Adres: Marii Skłodowskiej-curie 61 C, 87-100 Toruń

NIP: 8792561237 KRS: 0000308720

2 129 235 5 1

Opinie o Vicim Poland sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Anonim

Witam Was niewiem czy ktos wogole to czyta z pracodawcow ale jedno co wiem i zaopserwowalam to firmie robi sie pomalu mobing i brak docenienia pracownika

@Anonim

A czy znasz znaczenie słowa mobbing? O ile wiem, to w firmie Vicim tego typu zachowania natychmiast w przeszłości były eliminowane i nie mają obecnie miejsca. Jeżeli uważasz, że pracownicy nie są doceniani przyjdź do swojego kierownika, porozmawiaj, bo serwis GoWork nie jest miejscem na tego typu wylewanie swoich żali. Takimi metodami nic nie zmienisz.

Gosi
Nazwa działu: Produkcja

Czy praca nie jest ciężka dla kobiet? Są wysokie normy trudne do osiągnięcia?

Tak2Nie
@Gosi

Jeżeli maszyne da się dobrze ustawić nie ma problemu z normą czasem niestety siła wyższa i nie da się poprosu ustawić jest dużo czynników wtedy i jest jak jest. Duzo kobiet pracuje i dają sobie radę

szukam pracy

Witam, Ile można zarobić na produkcji?

@szukam pracy

O ile się nie mylę 2350 albo 2450 brutto

Sugog

Moja ocena: -100/10. Nie polecam!!!

@Sugog

Praca jak praca nigdzie leżeć się nie bedzie jeżeli komuś nie chce sie robić bedzie krytykował

max

Zmieniono behapowca - dlaczego ?

@max

Aby był cały czas na miejscu

Wojciech Jędrusik

Szanowny Pracowniku. W dniu dzisiejszym podejmuję kroki prawne wynikające z artykułu 212 Kodeksu Karnego. Czas pokaże, jak bardzo będziesz odważny.

Tak24Nie3

anonymous

Nie zaczyna się zdania od...." Bym zapomniał" pracowniku. A Ty jaką szkołę kończyłes .... Hymn pewnie studia widać to po Twoich wypowiedziach.

Tak2Nie

Jeszczeprscownik
@Wojciech Jędrusik

Ha ha ha w firmie właśnie też tak jest. Karani za własne zdanie.

Tak6Nie
Mariusz

A poza tym że rządzą tam przewrażliwieni (żeby to było forum polityczne to bym ich inaczej nazwał) to: Praca beznadziejnie organizowana Papierzysk niepotrzebnych kuuuuupaaa Nawet kilkuminutowy postój maszyny oznaczał że trzeba było pędzić na pakownię, nieraz człowiek nie zdążył dojść już trzeba było wracać. Sens ekonomiczny tego żaden tylko tyle że pracownik chwilę spokojnie nie postał. Na halach bajzel że historia I co mnie osobiście wkurzało najbardziej po nockach był jeden dzień wolnego i wchodziło się od razu na ranki. To już lepiej było to rozpracowane w strefie w Ostaszewie bo były dwa dni odpoczynku a potem popołudniówki. Jakbym miał ocenić warunki w szkolnej skali ocen dałbym trzy na szynach.

@Mariusz

Co do organizacji pracy warto rozmawiać, a nie wyżalać się przed komputerem. Co do "papierzysk" to w każdej firmie jest ich dużo, a szczególnie w firmach motoryzacyjnych gdzie wymagane są one przez normy i klientów (takie czasy). Co do postojów pracownika to nikt w firmie za stanie nikomu nie płaci (to nie pomoc społeczna). Co do "bajzlu" to wiele się zmienia, choć fakt że było ciężko przez ostatnie miesiące (rozwój wymuszony przez klientów). Co do przejścia zmian z nocnej, to od bardzo długiego czasu zmiana nocna przychodzi w kolejnym tygodniu na popołudnie, więc Twój argument jest zwykłym hejtem niepodpartym dowodami. Twoja ocena nie jest obiektywna, a podparta subiektywnym spojrzeniem na pracę (nie tylko w ViCim).

