Opinie o Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A. w Toruń

Nie trzeba mówić po polsku, żeby się zatrudnić? tak przynajmniej przyszło mi do głowy po zobaczeniu tej ostatniej opinii. ja akurat mowie to nie mam z tym problemu ale teraz to ciekaw jestem zespołu, bo jak widać opinii od miesięcy tu nie było, więc jak można ocenić poziom integracji?

Pan J Nowy wpis

A co Pan U sadził na swoich polach pod Toruniem w ubiegłych latach?

Wojtas

Jak wyglądają zarobki dla operatora składarko- sklejarki ?

@Wojtas

Wszystko zależy od wydajności jaka się zrobi.

Pracownik magazynu
@Wojtas

Powiem tak dla mnie kierownik magazynu to nie jest osobą na to stanowisko, nie nadaje się wogolę. Nie mam pojęcia że prezes niewidzi kogo wogolę trzyma ,albo nie chce widzieć i wiedzieć. Osoba ta nie potrafi zarządzać ludźmi, ale za to jest pierwszy do zabierania premii.

@Pracownik magazynu

A niby prezes umie zarządzać ludzmi? To dobre. Jaki prezes i zarząd tacy kierownicy. Zabieranie premii to zagrywka od pokoleń stosowana tutaj, wymysl prezesa. Zatem prezes widzi wszystko i czuwa również nad zabraniem premii. Nawet ręce zaciera, że ma więcej w kieszeni. Szacunek do pracy pracownika? W pack druku? Tutaj by trzeba prezesikowi, kadrowej, kierownikom wytlumaczyc znaczenie słowa szacunek. Ono nigdy tu nie istniało. Jak może istnieć szacunek dla pracownika jak oni nie szanują siebe nawzajem.

Gabriela

Hej, a czy na takim stanowisku w Pack Druku jest zapewniana jakaś podstawa wynagrodzenia? Czy cała pensja jest zależna od wspomnianej wydajności? Ile mniej więcej może zarobić w firmie osoba, która dopiero co rozpoczyna pracę? Ile wynoszą premie i jakie normy trzeba na nie wypracowywać?

@Wojtas

Zarobki nawet nie masz najniższej krajowej na godz oczywiście plus premia

stary
@Pracownik magazynu

To chyba problem Prezesa, że trzyma kierownika magazynu 15 lat. Widocznie jemu pasuje, a skoro jemu pasuje to co komu do tego?

stary Nowy wpis

Tak to już jest, że zazwyczaj wylewają żółć osoby nie zadowolone. Pracuje tutaj bardzo dużo osób z dużym stażem. Część załogi se zmienia i to prawda. Część ludzi myśli, że dostanie wypłatę za same przyjście do pracy. Wszędzie trzeba pracować.

Ewa Nowy wpis
@stary

Tylko czy w tej wypowiedzi nie chodziło o fakt, że niektóre osoby ze stanowisk kierowniczych determinują warunki zatrudnienia co ma wpływ na samych pracowników? Została chociażby przytoczona kwestia premii... Faktycznie są tak trudne do zdobycia czy to jednak zależy? Jeśli tak to od czego jeszcze?

Kontroler jakości

Dzień dobry. Jak wygląda praca kontrolera jakości? Na ile zmian pracują? Praca 7 dni w tygodniu? I jakie zarobki? Atmosfera ok czy raczej trzeba uważać?

W.W pracownik
@Kontroler jakości

Polecam pracę w KJ. Godne zarobki,zorganizowana praca, Pani Kierownik z dobrym podejściem do pracowników. Kompetentna i wspierająca załogę.

Kontroler
@W.W pracownik

Dziękuję za odpowiedź. A jaki tryb zmianowy? Aktualnie pracuję jako kontroler jakości po 12h dzień noc, 2 dno wolnego. A jak jest u was?

@W.W pracownik

Można się dowiedzieć ile już tu pełni tę funkcję? Tu w firmie obecnie jaki mógłby być poziom rotacji? I skoro praca tak dobrze zorganizowana to jak w praktyce może przebiegać?

Lola
@W.W pracownik

Praca spoko , zgadzam się z opinią ????

Queen
@Lola

Bardzo dobrze się pracuje, choć pracy bardzo dużo ,przyjazna atmosfera i ludzie co jest bardzo ważne;) Rotacji nie ma.

W.W pracownik
@Kontroler

4 brygadowy system pracy .

