prado

Łódź

Opinie o prado

Ambitny pracownik

Osobiście zacząłem pracę dwa miesiące temu niestety od tamtego czasu Noe otrzymałem pieniędzy za pierwszy miesiąc pracy :( w umowie zapisane jest jasno że na swoje "wynagrodzenie" czeka się do 30 dni. Lecz same zarządzające tym całym przedsięwzięciem mają to gdzieś. Stawka nie ważne na jakim stanowisku wynosi po 9 zł za godzinę gdzie równie dobrze za tą samą pracę i ten sam system pracy osoby czy to z innych miast czy to nawet u nas w łodzi otrzymują po 10-11 zł za godzinę no śmiech na sali. ogólnie nie polecam radzę trzymać się od nich z daleka ;)

hnnm

też bym sie tego chciała dowiedziedziec @anonim bo chce tam złożyć (pewnie jak i ty) swoje CV ....

anionim

wiecie może kiedy są wypłaty?

sorwir

Panie może miłe, ale lecą w kulki z wynagrodzeniem!!! czeka się po dwa miesiące na przelewy. W dodatku trzeba prosić się o swoje pieniądze. Śmiech na sali. Jeszcze pracuje się za grosze. sdpl

ania

pracowałam w tej agencji pieniądze masakra stawka najniższa z możliwych ciężka praca i ciągłe kontrole jeździła Pani Beata która miała ciągle fochy i muchy w nosie księżniczka a była zwykłym szeregowym pracownikiem szefowa ok jak miała nastój to była miła a jak nie to darła się o byle co unikała kontaktu z hostessami bo nie miała kasy na wypłaty i ludzie czekali po 2-3 miesiące ,odeszłam bo znalazłam lepszą pracę niż praca hostessy za marne pieniądze

Marta

Na początku pomyślałam, fajnie, miła szefowa, stawki całkiem w porządku, elastyczne godziny pracy. Niestety, po wstępnym szkoleniu dzwoniłam kilkakrotnie żeby dostać jakiekolwiek zlecenie, po czym bardzo opryskliwie usłyszałam, że nikt mi nie mówił, że po szkoleniu w ogóle pracę będę miała. Ostatni raz byłam tam w lutym i od tamtej pory mimo wielu obietnic nie dostałam żadnego telefonu. Śmieszy mnie bardzo to, że ciągle wystawiają ogłoszenia na portalach, a jak przychodzą do nich ludzie, którym naprawdę chce się pracować, mają ich gdzieś.

mimi

pracuje już 2 lata w tej firmie bardzo fajna firma ,elastyczne godziny pracy, miła atmosfera,zawsze wypłacają w terminie,bardzo fajna szefowa polecam wszystkim.

zofiamazurek35@gmail.com
@mimi 03.12.2012 23:23

To mozna prosic o numer telefonu do tej firmy?

Na plus: elastyczne godziny pracy, sympatyczna szefowa, przyjemna atmosfera. Na minus: najni??sza stawka i konieczno??Ä? wizyty przed i po akcji w biurze agencji. Osobi??cie wyp??atÄ? dosta??am na czas, ale s??yszalam, ??e niekt??re dziewczyny m??wi??y, ??e nie zawsze tak jest.

jest to solidna firma. ,praca jednak jest dość wyczerpująca. Najbardziej podobało mi się w prado że miałam elastyczne godziny pracy.

Zostaw opinię o prado - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prado