Tak1Nie2
@Riuszma

Bez przesady. W Tenscho mieliśmy jeden raport w którym relacjonowało się ilość detali wykonanych w ciągu każdej godziny, cykle w których pracowała maszyna, ilość tak zwanych NG to jest detali uszkodzonych. Na koniec dnia się to wszystko na tej samej karcie dodawało i w zupełności wystarczyło. Nikt też nikogo nie ganiał na drugi koniec zakładu po to tylko aby się przejść i wrócić spowrotem bo na chwile maszyna stanęła. Przy wtryskarce zawsze jest praca. Sprzątanie choćby. Co innego płacenie za nic, a co innego bezsensowne domęczanie pracownika. Rozmawiać? Tam nie było z kim rozmawiać. Nie wyżalam się ani nie hejtuję. To forum służy do wyrażania opinii i taką też opinię wyraziłem. Jeśli komuś ona przeszkadza Jego problem. Nie życzę też sobie sugestywnych aluzji do przebiegu mojego zatrudnienia w innych firmach. Tak się składa że jakoś nikt na mnie w żadnej nie narzekał. Ciekawe stosunki w tej firmie panują skoro nawet na tym forum jestem poddawany takiej presji. :-)

Tak10Nie
@Mariusz

W uzupełnieniu. Piszę jak było kiedy tam pracowałem. W międzyczasie może i harmonogram pracy się zmienił, ale nie przesadzałbym z tym bardzo długim czasem

@Mariusz

No właśnie niestety mijasz się z prawdą. Dlatego warto czasami zastanowić się i darować pewne komentarze po tak długim czasie. Nie wnoszą one nic, poza zwykłym hejtem, tak powszechnym w sieci.

Tak2Nie2
Realista
@Riuszma

Póki co twoja opinia to zwykłe zakrzykiwanie opinii byłego pracownika. To forum służy do umożliwienia ludziom wglądu w wiedzę, którą zdobywa się z bólem po podpisaniu umowy z pracodawcą. Jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania, to odpuść. Mariusz dość precyzyjnie wyraził swoją opinię o pracy. W obliczu tego co napisałaś Ty, jestem dużo bardziej skłonny mu uwierzyć a Ciebie potraktować jak dział HR, który dba o zaklinanie rzeczywistości żeby zatrudnić kolejnych 'niewolników' dla swojego pana - właściciela/prezesa

Tak12Nie

Większy realista
@Realista

Skoro forum jest do wyrażania opinii to każda ma swoją wartość. Szkoda tylko, dlaczego Mariusz wyraził swoją opinię po tak długim czasie? Wzięło go na wspomnienia? Skoro uważasz, że jestem działem HR i zaklinam rzeczywistość, to Ty równie dobrze możesz być przedstawicielem portalu GoWork i próbować nie do końca etycznie wygenerować sobie przychody. Szkoda, bo atmosfera w firmie teraz, to nie to samo co 3 miesiące temu lub jeszcze wcześniej. Liczy się to co jest teraz. O historii nie rozmawiamy.

Krnąbrny pracownik
@Riuszma

@Riuszma, Czytając Twoje komentarze, odnoszę wrażenie, że sama Holecka z telewizyjnej "1" mogłaby uczyć się od Ciebie warsztatu kreowania public relations ;-).

Tak6Nie

@Krnąbrny pracownik

Oj mnie daleko do tej techniki. Miło jednak, że doceniasz moje zdolności. ;-)

Krnąbrny pracownik
@Riuszma

Oj Riuszma, Riuszma, to nie miał być komplement...

