Alrec

Łódź

Opinie o Alrec

Brat

Podziękowałem po pierwszym dniu. Najgorsze warunki w jakich pracowałem. Zimą temperatura w firmie niewiele wyższa niż na zewnątrz. Dyrektor ma zwyczaj podchodzenia od tyłu i chamskiego popychania ludzi. Współczuję tym, którzy tam pracują.

Macccccko

Nie wiem co wy macie do girmy alrec po pierwsze bardzo miła atmosfera po drugie jestem po liceum i miałem kilka innych propozycji ale zostałem w tej firmie po trzecie skoro jest tam tak źle to czemu kilkanaście osób pracuję tam od ponad kilkunastu lat... poprostu nigdy nie pracowaliście ciężej niż w szkole na religii i teraz narzekacie zrozumcie to jest produkcja a nie imueniny u cioci

TYLEWTEMACIE

Rafcio

Dobra praca dla ludzi bez ambicji, którzy lubią wykłócać się o swoje - zarówno o godne warunki, jak i współpracę. Jedno wielkie kolesiostwo, ciężko z kimkolwiek rozmawiać bo cała kadra zarządzająca jest ze sobą mniej lub bardziej spokrewniona. Projekty prowadzone często na kolanie, opornie, pełne przypadku. Brak szkoleń, brak możliwości rozwoju. Traktowanie pracownika żadne, wielki chaos, nikt nie wie tak naprawdę co należy do jego obowiązków. Generalnie jedyne, co w tej firmie polecam, to trzymać się od niej jak najdalej daleka.

Bogdan z Grójca

*Spoko robota. *Miła atmosfera. *Pracując u nich w firmie zyskałem dużo doświadczenia, które mogłem wykorzystać w swojej karierze zawodowej. Polecam

Paulina

@KOZIK - czyli nie ma możliwości zwarcia z pracodawcą umowy o pracę? A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

KOZIK

LIPA OBIECUJA UMOWY ZEBY SIE TYRAŁO PO GODZINACH A JAK SIE KOŃCZY ZLECENIE DAJĄ WOLNE I JUZ NIE PLACA ZA NADGODZINY BO GODZINY DO ODBIORU ALBO ZWALNIAJA

Paulina

@... - mógłbyś/mogłabyś podać więcej konkretnych argumentów, na podstawie których ukształtowała się Twoja opinia o pracodawcy? Warto podzielić się informacjami jak wyglądała praca w Alrec, zamiast suchego obrażania pracodawcy. Posty z wartością merytoryczną pomogą potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy podjąć decyzję o aplikowaniu na stanowisko u tego pracodawcy.

.....

Alrec sign & display łodz stalowa 1 to firma oszustów która robi testy z grania w piłkę i rzucania w piłkę a szef na początku pracy ja ktoś przychodzi z różnej agencji pracy a on każe przechodzić jakieś głupie testy na rzucanie w piłkę a pracownicy w piłkę nie grają tylko pracują śrutem i wiatraka a jakie wymagania stawia wobec pracowników którzy są długotrwałe bezrobotni

Paulina

@zainteresowana jakie informacje konkretnie Cię interesują? Czego dokładnie chcesz się dowiedzieć? Kto może pomóc użytkownikowi @zainteresowana i opisać przykładowy dzień pracy w Alrec w dziale księgowości?

zainteresowana
@Paulina 29.05.2017 11:42

Przede wszystkim rytm pracy - dzienny, miesięczny i roczny, kwestia nadgodzin, kwestia rozwoju, awansu, szkoleń i pensja orientacyjnie, sprawa urlopów kiedy można brać, rotacja zespołu.

zainteresowana

A czy ktoś się orientuje, jak wygląda praca w księgowości/controllingu w tej firmie?

Paulina

@Przem, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Jesteś jednak pewny, że nie było żadnego powodu Twojego zwolnienia?

Przem

Kadra kierowicza w tej firmie to same chamy. Po dwóch latach wypruwania sobie flaków po godzinach kiero w oczy powiedział mi, że zatrudnianie mnie nie ma sensu, bo nic nie robię i do widzenia. Jakaś kpina! Na szczęście znalazłem od razu pracę za lepszą kasę:)

Hakuna Matata

A jak wygląda praca na stanowisku konstruktora? Jakie zarobki i czy są nadgodziny? Teraz poszukują właśnie na to stanowisko i się zastanawiam czy nie aplikować..

Paulina

@K. K. a co możesz zaliczyć do plusów pracy w tym miejscu?

