Viki, Patio

Wicie

Viki, Patio

Opinie o Viki, Patio

CzarnyŁowca

Nie polecam zakładu pracy. Przyjechaliśmy z drugiego końca Polski, po 3 dniach okazało się że nie zostaniemy zatrudnieni (szef - pretensje o zadawane pytania, zmyślone rozmowy ze współpracownikami itp., okres próbny polegający na KOSZENIU TRAWY (praca jako barman w restauracji, a koszenie trawy odbyło się przy domkach letniskowych) oraz przy zamiataniu piasku do piaskownicy przy restauracji). Szefostwu nie spodobało się układanie butelek z napojami w lodówkach etykietami w stronę klienta, nie spodobało się również to, że po obiedzie my, barmani, nie umyliśmy/nie zaproponowaliśmy umycia naczyń po reszcie załogi. Zakwaterowanie w małych pokoikach (ok. 6m2) po 2, czasami nawet 3 osoby. W dzień w którym dowiedzieliśmy się o niezatrudnieniu zostaliśmy odcięci od dostępu do kuchni (do której cała załoga ma pełny dostęp). Jeżeli nie wchodzicie nikomu głęboko w d*pę (nie jesteście "czopkami"), to serdecznie nie polecam.

Zostaw opinię o Viki, Patio - Wicie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viki, Patio