Tak4Nie

@Krnąbrny pracownik

Wiem. Polecam lekturę znaczenia słowa „sarkazm”. Przydatne w dzisiejszych czasach

28 listopada 2018
@Większy realista

Szanowny Większy realisto, Na początku chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem pracownikiem GoWork, nie mam nic wspólnego z tym portalem ani też nie interesuje mnie skala "wygenerowanych przychodów" przez ten serwis. Interesuje mnie natomiast fakt, dlaczego pracownik, wyrażający w sposób kulturalny swoją negatywną ale prawdziwą, jest od razu przez takie osoby jak TY krytykowany? Czy kieruje Tobą obawa o pracę, chęć przypodobania się komuś wyżej i osiągnięcia profitów a może negowanie nieprzychylnych komentarzy firmie Vicim należy po prostu do Twoich obowiązków? "Skoro forum jest do wyrażania opinii to każda ma swoją wartość", to nie rozumiem dalszego Twojego oburzenia. Żyjemy w wolnym kraju, gdzie na szczęście istnieje wolność słowa. Dzięki właśnie takiemu serwisowi jak GoWork, można pokazać światu, jakie są warunki pracy na Curie Skłodowskiej. Z poważaniem

Tak7Nie1

Wiekszy realista
@28 listopada 2018

Szanowna dato. Negowanie nieprawdziwych wpisów należy do obowiązku każdego pracownika, który utożsamia się ze swoją firmą. Ja bardzo. Dlatego zawsze spodziewaj się reakcji na nieprawdziwe i krzywdzące wpisy. Nie ma i nie będzie zgody na publikowanie nieprawdy w imię „wolności słowa”. O tym, że portalowi zależy na jak najbardziej negatywnych wpisach, które napędzają im klientów wiadomo nie od dzisiaj. Oczywistym jest, że portal czuje się bezkarny w tego typu działaniach, bo jest niemal niemożliwym wykrycie takich praktyk, a sposob wypowiedzi oraz inne fakty z nimi związane niestety potwierdzają nasze przypuszczenia. Na szczęście dato, dzisiaj jest pewne że się zmieniłaś. Czy na lepsze, zobaczymy.

30.11.2018
@Wiekszy realista

Nie odwracaj kota ogonem. W moim poprzednim wpisie z dnia 28/11/2018 nie ma mowy o "publikowaniu nieprawdy" czy "nieprawdziwych i krzywdzących wpisach". Nie życzę sobie takich insynuacji. Zrozumiałeś? Proszę czytać ze zrozumieniem. Co Ty ciągle z tym portalem. Portal publikuje wszystkie informacje, zarówno te pozytywne jak i negatywne na temat firm. Informacja negatywna nie oznacza nieprawdziwej. To nie GoWork zamieszcza negatywne, zaznaczam, prawdziwe opinie na temat firm, tylko pracownicy w tych firmach pracujący. A ilość negatywnych komentarzy o VICIM świadczy tylko, że coś jest na rzeczy..., czy to komuś podoba się czy też nie.

Tak8Nie2

Większy realista
@30.11.2018

Widać dato nie zmieniłaś się na lepsze. Twoja reakcja świadczy o tym, że zależy Tobie na utrzymaniu negatywnej opinii o firmie Vicim. Skoro nie życzysz sobie insynuacji to zwyczajnie przestań pisać. Popatrz historycznie na komentarze i sam(a) użyj myślenia i „nie odwracaj kota ogonem”. Sprawa dotyczy wyłącznie tego, że Mariusz (powiedzmy że nim jest) wyciągnął temat sprzed kilku miesięcy. Pytanie dlaczego? Zebrało się mu na wspomnienia? Jaki sentymentalny. Odnosimy się do stanu obecnego. O historii nie rozmawiamy, bo wyciągamy z niej wnioski.

Tak5Nie

01.12.2018
@Większy realista

Nie jestem historykiem, żeby o rozmawiać o historii. Ale w jednym zgadzamy się całkowicie. Również odnoszę się do stanu obecnego, który no cóż ...., każdy z nas wie, jak wygląda. Nie wierzysz? Radzę posłuchać (raczej podsłuchać :-)), co mówi się w kuluarach, gwarantuję bogactwa wrażeń.

Tak9Nie

02.12.2019

A Ty znowu powracasz do tego GoWorka. Ok, wygrałeś. GoWork niedobry, brzydki, ble, Vicim cacy.

