Opinie o Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski w Toruń

xl2 Nowy wpis

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, duży wybór części i akcesoriów. Jeśli chodzi o serwis to polecam !!! Panowie znają się na rzeczy. Kontakt z klientem na 5 :) !!!

Maciej Nowy wpis

Odradzam!!! Poprosiłem o wymianę suportu na nowy shimano którego nie mieli, powiedzieli, że będzie droższy od tych które mają na stanie (ponoć jakieś polskie). Sprawa miała się zamknąć z wymianą w około 100zł plus centrowanie koła za 35zł. Następnego dnia dostałem sms, że rower do odbioru a cena 170zł. Państwo postanowili zarobić sobie na mnie na napędzie drugie tyle ile napęd kosztuje normalnie (50zł). W innym salonie do którego zajechałem dowiedziałem się ze kosztowałoby 60zł. dyskusja nie przyniosła efektów a Panstwo (starszy pan i pani i chyba ich syn) powiedzieli że nie będą dokładać ze swoich... Odradzam oszustów.

Anna Nowy wpis

Nie polecam. Kupiony rower zespół się po kilku dniach (Nie działała połowa przezutek) a serwisant bez obejrzenia go stwierdził że nie uwzględni reklamacji. Jest tylko możliwa odpłatna naprawa (rower ma 2 lata gwarancji). To jest jakaś masakra!

Na razie nie ma nowych opinii od obecnych i byłych pracowników firmy Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski w mieście Toruń? Podziel się z nami komentarzem, czekamy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zatrudnię sprzedawcę/serwisanta rowerowego Łódź? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Lider Magazynu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Toruń
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski - Toruń

Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bolesława Chrobrego 121
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792168741 REGON: 871702510

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artbike Sklep I Serwis Rowerowy Łukasz Reinowski