Opinie o Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj w Toruń

Słuchajcie, ogłoszenie z olksa ze stycznia powygasało, nie poczytam choćbym chciał. Jakie warunki są na dziale drukarni, ile chcą żeby mieć doświadczenia i ile płacą, jak na 2024 rok? Godziwie, mam nadzieję.

Wars Nowy wpis

Proponują pensję, która potem na umowie jest niższa i mają to wyrównywać w premiach ;) oczywiście na zasadzie zaufaj nam na pewno tak będzie

Damian Nowy wpis

Ale ja to mam pecha ;) Niedawno firma widzę zakończyła rekrutację na pracownika produkcji a szukam pracy w takim charakterze. No ale jak już znalazłem ogłoszenie to chce się dowiedzieć, ile oferują na tym stanowisku? Podali tylko, że atrakcyjny system wynagrodzeń. W jaki sposób są przyznawane, o ile są premie i inne dodatki? Podali też, że umowa o pracę ale czy od pierwszego dnia już pełną umowę dają?

Dag Nowy wpis

Pracuję w firmie od dwóch lat, praca zdalna, w obsłudze klienta, nie na produkcji. Jestem bardzo zadowolona. Mogę wykorzystywać znajomość języków na co dzień. Pan Leszek bardzo wyrozumiały, zaangażowany w rozwój firmy. Szefowie bardzo kulturalni, sympatyczni. Mam dużą swobodę i elastyczność pracy. Nie ma dziwnych niespodzianek i wymagania są jasne od samego poczatku. Dla mnie bardzo pozytywne doświadczenie. Płaca bardzo dobra:)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży internetowej? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Julia

Widzę tutaj jakieś niejasności co do umowy, to tylko chciałam spytać, z racji tego że próbuję się zorientować w pracy w Toruniu, czy teraz umowa jest na start dla wszystkich od razu? I jeśli tak, to ile dają na początek, mowa o osobie wciąż studiującej.

@Julia

Umowa o pracę, co do wynagrodzenia kwestia indywidualna.

Maria

Jeśli chodzi o jakiekolwiek negocjacje to patrzą tylko na doświadczenie opisane w cv czy jest jakiś test czy cokolwiek gdzie praktykę czyjąś weryfikują? Osoby bez doświadczenia chyba dostają standardowe stawki?

@Maria

Sprawdzane są Twoje umiejętności na różnych stanowiskach. Jak masz jakieś doświadczenie z produkcją to dobrze, jest to jakiś + bo niektórzy nie wiedzą jak taka praca wygląda.

R

Ok

Witam Firma w pełni wypłacalna, na co się umówisz to to dostaniesz. Jest możliwość dorobienia na nadgodzinach co uważam za pozytyw. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, jak Ci nie pasuje jakaś robota to zawsze znajdzie się coś innego na zakładzie bo są dwie hale produkcyjne. Jeżeli pracujesz i wykonujesz swoje obowiązki nikt się Ciebie nie czepia a ludzie są tu mili. Ogólnie oceniam pozytywnie firmę. Pozdrawiam

Zuzanna

Osoby w komentarzach niżej piszą o umowie,że niektórzy pracują na czarno. Jak wygląda u ciebie sytuacja,miałeś umowę od początku?

@Zuzanna

Wszyscy dostają umowę o pracę.

Pracowałem w firmie prawie dwa lata. Umowa, odziesz ochronna, narzędzia, rozliczenie na czas, paczki na Święta. W weekendy wolne a decyzje czy chcę pracować podejmowałem osobiście. Zostałem rozliczony co do złotówki.

@Marek

Przepraszam za literówkę!

@Marek

Paczki na świeta? 5 dych w koperte z czekolada. smiech na sali. Podejmowałeś osobiście, ale to jak byłeś za to gnojony to drugie ;p

Wojtek F.

Firma zdecydowanie jest szemrana, w biurze na dzień dobry powiedziano mi że umowy nie dostanę bo nie jestem zarejestrowany w urzędzie pracy, to nic że chcę pracować, mam doświadczenie i kwalifikacje jak nie jestem zarejestrowany w urzędzie pracy. Pani w biurze nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego przyjmują tylko poprzez urząd pracy no ale ja dobrze wiem dlaczego.. chodzi o dotację na pracownika zatrudnionego poprzez urząd pracy. Śmieszne prawda? ale prawdziwe :) Dobrze wiem też że pracuję tak cała masa ludzi na czarno bo też od nich dowiedziałem się że poszukują tam pracowników, wopne weekendy czy też święta wolne od pracy? Nic z tych rzeczy! Od pracowników dowiedziałem się że jeśli nie przyjdziesz wtedy kiedy ci KAŻĄ to nieźle podpadasz a jak się to powtarza to długo nie pracujesz. Jednym zdaniem firma a w sumie dwie bo jest podzielona żeby nie płacić podatku za firmę powyżej 30 osób jest kołchozem a nie miejscem pracy, niewolnicza praca za grosze w złych warunkach w kiepskim towarzystwie, maszynką do robienia forsy dla właściciela i co najlepsze to słowa pracowników. Współczuję wszystkim którzy muszą tam pracować i zdecydowanie odradzam tam komukolwiek składania CV.

Kacper
@Wojtek F.

