BELLA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

ehhh

w Zelowie w hurtowni kiero dalej ........pianę a szefostwo płaci dobra kasiore

Torunczyk

Witam, Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie jakie są obecnie zarobki pracownika produkcyjnego? Ile można zarobić na miesiąc w Bella?

Q
@Torunczyk 09.10.2017 19:13

ok 2tys. Zaczynasz od najniższej krajowej

Iwona

Na pewno zaczynając pracę nie jest łatwo @dolores27 i trzeba się zorientować co wolno w firmie robić, a co nie. Pytanie tylko jak jest po upływie czasu? Czy można liczyć na awans i podwyżkę?

Mała Zołza
@Iwona 09.08.2017 15:10

Odpowiem jeszcze Iwonie. Pytasz czy można liczyć na awans i podwyżkę? Można awansować, np z pakowacza na operatora. Podwyżka ok 1zł/h. Tylko że nie ma chętnych! Pakowacze bronią się jak mogą przed tym "awansem". Co jakiś czas jest ogłoszenia na Brygadzistę. Też zbyt wielu się nie zgłasza oprócz tych co się absolutnie nie nadają się na to stanowisko. Zdarzają się też nagłe awanse. Jak ostatnio jeden Pan, który został mistrzem w zeszłym roku. Człowiek, który nie potrafi dobrze sklecić zdania po polsku zajmuje najwyższe stanowisko na zmianie. Jak ktoś, kto każde zdanie zaczyna od słów "WIECIE NIE, NO" kończy zwrotem "ALE ROZUMIECIE NIE, NO" prowadzi szkolenia bhp oraz decyduje o losie pracowników. Jedyne co potrafi to straszyć odebraniem premii. PRZYPOMNIJ SOBIE JAKIM BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OPERATOREM I JAK WYPOWIADAŁEŚ SIĘ O SWOICH PRZEŁOŻONYCH!!! Żenada i brak logiki. Reasumując, jeżeli liczysz na awans i podwyżkę to źle liczysz. Tu nikt nie doceni twoich starań.

Dolores27

Każdy ma tu swoje zdanie i to jest spoko. Ja osobiście uważam iż nie jest tak pięknie jak co niektórzy piszą, to prawda ze na każdym kroku musisz sie pilnować i rozglądać bo tylko czekają aż Ci sie noga powinie, a najgorsze jest to ze nie brygadzista czy kierownik Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ludzie z którymi pracujesz na jednej hali i tylko będąc tam możesz się przekonać jak ludzie potrafią być fałszywi nawet korzystając z palarni udaje sie ze nikogo to nie obchodzi a tak naprawdę jeden na drugiego donosi ze za dlugo palisz czy byleś 10 minut w ubikacji . Tragedia ludzie jak można być tak fałszywą mendą przecież zaczynajac zmianę na tej samej hali pracujesz jako zespól a nie jakiś stary ubek który najwpierw uśmiecha się falszywie a za moment leci do brygadzisty czy mistrza i napierdala na ciebie bo dwie minuty za dlugo byleś gdzieś tam ,swoja drogą ciekawe czy masz coś z tego . I nie zgodzę sie z innych złym zdaniem o Brygadzistach czy Mistrzach bo to wy ludzie jako zwykli pracownicy siejecie ferment i zła opinie o firmie ,az ręce opadają no może z wyjątkiem jednej pani" B"ktora niestety brzydko ujmując jest mega służbistką potrafi przyczepić sie nawet o najmiejszą glupote ,a wypisywanie wniosków o zabieranie premi to chyba jej drugie imie może pomylila zawody z pracą w policji,może gdyby okazała pani troche więcej ludzkich odruchów zapewne każdemu milej by sie pracowalo i bez stresowo. Aż w głowie się nie mieści jak można być takim dla drugiej osoby bo to że pani jest kimś wyżej postawionym nie upoważnia do takiego traktowania nawet jeśli człowiek jest najzwyklejszym pracownikiem. Zastanawiam się tylko czemu właściciel firmy czy kierownik produkcji tego nie widzieli czy może nie chcieli widzieć, panowie błagam Was przecież po jakiejś części to dzieki nam zwykłym robolą wasze portfele są grube a firma jest znana od kilku ładnych lat.

