Toruń

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Margo Zakład Pracy Chronionej Małgorzata Lewandowska-Szpak

o_o

wyplaty sa na koniec miecha. Zatrudnienie tylko na umowe o prace.

gość

Dzień dobry, jak wygląda kwestia terminowości wypłat? Czy firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę?

Dark Side

Jeżeli ktoś chce poznać, jak to kiedyś były stosunki feudalne to śmiało może startować do tej firmy. Nigdy nie masz racji u szefowej, kobiety z biura tzw handlowego donoszą na każdego (szczególnie taka nieduża blondzia A., głupia i niekompetentna jak kilo gwoździ). Pracujesz po 10 godzin dziennie oczywiście bez zapłaty za nadgodziny, tzw premia jest albo jej nie ma - kaprys szefowej. Po zakończeniu pracy w tej firmie zapraszam na terapię do ośrodka specjalnego...

pato

hm co innego mowi sie na rozmowie w sprawie pracy co innego rzeczywistosc. Ogolny chlew, donosi kazdy na kazdego. Uwage nalezy zwrocic na krojownie i biuro

JA

Najgorsze miejsce pracy w jakim można się znaleźć!

Miki

Szczerze nawet największemu swojemu wrogowi nie życzyłabym pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Margo Zakład Pracy Chronionej Małgorzata Lewandowska-Szpak - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Margo Zakład Pracy Chronionej Małgorzata Lewandowska-Szpak