Margo Sp. z o.o. sp.k.

Toruń

Margo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Margo Sp. z o.o. sp.k.

Beata

Firma oferuje możliwość skorzystania z dofinansowania do karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś podpowiedzi?

Beata
@Pedro 10.08.2018 12:20

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Grafik i Specjalista ds. Marketingu. Kandydatów na wyżej wskazane stanowiska oraz osoby zainteresowaną pracą w magazynie lub w dziale handlowym, dziale zaopatrzenia, zapraszam do aplikowania pod adresem: rekrutacja@phumargo.pl Beata Ławecka

Wiki

Jaką macie atmosferę, dobrze się pracuje?

@Wiki 20.07.2018 19:48

Atmosfera jest prawidłowa, osobiście uważam że pracownicy tutaj są uprzejmi i pomocni, a przede wszystkim normalni.

Anonim

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc specjalista ds. Zaopatrzenia?

byłem i się juz nie wybieram
@Anonim 30.04.2018 11:20

Pewnie na nikle, zwazywszy iz zostajesz zaproszony na rozmowe, przedstawiaja Ci wizje i rozmowa toczy sie o niczym. Obiecuja ze odezwa sie w nastepnym tygodniu a tego nie robia ( swiadczy to tylko o niskim poziomie kultury organizacyjnej )

Anonim
@Anonim 30.04.2018 11:20

Zaczynasz od 2 a potem 3 z przodu

Robert

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Co sądzicie o aplikowaniu?

Arek

Może firma nie jest idealna ale przecież wiecie , że takich nie ma!!

seganti

Prawda jest jedna ... firma jako struktura jest super ułożona .. problemem jest ( był ) brak zaufania co przekładało sie na atmosferę. Odnośnie fachowości ... warto zadać pytanie pewnej osobie która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne skąd wzięła się w tej firmie.

CZ
@seganti 06.02.2016 13:19

Ha! Ha! Ha! Dobrze powiedziane..... Zdrowej atmosfery to tam raczej NIE MA...

Alicja

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Czego można wiedzieć czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Może ktoś z obecnych pracowników by się wypowiedział?

Tonik

Może najpierw rozpocznijmy pracę w firmie a dopiero ją oceniajmy?

Alicja

@Anonim, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Margo w Toruniu. Zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytanie na forum? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Co możecie powiedzieć o pracy w Margo? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Alicja

@Anonim z magazynu, dziękujemy za Twoją rozbudowaną opinię. Mógłbyś jeszcze tylko dodać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Margo oraz czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Jak socjal w tej firmie? Widziałam, że aktualnie na stronie internetowej widnieje kilka ofert pracy. W Margo poszukiwani są: doradca techniczno-handlowy, asystent/asystentka wsparcia techniczno-handlowego, doradca produktu do spraw sprzęgieł i łańcuchów przemysłowych oraz doradca produktu do spraw systemów smarowania. Polecacie aplikować na którąś z tych ofert? Szczegóły na stronie internetowej firmy: https://www.phumargo.pl/topmenu/kariera/

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Margo Sp. z o.o. sp.k.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Anonim z magazynu