Mała Zołza
@Dolores27 02.08.2017 06:38

Nie sposób się nie zgodzić z wpisem Dolores. Pracuję już naście lat w Belli więc mogę co nieco powiedzieć na ten temat. Dolores ma rację! Ludzie sami sobie robią pod górkę. Wszyscy narzekają jak im źle i jak to ich "góra gnębi", jaki to mobbing w firmie ale tak poważnie to sami siebie niszczą. Kablowanie jeden na drugiego to chleb powszedni. Donoszą do brygadzistów, mistrzów a nawet kierowników. Po co? No właśnie. Może przez zawiść bo nic tym nie osiągają. A najgorsze są plotki! Tym żyje cały zakład. Przykleić komuś łatkę jest łatwo. Zdarzają się takie Operatorki, które jedna drugiej podkłada świnię. "Poprzestawiam jej maszynę- żeby nie zrobiła więcej ode mnie małpa jedna!" Co do brygadzistów. Też Dolores trafiła w sedno tylko ja dodałabym jeszcze drugą Panią B. Obie są siebie warte. Łączy je jedno pogarda i brak szacunku do podwładnych. Szczególnie nienawidzą Pracowników Tymczasowych. Jedna Pani B nazywa ich TŁUKAMI PANCERNYMI. Otóż szanowne Panie Brygadzistki na szacunek trzeba sobie zapracować a nie wymuszać go krzykiem i odbieraniem premii. Dlaczego wszyscy tu narzekają ale nadal pracują w Belli? Odpowiedź jest prosta. W tym kraju, a szczególnie w Toruniu, trudno o znalezienie dobrej pracy. Zwłaszcza gdy ktoś poświęcił kilkanaście lat życia w jednym zakładzie. Prezes o tym wie dlatego zapomnijmy o podwyżkach i możemy dalej plotkować i kablować o innych. I pamiętajcie o jednym- WSZYSTKO CO POWIESZ I ZROBISZ W KOŃCU KTOŚ DONIESIE DO BRYGADZISTY LUB WYŻEJ!

agnes

ja przez 3 lata pracowałam przez agencję w Belli a teraz przechodzę do Belli to co piszecie jest prawdą ,kołchoz ale w moim wieku nie mam szans na znalezienie gdzieś indziej pracy,dojazd mi pasuje,pensja może będzie teraz lepsza a i przyzwyczaiłam się już do takiego systemu pracy wszedzie trzeba pracować ,nic nie dostaniecie za darmo na początku to faktycznie było ciężko ale teraz jest spoko

Iwona

@Kierownik jeśli masz na myśli mnie, to chyba muszę Cię rozczarować. Nie jestem związana z firmą BELLA Sp. z o.o. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz na tym, by osoby które trafiają na wątek w poszukiwaniu opinii, mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Jednak bardzo często pracownicy działów HR obserwują wątek swojej firmy. Być może również tak jest w przypadku BELLA Sp. z o.o.

Kierownik

Dobrze ze wrescie wyslannik z HR czyta to co jest tu poruszane i dowiaduje sie co jest nie tak i co trzebba polepszyc. Uklon w strone firmy. Widac ze chca stworzyc cos lepszego, ale czy sie uda:0???

@Iwona 21.06.2017 13:05
@exrozumiem, że w Twoim odczuciu praca była ciężka. A co powiesz o samych warunkach pracy i zatrudnienia?...

