TZMO S.A.

Toruń

Opinie o TZMO S.A.

Aneta

@Kandydat rzeczywiście taki brak informacji zwrotnej, w przypadku gdy powinno się ją otrzymać niezależnie od wyniku rekrutacji może powodować zawód. Możesz jednak powiedzieć coś więcej o samym procesie rekrutacyjnym? Czy coś podczas niego Cię zaskoczyło? Co doradziłbyś osobom, które ten etap mają jeszcze przed sobą?

Aneta

@Nikirozumiem z Twojej wypowiedzi, że rekrutacja jest wieloetapowa. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Rozumiem, że zawiódł Cię brak informacji zwrotnej po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej. Czy do tej pory nie uzyskałaś odpowiedzi? Czasem proces rekrutacyjny może się przedłużyć. Ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia? Czy do Was trafiła odpowiedź od rekrutujących?

Kandydat
@Aneta 12.09.2017 11:11

Ja też nie otrzymałem odpowiedzi po rozmowie a miała być niezależnie od decyzji. Słabe to :(

Niki

Kandydat
@Niki 24.07.2017 09:36
Brałam udział w rekrutacji. Brak odpowiedzi po drugiej rozmowie. Jakiś nonsens. Zero szacunku do kandydata....

Taka sama sytuacja. Nie otrzymalem odpowiedzi po rozmowie a miała być w ciągu 2 tygodni niezależnie od wyniku. Totalny brak szacunku do kandydata.

Aneta

@zorba chyba nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Jednak myślę, że możesz znaleźć przydatne informacje na stronie firmy w zakładce kariera. http://www.tzmo-global.com/pl_PL/category/kariera Daj znać, jeśli zdecydujesz się aplikować.

zorba

Powiedzcie, co zrobić, żeby otrzymać stanowisko na produkcji? Ktoś tu pisał, że słabe premie, słaby socjal, słabe dodatki do urlopów czy na święta, a ja kilkanaście lat pracuję w handlu i z takimi cudami nie miałam do czynienia, też chciałabym dostawać parę złotych więcej w grudniu, a nie zawsze najniższą krajową, już nie wspominając o ośrodku wczasowym za grosze.

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Mechanik. Praca właśnie w Toruniu. @ulf czy może Ty wiesz jak wygląda praca w tym charakterze w TZMO S.A.? Dodatkowe informacje na pewno pomogą osobom rozważającym aplikację do firmy.

apso

Ja widziałem tylko ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. aptek @Alejandro, więc jest o nim mówisz no to masz szkolenia, narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, smartfon, ale musisz posiadać wykształcenie wyższe. kładą na to nacisk duży.

Alehandro

Witam, czy ktoś mi jest w stanie udzielić informacji na temat stanowiska przedstawiciel medyczny ?

bella

żenada

Najpierw głąbie naucz sie podstaw pisowni i ortografii bo forma twojej wypowiedzi i błędy jakie robisz wskazują że pisał to jakiś słaby uczeń klasy 1 podstawówki..A z resztą do TZMO i belli pasujesz bo na kierowniczych stanowiskach są tam takie same głąby jak ty rodzina szefostwa, udziałowców, lekarzy którzy mają najwięcej akcji.

plastica kowalewo - Mówie jak jest

Udziałowcy TZMO SA dziś odwiedzą swój pokazowy i najbardziej dochodowy zakład. Ile kosztuje zatrzymanie połowy zakładu na wielkie sprzątanie i malowanie, żeby tylko był błysk, jak wejdą na hale na 5 minut! ha ha ;) Widzicie jak kierownictwo Plastici, nie szanuje waszych pieniędzy o ile mniejsze będą wasze dywidendy? Ile przez ten czas można wyprodukować pieluch (czytaj zysku)zamiast biegać z mopami i szmatami i jeszcze ten stres kierownictwa niższego szczebla przed. Nie polecam Wiem, ze nikt tego nie czyta, ale może ktoś o tym powie akcjonariuszom ;)Przyjeździe do nas kiedyś, ale z zaskoczenia, zobaczycie jak jest, a nie fikcje.

