centrum logistyczne tzmo

Toruń

centrum logistyczne tzmo

Opinie o centrum logistyczne tzmo

Olek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

rozładunki szczególnie kontenerów ciągną się wnieskończoność stoi się po kilkanaśćie godzin przy rampie do rozładunków daje się jednego albo dwóch ludzi ;itaki rozładunek trwa kilkanaście godzin nikt się tym nie interesuje może niech produkują przywożony towar a nie importują

dłuższy obserwator
@anonim 07.11.2010 12:23

Robić trzeba wszędzie bo nikt za leżenie nie płaci ale pracownicy są dzieleni na białych i czarnych czyli jak kto woli na starych i młodych. Stary postoi i pogada a młody musi liczyć się ze zwróceniem uwagi brygadzisty. To samo dotyczy noszenia kasku który jest obowiązkowy, nawet brygadziście Marcinowi J. często się zdarza chodzić bez ale do zwrócenia uwagi jest pierwszy. Potrafi się dowalić nawet o to że pojedziesz z paletą na owijarkę bo możesz ręcznie to zrobić! Czemu masz Sobie robotę ułatwić, kiedyś nie było owijarek i też przeżyli. Kierownik Sławomir S. wprowadza zasady dotyczące np. palenia, 2 papierosy na zmianę o wyznaczonej godzinie, żeby móc iść musisz posiadać czerwoną kartkę na takowe wyjście. Zapomniał dodać że te zasady nie dotyczą jego (chodzi palić często) i części jego zauszników. Jest jeszcze żółta kartka z którą załatwiasz sprawy służbowe, dzięki niej możesz wyjść do automatu np. po kawę. Automat ten znajduje się za ścianą hali, ale wyjście może spowodować otrzymanie nagany za samowolne opuszczenie stanowiska pracy. Nawet w przerwę śniadaniową nie wolno wyjść zapalić czy automatu. Przychodzi taki czas że trafiasz ""na zbieranie", jeździsz wózkiem ze skanerem i kompletujesz zamówienia. Od czasu do czasu kierownik Sławomir S wraz z odpowiedzialnym za ten obszar Cezarym Z. upatrują Sobie gościa i przez tydzień robią jazdy że ten pracuje za wolno i nie dostanie premii. Klasyczne zarządzanie przez zastraszanie, bo może uda się z niego wycisnąć więcej. Trochę pachnie mobbingiem. Jak dobrze że pozostałe 2 zmiany są normalne!Starzy pracownicy będą tam do emerytury a młodzi ciągle nowi. Może najwyższy czas na jakiś audyt z TZMO przy ul.Żółkiewskiego? Pracę można polecić ale na innej zmianie.

moby dick

Praca jak każda inna nie ma chyba zakładu gdzie się nic nie robi i można zarobić a w TZMO można zarobić 2000 PLN i dostać na psyche fala jak w wojsku starzy pracownicy sobie plotkują a młodzi robią za siebie i za nich nie wskazane się postawić jakiemuś synalkowi którego mamusia robi w biurze wtedy występuje zjawisko familiady i donosicielstwa i traci się prace za byle pierdołe ogólnie takim trzeba trzymać palec prosto w D.... i będzie OK Podsumowując jeśli jesteś wołem do pracy i jesteś zamknięty w sobie to polecam tą firme.

Zostaw opinię o centrum logistyczne tzmo - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum logistyczne tzmo