Opinie o MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska w Tykocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska w Tykocin

Kwkz

Nie polecam. Właściciel nie kulturalny, jeden z kierowców który rozwozi paczki to zwykły (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Emilka
@Kwkz

Polecam od 4 lat korzystam, Marcin czlowiek o wielkim sercu, 1000 razy tak firma MK Pogorzelscy

Jak długo czekaliście na odzew z MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska? Oddzwaniają zawsze?

Grażka
@Iwona

Korzystam z Ich usług od początku ich istnienia. Paczki wysyłam średnio 2 na rok . Wysyłam paczki do Londynu i nigdy nie było żadnych problemów. Polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska?

Kwkz

@Kwkz

Chyba pan sobie kpi, Marcin to najporzadniejszy przewoznik jaliego znam a uwierz mi pan znam duzo przewoznikow I z kazdym byl problem a z Marcinem zero. Polecam, polecam, polecam

Weronika
@Stala klientka

Ilu klientów, tyle różnych opinii. No ale to świetnie, że akurat Ty chwalisz sobie MK Pogorzelscy. Jestem ciekawa, jak często korzystasz z usług tego przewoźnika? Zachęcam do tego, aby jakiś pracownik MK Pogorzelscy zabrał tu głos, ponieważ pilnie potrzebuję informacji. Wiecie, czy planują w najbliższym czasie rekrutację?

@Weronika

Weronika regularnie, przynajmniej dwa razy w miesiacu

Emilka

Stala klientka

Oczywiscie, jezeli pan Marcin lub pani Karolina nie moga odebrac telefonu to zawsze oddzwaniaja do klienta. Tak samo z odbiorem lub dostawa paczek xawsze godzine wczesniej dzwonia ze beda za jakis czas I mowia o ktorej. Polecam Marcina

Iwona
@Stala klientka

I zamawiałaś jakoś ostatnio? I wszystko OK?

@Iwona

Regularnie korzystam z uslug Marcina takze wszystko okej, nigdy nie zawiodl

Teresa
@Stala klientka

Czy jeśli podejmuje się dłuższą współpracę to można liczyć na jakiś zniżki?

Stala klientka Nowy wpis

Polecam Marcina firma na medal

Grażka Nowy wpis
@Iwona

Jakie są mocne strony pracodawcy MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska?

Firma MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Produkcji
Tykocin
Abp Poland Sp. z o.o.
Elzbieta

POLECAM. Korzystałam pierwszy raz z tej firmy. Przesylka z UK do Polski.Miałam różne wątpliwości. Zgłosiłam przesyłkę przez formularz zgłoszeniowy. Nie było opłaty z góry. Bałam się, że kurier nie zabierze . Pani Karolina odpowiadała na wszystkie maile. Kurier najpierw zadzwonił za ile będzie. Przesylka zabrana w sobotę, opłata u kierowcy. Znów niepokój, że nie ma numeru do śledzenia. W poniedziałek zadzwoniłam do kierowcy- uprzejmie zapewnił że już w Polsce. Wtorek rano przesylka dotarła do odbiorcy. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia w okresie po brexicie w lockdawnie to była najlepsza opcja . Dziękuję i polecam.

Klientka

Polecam z calego serca, pan Marcin zloty czlowiek, doskonaly kontakt z kierowcami jak I z Panem Marcinem oraz pania Karolina

ola

polecam ,przeprowadzka w stanie idealnym .kontakt z panem Marcinem cala droge ,kierowcy pomogli przy załadunku i rozladunku

Aneta

Polecam, paczka doszla w calosci oraz w szybkim tempie. Dzieki

Kamila

Polecam Rowniez

Jowita

Polecam. Pan Marcin zloty czlowiek.

Grazyna

Paczki odebrane w piatek wieczorem, dostarczone w niedziele. Polecam

Julia

Polecam

Wiktoria

Paczki dostarczone na czas, kierowcy oraz wlasciciel firmy przemili ludzie

Wojciech

Porzadna firma polecam

Robert

Firma godna polecenia ????

Nie ma drugiej tak dobrej firmy przewozowej jak MK POGORZELSCY ????. Polecam z czystym sumieniem

Klient

Firma zasluguje na medal, zawsze wszystko punktualnie, paczki w ekspresowym tempie dochodza.

Magda

Polecam bardzo firme MK Pogorzelscy, slowni, niezawodni, kierowcy w stosunku do klienta bardzo mili, pomoga jak trzeba. Wlasciciele firmy Rowniez bardzo mili ludzie drugich takich tylko szukac. POLECAM

Sławomir

Jestem ciekaw, czy w najbliższym czasie w MK Pogorzelscy będą prowadzone jakieś rekrutacje na kierowców? Wiecie coś? dzięki z góry.

klientka stala

Najlepsza firma na jaka trafilam ,Marcin swietny przewoznik ,zawsze na czas ,interesuje sie czy wszystko w porzadku podczas podrozy,kierowcy rowniez swietni oraz mili .Kontakt super zawsze czy tel czy sms. Nie ma lepszej firmy,jak jezdzic czy dawac paczki to tylko z Marcinem .10000 razy polecam i wszedzie bede polecala. Jestescie super

Zostaw merytoryczną opinię o MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska - Tykocin

MK Pogorzelscy Karolina Pogorzelska