@W.W pracownik

no i jak oceniacie aktualne warunki na brygadówce? ile osób teraz się zatrudnia i jak stoicie z rotacją?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technolog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Magda

Witam, w ostatni czasie kolejny raz jest ogłoszenie do zakupów. Tak się tam rozwija firma czy ludzie rezygnują? Warto składać Cv mam duże doświadczenie i nie chciałbym się na coś złego trafić. Z góry dziękuje za informacje

Irena

Mam nadzieję, że te oferty pracy na stronie U&U są aktualne. Interesuje mnie praca grafika i mam pytanie: jakie zarobki, czy można wynegocjować pracę zdalną, gdy mam w domu programy, jakich znajomości wymagają w ogłoszeniu?

Ariel
@Irena

Praca zdalna? Zapomnij. Dodatkowo na czele działu stoi kierownik, który jest niekompetentny, jak nawali czy coś złego zrobi zastanawia się jak przerzucić odpowiedzialność na swojego pracownika, tak by on miał czyste ręce. Zarobki - najniższa krajowa plus premia - która jest uzależniona od wspomnianego kierownika. W poligrafii brak wsparcia pracownika, wyzysk człowieka. Nie polecam

Pytajnik

Witam, jak wygląda praca na magazynie w Pack Druk, atmosfera, ogólnie płaca jak i system pracy na dziale magazynu? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

Smile
@Pytajnik

u Morasia? Jak lubisz trzodę chlewną to droga wolna.

Adrian
@Smile

A co to dokładnie znaczy? Mógłbyś odpowiedzieć w taki sposób, żeby i inni mogli zrozumieć? O co chodzi z tą trzodą?

Smile
@Adrian

Świnia domowa – zwierzę hodowlane, udomowione między VII a VI tys. lat p.n.e. Dostarcza hodowcom mięsa, tłuszczu, skóry, podrobów, szczeciny.

CBA

Czy moraś ma jakiekolwiek wykształcenie? Czy prezesik tej firemiki opłaca urzędników państwowych. Fajna kaska pewnie, ale czy warto...

Wojciech Osadowski

mi się wydaję, że prozesikowi i synalkom i wuja to pasuje, mają śmieciarza na posyłki, mają zero, co był zerem, jest zerem i będzie zerem. Lepiej manipulować takim palantem.

Czy zdarzają się nadgodziny w Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.?

aa

tak, bardzo często dla chętnych osób

@aa

No to chyba dobrze. A powiedz mi przy okazji, czy za te nadgodziny w Pack Druk płacą jakoś ekstra, czy jednak jest to standardowa stawka? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Karton
@aa

Dla chętnych??tam wymuszają zostawanie a głupi naród się godzi w dodatku w ciągu dnia płacą za 4 nadgodziny tylko 4 *50% a powinno być 2*50% i 2*100%.

@Karton

A mało tego jeszcze jak zrobisz za dużo tych wymuszonych nagodzin to i tak zabiorą z premii albo wyrzucą na wolne jak jest mnie pracy, jest rozliczenie kwartalne więc kombinują jak mogą

Aneta
@Gl

Masakra, to tak naprawdę ile koniec końców wychodzi tej pensji po takich roszadach z nadgodzinami i premiami?

Nadgodziny najlepiej jak by człowiek pracował 24h/24h

@Pack

No sama nie wiem... A co z efektywnością wtedy? nie interesują ich wyniki tylko czas spędzony w pracy? to nagradzają?

Jak tak czytam ostatnie z opinii to się zastanawiam czy do dziś praca kierowców jest jak zdezorganizowana jak opisywali czy do dziś się trochę ustabilizowało? występują jakieś problemy z kierownictwem? pytam, bo nie wiem czy lubego do pracy puszczać. ;) Jakie stawki?

Młody :)

Praca na stanowisku kierowcy wporządku choć organizacja fatalna. Podobno poniedziałek piątek się pracuje ale na to liczyć nie ma co przeważnie zjazd sobota popołudniu i wypad w niedziele/poniedziałek w piątki wraca tylko jedna załoga :) (na układu nie ma rady) małe kabiny na podwójną obsadę da radę przeżyć lecz jeżeli chodzi o serwis to ciężki temat gdyż nie raz nie dwa trzeba upominać się po kilka razy żeby auto w końcu odstawić na naprawę lub serwis. Głównym problemem jest podejście kierownika do pracowników(żołnierzy,narzędzi) nawet jak z czymś nawali to i tak trzeba pamiętać że wina jest kierowcy/pracownika bo duma nie pozwoli przyznać się do błędu i trzeba pamiętać żeby ze wszystkim się zgadzać co powie bo inaczej odbiera to jako atak niestety przez takie zachowanie w ostatnim czasie kilku pracowników odeszło.. Firma godna polecenia wszystko na czas,wszystko odprowadzone, zarobki znośne jedyny minus to praca z kierownikiem który faktycznie jest problematyczny chodź z czasem idzie się przyzwyczaić,ale nie chodzi o to żeby przychodzić do pracy jak za karę ;)

