Centrum Reklamy Graffico

Opinie o Centrum Reklamy Graffico

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Centrum Reklamy Graffico?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Centrum Reklamy Graffico jest takim przedsiębiorstwem?

Administrator2
@Administrator 06.04.2018 09:29

Nie

marek

czy ktos ma pojecie skad taka duza rotacja? chcialem sie wybrac na rozmowe na operatora krawedziarki ale widze ze oglolszenie jest przedluzane od roku.z reszta podobnie jak inne. jest ktos kto obecnie tam pracuje i zna sytuaje firmy ?

Graffico
@marek 27.02.2018 07:08

Graffico rozwija się, zwiększa możliwości produkcyjne, uruchomiło drugą zmianę i w ciągu ostatniego roku znacznie zwiększyło zatrudnienie. Jeśli ma Pan doświadczenie i umiejętności, zapraszamy do przesłania CV na: praca@graffico.pl

Zuzanna

@Hahaha rozumiem, że zasłyszana rozmowa potwierdza słowa @Realista o nieterminowości wypłaty wynagrodzeń. Jednak @Toruniak pisze, że wynagrodzenia są terminowe. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć czy i jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może dotyczą bardziej niektórych działów w firmie? @Realista wspominasz również o panującym w firmie chaosie. Co masz na myśli?

Zuzanna

@Złomek chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Rad

Pracowałem krótki czas w Graffico i mogę powiedzieć że było bardzo pozytywnie wypłacalni nie kantują na kasie dają zarobić jeśli jesteś solidny, kierownik wporzo koleś

Anonim

Nie polecam tej firmy.

gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor? praca po ile godzin?

Kremek

Zauważyłem, że to coraz częściej się zdarza w firmach. Od znajomych słyszę podobne głosy. O ile wypłaca całość z jakimś tam niedużym opóźnieniem to nie ma co się użalać.

Zostaw opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy Graffico