Combinath Sp. j.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Combinath Sp. j.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Combinath Sp. j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Władek Nowy wpis

Jeśli jest dobrze i pracownicy są zadowoleni z pracy to na forum mamy taką ciszę a w ogóle to firma z opinią dobrego pracodawcy!

Nomico Nowy wpis

Witam, Atmosfera w pracy tragiczna. Dla nowego pracownika nie ma czasu ani chęci na przyuczenie. Ogromna rotacja pracowników, nawet tych biurowych. Nie polecam pracy ze względu na ludzi.

Jonasz Nowy wpis

Żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze pracować a w tej firmie można mieć dobre zarobki!

Łukasz

Pracownik produkcji osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności TORUŃ Wymagania: 25% naszej załogi to osoby z orzeczeniem Nie wymagamy żadnego doświadczenia , jesteśmy gotowi przeszkolić Zaangażowanie Dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmianach Przestrzegamy wszystkich norm i przepisów dotyczących, wydłużonego czasu urlopów dla osób nie pełnosprawnych itp. Oferujemy: Odpowiedzialną ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę, Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu, Wynagrodzenie na poziomie 2800 zł -3200 zł brutto Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy pracę dla każdego Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, Pełen pakiet socjalny Projekt prowadzony przez HR-Assistant ZAPRASZAM DO SKŁADANIA CV na adres lukasz.koperski@hr-assistant.pl

Dorota

Możesz wyjaśnić, dlaczego masz negatywne zdanie na temat firmy? Oczywiście możesz być niezadowolona, nie podajesz jednak żadnych argumentów. Co konkretnie Ci się nie podobało w pracy w tym miejscu? Mogłabyś opowiedzieć również coś o ogólnych warunkach pracy? Na co mogą liczyć zatrudnione osoby?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę oraz zarobki można liczyć na początek?

Łukasz
@Ulka

Dorota

@Ktoś kto wie jak tam jest, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Combinath w Toruniu. Czy ktoś z Was także pracował w Combinath? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Dorota

@AB, masz coś do powiedzenia na temat pracy w Combinath? Jak oceniasz tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Czy w firmie prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej brak jakichkolwiek informacji na ten temat. A może niedawno się jakieś zakończyły i komuś udało się dostać ciekawą pracę w Combinath?

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Combinath Sp. j.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Zenek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie jak widać.!! Dobrym pracownikom wszędzie jest dobrze.

AB
@Zenek

Slogan bez sensu.

Agentka Starling

Witam Pieknie Wszystkich Czytajacych !!! :-) :-* Blogoslawienstwa Bozego !!! Zycze Wam Wszystkiego Dobrego w Nowym Roq !!! :-) Pozdrawiam! papuchny

zakręcony
@Agentka Starling

i vice veral -ka ... :)

Prawdziwa Agentka Starling
@Agentka Starling

Nie, żebym komuś źle życzyła, ale ktoś się pode mnie podszył, ja Prawdziwa A.S.- życzę Wam zdrowia , spokoju i dobrych ludzi na swojej drodze... pozdrawiam serdecznie wyłącznie tych, dobrych i życzliwych

LUK

COMBINATH - zakład wyzysku osób niepełnosprawnych - Zakład Pracy Chronionej. Sama nazwa mówi Kombinat. Kombinować trzeba. Pracowników niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. (art. 15 ust. 1 ustawy o rehabilitacji) NIE w COMBINATH Od poniedziałku pracownicy tego zakładu pracują 12 godzin dziennie, a wszelka dokumentacja czasu pracy będzie zafałszowana, aby przy kontroli pasowało. Praca 12 godzinna ma odbywać się w dzień wolny od pracy tj. w Boże Ciało 15.06.2017 oraz w niedzielę 18.06.2017 r. Nie jest to zakład pracy ciągłej. Kto zarobi - Właściciel. Trzeba przecież wyjechać na wakacje. I nikt na to nie ma wpływu. Inspekcje śpią. Przecież jest sezon na Grill.

polonez

Teraz nadzieja w nowym handlowcu, podobno jest z branży, powinien klientów, a co za tym idzie pracy "przytargać"

new day

Hej, ale czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych obowiązków? Chętnie bym się załapał, bo skoro warunki odpowiadają pracowników, to nic dziwnego, że są tak popularni. Atmosfera rzeczywiście dopisuje.

hahaha

jaki technolog????????????????zwolnił się, nie ma, a 3000 ??? akurat

czytelnik

Mam nieodparte wrażenie, że gdybyście zwyczajnie uczciwie wzięli się do pracy zamiast obwiniać za swoje niedociągnięcia Panią Manager wszystko było by w jak najlepszym porządku. Jakoś trudno mi uwierzyć, żeby uff Manager czepiał się dobrze wykonanej pracy.

były
@czytelnik

uff - jaka ulga przestać uczciwie pracować dla tej firmy

zuhiuah

nieprawda- konkurencja płaci więcej( za tak odpowiedzialne stanowiska)

nowy pracownik

1400 i zero premii, z tego na dojazdy minimum 150

sobota

a kto powiedział, że na początek zapewniają 2 tysiące ??? to nie prawda

Agentka Starling

I jeszcze jedno- branża ok , bardzo ciekawa, ale nie problem w branży tylko w niektórych ludziach,od których należy trzymać się daleko !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Combinath Sp. j. - Toruń

Combinath Sp. j.