M.R
@Młody :)

Jako były pracownik zgadzam się w 100% z autorem tej opini. Faktycznie tak jest tam a pracowałem tam 5 lat więc mogę też sporo napisać, ale autor tego posta już zrobił to za mnie :)

Anita

@aa czyli nikt nie 'przymusza' do nadgodzin, tylko robią je ci co chcą?

@Anita

A w jaki sposób mogą zmusić do nadgodzin ?

Gl

W taki, że raz drugi odmówisz w miesiącu i masz z premii zabrane parę stówek. Przeważnie płacą za nagidziny ale i tak okroja na premii, zależy od działu bo też robią tak, że musisz zostać nagle a potem za to wywalają na wolne ale wtedy kiedy oni chcą a nie ty. Pracujesz za najniższą krajową a reszta to premia wtedy mają cię w garści bo na L4 jak pójdziesz to zabiora premie i zapalca 80% od podstawy, weźmiesz urlop to zabiorą premie za każdy dzień urlopu czytaj 2x więcej niż powinni

Sid Justice

Beznadzieja wracam z paletą a baba z gębą na mnie że potrzebuje karton do rączki stres i nic więcej przy sklejarce prawie łyknąć wody nie można przez takie (usunięte przez administratora) tempo dla szczura a nie dla człowieka

@Sid Justice

Popatrz na to pozytywnie, przynajmniej masz dostęp do wody, jak w miarę sprytnie to ogarniesz to jednak może się napijesz jakoś. ;p A co do reszty to współczuję, od zawsze tak jest tutaj?

Halina
@Sid Justice

No taka atmosfera to nic przyjemnego. Wszystkich pracowników tak traktują czy ty jesteś wyjątkiem?

Cała prawda

Chciał bym odnieść do Pana podającego się jako Driver,a konkretnie do jego umieszczonego wpisu którego zamieścił na forum.Panie kolego na miejscu właściciela Firmy o której tak bzdurnie napisałeś, oraz na miejscu Kierownika ktorego nazwisko padlo w umieszczonej przez Ciebie opini,narobił bym Ci dużego bałaganu!!!!Gdyby tyczyło się to mojej osoby,na pewno dziś byś grubo za te wpisy odpowiadał. Ponadto, chcę Cię uświadomić,że to Ty Panie Driver chciałeś zrobić od pierwszego dnia Twojej pracy w owej Firmie,dużą rewolte. Chciałeś ustawiać kierowców pracujących w tej firmie ponad dziesięć lat.Namawiales do rzeczy które nie mieszczą się w głowie normalemu człowiekowi. Chciałeś również ustawiać, czy też planować sam sobie wyjazdy.Dodam jeszcze,że wyszczekany byłeś jak mało kto i to od pierwszego dnia pracy .Nie dziwię się,że nigdzie nie możesz zagrzac miejsca bo każdy ma Cię dość,a zasiegnolem opini o Tobie u kolegów z którymi miałeś okazję jeździć. Powinieneś przeprosić publicznie za słowa które zostały przez Ciebie napisane,bo są fałszywe. Kolego uswiadamiam Cię jeszcze,że puki co samochody są na gwarancji,w weekendy się nie jeździ, no może zjeżdża się sporadycznie z piątku na sobotę w nocy ,przypadają wolne dni w tygodniu co najmniej jeden,wypłaty są na czas,i zarobki naprawdę godne.A co najważniejsze wszystko jest ubruttowione.Wiec proszę weź się ogarnij i nie pisz bzdur bo kiedyś trafisz na kogoś, kto wyciągnie konkretne konsekwencje Twoich nie przemyślanych słów. Pozdrawiam

Żart

Zapomniałeś dodać jeszcze o nierozliczenie się z systemu 4 brygadowego.Rakordziści mają po 80 dni i nic z tym nie robią bo mają dożywotnie w tym bajzlu.