radi

jest tzw. sklepik z towarem niby po niższej cenie, tylko że jest to towar przeterminowany, lub z bardzo krótką datą ważności, taniej kupisz w Realu i Carrefourze :)

Iwa

Jest u Was cos takiego jak sklepik zakladowy dla pracowników z produktami ktore produkujecie po tanszej cenie?

flu

witam, jestem pracownikiem TZMO od 10ciu lat,posiadam wyższe wykształcenie, od około pół roku szukam innej normalnej pracy. jestem chyba troszkę masochistą że wytrzymałem tak długo w tym tzw. prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z Polskim kapitałem :) dla mnie ta firma jest obozem pracy, wszechobecny mobbing, małe zarobki (zarabiam po 10ciu latach 1780zł- 1980zł na rękę)paskudny system pracy tj. 3 zmiany, jak jest dużo pracy jest wprowadzany system 4 brygadowy, żadnych szans na awans (no chyba że ciocia załatwi), kierownikami zostają ograniczone istoty (odpowiednio spokrewnione) które ślepo wypełniają polecenia dyrekcji... jeżeli jesteś prostakiem bez ambicji to śmiało aplikuj, ta firma nie jest dla ludzi myślących którzy chcą normalnie pracować, NIE POLECAM !!!

ulf
@flu 25.06.2014 19:21

Ja tez tam długo pracowałem dłużej od Ciebie, zwolniłem się jak zaczęto wprowadza te chore systemy,pracownicy z takim stażem maja dobra opinie u innych pracodawców.Powodzenia!

Swid

A może to 3200 to podpucha dla Ciebie :) Nikt chyba nie potwierdził tej kwoty, także nie ma co się spodziewać cudów.

damian

To ja już nie wiem, jeden napisał, że zarobił 3200, drugi, że 1700 to maks, weźcie się zdecydujcie, może to 1700 nie było na produkcji albo jakis okres próbny.

pracownik 1

Praca dobra dla kawalera. Umowa jest o prace najpierw 3 mies potem 1-2 lata. Ja na zwh pracuje pensja godzinowa ok1680 brutto i 30 % premi( bardzo latwo stracic 5-10% np bo maszyna normy nie wyrobi) podwyzka co 2 lata od 50gr do 1.50 . Praca nie jest ciezka bardziej refleks potrzebny. Jak ktos dobrze znosi kaprysy szefa i nie przeszkadza mu ze przez min 4 lata nie zarobi wiecej niz 1400-1700 na reke to prosze sie zatrudniac. Jeszcze jedno system jest 4-brygadowy wiec swieta w pracy wg. Kodeksu pracy przysluguje w tym systemie dzien urlopu wiecej na miesiac ale tu go nie daja. Ps na innych halach jest ok.

okejka

Polecam, zakład jak zaklad. Ostatnio wiele sie zmienia zaczęto stawiać takie tablice gdzie w końcu wiem jak ida maszyny. Mamy jakieś audytu co maja nam pomoc. Jeżeli ktoś chce odpoczywać w pracy to nie tu, ale jak pracujesz i robisz swoje to sie tu odnajdzies. Szefostwo jest ok, jak sie nie wychylasz. Awanse sie zdarzają ale wg jakiego klucza to nie wiem. Co do zarobków to najniższa krajowa + jakąś premia.

Jestem niezadowolona chcę podwyżkę.

