Del-Vis Sp.z.o.o.

Lubicz

Opinie o Del-Vis Sp.z.o.o.

Dominika

Del-Vis na swojej stronie internetowej opublikował film o pracy w firmie http://delvis.goldenfilter.pl/o-nas Widać na nim pracę w biurze jak i na produkcji. Dzięki takiemu filikowi potencjalni pracownicy mogą zobaczyć pracę, warunki pracy. Czy uważacie takie filmiki za dobry pomysł jako informacja o pracy w firmie?

Dominika

Dawno nie było nowych wpisów na temat Del-Vis. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?

hm

@syla907 ale mówisz ogólnie o wszystkich pracownikach na każdym stanowisku, czy masz na myśli konkretne stanowisko?

syla907

A może mi ktoś napisać czy jest to praca na jedną zmianę?

kto

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład nie polecam

tom

super praca dobre zarobki a atmosferę tworzą ludzie polecam

M...

Nie polecam tam pracy.

xxx

Czy przyjmują panie do pakowania.I jak to wygląda z umową o pracę.

jack

stawka godzinowa w delvisie jest w porządku, ale jak do tego dodać premie to wychodzi rewelacyjna kasa, a premie co miesiąc dostają praktycznie wszyscy, tylko wielkość zależy do tego jak kto się stara. nigdzie w pobliżu tak nie zarobisz. z tego co wiem, czasami rozdają pracownikom gilzy w ramach gratisów. ja z doświadczenia polecam tego pracodawcę : )

filter

Z tego co wiem to firma się rozwija i świenie daje sobie radę na polskim rynku i nie tylko. Mają tak zaawansowane technologie, tak że potrafią wyjść naprzeciw swoim klientom i dostosować wyroby do wymagań inwestora. Duży plus nleży sie Del - Vis za to, że sami konstruują maszyny i zapewniają ich serwis.

Janek

oficjalna strona firmy to(usunięte przez administratora)i ta działa od dawna, natomiast te które są w przebudowie to podobno strony ludzi którzy chcą się pod markę podszyć i z tego co słyszałem zostały wszczęte kroki mające ukrócić ten haniebny proceder. dodatkowo na podstawie kilkuletniego stażu w delvisie mogę szczerze powiedzieć, że warto tam pracować, oczywiście zdarzają się zgrzyty-jak wszędzie, ale to co mi sie tam najbardziej podoba to docenianie pracownika za wykonaną prace a nie za koneksje czy ładne oczy

Operator

Tak własnie wypowiadają się osoby które zostały zwolnione lub nie dawały sobie rady w pracy.. Ludzie co wy piszecie? Pracuję tam od kilku lat na stanowisku operatora i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Atmosfera jest miła, wiadomo, jak w każdej pracy znajdą się osoby które lubią plotkować o innych i później są jakieś nie miłe sytuację. Zarobki są naprawdę zadowalające (tak jak pisał o tym wcześniej Robert). Tak to prawda że jest w tej firmie dużo ludzi powiązanych ze sobą (rodzina), ale pomyślcie dlaczego? - To dobra praca z niezłymi zarobkami i każdy chce wciągnąć tam "swoich". Firma jest BARDZO konkretna i dobrze zarządzana przez biuro. Kierowniczka się zmieniła i naprawdę daje radę to wszystko ogarnąć. Prezesi są naprawdę w porządku i można się z nimi podzielić własną opinią na temat firmy (co można udoskonalić itd). Wypłaty są na czas (czasami z delikatnym opóźnieniem maksymalnie do 2 dni ale to rzadko). Ludzie którzy piszą takie opinie o złej atmosferze sami musieli się do tego przyczynić - bo jeśli ktoś jest w porządku dla innych inni będą w porządku dla niego. Naprawdę polecam tą firmę. Nie ma lepszej w tej okolicy.

endrio

wszystko..przynieś,wynieś pozamiataj i te non stop psujące się maszyny..

endrio

akurat miałem okazję tam pracować i potwierdzam atmosfera pracy do d...py a zarobki 3000 zł netto to chyba na dwa miesiące..

Robert

Nie wiem o co wam chodzi, pracuje w tej firmie od blisko 2 lat i nie nazakem. Zarabiam jako operator srednio 3 tys netto a niezadko wiecej, dzieki dobremu systemowi pracy premiowanej. POKAZCIE MI GDZIE W OKOLICY MOZNA TAK DOBRZE ZAROBIC! Atmosfere w pracy tworza Ludzie a nie pracodawca.

JAN

JEST PRAWDĄ MAŁO PŁACĄ - BRYGADZISTÓW WIĘCEJ ,JAK PRACOWNIKÓW- OGÓLNIE ZLE SIĘ TAM PRACUJE NIE MIŁA ATMOSFERA NIKT SIĘ NIE USMIECHA

kaska

operator maszyny wyrabia normę jest odpowiedzialny za nadruk ,filtry,jak jest zmiana operatora ,to jeden drugiemu psuje maszynę ogólnie operatorów jest 39 I NIKT SIĘ NIE LUBI KAZDY MA SWOJĄ TAJĘMNICE. PRACOWNIKÓW JEST OKOŁO 140 razem z biurem wszystko to rodzina brat szwagra ciotki wujka siostrzenica , obcych ludzi zwalniają ,donoszą do biura wymyslone historie czyli pracownik ządzi pracownikiem najgorsza firma jaką znam i ta kierownik [usunięte przez moderatora]

hela

to co się tam dzieje to nie mozna opisac brygadzista nic nie umie kierowniczka na niczym sie niezna na dodatek prezes jest oszukiwany na kazdym - kroku- nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o Del-Vis Sp.z.o.o. - Lubicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Del-Vis Sp.z.o.o.