Proponuję przekonać się na własnym organiźmie, a przekonasz się co miałem na myśli.

ex

Tyrałka na maxa, puszczają maszynę na pełne obroty - człowiek nie nadąża z wkładaniem w kartony!!!!!. Piekło na ziemi, nie dziwi fakt, że znowu szukają na produkcję!!!!!. Dziękuję Bogu, że tam już nie pracuję!!!!!!!!!! ODRADZAM.

Iwona

@Demon rozumiem, że w Twoim przypadku zabrakło dobrego przeszkolenia, które pozwoliłby Ci bezproblemowe wdrożenie się do nowego stanowiska pracy. Jak według Ciebie powinny wyglądać pierwsze dni pracy nowego pracownika?

wania

Właściciel firmy i kierowca niezwykle nieuprzejmi i bezczelni i z góry traktują klienta. Nie polecam.

Cris

Pracowałem w Centrum Logistycznym TZMO w Toruniu. Tyrałem jak wół w czterobrygadówce, 3 miesiące jako operator wózka widłowego . Typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nawet za długie przebywanie w ubikacji było wypominane. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Nie przedłużono mi umowy ( nawet nie chcieli mi podać powodu, kierownik powiedział " jestem na nie" ha ha). Teraz z perspektywy czasu dziękuję za to Bogu. Skończyłem studia i dostałem pracę w urzędzie. Gdyby mi przedłużyli umowę, pewnie byłbym już wrakiem człowieka. Jak kiedyś spotkam kierownika, któremu się nie spodobałem to mu podziękuję za „uratowanie życia”.

CinCIn

Jako mechanik masz duzo pracy zwiazane z przezbrojeniami i konserwacjami. Ciezka praca (dlatego na samym poczatku trzeba sie cenic czyli nie mniej niz 3 tys na reke). Jako automatyk troche luzniejsza praca ale masz doczynienia z roznymi sterownikami od AB po Lenza i wiele innych wiec taki misz masz. Dokumentacje nie sa Upgrade' owane. Wiec nieraz na czuja trzeba szukac. Wszystko by bylo fajnie jal b bylo wszystko uporzadkowane. Jeden laptop na zmiane troche malo jak na 4 automatykow.

Iwona

@TT jesteś pracownikiem BELLA Sp. z o.o.? Mógłbyś powiedzieć jakie jest Twoje doświadczenie z pracy w firmie?

Marcin

Chailem sie dowiedziec jak sie pracuje jak mechanik/automatyk. Atmosfera i zarobki.

@Marcin 31.01.2017 09:41

polak

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie można składać papiery na stanowisko operator?

ja
@Kwadrat 06.12.2016 21:14
Do personalnego na Lubickiej .

Wiem, że aktualnie nikogo nie potrzebują na stanowisko operatora - ale czy można składać papiery, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja????????

TT
@ja 02.02.2017 11:37

Możesz złożyć do personalnego na Lubicka.

Pracownik 123

Witam chciałbym się dowiedzieć ile zarabia wozkowy w tej firmie

Luk

Pytanie, jest ogłoszenie na operatora, czy stawka 13 zł to max + jakaś premia, czy da sie awansować, jak atmosfera ?Proszę o prawdziwą odpowiedź.

@Luk 23.08.2016 20:58

13 to nie max, jak bedziesz dobry i dobre wejscia to moze nawet do 15 zl dojedziesz i tu sie juz karira konczy he :)

ex

Nic się nie zmieniło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja

Wcale, nie jest tak kolorowo, jak piszą co niektórzy. Rotacja na produkcji jest spora i jeszcze będzie. Mają się tylko dobrze na biurach oraz przydupasy - na których trzeba uważać, gdyż każdego wkopią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CinCin

Operator moze zarobic od 13 - 16 zl za godz. Chyba lepiej byc operatorem niz mechanikiem wtedy jestes skupiony na jedenej maszynie. Chyba ze bedziesz bardzo dobry to bedziesz wedrowal po paru maszynach i bedziesz je obslugiwal/

Ja

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile wyciąga na rękę operator na lubickiej w Toruniu?

