ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Na stronie ALCHEM można uzyskać informacje o aktualnie dostępnych ofertach pracy. Na chwilę obecną poszukują kandydatów na stanowisko Koordynatora Serwisu. W ogłoszeniu wspomniano o częstych wyjazdach służbowych. Jak to wygląda w praktyce? Jak często zdarzają się takie wyjazdy oraz na jak długo okres czasu? Dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia mogą to być kluczowe kwestie brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

sd
użytkownik zarejestrowany

no to trochę dziwne ze od dawna tutaj się nic nie pojawilo od nich żadna opinia..może ktoś cos doda?

OlO

to zależy co potrafisz, jeśli masz coś do zaoferowania to możesz próbować ale z tego co wiem to trzeba mieć kierunkową wiedzę. Raczej nie zatrudniają z doświadczeniem FMCG bo to nie ta bajka...

Zostaw opinię o ALCHEM GRUPA SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.