Tak8Nie

Jeszczeprscownik
@Większy realista

To co jest teraz? Teraz jest syf.nikt nie liczy się ze zdaniem osób pracujących na hali. Osoby z biura chodzą dumni jak by byli tam co najmniej prezesami, przy czym traktują ludzi z góry- skarżąc i upokarzając osoby z produkcji. (usunięte przez administratora) i brak szacunku przez co jest coraz mnie ludzi chętnych do pracy tam i samych pracujących. Zasady BHP leżą w sumie jakie kolwiek zasady.

Zainteresowana

Witam ile sie wychodzi na reke ,czy mozna liczyc na jakoms premie?

Czaarna
@Zainteresowana

1700zl ,liczyć niby można ale trzeba pracować dluugo dluugo. Nie polecam !

Zainteresowana
@Zainteresowana

1700 na trzy zmiany ?zadnych dodatkow to jakis zart,chcialam tam podjac prace ale teraz sie zastanawiam .....

Pozdrawiam
@Zainteresowana

Po prostu przyjdź na rozmowę i dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki. Zakład potrafi docenić tych, którzy do pracy się przykładają.

~Czarna

Z całego serca nie polecam !!!!

Były pracownik produkcji

Praca znośna, jedynym problemem dla mnie był upał na hali i zbyt mało wiatraków. Brakowało ich zawsze na dwóch-trzech stanowiskach minimum. Brygadziści wszyscy których miałem okazję spotkać byli w porządku. Zajęcie zawsze jakieś było, wtryskarka, pakownia, czasem zgarnianie palet zza fabryki, przy czym można było pooddychać świeżym powietrzem. Pracowałem tam tylko sezonowo, chętnie bym wrócił gdyby nie 3 zmiany. A no i źle wspominam wszelkie osoby z biur/zarządu, które wychodziły na halę chyba tylko po to by popatrzeć z góry na pracowników i poganiać, krytykować.

były pakowacz

Nie polecam!!!! Jedyny w miarę spokojny brygadzista to S., brygadzista D. najmilszy na początku a w miarę współpracy masakra. Liderka na pakowaniu I. faworyzowała jednych pracowników a innych (z maszyn) gnebiła. Jeśli chcecie pracować z godnością - odpusccie ta firmę.

Tak26Nie3

anonymous
@były pakowacz

Brygadzista S? Pierwsze słyszę.

kropka w paski
@anonymous

Firma niejeden ma oddział i nie jednego brygadzistę :)

Pracownik pakowni
Nazwa działu: Produkcja
@były pakowacz

Ty chyba jesteś niepoważny pani I na pakowni najmilsza osoba na zakładzie

BYŁY Pracownik

heh czyli bez zmian .....a Maja(ja) N. jeszcze pracuje?!

@BYŁY Pracownik

Na jakim stanowisku?

Mit3k
@BYŁY Pracownik

Pani Maja N. niestety była zbyt niekompetentna i agresywna w stosunku do innych, firma z nią się (na szczęście) pożegnała jakiś czas temu.

Robert
@Mit3k

Proszę na przyszłość, aby nie dyskutować o osobach, które pracują w firmie Vicim Poland oraz nie podawać imion, nazwisk, czy ksywek, przez które możliwa by była identyfikacja ich przez osoby trzecie. Wracając jednak do dyskusji na temat firmy Vicim Poland, chciałbym dowiedzieć się, jaka obecnie atmosfera panuje u tego pracodawcy? Jest przyjazna i koleżeńska? Proszę o odpowiedź.