Dzien dobry, Jako pracownik tej firmy również opiszę jak kolega niżej jak to wygląda z mojej perspektywy. Pracuję na magazynie już kawał czasu i oceniam tą prace na 4-. PLUSY: -atmosfera, jest świetna każdy każdemu pomaga nikt nie robi drugiemu pod górkę , -kasa, robię to co do mnie należy w miarę szybkim tempem i zarabiam lekko ponad 3 tyś na rękę. -Dyrektor, na prawdę spoko gość. Człowiek który rozumie że magazyn odwala dobrą robotą , szanuje pracowników, rozwiąże każdy problem, osobiście nigdy nic do niego nie miałem. -narzędzia, faktycznie jak porównam pracę na poprzednim magazynie to tutaj brakuje jedynie wózka spalinowego, wszystko masz pod ręką a jak czegoś brakuje to mowisz i jest. -Nie wywalą cię z pracy jeżeli bedziesz normalnie pracował , nawet jak bedziesz robić mało.Szanują pracownika bo widzą że ciężko o takowego Minusy: -Główny kierownik:Prywatnie pewnie spoko gość, ale w pracy tragedia ciągłe zmiany rozdawanej pracy , problemy ze źle robionym grafikiem , wymaga czasem niemożliwego , sam wszystko zrobi w 15 min jednak nigdy nam tego nie udowodnił. -Godziny pracy.Zaczynając pracę w margo powiadom rodzinę że ograniczysz widzenia :). 6-14,8-16,12-14,14-22,22-6. Na rano masz pewność że wyjdziesz po 8 godzinach pracy jednak na popołudniu no niestety pracujemy do ostatniego zamówienia dlatego bywały przypadki że siedzieliśmy od 12 do 23 i to tak cały tydzień. -Pracujące Soboty. Jakiegoś stopnia jest to minus chociaż masz ją średnio raz na 7 tygodni od 6-13. -Brak pozwolenia na puszczanie muzyki. Osobiście dla magazynierów to chore . Tłumaczą nam że przez muzykę robimy błędy , jednak prawda jest zupełnie inna. Każdy człowiek się myli i robiąc codziennie nadgodziny organizm jest zmęczony dlatego czasami ciężko wyłapać jakiś drobny szczegół.Błędy wiadomo najwięcej robią nowi pracownicy (To oczywiste przecież nie znają dobrze towaru!)Dla nas starych pracowników to Śmiech na sali!! Teraz nie ma muzyki a błędy są dalej , dziwne prawda? Tego nikt z nas nie może przeżyć. -Mówiłem już o błędach? tak, wprowadzają coraz to nowe udziwnienia mające ograniczyć popełnianie błędów jakieś tablice na których musimy siebie wzajemnie zapisywać , chore pachnie mi komuną a kierownik mobilizuje dodatkowymi premiami dla najbardziej aktywnych :) masakra. -Praca jest ciężka trzeba się czasami nadzwigać zerwać kilka razy kręgosłup i będzie git. -Urlopy odwieczny problem ale raczej wszystko powoli idzie w dobrym kierunku także nie zapeszam Chyba wszystko wypisałem przejdę wiec do podsumowania: Praca jak dla mnie jest dobra w Toruniu pewnie Topowa . Ciężko z niej wylecieć. Wynagrodzenie na czas. Dla nowych pracowników dodam że nie ma co się obawiać wystarczy nie być Flegmatykiem,leniwcem .Magazynierzy zawsze pomogą , wystarczy pracować. Pozdrawiam serdecznie cały zarząd!

txico

Na jakie zarobki może liczyć handlowiec? Średnia krajowa czy powyżej? Jak wygląda stosunek prowizji do podstawy? I czym różni się stanowisko np. doradcy produktu od doradcy techniczno-handlowego?

Alicja

@Kundel i rozpocząłeś prace w firmie? Opowiedz forumowiczom, jak twoje wrażenia z pierwszych dni w pracy. To bardzo stresujący czas - czy pracownicy są dla ciebie życzliwi?

Kundel

Siemka mam pytanie ile można zarobić na magazynie w margo i czy jest ciężko bo właśnie złożyłem tam dokumenty o pracę

Alicja

@pracownik, z pewnością będzie to przydatna informacja dla przyszłych kandydatów. A czy firma zapewnia pracownikom szkolenia?

Witam, Też kiedyś szukałem tutaj opinii o "Margo", nie znalazłem nic konkretnego, więc podzielę się swoimi (indywidualnymi) spostrzeżeniami. Pracuję w przedsiębiorstwie ponad rok.. moje uwagi; - pracuje się względnie dobrze, - kładzie się nacisk na wydajność, - wszystkie narzędzia pracy potrzebne na danym stanowisku są dostępne, - wynagrodzenie jest wyższe niż u konkurencji - pod warunkiem osiągania określonych wyników, na każdym stanowisku są wyznaczone cele oparte o średnią zespołu, więc nie są one wygórowane skoro inni potrafią lepiej pracować:) - są też minusy..:D praca nie jest lekka więc, "leniwce" nie mają czego tu szukać......... - istnieje możliwość awansu dla ambitnych, znam kilku którzy "zabłysnęli" i są "piętro wyżej"..:D - rotacja pracowników występuje, ale niewielka głownie ze względu na duże wymagania i małą wydajność niektórych - są pracownicy pracujący tu od początku - ale naprawdę są to "weterani" w branży i tej firmie. - Jest to firma prywatna więc dziwię się ludziom którzy nie rozumieją że ma zarabiać..... - jest czasami sporo ogłoszeń o pracę , ale naprawdę są one podyktowane powiększaniem załogi ze względu na rozwój.. mamy sporo nowych pracowników, nawet jak na ten rok mojej pracy.. Ogólnie podsumowując, praca warta uwagi ale naprawdę dla chcących ciężko pracować, inaczej nie polecam..:) Pozdrawiam i mam nadzieję że moja opinia się przyda............

Alicja

@Sławuś super słyszeć takie dobre słowa. Najważniejsze to kochać to, co się robi!

Znajomy

1% rotacji pracowników co za żart Pani Paulino to 1,5 osoby w skali roku tak jak Pani ojciec ma Pani skłonności do naginania faktów.

