. Z samego początku nawet się każdy z góry pytał czy coś brakuje czy wszystko gra ale to była gra wstepna do pokazania jak się ma totalnie w (usunięte przez administratora) takich co naprawdę coś potrafią????

Tak1Nie1
Koleś większości
@Heheszki

Ale o co chodzi? Jeszcze raz bo nie rozumiem.

Heheszki
@Koleś większości

Tu już nikt góry nie rozumie od tego zacznijmy. Szkoda poprostu słów, jedynie można pogratulować górze skłócenia wszystkich na produkcji bo jeden na drugiego gada i to wykorzystują... Z całym szacunkiem właśnie w ten sposób pozbędą się dobrych fachowców których tu nie brakuje równając ich z jakimiś leniami co za maszyna usiada w telefonie i nic nie będą robić ale na kamerach ich nie widać.

Mike

Pracuje w tej firmie od dobrych kilku miesięcy ( zaraz będzie rok) i jestem zadowolony. Wszystko zgodnie z ustaleniami, kasa na czas, obowiązki znane. Zawsze znajdzie się ktoś „życzliwy”, ale gdyby wszystkie firmy działały jak ta to by było super. Jak na ten moment idzie się dogadać z każdym - pod warunkiem ze się chce dogadać ..

Tak9Nie1
Liw care

Co do firmy uważam że jest w porządku. Pensja na czas oraz atmosfera nie najgorsza. Da się dogadać jak chce się rozmawiać a nie tylko żądania wysuwać. "Awanse" i inne motywacje dla tych co chcą coś robić a nie tylko narzekać. Wiadomo jak w każdej firmie jedni są lepsi a drudzy gorsi. Z jednymi się lepiej dogaduje a z innymi gorzej ale tak to jest już w współpracy między ludżmi

Tak10Nie5
LIW

Coś w tym jest. "Pan" Prezes to zwykły (usunięte przez administratora) któremu ciężko na dzień dobry odpowiedzieć. Obsadził się swoją zgrają nie kompetentnych ludzików ktorzy nie mają pojecia o niczym co zwiazane jest z pracą na produkcji i co jest produkowane. Nawet mierny konstruktor został "dyrektorkiem". Na podwyżki nie mają ale trzymać dwa stołki dyrektorskie jest za co ! Kierownicy może po za jednym to "pionki". O wykonywanej pracy wiedzy brak. Nie polecam. Płacą marnie i najlepiej jakbyś nie miał ręki, to będą mieli z ciebie profity.

Tak11Nie9

Jak jest z awansem w Liw Care Technology Sp. z o.o.?

Karczma
@Pytanie

Jak jesteś dobrym kolega prezesa masz awansik w kieszeni :) nie licz na nic innego tam nawet funkcja kierownika pełni funkcję marionetki i sterowana przez małego gnoma który stoi za nim i mówi mu co ma powiedzieć.

Tak7Nie2
Polo

Właśnie, jak to jest, że i ludzie co równo pracują i ludzie co pół zmiany siedzą w telefonie maja równe prawo do nadgodzin? A chyba liderzy widzą kto pracuje, a kto nie i nic z tym nie robią??? Czemu?????

Tak2Nie
Natal

Tak3Nie6
aneta
@Natal

Jak pracownik Natal z 13/02/2019 może odpowiadać na wpis z 21/12/2019???? Cuda z okazji nadchodzących świąt?

TakNie1
aneta

rekrutacja na stanowisko pracownik działu marketingu - moja ocena jest negatywna. Pan prezes zdobył szczyt arogancji i pokazał brak szacunku do drugiego człowieka. Byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych, które trwały ponad godzinę (1,2-1,3 godziny )!!!! Pierwsza rozmowa to w 90 proc. czasu monolog pana prezesa jakie ma wspaniałe produkty w sprzedaży i jakim jest super liderem na rynku. Na drugim spotkaniu prezes spóźnił się ponad 15 minut i bez usprawiedliwienia lub słowa przepraszam ciągnął monolog w obecności żony o swojej firmie i jego wizji jaka jest rola nowego pracownika.Rozmowa skończyła się na ustaleniu moich zadań, kiedy rozpocznę pracę, z kim się będę kontaktować z pracowników i jaka będzie podstawa wynagrodzenia, a e-mailem przekaże mi szczegóły w jaki sposób będzie wyglądało dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży. Po 3 dniach dostaję sms od prezesa o treści , że "niestety nie zatrudni mnie w Liw....". Szczęka mi opadła...Dosłownie. Żadnego telefonu, obiecanki na rozmowie rekrutacyjnej i sms. Poprosiłam pana prezesa aby raczył napisać mi maila z uzasadnieniem dlaczego nie chce mnie zatrudnić co łaskawie zrobił.....żenujące usprawiedliwienie, że bardziej pasuję na stanowisko pracownika administracyjnego. Takie miał ostatnie odczucia. A takie są moje odczucia, że to szczyt arogancji.

Tak5Nie2
Ola

@Natal możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie ?

KOLES WSZYSTKICH

MOZE SIE MYLE, ALE CZY PRAWA DO NADGODZIN NIE POWINNI UTRACIC PRACOWNICY , KTORZY PRZEZ 3/4 ZMIANY PRZEZ 5 DNI W TYG. SIEDZA Z #NOSEM W TEL.#?

Tak8Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Liw Care Technology Sp. z o.o.?

Tak4Nie

Konfitura
@Administrator

Ja odnioslem negatywne wrazenie. Niby poszukuje sie operatora CNC ale; 1. Najlepiej jak bys umial wspolpracowac z konstruktorem (no jak wiem w wielu firmach to domena Technologa) 2. Umial samodzielnie pisac programy z palucha - no tak osoba umiejaca pisac program az sie zabija to takiej dziury Wiec jak planujesz stracic pieniadze na paliwo i duzo czasu na opowiesci dziwnej tresci to jedz na rozmowe.

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Liw Care Technology Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad