Opinie o J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz w Złotoria

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz w Złotoria

Tatiana Nowy wpis

Pracuję już od 8 miesięcy, zespół jest dobry, mam pomoc, dzięki pani Iwonie przygotowałam się do egzaminu i zdałam go, pani Iwony ma też dobre poczucie humoru, można bez problemu wziąć dzień wolny. Jeśli chcesz zarabiać więcej pieniędzy, musisz więcej pracować. Jest tam duża kuchnia, darmowa herbata, czyste toalety, a pani Iwona pozwoliła mi także pomalować ściany w moim pokoju w moim stylu, co jest bardzo ważne, dla pani Iwony ważne jest, aby pracownik czuł się dobrze w pracy.

A. Nowy wpis

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i jestem zadowolona, jak w każdej pracy trzeba się przykładać do swoich obowiazkow, jeśli są odpowiednio wykonane to wynagrodzenie jest odpowiednie. Szefowa potrafi docenić pracownika, który daje chociaż 80% z siebie ale musi widzieć, ze taka osoba ma chęci do pracy.Nigdy nie miałam problemu z planowanym wzięciem wolnego dnia, bądź z nagłym wyjściem w trakcie pracy. Myślę że szefowa bardzo często idzie na rękę pracującym tam osobom, próbuje być wyrozumiała tylko trzeba we wszystkim mieć umiar i nie nadużywać tego.Nikt nie lubi być wykorzystywany, jeśli pracownik jest w porządku względem pracodawcy to uważam że z drugiej strony będzie tak samo.Atmosfera jak to w każdym miejscu pracy jest różna, każda osoba inaczej radzi sobie z presją czasu i natłokiem obowiazkow,wiec bywa nerwowo ale również wesoło i sympatycznie.Staramy sie tworzyć zgraną ekipę,nie zawsze wychodzi ale nawet w rodzinie zdarzają się kłótnie.Zaplecze socjalne tez jest dobre, bieżący dostęp do środków higieny, jest pralka w której można odświeżyć swoją odzież roboczą.Pracodawca w dalszym ciągu stara się aby to miejsce było bardziej zadbane,dostosowane do naszych potrzeb i wykonywanych obowiazkow. Wdrażanie nowych pomysłów, które wiążą się z zakupem nowych sprzętów i ulepszaniem tych starych. Szefowa stara się aby niczego nam nie brakowało,nawet zakup np. rękawiczek omawia z nami żeby pracowało się bezpiecznie i wygodnie.Premie świąteczne,większe czy mniejsze ale zawsze cieszą.Uwazam, że każdy dostaje to na co zapracuje.

Teresa Nowy wpis
@A.

Fajnie to wszystko brzmi. A długo tam pracujesz? Czy pracownicy z długim stażem mają szanse na jakies podwyżki?

LG

Pracuję od 7 lat i nigdy nie było żadnego zastraszania ani mobbingu, ci co napisali te negatywne opinie to zapomnieli ile szefowej zawdzięczają, wasze roszczeniowe postawy świadczą o waszym deficytach i brakach we współżyciu społecznym. Szefowa zawsze była po stronie pracowników i nadal jest i niejednego z was wyciągała z kłopotów. Każdy by chciał mieć taką szefową.

Dominika Nowy wpis
@LG

Aż 7 lat? Zajmujesz cały czas to samo stanowisko czy był jakiś "awans"? Co do negatywnych opinii według mnie nie ma czymś się przejmować, ważne, że wy wiecie jak jest w środku, ludzie gadają, ale w końcu przestaną, bo się im znudzi. ;)

Kateryna

Mój mąż i ja pracujemy w tej firmie od stycznia 2022 roku. Szefowie są bardzo dobrzy, zawsze idą na ustępstwa, czyli jak potrzebujesz dnia wolnego, to zawsze nie ma problemu. Jeśli chcesz dobrej wypłaty, nie musisz być leniwy, ale musisz pracować, wtedy wypłaty będą odpowiednio wysokie. Oprócz tego, że przyjechaliśmy z Ukrainy, udało nam się znaleźć wspólny język z kolegami, a nawet zaprzyjaźnić się. Polecam tę firmę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Luna

Nie polecam pracy w tej firmie.Zastraszanie pracowników,nie wypłaca ta firma chorobowego,nie uwzględnia też opieki na dziecko.Kazdy kto choruje jest wrogiem szefowej.Płaca poniżej średniej krajowej dno.Atmosfera w pracy fatalna.

Obecna
@Luna

Kurcze aż dziw że piszesz o tej samej firmie... Pracuje tu już dłuższy czas.... Zastraszania nigdy nie było....atmosfera super... Jestem zadowolona z tej pracy. Idzie się dogadać z szefowa..potrzebujesz wolne... Mówisz .. I niema problemu...

