Vicim Poland sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Vicim Poland sp. z o.o.

Robert

Młodszy specjalista ds. planowania- taka ofertę pracy ostatnio widziałem. Czy jest aktualna, może ktoś wie i mógłby coś podpowiedzieć?

Bing

@Ging Czy to prima aprilis czy wreszcie ktoś przejrzał na oczy i zrobił porządek z wrednym i aroganckim babsztylem? Boże chroń przed takimi zakałami - jak można być tak toksyczną i chamską osobą ...

Pechowa
@Bing 05.04.2017 16:41

Czy jest możliwość skontaktowania się z Panem/ Panią w tej sprawie?

Ging

Ktoś wie co to się stało, że ostatnio główna księgowa pożegnali?

Pechowa
@Ging 01.04.2017 14:54
Ktoś wie co to się stało, że ostatnio główna księgowa pożegnali?

Chciałabym się z Panem/ Panią skontaktować w tej sprawie. Czy jest to możliwe?

regulamin

Gdzie te wszystkie szkolenia z 5 S? Gdzie BHP? Po hali nie można normalnie chodzić! Wszystko stoi wszędzie przewożone z jednego miejsca w drugie. Nie da się normalnie pracować, musi sie cos komuś stać żeby zarząd przejrzał na oczy?!

milek
@regulamin 16.05.2017 00:11

Pracownik Vicim
@milek 27.10.2017 23:22
Jedyne co zauważalne i się zmienia to w koncu poprawia sie dbalosc o bhp na produkcji. W magazynie jak byl syf tak jest....

Bo jest dobry BHP-owiec... Powoli, powoli działa, jest cierpliwy, ale jak się dobierze w końcu do (usunięte przez administratora) to już nie będzie zmiłuj :)

Oreo

Pojawiło sie nowe ogloszenie : Koordynator Biura... Czy warto? Opinie przeczytane i pojawiają się wątpliwości. Co stało się z osobą pracującą na tym stanowisku dotychczas? Czy praca jest ciężka i jak płatna?

Alicja

@Paweł jeżeli źle zrozumiałam cała sytuację - tym bardziej proszę o wyjaśnienie. W takim razie inni użytkownicy forum, którzy szukają aktualnie pracy, rownież mogą mieć problemy.

Alicja

@klamcy! ale w jaki sposób powrócono do 20 minut przerwy? Po 20 minutach kazano wszystkim wrócić do pracy? Możesz napisać jaśniej, jak coś takiego przebiega, skoro jak mówisz - nie informowano o tym inną drogą?

Paweł
@Alicja 29.08.2017 08:58

Za dużo imprezujesz,że piszesz tak bardzo od rzeczy.

kłamcy!

@Alicja tak samo jak z przerwą - ogloszono, że do końca sierpnia 30 minut - było kilka plakatów o tym informujących, po niespelna kilkunastu dniach zmienily sie warunki w firmie i znowu 20 minut - zero plakatow na ten temat.

Alicja

@nick warunki w każdej firmie się zmieniają w czasie. Wszystkie firmy reagują na zmiany na rynku pracy, jak również na zmiany w prawie. Oczywiście - te same wątki powtarzają się i powtarzać się będą, bo aktualne informacje są najbardziej pomocne dla tych, którzy aktualnie pracy poszukują.

Fan

A to jest stawka godzinowa

Alicja

W takim razie @ty jakie benefity pozostawiono? Na co pracownik, który zaczyna może liczyć, czy jest pakiet socjalny? Ważne żeby podawać aktualne warunki pracy, na które ktoś może liczyć zaczynając.

nick
@Alicja 08.08.2017 14:23

Odpowiadasz kolokwialnie mówiąc ,żeby być delikatnym,jakbyś zerwała się z choinki.Te wpisy cały czas się powtarzają,jak firma ma takich pracowników ,to dziękuję za taką pracę.

ty

Był wtorek z jabłkami wtorek z owocami i nie ma nic po cichu z dnia na dzień zlikwidowano "tradycję zakładu" standard firmowy, w zamian kolejne papiery - więcej pracy dla pracowników i mniej czasu na sprzątanie. Rozwój trwa

Magazynier

Pojawiło się ogłoszenie na magazyniera? Może jakieś informacje na temat pracy na tym stanowisku? Praca jednozmianowa? Ile dają na początku?

Marek
@Magazynier 19.07.2017 15:15

Odradzam stanowczo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magazynier

piernik

A oferta planisty warto skladać ofertę?

ktosik

@ Pracownik Vicim - Ile ci płacą za pianie bzdur i robienie dobrego PR ????

Alicja

@Bing § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje naprawdę zdarzają się w firmie?

Nicki

Nikt
@Nicki 06.04.2017 15:35
To fakt !szczęśliwie te czasy się kończą i jak widać firma zaczęła reagować. Może trochę późno ale jednak !...

Nie wiem co to za szczęście,jak była ciężka atmosfera tak nadal jest!!!

