Opinie o Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. w Toruń

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

@Nowy

Dzień dobry, absolutnie nie ma takiej możliwości, aby CV przesyłane do nas trafiały do jakiejkolwiek firmy pośredniczącej w zatrudnieniu. Po pierwsze - najważniejsze - jest to wbrew prawu (RODO), po drugie - wbrew interesowi naszej firmy. W PAKu zatrudniona jest specjalistka ds. HR, która prowadzi rekrutacje. Po pomoc pośrednika sięgamy niezwykle rzadko i na pewno nie w taki sposób, że przekazujemy komukolwiek nadesłane dokumenty. Prosimy o nieszerzenie nieprawdziwych informacji.

A jaka jest różnica między zarobkami brygadzisty, a magazyniera? Bogaty pakiet medyczny to znaczy, że specjalistów tez obejmuje, nie tylko lekarza rodzinnego? Rodzinkę można podłączyć pod taki pakiet?

PAK Sp. z o.o. - Dział HR Nowy wpis

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, różnice w zarobkach brygadzisty i magazyniera różnią się między sobą (podobnie, jak zakresy obowiązków i koniecznych do wykonania tych zadań kompetencji), natomiast forum gowork nie jest miejscem, na którym opisujemy szczegółowo wynagrodzenia naszych Pracowników. Bogaty Pakiet medyczny - obejmuje specjalistów, a także mnóstwo badań specjalistycznych. Do Pakietu można podpiąć członków swojej rodziny, jest to jednak dodatkowo płatne. Dobrego dnia!

Patka Nowy wpis
@PAK Sp. z o.o. - Dział HR

a czy pakiet medyczny jest w pełni płacony przez pracodawcę dla pracownika, czy jednak jakaś symboliczna kwota jest odliczana? rozumiem, że szczegółowych zarobków podać nie możecie, a jest szansa dowiedzieć się przynajmniej jakie są widełki płacowe?

PAK Sp. z o.o. - Dział HR

Witaj! Zdarza się, że pierwszy etap rozmów odbywa się np. telefonicznie, zależy to od stanowiska, na które rekrutujemy. Natomiast docelowo chcemy spotkać się osobiście na rozmowie. Pozdrawiamy!

@PAK Sp. z o.o. - Dział HR

Jesteście śmieszni człowiek aplikuje do was a wy do pośredniaka Flame odsyłacie CV ...Albo wasza firma szuka i zatrudnienie bezpośrednie przez was albo przez Flame i zatrud.na miesiąc....I do widzenia ...Dla mnie to.jest (usunięte przez administratora) jasne

@PAK Sp. z o.o. - Dział HR

Bardzo ciekawe to co napisaliście.Wysylajac do was swoje CV oddzwania mi agencja Flame.Skoro wy rekrutujecie rzekomo ludzi do pracy to na jakiej podstawie odsyłacie moje CV do tej (usunięte przez administratora).agencji pracy ....!!!!

PAK Sp. z o.o. - Dział HR Nowy wpis
@Nowy

Hanna

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Magazyniera Produkcyjnego. Pracodawca wymaga gotowości do pracy zmianowej. Możecie dać znać, w jakich godzinach się tutaj pracuje? Ile jest zmian tak w ogóle?

@Hanna

Pani Hanno, praca na stanowisku Magazyniera Produkcyjnego to praca w systemie 4 - brygadowym, 12 - godzinnym (6:00, 18:00). Dobrego dnia!

Mag

Od zawsze było tam lizanie czterech liter wyżej postawionym. Szacunku to ty się nie spodziewaj chyba że od osób na tym samym stanowisku co ty. Jest takie fajne określenie - kolesiostwo - idealnie tu pasuje zwłaszcza gdy córeczki objęły władzę. Atmosfera - pomińmy, wysokość wynagrodzenia - pomińmy. Idąc tam szykuj się na traktowanie korpo, ale Pamiętaj wynagrodzenie Toruńskie. A i jeszcze jedno - możliwość rozwoju - błagam bez takich żartów. O pomieszczeniach socjalnych rodem z przed 15 lat. Ciekawe czy w końcu klimatyzacje na produkcji założyli bo w lato to było grubo ponad 40 stopni :D

Antoni
@Mag

Ej nie pomijaj wysokości wynagrodzenia, bo akurat ja chętnie się dowiem i ustalę, ile w tej firmie można zarobić. Jest to więcej niż najniższa krajowa? Z Twojej wypowiedzi wynika, że tylko Ci co się podlizują mają dobrze. A co z pracownikami, którzy szukają rozwoju i na niego stawiają? Mogą awansować z czasem?

