Opinie o Centrum Reklamy Graffico

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Hahaha rozumiem, że zasłyszana rozmowa potwierdza słowa @Realista o nieterminowości wypłaty wynagrodzeń. Jednak @Toruniak pisze, że wynagrodzenia są terminowe. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć czy i jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może dotyczą bardziej niektórych działów w firmie? @Realista wspominasz również o panującym w firmie chaosie. Co masz na myśli?

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Złomek chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Rad

Pracowałem krótki czas w Graffico i mogę powiedzieć że było bardzo pozytywnie wypłacalni nie kantują na kasie dają zarobić jeśli jesteś solidny, kierownik wporzo koleś

Anonim

Nie polecam tej firmy.

gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor? praca po ile godzin?

Kremek
użytkownik zarejestrowany

Zauważyłem, że to coraz częściej się zdarza w firmach. Od znajomych słyszę podobne głosy. O ile wypłaca całość z jakimś tam niedużym opóźnieniem to nie ma co się użalać.

Zostaw opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy Graffico