CinCin

Jesli ktos jest mlody i potrzebuje doswiadczenia a nie pieniedzy to BELLA jak najbardziej. Niestety szkoda ze polska firma i niestety zle zarzadzana i niedocenia pracownikow. Pozdrawiam bella to dobra trampolina do lepszego zycia ale nic wiecej. Apropo zarobkowk to dzial techniczny mechanik 1900 zl netto (na reke) i premia zalezna od nastroju i innych czynnikow (600 netto) razem 2500 netto jesli to komus odpowiada to ok.

polak

witam, chciałbym się dowiedzieć ile tak naprawdę zarabia się w belli jako operator?

polaczek
@polak 18.01.2016 22:35

Jeżeli będziesz miał szczęście i dostaniesz angaż jako operator to 13zł/h. Bez angażu operatora mniej. Brutto. Policz sobie sam czy się opłaca. Nie zapomnij doliczyć: NOCKI, ŚWIĘTA, WEEKENDY W PRACY...

antek

Prawda jest taka wszędzie jak nie rodzina to dup..wlazy niedługo pojawi się nowy zaufany człowiek z warzyw. Dobrzy młodzi ludzie odchodzą. Podobno czasy Pana dobiegają końca, tylko świta zostanie. Zaletą zakładu to wypłata na czas + pendek, a jak masz umiejętność wchodząc na bramie wyłączyć mózg to dasz radę !

zawias

czekam na dobry temat.....zobaczymy grzyweczko i się przekonamy-świnio.ciekawe,czy będziesz sam? qrewko

z ulicy..

Uważam że są lepsze firmy od "Bella"słyszałem od ludzi tam pracujących o bardzo niskich socjalach na swięta,widocznie za mało globalny jest ten cały TZMO który trzyma biedną Belle w szponach:D NIE POLECAM.

z fabryki...
@z ulicy.. 05.12.2015 23:39

Obecnie niewiele firm oferuje jakikolwiek "socjal na święta" tak więc nawet mały socjal to tylko dobry dodatek. Tak na prawdę problem stanowi NISKA PENSJA przez cały rok!!! Gdyby ludzie zarabiali godziwie to można by odłożyć na święta i cały ten socjal nie był by potrzebny. Praca w weekendy, nocki, święta, problem z urlopem i do tego śmieszna pensja jak na te warunki to wszystko co może zaoferować Bella. JEŻELI KOGOŚ NAJDZIE OCHOTA PRACOWAĆ W TYM SYFIE I CZYTA TE WSZYSTKIE WPISY TO TAK: WIĘKSZOŚĆ TEGO CO TU PISZĄ TO SZCZERA PRAWDA! A na głupie komentarze typu "jak wam się tak nie podoba to się zwolnijcie" odpowiadam: większość pracujących tam ludzi jest w tym wieku, że ciężko jest zmienić już zawód. Młodzi, którzy w ostatnim czasie się zatrudnili to odchodzą. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy tam jeszcze pracują

Demon
@z fabryki... 07.12.2015 09:43

Niestety . Zatrudnilam sie nie dawno i juz mam dosyc . Zamiast pgrzeszkolic na normalnej maszynie to daja na maxymalne obroty ze czlowieki sie odechciewa wogule juz tam isc . Pracownicy ze stazem pracujacy tam ledwo nadazali oczywos ie jezeli sie po drodze karton np nie rozwalil albo jezeli nie trzebabylo recznie zaklejac kartonow a gdzie dopiero dnowa osoba ..naprawde co tu wiekszosc ludzi tu pisze to prawda nie dajcie sie szkoda zdrowia .