Łucja
@Obecna

No widzisz, może tamta osoba ma inne doświadczenia. Dlatego tak ważne by dawać konkretne wpisy. A jakie są zarobki i czy są jakieś możliwości rozwoju?

Roksana Halapacz

Dzięki mojemu bratu Kamilowi dowiedziałam się że ktoś podając się za mnie wystawił opinie o firmie o której również nie mam dobrego zdania zgadzam się z Kamilem z Piotrem i innymi negatywnymi opiniami.w tej firmie od dawna były tylko dwie osoby faworyzowane i chyba każdy ich zna i wie o kogo chodzi A Dawid laniecki zawsze był oczkiem w głowie szefowej i tańczy jak mu zagra tak samo jest z kierownikiem nikomu nie polecam tej firmy zarobki są minimalne i raczej się to nie poprawi..pozdrawiam

Kamil halapacz

Powiem tak... Pracuje w tej firmie około roku i ani razu moja wypłata włącznie z nadgodzinami i sobotami nie miała 3 z przodu. Dlatego właśnie zrezygnowałem z tej firmy. Zwłaszcza że pomimo śmiesznych zarobków trzeba tam niesamowicie zasuwać. Mimo wszelkich starań bardzo ciężko jest wyrobić minimalna normę. Aktualnie jest tam tylko jeden pracownik który wyrabia sporo ponad normę. Owszem kolega zarabia koło 5 tysięcy ale pracuje tam 9 lat. Ja jako młody ojciec nie jestem w stanie poświęcić tyłu swoich lat życia aby dojść do tej precyzji a daje z siebie 100%. Firma wymaga od świeżych pracowników kilkuletniego poświęcenia aby dojść do normalnych na te czasy zarobków. O wachaniach nastroju szefowstwa i podejściu do pracowników już nie bede się wypowiadał. Nie polecam. Minusem jest tam też niesamowicie nerwowa atmosfera i całkowity zakaz rozmowy z pracownikami. Jedyna rzecz która będę miło wspominał to wafelki teatralne od szefowej co któryś dzień.

Były kolega z pracy
@Kamil halapacz

Kamil w stu procentach się z tobą zgadzam. Wafelki były fajne. Ale chyba nic po za tym. Zwłaszcza wachania nastrojów szefowej i podejście do systemu premii gdzie wyrabiając nie cała normę miałem większe premie niż po zaczęciu jej wyrabiania. Żenada dobrze że tak jak ja wyrwałeś się z tego shitu. Mamy takie czasy że pracy nie trzeba długo szukać. Za tą stawkę jest multum firm które nie będą od ciebie nakładać takiej presji. I uwierz ja po zmianie pracodawcy potrafię jednak wrócić z uśmiechem do domu.

Lidia
@Były kolega z pracy

W każdej porządnej pracy, jeśli chcesz dobrze zarobić musisz uczciwie pracować, a nie się (usunięte przez administratora) latać z telefonem i (usunięte przez administratora) farmazony. A jak chcesz więcej zarobić to idź na studia i skończ waść (usunięte przez administratora) i to się tyczy całej reszty, co nahejtowali w necie, a (usunięte przez administratora) bez sensu każdy jeden potrafi, a robić ni ma komu.

Hurtownia z Wielkopolski

Polecam jako kontrahent handlel produktami JP Metpol. Maja szeroki wybór nowoczesnych wzorów małych suszarek , o które coraz cześciej pytaja nasi klenci. Co bardzo ważne, JP Metpol sam produkuje cała paletę wielkosci i szerokości tacek do swoich wyrobów. Suszarki do bielizny Metpolu takie jak duża suszarka balkonowa Motyl i mała brodzikowa Bocian sprzedajemy juz 16 lat ze stałym powodzeniem. Klienci chwala je jako proste i bardzo mocne, nie maja pustych rurek, tylko pełne prety !!! Suszarki Metpolu maja bardzo wysokiej jakosci powłoki, które sa łatwe w myciu i odporne na uszkodzenia. Szczerze polecam Metpol , jest u nich zawsze profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie a ich produkty zawsze broniły się jakościa i designem. Polecam ich produkty sa ladne, solidne i sprzedajemy ich naprawde sporo. Wielkopolska

Tadek Swiecie
@Hurtownia z Wielkopolski

Bo tez znam dobrze wyroby Firmy JP Metpol. Po co importować tanie chinskie wyroby, suszarki skrecane na sruby ! ktorych klienci nie chca. Po co importowac ,jesli pod domem mamy polskiego producenta , ktory produkuje dobrej jakości drobne AGD, ładne wzorniczo i stosunkowo tanie. Uważam,że polskich producentow trzeba promować i wspierać. Popierając swoje Polskie Produkty , dajesz także prace Swoim, To proste. Tez Polecam JP Metpol dobra , Polska Firma. Klient Swiecie

Xxx
@Tadek Swiecie

Owszem produkują dobrej jakości suszarki. To bez wątpienia ale jako źródło dochodu uważam że to słaba opcja.

