Opinie o Combinath Sp. j. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Combinath Sp. j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Combinath Sp. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Combinath Sp. j. w Toruń

Sprawdziłam

Masz rację-WYDAJE CI SIĘ !!nie ma w tym wszystkim nawet pół słowa przesady. WSZYSTKO JEST PRAWDĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!powiem więcej - można by było dodać do tego dużo więcej, ale ... nie chce się, bo NIE WARTO DO TEGO WRACAĆ !!! jednak polecam idź i sprawdź, popracuj trochę i wydawaj opinie.

byly pracownik

nie ma tam działów wszystko w jednym a warunki najnizsza krajowa

xxx

mam nadzieję, że u was lepiej i złe dni firmy minęły ?

Nie oddali i nie oddadzą już nikt o to nie walczy każdy godzi się z tym a sam nie będę walczył

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Combinath Sp. j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Kontrahent

Współpracuję z firmą Combinath od około 5 lat, obserwując wpisy pracowników jestem trochę przerażony i zdezorientowany gdzie tkwi problem, ponieważ kooperacja z moją firmą od około roku znacznie się poprawiła.

JA
@Kontrahent

widzę że włączyła się samoobrona... tani chwyt, czytelny na kilometr .( od około roku ... hahaha)

aukcyjny

Szmery bajery - wygrałem tam PS4:D Polecam Wam serwis aukcyjny na którym wygrałem PS4 za 71.20 zł:))) http://xurl.pl/62w0 O to dowód;) (usunięte przez administratora)

były

jak dobrze mieć to poza sobą !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps.

biedna z takim piętnem,tylu spojrzeń nieżyczliwych i śmiechem z oddali

Kapitalizm po Polsku: Jeszcze nigdy tak wielu, nie zapier**lało tak wiele, za tak niewiele, na tak niewielu.

Opinie proszę

oj to widzę ze ni sie nie zmieniło, wszyscy sobie życzyli wyjaśnienia spraw w firmie w 4 oczy a jednak nadal wymiana trwa na forum. Ja nie wierze w to, ze nie da sie pogadać z szefem. Zbieracie sie ludzie przygotujcie konkretne punkty w których widać jak działania danej osoby podziałały na szkodę firmy. Przestawić na spotkaniu na spokojnie bez rzucania słów na wiatr. Jak wam złe to szukajcie pracy. Energię która tracicie na pisanie tych postów lepiej spozytkujcie na napisanie i rozesłanie CV.

miko

A to są zwolnienia? Ile osób? Czemu- brak zamówień czy sie po prostu nie nadawali? Bo zakładam ze mowa o ludziach z produkcji.

Radca

CV rozesłane- super Zobaczymy tylko jak rynek pracy bardzo potrzebuje "specjalistów" z Combinath. Nie jeden z was może zejdzie na ziemie i jednak postawi sie przyłożyć i pracować nadal tutaj. Warunki nie są złe. Pieniądze jakie są ale lepsze takie niż wcale i od twho proponuje rozpocząć myślenie zanim znów pojawi sie chec napisania oszczerstw ze ktoś wprowadza procedury i wymyśla jakieś obowiązki

GG

jak tak czytam te wpisy to sobie myślę ,że brzydactwo to jakieś okropne, ale w życiu wszystko wraca jak bumerang. Załoga powinna uwierzyć w siebie i zignorować bzdurne pomysły, jak firma będzie miała problemy to XX ucieknie, a to wy zostaniecie z dylematem co dalej. Więc nie ma co tu biadolić tylko trzeba działać i rozmawiać z właścicielami szczerze albo trzeba uciekać i zakończyć te wpisy.

BYŁA PRACOWNICA

Oj ludzie ludzie co Wy wypisujecie za bzdury kiedys tam pracowałam i było fajnie szef ok załoga też ok a teraz narzekacie bo jedna nowa pani przyszła i chce byc może dobrze dla firmy a Wy tylko źle źle i źle to idźcie na stałą rente albo wczesniejszą emeryture i wyżyjcie z tych paru złotych to odechce Wam sie narzekać!!! Pozdrawiam

Widz
@BYŁA PRACOWNICA

W końcu ktoś kto mówi z snsem. Tez tak to odbieram. Kiedyś sie kręciło i była sielanka ale dla pracownikow szczególnie biurowych działali na własna rękę i nikt ich nie rozliczał z tego co i jak zrobili a przez to był bałagan, nikt nie wyciągał kwiatków na światło dzienne bo "komitywa" sie kryła i była rozmyta odpowiedzialnośc- brak odpowiedzialności. Teraz jak ktoś próbuje wszystko ustabilizować, uporządkować i wymaga działania zgodnie z procedurami to jest to nie do przeskoczenia dla niektórych. Jak wam tak zle i od kilku miesięcy płaczecie na forum to trochę jaj i zmieńcie nikt was nie trzyma na sile. Ja jestem już po zmianie ale uważam ze firma potrzebuje twardej ręki kogoś kto zajmie sie ta samowolka i zacznie uciągnąć konsekwecje ze złej produkcji czy obsługi.

Podziwiam

Bardzo podobają mi się merytorycznie poprawne a zarazem ironiczne wypowiedzi panów B. Cała prawda wyrażona w zabawny sposób. Super ze jeszcze potraficie sobie żartować. Pozdrawiam i mam nadzieje ze w 2015 będzie jeszcze o czym pisać - ze firma będzie istnieć.

@Podziwiam

Odnośnie punktu czwartego to mojego audytu niestety nie przeszliście pomyślnie

@AUDYTOR

gdybyśmy nie przeszli nie mielibyśmy certyfikatu-a jednak ostatecznie go mamy więc nie rozumiem.