Juz niezaiteresowany praca

Jeszcze Mamie i Ojcu sie poskarz i na policje zadzwon. W szkole napewno na wszystkich donosiles i zadnych kolegow nie masz. Idz do niemca do roboty bo takich jak ty donosicieli tam potrzeba. Odrazu sie odechciewa pracy w takiej firmie. Za slowa wyciagac konsekwencje. Smiechu warte. Tak robia tylko takie zyciowe niedojdy co w szkole byli wciaz wysmiewani i popychani. Dziwi Mnie ze w policji jeszcze nie pracujesz zeby sie odegrac za cale swoje przykre dziecinstwo. Prawdziwy facet bierze slowa na klate, a jak ktos zle pisze o firmie to znaczy ze nie jest to dobra firma bo szacunek to trzeba wpierw miec ale do samego siebie

Driver

Panie Dawidzie żałuję że nie zdążyliśmy się poznać niech Pan nie broni kierownika bo Pan również w rozmowie telefonicznej przed podjęciem pracy mówił jedno a wyszło drugie (wolne weekendy,powroty w piątki wieczorem, zero kombinacji itd). Auta owszem macie na gwarancji ale kupione dopiero pod koniec 20019 roku. Nie ma Pan pojęcia jak powinna wyglądać i być organizowana praca kierowcy w transporcie międzynarodowym, zresztą skąd ma Pan mieć jak od zawsze w Pack Druku. I radziłbym nie straszyć mnie i nie wylewać swojej żółci na moją osobę bo ma Pan więcej do stracenia niż ja prawda? (mam nadzieję że zrozumiał Pan co mam na myśli). Zdrowia życzę i następnym razem niech Pan nie okłamuje chętnych do pracy wszystkim wyjdzie to na dobre.

Irena

@Pracownik, rozumiem. Piszesz, że w tygodniu ma się co najmniej jeden dzień wolny, to znaczy, że jeździ się max. sześć dni. W tygodniu jest pięć dni tzw. pracujących. To gdzie jest ten dzień szósty? W weekend. Ale Ty piszesz, że nie jeździ się w weekendy. Wyjaśnij, proszę.

Szkoda

Że też z tych godnych zarobków nie udało się na zakup słownika odłożyć.

Aśka

Czy w Pac Druku aktualnie mają jakieś oferty pracy na produkcji ? Ile zmianowa praca ?

ZawodowyKierowca

Witam! Potrzebuję informacji o pracy na stanowisku kierowca c+e : + wymiar pracy lub system + podejście do pracownika + zarobek + sprzęt Zależy na wolnych weekendach

Gabriela
@ZawodowyKierowca

Też jestem ciekawa jak tutaj wygląda zarobek ale ciekawe czy ktoś na ten temat Ci tu odpowie :D Często takie informacje padają dopiero na rozmowie rekrutacyjnej..

Opos

Pracowałem jako kierowca osobiście nie polecam podwójne obsady układanie wyjazdów to masakra z logistyki to bym dał łącza no i weekendy mają wolne wybrane osoby i to się nie zmieni

Adrian

Zagląda ktoś z pracowników Pack Druku na forum i mógłby podzielić się opinią na temat pracy? Chciałem się dowiedzieć w jakim dokładnie systemie godzinowym pracujecie, tzn. od której do której, czy są też nocki i nadgodziny. Jeśli są, to ile i czy można odebrać je w formie dnia wolnego?

@Adrian

Praca w systemie 3zmianowym4brygadowym za nadgodziny nie otrzymujesz dnia wolnego bardzo ciężko jest otrzymać urlop szczególnie na dziale druk kierownik sobie napisze karteczkę i powiesi na tablicy że tego i tego dnia przychodzisz na nadgodziny i nie interesuje go to czy możesz jak nie to masz załatwić zastepswo albo zabierze ci z premi wogole nie szanują ludzi na dziale druk

@Pack

Jak praca to tylko na klejarkach cały dział ułożony nie ma problemu z urlopem i można sobie dorobić. Mistrz Maciek normalny nie ma z nim żadnego problemu wszystko można załatwić. Wystarczy że chce się pracować to wszystko będzie ok.

Divoc

Hahaa..DOBRE..xd

Kecakoatl

Byłem tam kiedyś 3 miesiące. Beznadzieja. Tempo szalone, gorąco na hali, babki na linii nerwowe, bez wyrozumiałości dla nowych.Takie narzędzie jak nożyk, który jest tam niezbędny trzeba było pożyczać co jakiś czas.I to wszystko za grosze.

Katarzyna
@Kecakoatl

A czy w Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok obowiązywały jakieś konkretne stroje służbowe i czy zapewniał je pracodawca, czy pracownik musiał wyłożyć na nie z własnej kieszeni? Pytam, bo wiem, że w różnych miejscach różnie to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.?

Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Gen. Józefa Dwernickiego 52-62
    87-100 Toruń

Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.