NN z Vicimu
@Robert

Dobrze Panie Robercie z GoWorka. Jako pracownicy firmy VICIM przyjmujemy Pana rady z niezwykłą wręcz pokorą. Co do atmosfery to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Tak5Nie1

Ja osobiscie firme z calego serca polecam. Oczywiście nie wypowiem sie pod względem kazdej brygady, bo nie mam takuej możliwości, ale jesli chodzi ogólnie o opinie o firmie, to jest naprawdę na 5 z plusem. Firma jest ogromnie uczciwa wobec pracownika, wypłaty przed czasem lub na czas, premie swiateczne bardzo wysokie jak na przepracowany czas, pomoc ze strony kadr jest cudowna. Naprawdę w tych czasach tak uczciwej firmy ze świecą szukac. Oczywiście, ze na pewno nie jest super lekko, jest to praca fizyczna, na trzy zmiany, ale z drugiej strony osoby piszące sie na taka prace z góry musza zdawac sobie sprawe, ze za stanie czy siedzenie sie nie placi. Jakis balagan czy zamieszanie jest w kazdej wiekszej firmie, raczej nie da sie tego uniknac. Tak samo jesli chodzi o ludzi, zalezy na jaka brygade sie trafi, ale mysle, ze brygada nie ma wpływu na uczciwość firmy wobec pracownika, do ludzi idzie sie przyzwyczaić lub zwyczajnie nie zwracac uwagi. Ale jesli chodzi o całokształt, to naprawdę z czystym sumieniem moge polecic prace tam potencjalnym pracownikom czytającym to.

Tak30Nie1

Nie jestem z GoWorka

Treść tego forum to jedna wielka manipulacja. Ja i moi znajomi na próbę zostawiali „łapki w górę” pod pewnymi komentarzami popierającymi firmę. Ciekawe dlaczego te „łapki” znikają i nagle pojawiają się pod komentarzami nieprzychylnymi firmie Vicim? Odpowiedzcie sobie sami.

Tak5Nie1

Pracownik Vicim
@Nie jestem z GoWorka

Jeśli to prawda to dobre. Ciekawe dlaczego można tylko polubić a nie odwrotnie. Powinny być dowie łapki.

Pakowacz

Dobra firma

Tak1Nie1

Mariusz

Ponoć pobiłem tam koleżankę . Generalnie jakoś się pracowało ale nie polecam.

@Mariusz

Tez się masz czym chwalić. Życzę powodzenia, bo z takim podejściem to nie tylko w Vicim będziesz miał „pod górę”.

@Riuszma

Z jakim podejściem? W żartach ona dała mi po łapach a ja przejechałem jej po włosach. Ktoś zauważył z daleka i mi krzywą jazdę wysmażyli jak bym ją zmaltretował niewiadomo jak. Teraz mam własną firmę i olewam wszelkie produkcje Vicimy i ich okolice. A Ty miej sobie tam z górki. Zdrówka życzę :-)

@Mariusz

Edit. Ręką po włosach :-)

Mara

Przeczytałam wasze komentarze, i nie uwierzę że piszą ludzie z produkcji, nie polecam tej firmy, praca na trzy zm, 2250brutto

Tak5Nie

Qwerty

Praca na trzy zmiany a płacą śmieszne pieniądze... Moi znajomi zarabiają sporo wiecej pracując na jedną zmianę. Jaka atmosfera tam panuje to już można wyczytać poniżej... Powinni się wstydzić...

Tak14Nie

Nikt

Oj Magda Magda ,byłaś na okresie próbnym,do pracy przychodziłaś,jak Ci pasowało-problemy-każdy je ma.Zaangażowanie zero,tylko telefon i bla bla bla,wszyscy to widzieli nawet Ci,których tak gorąco pozdrawiasz.Firma dba o pracowników i się rozwija.Jeszcze jedno (do przemyślenia) kiedyś kamieniowano niewinnych ludzi ,teraz jest GOWORK.Powodzenia

Stary Pracownik

Magda - byłaś na okresie próbnym i sobie nie dawałaś rady ani na maszynach ani na pakowni - czego się spodziewałaś? spoznialas się do pracy - Darek dawal ci szanse, nie mialas z kim zostawic dziecka tez bylo dobrze, a teraz co? Darek jest dobrym brygadzista, wymaga duzo bo mamy duzo pracy. Nie chcę ci się pracować to nie, tylko po co go oczerniasz?

