Alchem Grupa Sp. z o.o.

Ostrów wielkopolski

Opinie o Alchem Grupa Sp. z o.o.

Serwis

Czy ktoś coś wie na temat stanowiska "serwisant" w tej firmie?

Zniesmaczona

Jeżeli jesteś nie wrażliwym mężczyzną polecam pracę w Alchemie odział w Bielsku gorąco. Premia uznaniowa, jeśli umiesz robić dobre wrażenie, można nieźle dorobić do podstawy. Praca nie trudna i nie wymagająca, jednak ciekawa i różnorodna. Osoba ambitna może szybko osiągnąć dobre wyniki i jeśli jest mężczyzną, uznanie przełożonych. W dużo gorszej sytuacji są kobiety. Niezależnie od wykształcenia, kompetencji czy wyników ich pozycja jest o wiele gorsza. Jeżeli jesteś kobietą, szczerze odradzam. Wiedza kadry zarządzającej ( która stanowi 30% osób zatrudnionych w oddziale !!!) na temat HR – znikoma. Pracownik (a zwłaszcza kobieta) jest tam „od robienia a nie myślenia” a jak się komuś nie podoba „to znajdą się inni na to stanowisko”. Mimo ciekawej i nieźle płatnej pracy, atmosfera wyjątkowo toksyczna, ocierająca się o mobbing. Sympatycznym, wrażliwym ludziom zdecydowanie odradzam.

Temat firmy Alchem Grupa Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Alchem Grupa Sp. z o.o. - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alchem Grupa Sp. z o.o.