Matka Polka

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie,ludzie myślą że jest tak jak 10 lat temu pracowaliśmy w weekendy i dobrze zarobilismy !!! Niestety skończyło się!!!!! Pracujemy prawie w każdą sobotę i niedzielę a zarobki.......marne. Do tego stres zmniejszone składy na maszynach.Aprezes rzeczywiście nie chodzi już po halach,przez co jest trochę znośniej

ogólnie chwalony

Witam Serdecznie Wszystkich piszących mądrze i na temat... Witam przede wszystkim byłych i obecnych pracowników Belli. Ja na całe szczęście już tam nie pracuje. Zakład schodzi na psy. Ludzie na produkcji fantastyczni i z nikim nie miałem problemu aby się dogadać. Miło wspominam ekipę czy kobiet, czy facetów. A zwykłym ludziom dają ochłapy albo zabierają przywilej dewident jednej ze spółek. Zarobki...te pieniądze mogą sobie w d...wsadzić. To nie są pieniądze tylko ochłapy. I niech nikt mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że za dużo się zarabia. Popieram wszystkich, którzy się w cholere zwolnili się i tych, którzy wypowiedzenie przyniosą. Ale wiecie co jest najgorsze...że takie zarazy jak w Belli...to są w większości Polskich zakładów. Nikt z pracodawców nie liczy się z człowiekiem pracującym np. na taśmie. I jedno słynne powiedzenie drzemie w mojej głowie nieprzerwanie...oni udają, że płacą, a ja udaje, że pracuje. W Polsce nie opłaca się angażować i w ogóle pracować. p.s. Nie zatrudniajcie się w Belli! To taka moja prośba :) Pozdrawiam jak zawsze ironiczny do tych, którzy szacunku do innych nie mają...:D

ktoś

Pomyślcie trochę jak może być dobrze w takiej firmie jak człowiek na najwyższym stanowisku dostał wyrok za mobbing i ma zakaz wchodzenia na hale.

Brygadzista
@ktoś 19.10.2015 02:15

Nie wiem o kim piszesz ale w Belli nikt nie dostał wyroku za mobbing. Nie "sra.." w miejsce w którym pracujesz. W tej firmie od kilku lat rozwalają stary układ i wielu się to nie podoba - dzięki Bogu jest ich coraz mniej. Mam nadzieję że w końcu będzie całkowita wymiana kadr i firma w końcu będzie rynkowa. Jak Ci się nie podoba to się zwolnij - nie masz odwagi - nikt Cię nie przyjmie z takim poziomem lenia

zezowata durka-rurka
@Brygadzista 19.10.2015 21:49

bardzo jesteś bystry w swoich wypowiedziach BRYGADZISTO-PAPUTKU....wielu tam jest takich społeczników,jak ty....może się przedstawisz,jak jesteś taki bohater?wielki rycerz-jakże pracowity i gotowy bronić imienia...no właśnie-CZYJEGO,gamoniu??? wpajają ci debilne wstawki w łeb,a ty łykasz-to świadczy o twoim obyciu ciociu malinowa.przedstaw się,kozaku bez obcasa...śmiało-to nic nie boli...JESZCZE

Meg

Interesują mnie opinie na temat stanowiska Merchandiser w Belli: jakie są zarobki i atmosfera pracy?

oj mówiąc krótko szału nie ma

Zen

praca straszna jeżeli się trafi na maszynę na której człowiek się nie wyrabia. Traktowanie zielonych przez czerwone pracownice z dłuuugoletnim stażem jest dobitnie dobijające. Masz wrażenie jakbyś był tam niechcianym pracownikiem, zero urlopów, niemile widziane zwolnienia lekarskie. obgadywanie za plecami i niemiły ton.

kostek

najlepsza ekipa jest na portierni-purcellini i jego banda nieudaczników(nierobów).konkretna,konfidencka banda

ro bic

czenu wypowiadaja sie osoby co nic nie wiedza co sie dzieje, jak jest naprawde. umiejętności ludzi w tym zakladzie, nie sa tak zle ! jeżeli zorientowany pisze, to znaczy ze obsluga maszyn nie wie co robi, bo mechanika potrzebuje widze to jako pomocnik ten z tej zlej firmy, a chce tylko pracowac, fakt zarobki sa slabe .... i nic wiecej praca jak praca .