Pan B
@Podziwiam

Nie pisałem i nie zamierzałem pisać na tym forum ,ale ponieważ zostałem niejako wywołany do tablicy, to krótko i na temat ,chociaż może to zostać odebrane zgodnie z powiedzeniem : uderz pięścią w stół,a nożyce ... itd. Jest to forum publiczne, na które każdy może wejść i nie tylko potencjalny pracownik ,szukający opinii o firmie, ale także obecny czy przyszły klient , audytor , dostawca ,kooperant ... i wyciągnie pochopne wnioski a to zapewne nam nie pomoże.Mam nadzieję ,że bieżące sprawy rozwiążemy w firmie a nie na publicznym forum i tego sobie życzmy w nadchodzącym 2015 roku.

pracownik-były
@Pan B

ja również życzę tym, którzy zostali rozwiązania problemów i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku-trzymajcie się -będzie dobrze.

@pracownik

Nie rozumie pan/pani nie chodzi o audytora z certyfikatu chodzi o audyt z firmy zewnętrznej dla której robicie produkty.Przychylam się do osoby która napisała że rozwiązywanie problemów firmy to nie jest miejsce na forum.Życzę wszystkim pracownikom i szefostwu aby firma prosperowała lepiej niż dotychczas.Najlepszego w 2015 roku!!!

@pracownik

To że robicie dla nas produkty to tylko i wyłącznie zasługa Waszego szefa,który naprawdę trioł się aby nas przekonać do dalszej współpracy.Powinniście to uszanować.

AUDTOR

Mam nadzijjjjjjjjjjjjjjjjjjję ze szacunek do szefa Wam nie zmieni Uważam ze WASZ EDEK jed ok i [pozdrówice go bardo swrdecznie od klożanki Kasi on zrozumie o co chodz Trzymajcię się kochani i szanujcie swedo szefa bo nigdy nie bedziecie wiedziec na jakieg trafici nastepnego

@AUDTOR

to co pisze audytor-to slogany, już dawno nieaktualne-aby mówić i pisać cokolwiek należałoby wiedzieć więcej, znać sprawę z każdej strony, a nie oceniać tendencyjnie. poza tym przy okazji życzę wszystkim dobrym ludziom szczęścia i zdrowia w Nowym Roku.

Ci z manago???

czy tewszystkie komentarze to nie narzekanie starych lisów którzy obijali sie w firmie i działali na własna rękę bo szef sie tym nie interesował a teraz sie nie podobają nowe porządki? Ze ma byc ład i porządek i wszystko udokumentowane. Nie podoba sie ze trzeba wziąć sie za robotę i ci nieelastyczni wylecieli a ci co zostali piszą komentarze jak to zle. W pracy pracować trzeba i słuchać przełożonego- tragedia. Zamiast rzucać oszczerstwa czy ktos moze podać konkrety co takiego robi menago i właściciele ze sa winni pogarszającej sie sytuacji w firmie?! Bi mi sie wydaje ze wina leży po innej stronie

kolejny pracownik
@Ci z manago???

dobrze powiedziane-WYDAJE CI SIĘ...

@kolejny pracownik

Witam kiedyś byłem u Was na audycie i masakra jak dla mnie to żadnego audytu zewnętrznego byście nie przeszli jednym słowem brud,syf itd..... masakra a teraz macie nową panią menager ktora próbuje zrobić porządek uważam że powinniście uszanowac to i jej pomóc a nie oczerniać na forum!!!

xx

Ciekawe kto tu jest teraz szefem na pewno nie właściciele jak widać nikt o nich nie pisze jakby ich w firmie" nie było "czy to znaczy, że oni nie są już właścicielami????????????????????????????????????

A właśnie czy nikt nie dostał chyba nie są tam w zakładzie ludzie którzy donoszą do góry ale nie donosza informacji o produkcji tylko o ludziach cos dziwnego szykuje sie w tej firmie nie wiadomo co moze zmiana nazwy albo właściciela. Zwolnienia napewno beda jeszcze jakies 14 osób ma iść w szeroką drogę szukajac innej pracy.

Elfik

A czy aby na pewno nikt nie dostał? Bo mnie sie wydaje ze sa równi i równiejsi... A moze jakieś zakłady w firmie kiedy prawa ręka sie podda i odejdzie ze spuszczona głowa? :)

Widz

Na tym forum maja sieb pojawiać opinie o firmie aby mogły pomoc potencjalnemu pracownikowi pomoc w decyzji. Obsmarowywanie siie chyba nie powinno mieć tutaj miejsca a juz na pewno nie pisanie komentarzy o stanie cywilnym pani manager. Rożnie sie w życiu układa i moze po prostu wybrała drogę kariery a nie rodziny. Dajcie jej czas, podporządkujcie jak wtedy nie bedzie poprawy to można mieć pretensje a jak ona teraz ma cokolwiek zdziałac jak na każdym kroku jest mur pracownikow którzy wiedza swoje i nie chcą wykonywać prostych poleceń?

AUDYTOR

A dlaczego jeśli jest tak źle nie możecie wszyscy pracownicy zebrać się i iść do szefa i powiedzieć mu co jest grane tylko na forum każdy jest mądry!!!

A wytrzymacie do wiosny? Coś ni sie zdaje że padniecie wcześniej ,już Pani Menager się o to postara .No ale cóż życze powodzenia.Nadzieja matką głupich ale matkę trzeba szanować hehehehe.

jeszcze pracownik
@były pracownik

jak tak na to patrzę codziennie, to myślę że możemy nie wytrzymać- ale cuda się zdarzają...no i jeszcze to , że niektórzy mają czasami więcej szczęścia niż rozumu.

Zostaw merytoryczną opinię o Combinath Sp. j. - Toruń

Combinath Sp. j.
2.1/5 Na podstawie 100 ocen.

Combinath Sp. j.