MAG
@Antoni

zarobki zależą od stanowiska. Na produkcji będzie to trochę powyżej najniższej krajowej. Tutaj ciężko z awansem i rozwojem

Klementyna
@MAG

Powyżej to znaczy ile? Podasz konkretną kwotę? Dlaczego ciężko z awansami, ale mimo wszystko skoro ciężko to jednak są, napisz proszę czym trzeba się wykazać by móc u nich awansować :)

Grafik

Rozmowa telefoniczna, kolejny etap rozmowa w siedzibie firmy. W przyjemnej atmosferze

historia zatrudnienia, doświadczenia i umiejętności, powodu zmiany pracy. Pytania związane z zagadnieniami graficznymi i poligrafią. Pytania ogólne dotyczące mojej osoby

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.?

- stabilne zatrudnienie - przyjazne relacje z pracownikami i kadrą zarządzającą - wypłata zawsze na czas (a nawet przed czasem) - dostęp do pomieszczeń socjalnych zarówno w biurowcu, jak i na produkcji - bardzo dobrze wyposażona kantyna (lodówki, mikrofala, ekspres do kawy, czajnik, zmywarka) - duży parking przed firmą - możliwość zdobywania nowych umiejętności - ciągły rozwój - brak nudy

Aneta

To spoko, że wypłata zawsze na czas, ale ile jej jest? :D Możesz napisać chociaż widełki? Chodzi mi o produkcję:) Te nowe umiejętności jak się nabywa? Jest jakiś budżet szkoleniowy dla pracownika, czy uczysz się od kolegów z pracy, którzy coś tam więcej ogarniają? Zastanawia mnie to, czy na produkcji pracują też kobiety? Czy to za ciężka praca fizycznie?

@Aneta

Wiesz , jako pracownikowi trudno jest mi odpowiedzieć na pytanie ile jest wypłaty. To zależy od stanowiska od 3800 brutto do 6000 brutto. W firmie są trzy działy produkcyjne, na każdym z nich pracuje się inaczej i na każdym z nich pracują kobiety, na stanowiskach, które spełniają warunki BHP określone dla kobiet. Szkolenia są i wewnętrzne i zewnętrzne.

A I WYPŁATA PŁACONA NA 3 RATY ! WYPLATA 10TEGO POTEM 15 NADGODZINY A 30 PREMIA ZA METY ŻENADA

Natalia

No ale to na umowie jest tak opisane? Bo jeśli tak to chyba nie powinno się mieć co do tego jakiś szczególnych pretensji? w umowie są jeszcze jakieś inne zapiski, które mogą uwłaczać?

Były PRACOWNIK
@Natalia

NIBY JEST NAPISANE O TO NIE MAM PRETESJI ALE ZAPRASZAM NA BOBINIARKE Z PANEM MARIUSZKIEM I NA ROLKI PO 50 KG :p A CZEMU STAWKA 15 A NIE 17 ?? WAŁEK JEDEN WIELKI TERAZ MA 20 I JEDNA ZMIANE ! W (usunięte przez administratora) Z PAK TORUN

Natalia
@Były PRACOWNIK

Nie rozumiem czemu się dziwisz skoro widziałeś co podpsujesz. Coś małym druczkiem tam niby było? Jakoś nikt więcej się na to tu nie skarżył to tym bardziej mnie teraz zastanawia

Bunu

Cześć kolego na pewno wiedziałeś o takim systemie wypłacania zarobków. Zawsze tak u nas było i z tego co wiem nasza firma nie jest w tym temacie odosobniona znajomi pracujący w innych zakładach mają podobnie. Nie sądzę żeby to byl jakiś minus, pensja do 10 a dodatki trochę później i ok w czym problem 4 koła ni wydam przecież w jeden dzien

PAK Sp. z o.o. - Dział HR

Witaj! Wynagrodzenie z tytułu umowę o pracę jest wypłacane Pracownikom do 10 dnia każdego miesiąca. Wszelkie inne, uznaniowe (dodatkowe) składniki wypłacane są do końca każdego miesiąca. O sposobie wypłacania uposażenia Pracownicy są informowani już w trakcie procesu rekrutacji. Pozdrawiamy!