zoriętowany

DT czyli dział techniczny każdy z nich tylko zna sie na tych maszynach co są na danej hali, a jak ich wyślą na inną hale to zagubieni chodzą jak owce na hali i operatorów sie radzą jak maszyne naprawić a kase biorą wiekszą !!! Pytam sie za co !!!!!Wystarczy pozamieniać mechaników na halach i produkcja o połowe spadnie.POLECAM TO ZROBIĆ PANIE KIEROWNIKU MECHANIKÓW

Nikoś

Dawno nie zaglądałem na forum, ale słyszałem że mają zrobić specjalną premię "składkową" :) dotyczy DT

a

To wszystko prawda co tu piszą szczera prawda

hm

Z belli robi sie najniższej kategorii zakład pacy czyli minimalne wynagrodzenie i maksymalna produkcja, oczywiście kardynalny błąd, firmy zachodzie przerabiały to 10lat temu ale oczywiście zacofana polska rządząca przez sprzedawczyków ue musi to powtarzać., i tak dawaj maszyny na max prędkości produkować sieczkę w paczkach przecież liczą sie talko wykresówki,a potem wielki problem bo reklamacje, ale co tam niszczmy dalej dobre imie firmy wypracowane przez lata.debile

listonosz

Posłaniec skąd Ty się urwałeś? Skoro Bella potrzebuje pracowników, którzy jeżdżą paleciakami po hali to dlaczego nie chce płacić godziwe za pracę? Pakowacz, pomocnik czy operator jest tak samo potrzebny jak kierownik czy prezes. Nie chodzi mi o to żeby pomocnik zarabiał tyle co kierownik ale w tej chwili zarobki są poniżej ludzkiej godności. Pensja poniżej 2tys za pracę w nocy, weekendy, w hałasie i upale to żałosne! Dziwię się że Prezes może spokojnie patrzeć w lustro za to co zrobił ludziom...

posłaniec

a co yw za jeżdżenie paleciakami po hali chcecie mieć 2000 na rękę?

Doręczyciel
@posłaniec 07.07.2015 15:41
a co yw za jeżdżenie paleciakami po hali chcecie mieć 2000 na rękę?

hahaha A Tobie wydaje się, że 2000 to za dużo? Wydaje mi się, że zarabiasz znacznie więcej i dlatego się odzywasz. Pomyśl, czy przy obecnych cenach i kosztach życia 2000 wystarczy aby przeżyć? Wyobraź sobie, że masz jeszcze rodzinę na utrzymaniu... Baranie!

Pracownik wieloletni

Nie dość ze jest system zmianowy posrany i człowiekowi wszystko rozpierdziela,łącznie ze zdrowiem, to człowiekowi jeszcze GODNIE nie zapłaci !.. FIRMA BEZ SUMIENIA! ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE

@Pracownik wieloletni 07.07.2015 15:32

ja pracuję przez agencję już ponad rok i powiem szczerze jest coraz gorzej ale co mam zrobić, w wieku 44lat ciężko znaleść pracę,jeżeli już to na śmieciówkę a tam chociaż niskie zarobki ale umowa o pracę i wszystkie składki,rozumiem ludzi młodych-za taką kasę nie chcą pracować ,trudno szukajcie dalej może coś znajdziecie ale będzie ciężko,mam syna w młodym wieku po szkole średniej i też pracuje ale na śmieciówce , jak wypracuje sobie emeryturę?