To weź załóż firmę zapłać wszystkim po 5tys i sobie zostaw 2tys. Normalne ze szukają oszczędności. Nikt cie tam nie trzyma. Szukaj dalej

Kacper
@Kacper

Racja

Bobi

Pracuję tu koło roku jestem z Torunia i umowe normlanie dostałem soboty i niedziele nie chcesz nie robisz żaden problem niewiem po co te komentarze o firmie. Nie chce wam się robić nie odpowiada wam to po co te komentarze. Praca jest fajna towarzystwo też więcej nie mam do dodanie Pozdrawiam

Julia
@Bobi

Super poczytać nowszą opinię o na temat Arttor, naprawdę. Właśnie szukałam jakiegoś konkretnego info na temat zatrudnienia tam. Wspomniałeś, że dostałeś umowę i nie ma obowiązku pracy w weekend. A jaką dokładnie umowę otrzymuje się na początek od pracodawcy?

Były niewolnik

Moja opinia nie ma charakteru szkalującego pojedyncze osoby, lecz przedstawia całokształt firmy. Firma Arttor jak i Arthaus ( jedno i to samo) nie jest miejscem godnym polecenia. Na samym początku chce zaznaczyć,że obie te firmy są jednakowe a zaznaczając,że firma Arthaus powstała tylko po to by uniknąć zapłacenia pracownikom( powyżej osób 30 na firme) wczasowego pod gruszą.Tak, poskąpili ludziom paru stówek. To nie jest żaden wymysł by zatrudnić więcej osób, tylko chciwość i skąpstwo, by jak najmniej dać ludziom. Będe wypowiadał się o tych dwóch frimach w jednym imieniu.Tak więc firma jest bez jakiejkolwiek przyszłości. Pracowałem tam niecały rok z przerwą, i jestem w stanie powiedzieć,że każdy kto nie ma noża na gardle a ma szacunek do siebie nie powinien nawet zostawiać im numeru do siebie. Co do samych pracowników. Gdy tam pracowałem, trafiałem na osoby naprawdę w porządku. Bez uzależnień, i nie fałyszywychz którymi do dziś mam kontakt. Jeśli ktoś pracuje tam więcej niż pare tygodni ten wie że takich osób tam nie ma za wiele. Firma bazuje głównie na alkoholikach,narkomanach, palaczy "trawki" i osobach z róznymi uzaleznieniami. Cięzko w to uwierzyć, ale tak jest naprawdę. Jeśli ktoś z okolic torunia szuka swojego dilera to zapraszam pod wskazany adres. Piwko w pracy? Lufka za namiotem?Coś do noska na "magazynie"? Nie ma sprawy, byle byś na nich zapier... i robił im kasiore, reszta ich nie obchodzi. Co do samego wynagrodzenia. Ich ogłoszenia mówia róznie, na olx, pracuj pl itp raz brutto raz netto, nie umią się zdecydować. Najcześciej jest to 2400 ale wiadomo. Dostajesz najniższą,bo mniej podatków odprowadzą od takiej osoby,a reszte do ręki, wiadomo. Pretekst że to "premia" :D . Nie można zarzucić im nie płacenia na czas. Z tego zawsze rozliczają się jak należy. Nie mniej jednak nie przekłada się to na relacje z szefostwem.Gdyby mieli drobne przy sobie to rozliczali by co do każego grosza.Stawka miesięczna jest stała, czyli nie ważne czy miesiąc ma 19 dni czy 23, dostajesz tyle samo. A często jest tak że miesiąc ma około 22 dni także im to na ręke.Nam pracownikom? Nie za bardoz. Zarząd tej firmy, a raczej pare osób z niego chciały by by osoby którzy pracują tam normalnie na umowie najlepiej mieli tydzien wydłużony do 9 dni roboczych. Co mam na myśli? Że jeśli nie przyjdziesz w jakieś święto kalendarzowe, czy też sobote/niedzielę do pracy to tak naprawdę podpadasz,i nie jesteś dla nich nic wart. Co innego tyczy się osób pracujących tam na czarno. Znam tam pare osób,które chciało by dostać umowy, lecz nie mogą gdyż nie są zarejestrowani pod urząd pracy w chełmży,a jak wiemy za takich dostają niezłe dotację, dlatego bez tego nie oferują umów. Tak jak mówiłem osób które są gotów podkablować Cię " na pięterko" za stówkę więcej do wypłaty tam nie brakuję. Trzeba się pilnować na każdym słowie. Osoby szczere, które nie przebierają w słowach(tak jak ja),mówią jak jest i nie boją się tego co mówią są tam wręcz nie tolerowane. Powiem krótko. Jeśli ktoś tam idzie pracować jak normalny człowiek 8h dziennie, tygodniowo 40 bez żadnych sobót czy niedziel nie popracuje tam długo na umowie. Firma woli wziąć sobie 2-3 na czarno, w końcu za nich podatku nie odprowadzi, a siła robocza razy 3. Minusów tej firmy jest o wiele więcej niż plusów. Pracowałem w wielu miejscach, ale w tak nie zorganizowanym,niechlubnym,gdzie wartoscią jest pieniadz a nie szacunek i zrozumienie drugiego człowieka, nie pracowałem nigdy. Stanowczo wręcz odradzam każdemu kto szuka pracy na cały etat, czy też chce dorobić "na czarno" to miejsce. Tutaj nie dorobicie się niczego poza garbem. No chyba że szukacie dobrych dilerów, i kompanów do picia to zapraszam. W końcu cały ten obiekt na takich fundamentach został zbudowany. :)

admin

Masz coś do powiedzenia na temat firmy Arttor S.C. Waldemar Błahyj Leszek Błahyj? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj - Toruń

• Jak się pracuje w Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj?

Zobacz opinie na temat firmy Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arttor s.c. Waldemar Błahyj I Leszek Błahyj
  • Barwna 53