Xxx

Czytając wcześniejsze komentarze jestem zażenowany. Ktoś pisze komentarze w cudzym imieniu pozytywne komentarze tej firmy nie są pisane przez podpisane w komentarzu osoby. Mając bliski kontakt z podającymi się w komentarzach pracownikami zapytałem ich w prost czy to ich opinie bo zdziwiła mnie takową opinia- każda z nich odpowiedziała mi że nic takiego nie pisały więc pozdrawiam cieplutko jak na piecu.

Kamil
@Xxx

Ja też rozmawiałem z Patrycja i Dawidem nie pisali tego.

Pracowałem tam kilka razy ogólnie trzeba biegać za marny grosz... jeśli pójdziesz na chorobowe stajesz się wrogiem szefowej i jesteś pierwszy na liście do zwolnienia.

Hurtownia AGD z Białegostoku

J.P. Metpol to jeden z ostatnich polskich producentow drognego AGD z drutu. Maja bardzo duży wybór suszarek do talerzy, suszarek do bielizny oraz pełen asortyment ociekaczy i rynienek. Suszarki maja rewelacyjna jakość powłok z polietylenu. Ten rodzaj powłok jest zdecydowanie lepszy niz powłoki malowane proszkowo. Suszarki maja proste konstrukcje, sa bardzo solidnie wykonane. Polecam wyroby J.P. Metpol handluje nimi od ponad 20 lat i moi klienci sa bardzo zadowoleni z jakości wyrobów Metpol. Polecam tego producenta. Hurtownia AGD Białystok

Bartek

W firmie były bardzo dobre warunki pracy,czysto, miła atmosfera. Szefowa kupowała duzo nowoczesnych maszyn. Dla mnie firma godna polecenia.

Dawid

Metpol to stara Polska firma non stop od 1986 r. . Moim zdaniem w firmie sa bardzo dobre warunki socjalne. Dostajemy minimum raz na rok :buty,koszulki, spodnie, polary czy bluzy. Kazdy pracownik ma nieograniczony dostep np do okularow ochronnych, rekawiczek, plynow dezynfekcyjnych, szczoteczek, srodkow czystosci itd. Dostajemy regularnie kawy, herbaty czy rozne wody do picia. Mamy czysta kuchnie, lazienki. Mozemy prac ubrania, kiedy chcemy. Jesli zależy ci na pracy w Metpolu zarobisz dobre pieniadze. Szefowa docenia pracownikow, mamy 4 x razy w roku duze premie. Metpol dla mnie to dobra Firma. Aha pieniadze sa zawsze na czas i dostaje zaliczke kiedy chce .Mi sie podoba !!

Halina

Aż dziwi że opinie się tak skrajnie różnią. Widzę że co do atmosfery to się trzeba będzie samemu przekonać raczej, ale powiedzcie chociaż konkretnie ile się tu zarabia?

Roksana

Pracowałam 4 lata. Byłam bardzo zadowolona. Gdy bylam chora to dostałam kasę za chorobowe beż problemu. Atmosfera rewelacyjna. Szefowa jest bardzo w porządku i pomogła wielu osobom. Mnie pomogła z egzaminem na prawo jazdy i odszkodowaniem Gdy samochód we mnie wjechał. Warunki spoko. Kuchnia rewelacyjna. Woda do wyboru gazowana i niegazowane. Nikt nie goni i nie odlicza czasu jak zejdziesz ze stanowiska zrobić sobie kawe albo do WC.

Pati

FIRMA i PRACA JEST SUPER. Gdybym nie zmieniła miejsca zamieszkania nigdy w życiu nie odeszła bym z tej firmy. KASA DOBRA I ZAWSZE NA CZAS. Zaliczka do 500 zł bez problemu. Premie 4 w roku. Ja byłam mega zadowolona. Nigdy nie miałam problemu nawet z rękawicami do pracy. Duży komplet ciuchów, recznik i buty co roku. Do korzystania mikrofalówka i pralka. ATMOSFERA EXTRA. Do nieczego nie mozna sie doczepic.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz w mieście Złotoria? Nadal nie ma wieści od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Loud

liczne naruszenia zasad bezpieczeństwa, oszukiwanie pracowników przez właścicieli firm

Pati
@Loud

mięso

zasady bezpieczeństwa są rażąco łamane, warunki pracy są okropne. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz - Złotoria

• Jak się pracuje w J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.P. Metpol Iwona Traczykowska-Luśkiewicz
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Akacjowa 6
    87-124 Złotoria