Opinie o Citonet-Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Citonet-Szczecin Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Citonet-Szczecin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Szczecinianin 2024 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Miałem przyjemność brać udział w rekrutacji, Przedstawiciel Medyczny, miały być dwa etapy, ostatecznie okazało się, że są trzy. Pierwsza rozmowa- miła atmosfera, miła Pani Dyrektor i Pani Specjalista ds. Organizacji, rzeczowa rozmowa. Oczekiwania finansowe zaakceptowane,nie jakiś kosmos, ale bardzo fajne. Drugi etap - rozmowa z Panią Prezes. Moje odczucie- już dawno mnie Nikt tak nie próbował poniżyć i deprecjonować moich kompetencji i doświadczenia, a mam spore. Wisienką na torcie spotkania okazała się propozycja wynagrodzenia, brutto o 200 więcej niż najniższą krajowa. Początkowo sądziłem, że to żart, ale nie. Nawet po okresie próbnym, wynagrodzenie niższe niż na kasie w .... Tych zwierzątek tyle. Dlaczego na pierwszym spotkaniu Nikt mi nie powiedział,że moje oczekiwania nie mieszczą się w widełkach, musiałem się dopiero dowiedzieć po straceniu wielu godzin czasu. Znakomita firma, świetne produkty , fajna oferta usług, szansa na naprawdę dobra długoletnią pracę, pierwsza rozmowa -wow- i wszystko popsute. Nawet dobrze zapowiadający się socjal, nie jest w stanie przesłonić oferty finansowej Pracodawcy. W dzisiejszych czasach, przy wielkich oczekiwaniach taka propozycja. W sumie trochę się wstydzę, ale nie ja chyba powinienem się wstydzić? Może to dotyczyło tylko mnie? Nie wiem. Sukcesów życzę.

Zainteresowana pracą Nowy wpis

Witam. Jak wyglądają zarobki w firmie ? I jaka panuje tam atmosfera ?

Jak wygląda sprawa grafiku w Citonet-Szczecin Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Carol Nowy wpis

Opiszę swoje doświadczenia związane z rozmową kwalifikacyjną. Przygotujcie się na niezły obstrzał - rozmowę prowadzą dwie Panie, na zasadzie „dobry i zły policjant” Wszystko odbywa się co prawda w profesjonalnej atmosferze, ale od razu można wyczuć, że Panie rekrutujące dobrane na zasadzie kontrastu. Jedna się do Ciebie uprzejmie uśmiecha i dodaje Ci otuchy, a druga zbija z tropu ;-) Na jednym z etapów test z obsługi programu Excel. Proponowane wynagrodzenie niskie w porównaniu z wymaganiami. Mogło się coś zmienić, opisuję sytuację sprzed 2 lat.

Brałeś udział w rekrutacji do Citonet-Szczecin Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Rekrutacja bez sensu. Dział HR nie ma pojęcia o stanowisku oraz zakresie obowiązków i wynagrodzeniu. Dyrektor również. Szkoda czasu.

Danuta

Cześć, przeczytałam tutaj o zarobkach od was głównie to, że nowi zarabiają prawie tyle samo co pracownicy z dłuższym stażem, no a czy można wiedzieć, ile dokładnie? O ile to nie jest jakaś tajemnica ;-)

Anna Olborska

Byłam pracownikiem tej firmy od 2 maja do końca lipca. Bardzo mi się praca podobała, poznałam wiele dobrych dziewczyn i kochane kierowniczki. Dużo się można nauczyć w tej firmie. I nawet te trzy zmiany nie są straszne , czas szybko leci w tej pracy i pół godziny przerwy. Każdemu polecam, kto potrafi szybko się uczyć mi tego zabrakło.

Byly pracownik
@Anna Olborska

Co można powiedzieć o filmie pracując w niej 3 miesiące.???Pewnie ze się mlodym podoba praca jak nic nie potrafią a zarabiają prawie tyle co pracownicy z dużym stażem.

Łucja

Opowiedziałby mi ktoś więcej o specyfice pracy tutaj? Bo widzę, że zmiany są podobno od 16 - 2. Jak to od środka wygląda?

Kariera
@Łucja

Wyglada to nieciekawie,dziewczyny zasuwaja ponad 10 h,bo nie wyrabiaja sie

Kokietka

To totalny (usunięte przez administratora) ,altualnie zmiany od 16 do 02 w nocy ,wspołczuje ludziom ktuzy tam pracują,masakra ,jak to mowią ryba psuje sie od głowy ,panie kierowniczki kompletnie nie znaja sie na swojej pracy,roszady i czeste zmiany grafikow,kiedys chociaz były 3 zmiany ,teraz (usunięte przez administratora) czesto zmieniajace sie osoby,poszanujcie swoich pracownikow bo wam pouciekają,panie kierowniczki ogarnijcie się

Citonet? Nie polecam z całego serca ,prava ciezka ,zarobki srednie, 3 zmianowa .najgorszy jest brak poszanowania pracownika,praca pod presjią ,niestabilny grafik, ktury jest zmieniany z dnia na dzien ,nie mozna nic zaplanowac bo kierowniczka czesto zmienia grafik,mlodzi ludzie nie znajacy pracy co obciaza bardzo pracownikow z duzym stazem, ogulnie nie polecam straszny kołchoz,wiekszosc cennych pracownikow z doswiadczeniem uciekła,do innych firm o podobnym profilu,mysle ze citonet straciła dobre imie,nie polecam ,

operator

Witam. Czy jest ktoś, kto może wyrazić swoją opinię na temat pracy w citonet w Szczecinie? Chciałabym złożyć podanie do pracy na operatora procesu sterylizacji, ale niepokoi mnie trzyzmianówka. Czy jest możliwość na tym stanowisku pracować na 2 zmiany? Jeśli nie to jak wyglądają te 3 zmiany, jakie godziny, ile dni itd.? Poza tym jaka tam atmosfera panuje, jakie szefostwo, jakie zarobki, czy są jakieś dodatki, socjal, premie? Bardzo proszę o jakąkolwiek informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Citonet-Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citonet-Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Citonet-Szczecin Sp. z o.o.
  • Rolna 4
    71-730 Szczecin
  • NIP: 8512072633 REGON: 811023855 KRS: 0000128233

Citonet-Szczecin Sp. z o.o.