K. K.

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie Alrec, zarówno na produkcji, jak i na wyższych stanowiskach (ja akurat byłem koordynatorem). Tragiczne warunki, stalinowskie metody zarządzania, wieczny stres i bałagan, codziennie nadgodziny bo coś się nie zgadza i trzeba prostować na ostatnią chwilę. Ludzie wytrzymują parę miesięcy, często uciekają po jednym dniu. Nie licząc najwyższego szczebla, dają tylko umowy na czas określony a potem do widzenia. Szkoda czasu.

...
@Paulina 01.03.2017 10:50
Widzieliście nowe oferty pracy? Pojawiła się ostatnio na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu. Będziecie aplikować ;)?...

tak to prawda to są chamy nie polecamy tego zakładu pracy

Dziadek

LIPA FIRMA NIE DAJE UMÓW DO REKI A KAŻĄ BRAĆ DODATKOWE UBEZPIECZENIA CHYBA ZE JESTEŚ PRZEZ AGENCJIE TO MASZ PAPIERY DO REKI OBIECUJA UMOWY JAK JEST PRACA ZEBY SIE WYKAZYWAĆ ALE DAJA KOLESIA OD RAZU A JAK NIE MASZ UKŁADU TO TYRASZ ZA NAJNIRZSZA STAWKE

Mirek

Altrec jest całkiem w porządku jeśli o to chodzi.

bąbel09

Wyzysk człowieka przez człowieka ....obecnie tam pracuje na UZ i szału nie ma!

Olaf

Jeśli chodzi o Stalową to ogólnie miła atmosfera, paradoksalnie trochę zbyt lajtowa ludzie są przeważnie ok, głównie narzekają na dość małe zarobki i ja się z tym zgadzam, praca jest raczej na róźnych stanowiskach to też nie każdemu musi odpowiadać. Na chwilę można się zaczepić, jakiś wielkich zastrzeżeń nie ma.

operator

A jak się mają zarobki do ręki operatora cnc?

Szrek

Moja kariera w Alrec była krótka bo nie ma sensu tam pracować długo. Przy odejściu każdy z pracowników mi się nie dziwił, gratulował znalezienia lepszej pracy i mówił ze też stąd zwieje jak tylko będzie okazja. Co to za firma w której nikt z pracowników nie jest zadowolony( i nie mówię o pracownikach produkcyjnych którzy z definicji narzekają tylko o wyższej kadrze)?? Właściciel to pewnie ma już gdzieś tą firmę, już się nachapał, jak ten cały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] padnie to nie będzie mu przykro.

andzelaxoxOxOxOo

syf,kiła i mogiła. pracowałam tam i niestety,ale najgorsza praca!! nie zycze nikomu!!! w pracy panują dziwne znajomości, nie doceniaja nikogo. sa (usunięte przez administratora)

Zwolniony bez powodu

NAJGORSZA FIRMA W ŁODZI! Pracodawca w żadnym stopniu nie szanuje pracownika. Wykorzystują ludzi na każdym kroku i robią ich w ch**a, po czym dziękują większości pracownikom po 2-3 dniach bez żadnego powodu. Nawet po 1 sek. Spóźnienia obcinaja pensje o pół godziny. Na magazynie pracownicy czują się jakby znajdowali się w obozie koncentracyjnym ponieważ używane dzwonki wyznaczają czas przerwy. Nie można nawet odpocząć (np napić sie w upalne dni) bo od razu podchodzą i straszą zwolnieniem z pracy. Magazyn jest w stanie opłakanym- bród, smród i ubóstwo (panuje swierzb). NIE POLECAM PRACY W PRZEDSTAWIONYM MAGAZYNIE.

Jaco

Zapomniałeś/Zapomniałaś dodać o dodatkowych premiach przyznawanych po zakończeniu projeku.

Alojzy_Jądro

Dokładnie. 4PL4 gdybyś za młodu się uczył to byś teraz nie pracował za najniższą krajową. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie. A Gdy się nie podoba to jak to mówił były prezydent " Zmień pracę i weź kredyt".

Alojzy_Jądro

4pl4 a ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Pracuję tam parę lat. Najniższa krajowa mnie wystarczy, kompletnie nie rozumiem osób którzy chcą więcej.

4pl4

Skoro część pracowników stałych rozgląda się za inna robotą to słabo to wygląda...

