Centrum Reklamy Graffico

Opinie o Centrum Reklamy Graffico

piotrek

Pracuje krótko ale nie jest zle ubrania porządne wszystko ma wyglądać na super ,tylko umowy o pracę troche lipa bo dostałem na (usunięte przez administratora)etatu a pracuje w delegacji nieraz po 14 godzin tak że coś nie tak Płacą dobrze jak na tyle godzin ale to wszystko na czarno a starzy pracownicy maja umowy ale na najniższej krajowej

Radek

Jak firma jest dobra to wszyscy na tym korzystają. Powiedział R. Bronson – Opiekuj się swoimi pracownikami, a oni wtedy z frajdą będą opiekować się Twoim biznesem

ZADOWOLONY PAN .SZ.

Witam pracuje w Graffico 10 m-c i musze powiedzieć szczerze ze przez moja ponad 10 letni staż pracy nie spotkapem sie z taka firma co za tym idzie pracodawca. Bardzo dobra atmosfera szefostwo mili uśmiechnięci zwlaszcza pani Ola uśmiech i życzliwość nie odstępuja jej na krok .W firmie panuje porządek ludzie którzy tam pracuja znaja sie na tym co robia i moze stąd ta opinia o wiecznej rotacji ludzi gdyż z 10.osób świeżo przyjętych zostaje 2 może 3 co naprawde cos potrafia i będą pracowac a nie byc bo byc. Osobiście uwazam ze w Graffico potrafia docenic zaangażowanie czy chęć nauki firma skupia sie na rozwoju bo to widac wiec kadra musi byc profesjonalna a tu duza role odgrywa kierownik produkcji. Paweł stanowczy chetny do pomocy facet o ile podchodzisz do pracy i do niego feer .Bardzo dobrze zna sie na tym co robi wie zwyczajnie wszystko i mi osobiscie bardzo podoba sie z nim współpraca bo zawsze na nim moge polegać a dla pracownika to jest bardzo ważne. Jak juz pisalem solidna i dobrze zarządzana firma ludzie dobrze dobrani ,uczciwe traktowanie jezeli chodzi o finanse dla pracowników ,OSOBIŚCIE ZYCZE DALSZEGO ROZWOJU I TRZYMAM KCIUKI ZA GRAFFICO

Szukasz pracy?

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Centrum Reklamy Graffico?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Centrum Reklamy Graffico jest takim przedsiębiorstwem?

Administrator2
@Administrator 06.04.2018 09:29

Nie

marek

czy ktos ma pojecie skad taka duza rotacja? chcialem sie wybrac na rozmowe na operatora krawedziarki ale widze ze oglolszenie jest przedluzane od roku.z reszta podobnie jak inne. jest ktos kto obecnie tam pracuje i zna sytuaje firmy ?

Graffico
@marek 27.02.2018 07:08

Graffico rozwija się, zwiększa możliwości produkcyjne, uruchomiło drugą zmianę i w ciągu ostatniego roku znacznie zwiększyło zatrudnienie. Jeśli ma Pan doświadczenie i umiejętności, zapraszamy do przesłania CV na: praca@graffico.pl

Zuzanna

@Hahaha rozumiem, że zasłyszana rozmowa potwierdza słowa @Realista o nieterminowości wypłaty wynagrodzeń. Jednak @Toruniak pisze, że wynagrodzenia są terminowe. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć czy i jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może dotyczą bardziej niektórych działów w firmie? @Realista wspominasz również o panującym w firmie chaosie. Co masz na myśli?

Zuzanna

@Złomek chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Rad

Pracowałem krótki czas w Graffico i mogę powiedzieć że było bardzo pozytywnie wypłacalni nie kantują na kasie dają zarobić jeśli jesteś solidny, kierownik wporzo koleś

Anonim

Nie polecam tej firmy.

gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor? praca po ile godzin?

Kremek

Zauważyłem, że to coraz częściej się zdarza w firmach. Od znajomych słyszę podobne głosy. O ile wypłaca całość z jakimś tam niedużym opóźnieniem to nie ma co się użalać.

Zostaw opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy Graffico