Opinie o Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. w Toruń

Pakuje ktoś z was te kartki może? tutaj o produkcji akurat pisaliście kiedyś a mnie pokazała się oferta dla pakowaczki do magazynu. wiem ze jest już nieaktualna ale i tak praca by mnie interesowała, nie wiem na ile byłaby jednak możliwa? tez pisali wtedy o zleceniu. czy UoP od tego roku jest w ogóle możliwe?

Emm Nowy wpis

Kiedys pracowałam na umowę zlecenie, była to praca chałupnicza (robilam kartki w domu). Nie było z tego kokosów i jest to dla osób cierpliwych, lubiących pracę manualne bo trochę zabawy i dłubania przy tym ale nie narzekałam, jeden sie przy tym wyciszy, a drugi nerwowo podejdzie. Szkoda ze nie mam kontaktu do was bo bym podjęła się znowu współpracy z wami, a na stronie niestety nie ma kontaktu do was.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.?

Artur Nowy wpis

Czy ktos wie czy potrzebuja do robienia kartek zona kiedys pracowala i by chciała wrócić

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Pracujesz w firmie Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Ola

Ja byłam zawsze zadowolona z wynagrodzenia. Jest uwarunkowane ilością zrobionych ale i dobrze zrobionych kartek, zdarzają się odrzuty bo coś było nie tak. Dla mnie ok.

Dominika
@Ola

Czyli tylko praca na akord? Nie ma żadnej podstawy?

Ola

Pracowalam trochę czasu z tą firmą. I szczerze, gdybym mogła to jak najbardziej bym wrocila. Atmosfera rewelacja, dziewczyny super, jak się czegos nie wiedziało pokazaly, cierpliwe na maksa, kasa moglaby isc troszke w gore ale przy dobrym miesiacu było spoko choc nie wiem jak jest teraz, Ja bylam zawsze zadowolona. Polecam i pozdrawiam.

Irena
@Ola

Brzmi fajnie! A jakie obowiązki tam miałaś? Wydaje się to bardzo twórczą pracą :)

@Irena

chalupniczy montaż kartek okolicznościowych. Dostawalam zestaw elementów, kartke na wzór, wszystko co potrzebne tj narzędzia pracy i skleja się kartkę wg wzoru. Sa rzeczy ktore trzeba wykonac samemu jak np kokardki. Praca wydaje się lekka i przyjemna, wszystko zależy od trudnosci wykonania kartki i potrzeba czasuuuuubi cierpliwosci. Wszystko oczywiście trzreba wykonać w czasie ustalonym z pracodawcą .

Agata
@Ola

I jak długo tak właściwie Ci zajęło, żeby wejść we wprawę z tym? Kwestia dni czy tygodni?

Emilia
@Ola

Czyli nie pracowałaś bezpośrednio w magazynie tylko w domu, a to pewnie duża różnica i stąd to zadowolenie...

Agata
@Emilia

A to magazynie w takim razie jak to wygląda? Podejrzewam, że gorzej?

@Agata

Nie pracowałam w magazynie, więc się nie wypowiem, a dlaczego z góry zalozone jest że gorzej?

kartki z kotkiem

PS Nigdy nie pracowała u nas żadna Anna

kartki z kotkiem

kadra to osoby pracujące kilka lat,kilka osób dołączyło do nas po zamknięciu jednej z firm bo dobrze tu sie pracowało ich kolegom,którzy przyszli wczesniej .proszę wnioski wyciagnąc samemu,nie narzekamy na brak kadry ale soldna osoba zawsze znajdzie u nas miejsce

Ell@

Mam pytanie, a ja słyszałam, że większość produkcji jest na dalekim wschodzie, prawda to jest?

ktoś

Niestety codziennie unosi się chmura jakiegoś dymu i czuć straszną spaleniznę, która dociera wszędzie!

Popo

Polecam ! Solidna firma , wszystko pasuje. Bardzo dobre szefostwo. Rodzinna atmosfera , a to rzadkość w tych czasach

Zostaw merytoryczną opinię o Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szosa Bydgoska 60 lok. A
    87-100 Toruń
  • NIP: 9562308357 REGON: 341619592 KRS: 0000522608

Kartki Z Kotkiem Sp. z o.o.