Model

Niestety zakład wciąż nie rozumie, że aby funkcjonować musi się rozwijać. W Polsce przyjęło się ,że zwykły pracownik jest niczym można go zastąpić byle jakim żulem spod sklepu który będzie wykonywał tą samą pracę 3 razy gorzej ale 5 razy taniej. Irytuje mnie fakt, że firma nie chce zatrzymać młodych pracowników oraz w nich inwestować. Sukcesem firmy jest prężnie rozwijający się młody pracownik pełny kwalifikacji. I on jest trybem napędowym sukcesu!Zaczynając od PM kończąc na pracownikach montażu. Wiele osób chce się rozwijać, lecz niestety tu nie znajdzie swego miejsca. Za pare lat zostaną sami starcy i inni nieudolni z umów zleceń. Pozdrawiam

psycho

do zmiany cwaniak prezes i jego walnięte próchno plus sebek i jego lizorowy. gdyby firma zainwestowała w kompetentny zarząd zamiast wywalać majątek na qr-srem i 5Smark (w ich wypadku niewykonalne wdrożenia) wszystkim wyszłoby to na dobre. chwilowo żałość

leszek

mają swój transport

nowy

Kto zajmuje sie teraz transportem?

rysiek-6

Tak patrze i czytam te pierdoły i włosy się jeżą wszystkie te szkolenia mitingi qrm 5s jest tak potrzebne jak k... deszcz kosztuje wszysko bajońskie kwoty na to kasa jest ale na produkcje nie ma w firmie jest 150 umosłowych i 40 fizycznych wypada prawie czterech darmozjadów na na jednego fizycznego za komuny tak nie było a prezes ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patrzy czy mu zera na koncie przybywają no i najlepszy iluzjonita w firmie pikuś od 5S mistrz świata bierze więcej niż kierownik produkcji a nic nie potrafi i nikt tego nie widzi to prawdziwa ściema

ja

Łapa Łapa już nie pracuje, teraz jego miejsce zajął gość, który kiedyś organizował transport i był kierownikiem w jednym z oddziałów :-) Niezłe jaja. Teraz coraz więcej darmozjadów, szkolenia, systemy i nic z tego nie wynika.

gościu

Nie zgadzam się codziennie nowe tematy, nowe materiały, szkolenia, usprawnienia i myślę, że ciekawszej pracy nie znajdę. Jak nie lubisz monotonii to praca dla ciebie.

_Glut_

Moim zdaniem ten pracodawca nie potrafi zatrzymać młodych, uzdolnionych ludzi w firmie. Każdy ogarnięty zaczepia się na kilka bądź kilkanaście miesięcy zdobywając doświadczenie, następnie szuka dalej. Niestety nie ma tu możliwości rozwoju, a pozyskiwane doświadczenie z biegiem czasu również jest mocno ograniczone.

Adaś
@_Glut_ 27.02.2015 23:23

glut a ty to kto? :)

psycho
@Adaś 01.03.2015 13:15
glut a ty to kto? :)

Adaś a ty kto?? glut ma racje! klika cwaniaków na górze plus wysłużone sługusy na dole mają dobrze. reszta to mięso armatnie i ofiary sumy wszystkich wcześniej popełnionych błędów. zero możliwości rozwoju. wyłącznie układy.

Łukasz

Praca Jedna z lepszych !!!

gościu

Dla mnie jest ok, dobra atmosfera. Najważniejsze, że jest praca i mam co do gara włożyć.

Gosiaa
@gościu 25.11.2014 15:48

Kryminaliści w pracy to nic!!! Dzisiaj są a jutro po weryfikacji otoczenia ich nie ma! Jaja są w tej firmie w dziale zakupów, miałam wątpliwą przyjemność sprzedawać im coś !?!, a ten siwy koleś to dopiero niezły model (Łapa, Łapa i jeszcze raz Łapa po prowizje) Ciekawe co szefostwo na to? Po naradzie w naszej firmie, zadecydowaliśmy że nie stać nas na pracę z Alrec PRZESTRZEGAM WSZELAKICH DOSTAWCÓW !!! Ps. gościu podobno teraz pracuje w innym oddziale na Stalowej!!!

Minaj

Nie polecam. W ciągu 2ch miesięcy zatrudnili na Stalowej wszelkiej maści kryminalistów, alkoholików i innych degeneratów. Czasem sama boję się przebywać na linii.