Wojtek

Takim trybie jak akurat opłaca się panu prezesowi jak są święta i wakacje to 4 brygadowym a jak akurat nie ma produkcji to wyśle Cię na urlop (najlepiej bezpłatny). Ogólnie (usunięte przez administratora) i zabieranie premii za cokolwiek co się prezesowi i świcie nie podoba. Co lepsi już uciekli pozostali po prostu nie mogą bo z 2tysięcy miesięcznie nie da się odłożyć tyle, żeby przez 3-4 miesiące szukać pracy.

beznicku

Witam chciałbym się dowiedzięc czy praca w tej frmie odbywa sie w ruchu ciągłym 4 brygadowym ?

nikos

Dotyczy pracy w Belli - Atmosfera nie jest na pewno luźna, wszędzie kamery, pielgrzymki spacerują Pan ze swoją świtą jak by to miało czemuś służyć, generalnie szukają tam do pracy roboli nie ludzi którzy mogli by coś dać od siebie, bo i tak o wszystkim decyduje per pan prezes, kierownicy pełnią funkcje lecz żadnych decyzji sami nie podejmują no chyba jeśli chodzi o utrudnianie pracownikowi pracy lub zabranie premii.

Pik

Cześć szukam opinii o tym dziale gdzie budują maszyny - jaka tam kasa i atmosfera jest?

baboo

Kredyt mozesz wziac z kasy zapomogowej, dolożą Ci do studiow( usunięte przez administratora ), mozesz wyjechac na wakacje do 2 osrodkow ( grosze sie placi), dostajeszo jakies groszowe sprawy na swieta ( 200-300 zl), wczasy "pod gruszą" ci dofinansuja. masz ten ich "pseud"OPTUS" czyli taka nieudolna podrobe MEDICOVERA. bardzo slaba rzecz

ja

socjal może być i tyle

baboo

tak umowa o prace, generlanie pod katem formalnych spraw to TZMO jest ok, umowa, socjal nawet spoko, kasa na czas itd.k ale i tak bycie korpo robotem mnie nie bawi juz:)

( usunięte przez administratora ) z pewnością znalazłeś co bardziej ambitnego,kreatywnego i dającego możliwość osobistego rozwoju...Pozdrawiamy!

Raul

Cześć! Możesz normalnie spróbować 3 mce, potem dają umowę na 1 do 2 zależy jak Ci poszło na początku, wiem bo sam się tu zatrudnilem niedawno. Dla mnie jest ok, pracowałem w strefie i jeszcze kilku innych tzw "pracodawców" w regionie i ludziom tu wydaje się ze maja cieżko ale to nieprawda - tak jak Japonce dociskali to dopiero można było się wkurzyc. Tu jest ok.

Ada

Nie wiem w jakiej spółce pracujesz ale to co się dzieje w spółce pod Łodzią to zresztą myślę ze Prezes Józefowicz o wszystkim nie wie . W lutym 2016 czyli tego roku za styczeń , nie było nawet 2000 brutto są takie działy że mają wyrównywane do najniższej krajowej . Wcześniej ktoś pisze że miał 3200 na rękę . Jak chcieliśmy zrobić zebranie z obecnym kierownikiem o podwyżki to nawet nie przyszedł , bo ma ludzi w d.... . Jak 22 lata temu Toruńskie Zakłady kupiły zakład to był zaszczyt pracować w tej firmie , a teraz ogłoszenie o pracę było w internecie , Biurze Pracy i nic -nie było chętnych . Myślę że nie o to chodziło i chodzi Prezesowi Naczelnemu i Zarządowi . Tym bardzie że na święta i urlop też sumy żenujące .Dobrze że chociaż atmosfera w pracy jest ok .

biedra 33

W głowie się nie mieści jak można szkalować tego Prezesa Belli - gość w końcu rozpoczął normalne porządki i nie dziwota że ludziom którzy tzw "tworzyli czy budowali firme" się nie podoba że rozbija stare układy. Ty szmaciarzu napewno chciałbyś aby nic się nie zmianiało i żebyś nadal mógł się opr... Maszyny są remontowane i kupowane nowe - ludzie którzy się opr,,,, są odsuwani a Ci którzy chcą i uczciwie pracują dostają podwyżki - tyle

mmmmm

zatrudniają może do kontroli jakości, jak wygląda tam praca - wie ktoś?

kolo

W maju na ręke dostałem 3.200 złotych wypłaty,ale tylko jeden dzień dzień wolnego w maju miałem przy produkcji.

Zostaw opinię o TZMO S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TZMO S.A.