PPHU Projan

Toruń

Opinie o PPHU Projan

nie idź tam

Nie polecam! Nigdy. Jak chcecie byc wykorzystywani i poniżani to okej ale jeżeli chcecie być szanowani i traktowani z kulturą to trzymajcie sie z daleka. Do pracy przymują tylko na okres wakacyjny a potem wywalają z dnia na dzień. Przychodzisz rano a kierownik ci mowi ze już nie ma dla ciebie miejsca(dosłownie). Wyzysk totalny. Nowi pracownicy nie dostają szafek na swoje rzeczy osobiste tylko muszą je kłaść na krzesłach i szafkach innych pracowników którzy nie są z tego zadowoleni i robią awantury o wszystko.Faceci w tej firmie to typowe lenie a kobiety to wariatki jakich mało. Pare paniuś pare pupilek kierownika pare totalnych nieudaczników.Wieczne awanury między nimi są i nic więcej. Praca bardzo ciężka fizycznie w srodku jest bardzo gorąco wrecz upalnie 40 stopni to norma bez klimatyzacji itd jest kilka wiatraków które zazwyczaj dostają lizusy. Pracownicy na sezon są okropnie traktowani. W zakładnie NIE MA sprzątaczki tylko sprzątaja osoby które tam pracują więc jeżeli ta pójdziesz to możesz być pewien ze już na starcie dostaniesz do sprzątania obsrane kible bo tam nikt o nic nie dba i jest jeden wielki syf. Robaki to już norma w szatniach na stołówce czy na hali. Premia jest owszem ale dostaje się ją po pół roku(gdzie wy zostaniecie zwolnieni miesiąc max dwa poźniej) i dostają ją tylko pupilki kierownika.

Pp
@nie idź tam 11.06.2017, 20:13

Jeżeli ktoś przychodzi po kilku dniach nieobecności do pracy nie informując o tym kierownika to nie ma co się dziwić że zostałaś zwolniona :) szatnie są , robactwo najwidoczniej przyniosłaś z domu ;) Paniusie , pupile i totalne nieudaczniki ? Chyba byłaś właśnie jedną z tych ostatnich wymienionych. Wiatraki które dostają lizusy ? Wiatrak miałaś koło siebie i jeszcze narzekasz ? Owszem wiele by można było poprawić w tej firmie , ale z powodu natychmiastowego zwolnienia sądzę że nie powinnaś wystawiać aż tak krytycznej opinii ;) i premie dostają osoby , które na to zasłużyły .. taka osoba jak Ty (osoba flegmatyczny) raczej nie powinna się wypowiadać na jej temat. Pozdrawiam

bibi3
użytkownik zarejestrowany

to moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna stawka jeśli chodzi o wynagrodzenie. w produkcji tektury i opakowań w tym regionie więcej nie zarobisz, nie ma więc na co narzekać i trzeba się po prostu brać do roboty. ciekawe też czy jakieś adminidstracyjna praca by była u nich

6zł/h

adam

ile mozna zarobic w projanie miesiecznie?

jonek

zamknąć zakład albo pozwać do pis!!!

Tom

Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy a zwłaszcza od jej właściciela. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o PPHU Projan - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Projan