Sławuś
@Znajomy 14.02.2017 17:26

Ja nigdy nie odejdę. Kocham swoją pracę, więc statystyka jak najbardziej prawdziwa. Pozdrawiam serdecznie Pana Prezesa i Panią Paulinę :)

Qkacz

Czy firma ta zajmuje się tylko "dużymi" klientami? Prosząc o ofertę na przedmioty do ok 1000pln brak odpowiedzi ze strony przedstawicieli. Wynika z tego, że nie ma tam wielkiego ciśnienia na złapanie klienta. Pozdrawiam

fg

@dana no to w sumie raczej standardowe wymagania sa ;)

Paulina Zielińska

Szanowni Państwo, Wnikliwie zapoznaliśmy się z każdą umieszczoną w portalu GoWork opinią na temat naszej firmy. Przez blisko 23 lata budujemy potencjał naszej firmy bazując na zaufanym i zgranym zespole ekspertów, którzy stanowią nasz najcenniejszy zasób. Z uwagi na ten fakt przyznajemy, że część uwag przyjęliśmy z nieskrywanym zaskoczeniem. Pozostając z nimi w dużej niezgodzie, podjęliśmy decyzję o wystosowaniu oficjalnego sprostowania, aby rozwiać potencjalne wątpliwości osób zainteresowanych podjęciem pracy w Margo. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi faktami. • W chwili obecnej zatrudniamy ok. 150 osób. Przy takim poziomie zatrudnienia możemy pochwalić się nadzwyczaj niskim poziomem rotacji pracowników na poziomie ok. 1% w skali roku. • W Margo pracują osoby, które są związane z firmą od jej samego powstania - również w Dziale Handlowym. Poszukujemy pracowników, którzy nawiążą z nami współpracę na lata. • Na bieżąco monitorujemy poziom satysfakcji z pracy wśród naszych Pracowników. Prowadzimy w firmie politykę "otwartych drzwi" - wszystkie uwagi naszych Pracowników przyjmowane są z uwagą i szacunkiem. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była swobodna. • Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy, większość rekrutacji ma charakter stały. Nie redukujemy zatrudnienia, a stale powiększamy zespoły zatrudniając kolejne osoby. • Swoim pracownikom oferujemy komplet narzędzi potrzebnych do efektywnej pracy (komputer, smartphone, samochód) do niepodzielnego użytkowania. Flota jest nowoczesna i niezawodna, a także na bieżąco rozbudowywana z uwagi na powiększanie zespołu. • Umożliwiamy korzystanie z szerokiego pakietu benefitów pozapłacowych w trosce o komfort pracowników i ich najbliższych. • Pracownicy są u nas zatrudniani w oparciu o umowy o pracę. • Kładziemy duży nacisk na rozwój i szkolenia pracowników, dlatego poszukujemy osób dynamicznych i ambitnych, gotowych na intensywną naukę. • Prowadzimy transparentny proces rekrutacji, a o jego przebiegu informowany jest Kandydat już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Nie chcielibyśmy, aby jakiekolwiek nierzetelne i nieprawdziwe oceny rzutowały na naszą wypracowywaną latami reputację, stąd osobom zainteresowanym pracą w Margo oferujemy możliwość weryfikacji wszystkich powyższych informacji w procesie rekrutacji. Na prośbę Kandydata umożliwimy rozmowę z przedstawicielem Działu Kadr bądź innego odpowiedniego działu przypisanego stanowisku, na które dany Kandydat aplikował. W razie potrzeby zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i kierowania pytań na adres mailowy: rekrutacja@phumargo.pl. Z uszanowaniem, Paulina Zielińska Prokurent

a

Spedy umowa o pracę to raczej standard a nie luxus.

andrzej

przeczytaj sobie kolego wpisy to poznasz opinie...

grzegorz

Dlaczego skasowaliscie moj poprzedni negatywny wpis o margo jestesc u nich na garnuszku.

Woiteq

A mógłby ktoś opisać prace w tej firmy jako magazynier ?

Lol
@Woiteq 25.07.2015 14:46

Jak wyślesz CV to czekaj aż Cię zaproszą na rozmowę, później możesz sobie pójść z ciekawość :)))

beryl

Tylko że Leszek już nie napisze że pracuje aktualnie w konkurencyjnej firmie SEMPOLSKA a właścicielem jest jego żona :)

Leszek

W Katowicach oddział działa od 2 lub 3 lata to raczej nie 20 lat.

Leszek

Drogi Łukaszu91 mogę Ci podać kilkanaście osób które w podobny sposób zostało potraktowanych.

Zostaw opinię o Margo Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo Sp. z o.o. sp.k.