Opinie o Vanprotech Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vanprotech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vanprotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanprotech Sp. z o.o. w Grudziądz

Znalazłem dla siebie ich ogłoszenie na stanowisko operator maszyn CNC. Niedawno otworzyli nabór na te posadę i chciałbym dowiedzieć się od kogoś, jak konkretnie wygląda praca w systemie zmianowym. Jest to wymóg, że trzeba być gotowym do takiej pracy. Czy wiecie, jakie sa godziny poszczególnych zmian i system rotacji oraz czy one obowiązują tylko w tygodniu, czy też w weekendy?

Kris

Dziękuję za odpowiedź Pani Aniu. Gdzie można śledzić Państwa ogłoszenia? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Kris

Nasze ogłoszenia emitujemy na różnych kanałach, w zależności od stanowiska, na które poszukujemy kandydatów ((usunięte przez administratora), nasz funpage na (usunięte przez administratora), nasz profil na (usunięte przez administratora), grupy ogłoszeniowe dotyczące pracy w Grudziądzu). CV można także przesyłać na nasz adres mailowy: praca@vanprotech.com Pozdrawiam

Str123 Nowy wpis
@Ania

Witam. Jak wygląda dopłata do dojazdów?

Cześć. Wśród tego, co zaoferowano w ogłoszeniu na Operatora Produkcji jest dofinansowanie dojazdów do pracy, a także szkolenie z możliwością awansu i atmosfera, opisana, jako przyjazna. Co do pieniędzy, to znalazłem zapis o premii wakacyjnej i świątecznej oraz systemie premiowym. Czy w takim razie na Wielkanoc przyznawana jest premia świąteczna i co to są za kwoty?

Czy pracując w firmie Vanprotech Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Ania Nowy wpis

Zazwyczaj decyzję o awansie podejmujemy po upływie trzech miesięcy pracy, jeśli umowa zostaje zawarta na okres próbny trzech miesięcy. Wszystko zależy od przebiegu okresu wdrożenia i samodzielności pracownika.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów w firmie Vanprotech Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Kris

Witam. Czy w chwili obecnej lub najbliższym czasie firma van protech przewiduje rekrutację?

@Kris

Dzień dobry, w najbliższym czasie będziemy poszukiwać kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami do działu technologicznego. Zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń.

Maja
@Ania

Ogłoszenia będą pojawiac się tutaj na portalu czy gdzieś indziej? Poza tym chciałam podpytać jak mniej więcej wygląda proces rekrutacyjny na takie specjalistyczne stanowiska. Dużo jest etapów?

Marzena

Zainteresowało mnie ogłoszenie dla Kontrolera jakości. Czy ktoś wie na czym polega to Świętowanie urodzin w tej firmie? Tak było napisane, ale jak to dokładnie wygląda? Na czym polega świętowanie?

Alek

Do tej firmy to tylko młodych przyjmują człowiek po 40 już jest za stary. Taką mają zasade.

Renata
@Alek

takie info było gdzies w opisie oferty o prace? czy powiedzili ci to dopiero na rozmowie rekrutacyjnej ? czy to moze jednak tylko twój domysł ?

@Alek

Dzień dobry. Zapraszamy do naszego zespołu biorąc pod uwagę kwalifikacje i umiejętności, a także wartości, jakimi kierują się kandydaci. Wiek nie jest kryterium wyboru. Pozdrawiam!

Iwona
@Ania

A jakie kwalifikacje są przez Was brane pod uwagę?

@Iwona

Pani Iwono, to zależy od stanowiska. Zazwyczaj w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych podajemy, jakie mamy oczekiwania wobec kandydatów na konkretne stanowisko.

Pexpe

Co to za głupoty? Jest bardzo dużo osób 40+

Karol

Dzień dobry Czy jeżeli będzie się spełniać pozostałe warunki, ale nie będzie się potrafiło rozmawiać po angielsku co jest podanie w wymaganiach do idealnego kandydata to nie ma się szans na pracę?

Zuzanna
@Karol

A o jakie stanowisko Ci chodzi? Bo na jednym z ogłoszeń widzę w wymaganiach "komunikatywny angielski", więc tu sprawa jasna?

@Zuzanna

W jednym z ogłoszeń jest napisane "Podstawy języka angielskiego". Czy w takim przypadku jest jakaś szansa?

@Karol

Dzień dobry, w ogłoszeniu często podajemy profil idealnego kandydata, co nie oznacza, że pewnych kompetencji i umiejętności nie można podszkolić już po zatrudnieniu, dlatego zachęcam do złożenia aplikacji.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Vanprotech Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 8 maja kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, zazwyczaj nasz proces rekrutacji wygląda następująco: 1. kontaktuję się z wybranymi kandydatami, przeprowadzam krótka rozmowę telefoniczną i zapraszam na spotkanie w naszej firmie 2. podczas spotkania rozmawiamy o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, oczekiwaniach co do miejsca pracy; czasem prosimy kandydata o wykonanie jakiegoś zadania związanego z przyszłymi obowiązkami lub sprawdzamy znajomość języka angielskiego, jeżeli jest wymagana; ważne dla nas jest, by osoba, która dołączy do naszego zespołu ceniła te same wartości, które są ważne dla nas, m.in. otwarta komunikacja, odpowiedzialność, wzajemny szacunek i praca zespołowa; może się zdarzyć, że spotykamy się ze sobą więcej niż jeden raz 3. po podjęciu przez nas decyzji informuję kandydatów biorących udział w rekrutacji o jej wyniku i podjętej przez nas decyzji. W tej chwili nie mamy aktywnych ogłoszeń rekrutacyjnych na (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Ania

W jaki sposób sprawdzana jest znajomość języka angielskiego?:-)

@Wiktoria

Zazwyczaj prowadzimy konwersację po angielsku na wybrane tematy.

Zuzanna
@Ania

Do tego języka to bardzo restrykcyjnie się podchodzi czy czasami daje się szanse mimo jakiś potknięć? Bo zawsze chyba można jeszcze się douczyć w razie czego?

Nie ma teraz żadnych ogłoszeń do Vanprotech? Bo nie widzę, ale możliwe, że po prostu nie potrafię ich znaleźć. Jeśli coś wiecie na ten temat, to powiedzcie proszę. Będę wdzięczna za każdą informację na temat pracy w firmie.

@Karolina

zajrzyj pod link : https://www.visscher-caravelle.com/pl/kariera/

kandydat
@Tomek

szkoda, że tutaj nie ma ich ogłoszeń - łatwiej byłoby to znaleźć

Karol

Trzeba mieć jakieś badania zrobione?

Zostaw merytoryczną opinię o Vanprotech Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Vanprotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vanprotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanprotech Sp. z o.o.?

Vanprotech Sp. z o.o.
  • Składowa 7