Bing

@Alicja Jeśli pani zdaniem informacja o stylu i zachowaniu kadry wyższego szczebla w firmie (w tym wyzywanie pracowników, ubliżanie im, chamskie traktowanie, mobbing, szerzenie toksycznej atmosfery i braku szacunku do innych ...) jest informacją niemerytoryczna i nieistotną to życzę pani takich doświadczeń i wówczas porozmawiamy merytorycznie ... Czasy się zmieniają a przelewanie przeciętnego wynagrodzenia na czas to zbyt mało by przyciągnąć i utrzymać pracowników - nie wspominając o wysokim zaangażowaniu i motywacji ....

Nicki

W tym przypadku to jest nazwanie rzeczy po imieniu i brawo za odwagę. Popieram toksyka!

Alicja

@Bing, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Vicim Poland sp. z o.o. Forum nie służy do obrażania pracowników.

Alicja

@Nick, a co Ci się w pracy podobało?

Nick

Duża zagraniczna firma na jak najbardziej polskich warunkach... Do tego ta napięta,nerwowa atmosfera.

Alicja

@polak a na jakie stanowisko aplikowałeś?

polak

właśnie uczestniczyłem w tzw rekrutacji - PORAŻKA - niekompetentny,bezczelny, złośliwy, poniżający i tłamszący rozmówcę rekruter który o pracy przedstawiciela NIE WIE NIC- podobno z zarzadu - GRATULACJĘ - aha najniższa krajowa -życze powodzenia dzisiaj rasowy przedstawiciel a nawet kundel poniżej 4000 zł na ręke nie będzie rozmawiał z gamoniem -bo to ciężka praca jest

Alicja

@Alouette, co masz na myśli?

batman

witam a czym sie zajmuje pracownik transportu wozka recznego

Alouette

Nie polecam! Nierówno traktują pracowników. Są ludzie lepszego i gorszego sortu!

juzniepracownik

Trochę szwankuje kultura pracy, szczególnie wśród brygadzistów. Przydałoby się jakieś szkolenie z zarządzania ludźmi bo ewidentnie sobie nie radzą. Polecenia nie są jasne, wszystkiego trzeba się domyślać, no i oczywiście jak się domyślacie, na koniec okazuje się, że zrobione zostało nie po ich myśli.

Oburzony

Ta firma to jakaś porażka dla pracownika, brygadzista masakra, i czego byś nie robił to źle i zawsze za wolno... Zero szacunku dla pracownika produkcji, tam traktuje się go jak popychadło, , ja osobiście nie polecam, jeszcze te śmieszne wynagrodzenie..... Chcą chcą żeby pracownik więcej robił i szybciej to trzeba więcej płacić. Nie pozdrawiam

Jack

Atmosfera patowa ? -żart!!Tu jest dramat i dno!!!!!!!!!!

Tomasz

Czy w administracji też jest taka patowa atmosfera? Rekrutują do działu księgowości i po opiniach wyżej nie wiem czy warto składać CV.

Ktoś

Zgadzam się w 100 % z opinią nieśmiałego.Bardzo trafne spostrzeżenia.

Ktoś

Zgadzam się w 100 % z opinią nieśmiałego.Bardzo trafne spostrzeżenia.

piseefjf

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na lidera projektu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zarobki, a to zdecydowanie rzadkosć w dzisiejszych czasach. Dzięki za odpowiedź.

Nieśmiały

Skora Pani Ania chce konstruktywnej krytyki to proszę: - Ludzie to nie woły. Każdy ma granice wytrzymałości. Zarówno w kwestii fizycznej jak i psychicznej. Zacznijcie doceniać podstawowych pracowników. Szczególnie wielka trójca. Niech się otworzą na pracownika i załatwiają sprawy w sposób odpowiedni. Niestety, zamiast poprawić sytuację o której ktoś wspomina (informacja na temat nieprawidłowości), ta osoba zostaje "olana". Zaczyna się na nią nagonka. -"Równi i równiejsi". Niestety nie każdy pracownik jest traktowany równo. Osoby które się starają ale nie trzymają paluszka prosto, mają czasem inny pomysł, który też przynosi pożądany efekt, są wg "trójcy" źli. Nie liczy się doświadczenie, rzetelność i sprawność wykonywania obowiązków. Ważne jest, żeby trzymać się w odpowiedniej grupie i donosić, żeby być bardzo dobrym pracownikiem. -Szkolenia, a raczej ich brak. Firma zatrzymała się w czasie. Jest tylko podstawowe szkolenie stanowiskowe a później? Zapada cisza. Standardy się zmieniają. Wchodzą nowe projekty. Ale czy wszyscy są szkoleni? Znów dociera to do grona wybrańców. Zacznijcie organizować szkolenia dla wszystkich. -Zarobki. Skoro jest więcej pracy do zrobienia w szybszym tempie niech to przełoży się na fundusze. Doceńcie wszystkich a nie tylko siebie. Każdy ciężko pracuje na prestiż, jakoś wykonania i czas realizacji. -Awans. Hmmm. Tu już tak naprawdę nie ma co dużo się rozwijać. Jak zaczniesz- tak skończysz. Czy nie można pokazać, że jednak chęci do samodoskonalenia do czegoś prowadzą? Jeśli nie macie pomysłu na stanowiska, stwórzcie nowe. Dajcie szansę. Dołóżcie obowiązków wtedy na nowym stanowisku a odciążcie osoby które są wyżej. -Materiały. Pracownik otrzymuje niezbędne materiały do pracy. Zawsze są dostępne. Niestety nie zawsze odpowiednie ale rzadko to bywa. Wystarczy większa komunikacja podczas zamówień i będzie dobrze -Atmosfera. Dużo stresu. Przewijający się mobbing. Zwykły pracownik staje się popychadłem. Brak zwykłego zrozumienia. Więcej słuchajcie i bądźcie bardziej otwarci. Mam nadzieję, że to również Pani wywiesi i spróbuje to jakoś rozwiązać. Zadowolony pracownik do doceniony pracownik. Wystarczy tak niewiele, żeby praca była Efektywniejsza. Pozdrawiam