RANDST

A teraz drobna rada dla tych, którzy szukają pracy przez agencje pracy "tymczasowej" Randstad. W wielkim skrócie: CZTEROBRYGADÓWKA, SOBOTY, NIEDZIELE, NOCKI, WYZYSK, BRAK URLOPU, ZAPOMNIJ O CHOROBOWYM, UMOWA PRZEDŁUŻANA CO 2 TYGODNIE, A NAJLEPSZE NA KONIEC CZYLI 1400 Z GROSZEM NA RĘKĘ!!! Atrakcyjna praca, prawda?

maniek

TAM oprócz operatorów i pracowników produkcji każdy się o...dala. Młodzi nie mają tam nigdzie szans bo starzy jadą po nich, dlatego, ze boją się o posady, które dostali 20 lat temu. Prezes swoją obecnością wywołuje strach, ale jest zamkniety na propozycje ludzi, na rozmowę z nimi. Na spotkaniach jest monolog, jak na przemówieniu dyktatora. Jedyny w porządku człowiek to PLACOWY.

barti

a z tą siekierą wbitą w samochód w Rosji jak było?

żona pracownika

A ja tylko dodam, że jestem załamana po każdym powrocie mojego męża z pracy i po tym, co słyszę, co się w tej "wielkiej" i "prężnie rozwijającej się" firmie dzieje. Szkoda tylko, że pretenduje do takiego tytułu kosztem zdrowia i portfela każdego pracownika. Wyzysk i tyle. Góra wykorzystuje, bo wie, że z obecną sytuacją na rynku pracy w tym kraju może sobie pozwolić i pozwala. Przykre i frustrujące.

Wyjechać

Ludzi o czym piszecie, jak operator ma zarabiać skoro nie wie jak maszyna działa naciska przycisk start, stop i tyle a chciałby zarabiać ..... Dobrzy operatorzy zarabiają lub odchodzą, zawsze jakiś wyrób, niestety nieroby zostają i bzdury gadają. Czemu tego nikt nie widzi ...

NIE-wyjechać
@Wyjechać 18.04.2015 18:55

Poziom wypowiedzi i składnia zdania sugeruje, że w/w post pisał ktoś "z góry". Autor inteligencją nie grzeszy tak jak co niektórzy z kierownictwa

Nie i nie
@NIE-wyjechać 24.04.2015 16:56

Fakt z inteligencja w tym zakładzie widać słabo i nie tylko. Jak jesteście tacy super to czemu nikt Was nie chce ? i dalej przychodzicie pracujecie i marudzicie ? Chciałem się zatrudnić w tym zakładzie jednak czytając to forum to żal pracować z takimi ludźmi co narzekają, bo tylko pewnie tego się nauczyli, ludzie PRL dawno przeminął!

Matka Polka

Chciałabym,żeby prezes czytał te wpisy,ale pewnie nie czyta.Chociaż wnioski mógłby wysnuć inne od oczekiwanych......Że też nikt z "góry" nie widzi,że jest coraz gorzej!!!! Nawet podczas sprzątania chodzą za nami jak cienie i robią testy "białych rękawiczek".... Smiechu warte !!! Co ja mówię,przecież płakać się chce.

maciuś

przeciez tam są nieroby, technolodzy, kierownicy, mechanicy, magazynierzy, wózkowi to przecież najwięksi nieroby w Belli. Co do operatorek i operatorów- fakt mają przekichane

Ojciec Polak

NIE JEST ŹLE- DOBRZE WCALE... A poważnie to jest kiepsko. Morale załogi są jak pensja w Belli- coraz mniejsze. Jest presja na coraz to wyższe wyniki, podnosi się obroty maszyn, ludzie nie dają rady pakować, operatorzy biegają tylko i pilnują surowców bo na nic więcej nie ma czasu. Jakość produktu na tym cierpi ponieważ ludzie nie mają siły i czasu na kontrolę jakości! Kiedy skończy się ten cyrk? Albo padną maszyny albo ludzie. Ci drudzy są już na wykończeniu psychicznym jak i fizycznym... Jeżeli ktoś czyta te forum bo ma zamiar aplikować do Belli to apeluję o rozsądek bo to już nie jest ta Bella co kiedyś.

Zostaw opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELLA Sp. z o.o.