Adaś

Hej! Poszedłem tam robić na Stalową 1 przez agencję pracy WSO. Tydzień robiłem na montażu i potem przenieśli mnie na magazyn. Ogólnie robota lajtowa na w/w stanowiskach. Nie narzekam i od stycznia przechodzę na firmę z umową o pracę. Polecam bo w porównaniu z innymi fabykami jest luzik i ludzie są spoko. Jeśli robi ktoś na Stalowej w łodzi to proszę o kontakt na maila: adamcorleone85@gmail.com

usterka

jutro ide na pierwszy dzien, to sie pochwale, co ze mna zrobili :D

kolezka

Sa ogloszenia o zatrudnienie, bezposrednio przez firme. Zarobki tez nie sa zle. Oczywiscie mowimy tu o krzemienieckiej, najbardziej jednak zalezy mi wlasnie na uzyskaniu odpowiedzi co do ustalenia dobowego przebiegu samej pracy gdyz firma dziala w rownowaznym systemie wiec chce miec pewnosc ze nie ma szopek z nadgodzinami typu znienancka jade z dwie 16 to godzinne zmiany w tygodniu. Czy ktos moze sie okreslic jeszcze z wlasnego doswiadczenia jak to wyglada. Z gory dziekuje za odpowiedzi

melior
@kolezka 04.10.2014 16:43

ok na krzemienieckiej słyszę , że fajnie. a jak jest na stalowej ? Bo tam mam iść od środy

mm

jeśli chodzi o zarobki to przez agencje masz 7.7 netto nie wiem czy przez firmę zatrudniają, jest linia która pracuje na 3 zmiany po 8h a reszta linii pracuje na jedną zmianę po 8h (zależy też od lokalizacji) kokosów tu nie zarobicie ale za to praca i atmosfera w porównaniu do innych fabryk ( obozów pracy) rzeczywiście jest świetna,

mm

jeśli chodzi o zarobki to przez agencje masz 7.7 netto nie wiem czy przez firmę zatrudniają, jest linia która pracuje na 3 zmiany po 8h a reszta linii pracuje na jedną zmianę po 8h (zależy też od lokalizacji) kokosów tu nie zarobicie ale za to praca i atmosfera w porównaniu do innych fabryk ( usunięte przez administratora )zeczywiście jest świetna,

on

a mi się podoba praca jest przyjemna nikt na nikogo nie krzyczy ludzie są bardzo mili zgrani i pomocni. pierwszy raz pracuje w takiej fajnej fabryce gdzie nie trzeba harować jak dziki wół

kolezka

Witam, mam pytanie odnosnie firmy na krzemienieckiej, funkcjonuje tam rownowazny system pracy choc praca niby jest wykonywana w systemie 3 zmian. Jak to wiec faktycznie wyglada? Czy pracuje sie faktycznie po 8 h dziennie, czy ustalaja grafik godzinowy jak im sie podoba?

tajemniczy

alrec to jest typowy ( usunięte przez administratora ) na kariere nie ma co liczyć pracowałem tam 6 lat od początku jej powstania teraz to już 3 nazwa firmy jak coś będziesz chciał ulepszyć do cię zgnoją jak prezesem był tylko Eryk to jeszcze było ok ale jak do koryta dopuścili polaków Sakson, Kenig i inni to atmosfera w zakładzie się zepsuła i powstało motto zakładu rób garb ci sam wyrośnie i zapłać za niego nam swoim zdrowiem. Wiem co mówię mnie kierownictwo pamięta bo nie dałem sobą pomiatać (dostali za swoje bo nie jestem chłopcem do bicia).Wszyscy co mieli rozum to już dawno odeszli Sami zostali tylko lizusy,kable i rodzinka na krzemienieckiej i na stalowej. Sory że się nie przedstawię ale chamstwo mogłoby się mścić. Ukłon w stronę tych któży w to bagno chcą wejść

rysiek6
@tajemniczy 30.09.2014 08:37

alrec omijajcie szerokim łukiem lepiej żebrać pod centralem więcej zarobicie

szlifierzZ8
@tajemniczy 30.09.2014 08:37

Nie możesz znać sytuacji po przyjściu Keniga bo Cię już w firmie nie było. Zresztą Kenig przyszedł na Twoje miejsce, potem jak burza awansował na stanowisko tego facia w różowym sweterku. Zgadzam się w jego przypadku o czym piszesz, do koneksji rodzinnych w firmie. Przeczytałem dużą część tego forum. Wśród opini zgryźliwych, nieobiektywnych są też komentarze które z biegiem czasu się potwierdziły i okazały się prawdziwe, wręcz kryminogenne. Mam na myśli zarządzających transportem (usunięte przez administratora) i kooperanta, facia określonego "siwa głowa" i "Łapa, Łapa..." czyli (usunięte przez administratora) ze Stalowej. W drodze są inne afery z udzialem(usunięte przez administratora) Gdyby Eryk zechciał od czasu do czasu zajrzeć na to forum wielu rzeczom mógłby w porę zapobiec lub wcześniej to przeciąć.

jajo

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

poszukująca

a jak jest tam z ochroną???jest w ogóle?

Zostaw opinię o Alrec - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alrec