Piotr

Pracownik znam Darka kilka lat. Pracowaliśmy razem i szło się dogadać zawsze ! Tylko ze z nim trzeba jak z człowiekiem . Skoro nie ogarniasz zwykłej rozmowy, masz problem. Ortografia nie czyni człowieka. Jak i wykształcenie :)!!! A ze mu na głowę wejść nie możesz bywa ! Co do wiedzy merytorycznej, sporo wie i potrafi. A ze nie pozwala się lenić ? Za coś kasę dostajesz ! ?? Nazywa się to zakresem obowiązków ! I na bank nie ma w nim Łebienia się! Powodzenia.

Alicja

@BYŚ Czy wraz ze zmianą kierownika zaszły jakieś zmiany w warunkach pracy (szeroko pojętych)? Czy może zmieniła się atmosfera, albo coś w organizacji. @produkcja Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma jednak jakoś tam dba o pracowników. Czy poza wspomnianymi atrybutami mającymi znieść ciężki okres upałów, w firmie jest jakiś system benefitów dla pracowników?

BYŚ

Już tak nie narzekajcie, bo wcześniej byliście źli na poprzedniego kierownika!!

Tak8Nie

@BYŚ

Nie narzekac - na hali EMIRATY ARABSKIE , przerwa 20 min. , padamy na twarz ale norma ma byc - przyjazna firma?czy kierownik ktory ma ludzi gdzies?

Tak10Nie

@Pracownik

Chyba nie znasz starego kierownika, nie miał o niczym pojęcia a pchał się do wszystkiego.

Alicja

@Formiarz @Pozdro darek Pamiętajcie, że to publiczne forum i obrażanie na nim kogokolwiek jest niedopuszczalne. @BYŚ Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz odmienne zdanie, tzn., że masz o Vicim Poland sp. z o.o. pozytywne zdanie. Mógłbyś napisać coś więcej o pozytywach pracy w Vicim Poland sp. z o.o.?

@Alicja

tu nic pozytywnego nie ma

produkcja

nie wiem dlaczego tak wszyscy źle piszecie o firmie. wypłaty na czas, teraz bardzo gorąco to chociaż arbuzy dali, na produkcji wody pod dostatkiem.. ludzie są bardzo mili. polecam serdecznie pracę w tej firmie. pracuję tam od 6 lat

ANDROMEDA
@produkcja

Produkcja Wypłaty na czas to teraz w każdej firmie A gdzie ta woda pod dostatkiem? , bo dali po kawałku arbuza to firma super... śmiech na sali.. Ludzie co nie którzy to są mili... Reszta to szkoda gadać...

@produkcja

Twoja wypowiedź to żenada

Henry

Może warto rozmawiać z szefostwem jeśli większość tak uważa!!

Mira

Czy tak dobrze się pracuje, że nie zaglądacie na forum?

Kandydat

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

PR
@Kandydat

Proszę sprawdzac aktualne ogłoszenia na portalu pracuj.pl lub na stronie kariery firmy twojakarierazvicim.pl

Ryszard

Dla mnie to zupełnie normalne, że należy słuchać poleceń zwierzchników.

Tak9Nie

Alicja

@Nic Czasami w firmach dochodzi do zmian np. w zarządzie i atmosfera pracy i warunki wówczas też może się zmienić a zarazem część starszych opinii może stracić aktualność, dlatego każda opinia ma znaczenie. Ja z kolei znalazłam ofertę pracy na stanowisko Referent ds. gospodarki magazynowej. Jak wygląda praca na tym stanowisku? W ogłoszeniu nic nie widziałam na temat tego, co pracownik na takim stanowisku otrzymałby w zamian.

Katarzyna

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na technologa. Ktoś może przybliżyć mi pracę w tej firmie, an tym stanowisku? Jak z zaorbkami, obowiązkami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nic
@Katarzyna

Na tym stanowisku ważne jest realizowanie poleceń i umiejętności raportowania o pomyłkach innych . Wystarczy poczytać co było opisane wcześniej .

@ E.

A gdzie ona teraz "pracuje"?

On/Ona
@@ E.