Popeek

Serdecznie odradzam firmę. Tzn bardziej rządzących tam pseudo kierowników,którzy broniąc swoich pupili popierają i akceptują Dyskryminację ze względu na pochodzenie i płeć mowa o panu M.M i jego ulubieńcu K.K.A odnośnie umowy?No cóż nie o wszystkim jest w niej mowa. Np warunki pracy zazn hałas zapominając o innych aspektach. Atmosfera mocno naciągana A pracownicy boją się odezwać walczyć o swoje bo po prostu boją się że zostaną zwolnieni.Błędne koło panowie .Jesteście wykwalifikowanymi pracownikami powinniście walczyć o swoje stawki bo naprawdę pomimo tego co próbują wam wmówić nikt na Wasze miejsce z ulicy nie przyjdzie nawet Ukraińcy. Tu potrzeba doświadczenia A Wy je macie. Także Panowie ruszajcie po swoje. Najniższa idzie w górę więc zawalczcie w końcu o siebie.

Urszula
@Popeek

Chcesz powiedzieć, że na produkcji drukarze i operatorzy mają najniższą krajową? Były pracownik pisał w listopadzie o 3000 na rękę, a to jest o ok. 800 zł więcej niż najniższa netto w PL. Możesz napisać dokładniej, jakie te zarobki są?

Bubu
@Popeek

Cześć Agnieszka. Szkoda, że się z nami nie zintegrowalas i taraz publicznie nas oczerniasz. Ja pracuje tu 25 lat i wiele lat temu było dużo ciężej bo były stare maszyny jeszcze typowo manualne i było dużo fizycznej pracy. Ty przepracowałaś tu ledwo kilka miesięcy (chyba 3) i niestety nie udało Ci się zdobyć naszej sympatii. Nawet chłopacy z działu obok zauważyli, że jesteś osobą raczej wyniosłą. Widziały cie osoby pracujące w naszej firmie, które a, które miały okazję pracować z tobą wcześniej i innych firmach i odrazu powiedziały, że będą z tobą kłopoty. Jeżeli chodzi o Pana MM to znam go od urodzenia i twoje słowa na jego temat są trochę nie na miejscu. Pan KK jest z nami kilkanaście lat może trochę specyficzny ale bardzo sympatyczny ty go skreslilas po dwóch tygodniach wspólnej pracy. My wszyscy na tym dziale pracujemy wspólnie po kilkanaście lat i nikt nikomu krzywdy nie zrobił. Wiadomo jedni są ze sobą bardziej zżyci inni mniej, ale w firmie uchodzimy za najbardziej przyjazną grupę. W podobnym czasie dołączyły do nas jeszcze dwie inne panie że wschodu i są bardzo zadowolone, pracowite i mogą zawsze liczyć na pomoc każdego z nas. Ty swoim obgadywaniem wyniosłością zniechęcała nas abyśmy cie polubili a teraz swoje flustracje wylewasz w internecie. Pozdrawiam cię i życzę wszystkiego dobrego

@Popeek

Dyskryminacja na pochodzenie i płeć? Tu jesteś w błędzie. Łatwo pisać oszczerstwa nie ujawniając się. Najniższa krajowa, prawie 4tyś w w normalnym systemie pracy to twoim zdaniem najniższa krajowa. Nawet gdy jesteś na okresie próbnym masz więcej .