Ktoś

Ale żałosne są te wszystkie wypowiedzi ;) Szkoda, że nikt z was nie miał styczności z innym krajem. Zrozumielibyście wtedy, że cała konwersacja na tej stronie jest przyziemna. A przede wszystkim, nie wnosząca nic sensownego.

nowy

Cześć, możecie mi powiedzieć jak to jest tam z benefitami? Czy typowo jak w korpo, multisport i opieka medyczna? Wyżej przeczytałem, że można sobie kartę medyczną wykupić. Jaki jest tego koszt?

Gnom

Nasz wspaniały ra.. N. Wyleciał:) Wybitnie nieudolny nie wesoły pan ... Cieszmy sie może kolejnejny bedzie lepszy... A poza tym prosze o prawdziwe opowieści jak sie zachowywał. Włącznie z mobbingiem. Takie referencje

rekruter
@Gnom 01.05.2016 19:09

czy mogę prosić o kilka opinii (przykładów) nt. "ra.. N."? jakim był managerem, dlaczego rozstał się z firmą, największe jego sukcesy, największe problemy, etc.

niezależny
@Gnom 01.05.2016 19:09

N.? straszny cham który lubił plotki i lizanie tyłka. dziwię się, że tak późno wyleciał. nie nadawał się na stanowisko. może polepszy się sytuacja

lary

klana-nie możliwe żeby jakikolwiek zakład produkował sprzątaczki

żbik

ale jak każda firma też ma i sprzataczkę

żbik

Każdy pisze o pracownikach biurowych a nikt nie wspomni o sprzątaczce które nic nie robi tylko gada jaka ona jest napracowana i donosi

hejter

TPE napewno to nie Ania , Ona nie zaczyna zdania od Mi , faktem jest , ze dla poprawy wizerunku firmy uczestniczy w tym forum " góra" , kazdy wie jak jest , prace nalezy szanowac, chyba ze w pracy Ciebie nie szanuja, to trzeba ja zmienic i tyle

tpe

Mariusz to komu się podlizujesz ?A może ty jesteś "Ania"? Firma zdecydowanie negatywna. Idealna dla donosicieli i lizusów! Tu się donosi by awansować. Takie moje zdanie. Jak to komuś pasuje zapraszam. Milej zabawy.

opinia

dawno nie widziałem tylu negatywnych opinii firmie, dziękuję to mi wystarczy aby nie skorzystać

fizol

Zgadzam się w 100 % z Kalfasem, praca nie jest najgorsza za to atmosfera i brygadziści tak. Myślą że są bogami i mają pracowników za nic. Większość jest znerwicowana i pracując tam nie znam osoby, która by nie narzekała. Ja też szukam czegoś innego, bo na dłuższą metę nikt tam nie wytrzyma.

CENZOR

NIE MIEJCIE ZŁUDZEŃ - WYKUPILI MOŻLIWOŚĆ CENZUROWANIA WSZYSTKICH WYPOWIEDZI (CZĘŚĆ KOMENTARZY ZNIKNĘŁA) WIĘC JEST TYLKO TO CO JEST NA RĘKĘ "KADRZE" - TO POPROSTU OSZUSTWO BO PRAWDA W OCZY KOLE I JEŚLI NASTAJE NA PROPAGANDĘ DOBROBYTU I JAKOŚĆ ZARZĄDZANIA TO KOLESIE Z GRUDZIĄDZA NIE COFNĄ SIĘ PRZED NICZYM ...

haha

ostatni wpis to chyba na bank pisał ktoś z biura, bo aż wazeliną cieknie...

Kalfas

Praca na produkcji nie jest zła,trochę za dużo wypisywania dokumentów,zarobki są lepsze niż w innych firmach produkcyjnych,natomiast atmosfera masakruje wszystko.Zachowanie i odzywki brygadzistów,zupełny brak szacunku do pracownika,brak profesjonalnego podejścia,jak masz jakiś problem to strach czasem zawołać brygadzistę bo nie wiesz jaki ma dzisiaj humor,tak nie powinno być,bo to należy do ich obowiązków.Pracuje tam i podoba mi się ta praca,ale powaznie zastanawiam się nad poszukaniem sobie innego zajęcia..szkoda.

MY

Dobra robota!

Zostaw opinię o Vicim Poland sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vicim Poland sp. z o.o.