@Popeek

Co ty możesz wiedzieć o nas,o firmie pracując chwilę w Paku.Jak widać nie zagrzalas dłużej miejsca niz 3msce, a dlaczego? Jesteś bardzo konfliktową osoba i wszędzie szukasz problemów!!! Radzimy ci wziąć się do pracy i nie kopać dołków pod innymi jak to starałaś się bardzo robić u nas. .Jak widać żal ci, że tak szybko zakończyłaś karierę,wstyd Agnieszka, że dorosła kobieta tak się zachowuje i traktuje innych, nie kop dołków pod innym, bo jak widać sama w nie wpadasz.Przyjmij krytykę i wyciągnij wnioski, taka dobra rada od ekipy Paku,zrobiłaś niezłą karierę i każdy o Tobie usłyszał????

Firma ma super ludzi i to chyba jedyny i największy plus. Gorzej natomiast z wypłatą... Kierownictwo również spoko w szczególności kierownik Magazynu Marcin którego serdecznie Pozdrawiam :)

byly pracownik

potwierdzam ludzie są spoko

OGÓLNIE FIRMA PRESPERUJE DOBRZE LECZ JA JAKO NOWY PRACOWNIK DOSTAŁEM 3000 TYS NA RĘKĘ MIAŁEM MIEĆ ZUPEŁNIE INNE STANOWISKO LECZ DOSTAŁEM SIĘ NA BOBINIARKE.... A TAM BYŁ TAKI PAN MARIUSZ KTÓRY CHYBA JEST UPOŚLEDZONY ALBO COŚ W TYM STYLU I PRACOWAŁ TA MASZYNA NA 550 CZYLI MAX BO METRY !!! OGÓLNIE JA UMIAŁEM PRACOWAĆ NA TAKIEJ MASZYNIE I ODRAZU WIEDZIAŁEM WIEKSZOŚĆ RZECZY LECZ TEN (usunięte przez administratora) MNIE ZNIECHECIŁ BO JAK MOŻNA SCIAGAĆ ROLKI PO 30KG JEDNA ZA DRUGA BEZ PRZERWY !? PO 3 MIESIACACH DAJ 15ZL NETTO ! W 2022 roku minimalna stawka godzinowa brutto 19,70 zł przekłada się na 17 zł netto WIEC TU JUŻ JEST WAŁEK !! NIBY JEST PREMIA ZA METRY ALE OD JAKIŚ 60TYŚ METRÓW DOPIERO ZACZYNA SIĘ LICZYĆ !!!! ATMOFSERA W PRACY DOBRA LECZ NIE Z MARIUSZEM..... BRYGADZIŚCI TEŻ SPOKO !!! I TA PANI W PATRYCJA MEGA SPOKO !!! NIE DOSTAŁEM SZFKI, NIE DOSTAŁEM CIUCHÓW,STOŁOWKA TO JAKIŚ (usunięte przez administratora) !!! ZA TAKIE ZAPIERDALANIE NA BOBINIARCE TO Z 20 NETTO POWINNO BYĆ !!! OGÓLNIE IDAC TAM MYSLALEM ŻE TO FIRMA NA POZIOMIE LECZ TAK NIE JEST !!! PRACA PO 12H I NIE MOŻNA NAWET ZAPALIĆ PAPIEROSA !!! SŁABE TO BYŁO !!! A JEŚLI CZYTA KTOŚ TOZ FIRMY TO POWIEM WAM CZEMU LUDZIE UCIEKAJA BO TEN PAN MARIUSZ JEST POJ..... NIE SPOTKAŁEM TAK (usunięte przez administratora) OSOBY !!! JA PO 2 TYG UMIAŁEM USTAWIĆ MASZYNE,ROBIĆ SKLEJKE,OGSŁÓGIWAĆ SYSTEM W KOMPUTERZE ALE PO PROSTU PODZIEKOWAŁEM I NIE POLECAM NIKOMU BO PLECY WYSIADAJA !!! TYLE W SUMIE

JK

Są oferty pracy jako kierownik, technolg, kontrola jakości?

Stabilnie rozwijająca się firma, dobre zarobki, zawsze na czas. Poza „momentami” spoko atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.
  • Chrobrego 117
    87-100 Toruń
  • NIP: 8790166844 REGON: 870001945 KRS: 0000102161

Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.