Margo Sp. z o.o. sp.k.

Toruń

Opinie o Margo Sp. z o.o. sp.k.

txico

Na jakie zarobki może liczyć handlowiec? Średnia krajowa czy powyżej? Jak wygląda stosunek prowizji do podstawy? I czym różni się stanowisko np. doradcy produktu od doradcy techniczno-handlowego?

użytkownik zarejestrowany

@Kundel i rozpocząłeś prace w firmie? Opowiedz forumowiczom, jak twoje wrażenia z pierwszych dni w pracy. To bardzo stresujący czas - czy pracownicy są dla ciebie życzliwi?

Kundel

Siemka mam pytanie ile można zarobić na magazynie w margo i czy jest ciężko bo właśnie złożyłem tam dokumenty o pracę

użytkownik zarejestrowany

@pracownik, z pewnością będzie to przydatna informacja dla przyszłych kandydatów. A czy firma zapewnia pracownikom szkolenia?

Witam, Też kiedyś szukałem tutaj opinii o "Margo", nie znalazłem nic konkretnego, więc podzielę się swoimi (indywidualnymi) spostrzeżeniami. Pracuję w przedsiębiorstwie ponad rok.. moje uwagi; - pracuje się względnie dobrze, - kładzie się nacisk na wydajność, - wszystkie narzędzia pracy potrzebne na danym stanowisku są dostępne, - wynagrodzenie jest wyższe niż u konkurencji - pod warunkiem osiągania określonych wyników, na każdym stanowisku są wyznaczone cele oparte o średnią zespołu, więc nie są one wygórowane skoro inni potrafią lepiej pracować:) - są też minusy..:D praca nie jest lekka więc, "leniwce" nie mają czego tu szukać......... - istnieje możliwość awansu dla ambitnych, znam kilku którzy "zabłysnęli" i są "piętro wyżej"..:D - rotacja pracowników występuje, ale niewielka głownie ze względu na duże wymagania i małą wydajność niektórych - są pracownicy pracujący tu od początku - ale naprawdę są to "weterani" w branży i tej firmie. - Jest to firma prywatna więc dziwię się ludziom którzy nie rozumieją że ma zarabiać..... - jest czasami sporo ogłoszeń o pracę , ale naprawdę są one podyktowane powiększaniem załogi ze względu na rozwój.. mamy sporo nowych pracowników, nawet jak na ten rok mojej pracy.. Ogólnie podsumowując, praca warta uwagi ale naprawdę dla chcących ciężko pracować, inaczej nie polecam..:) Pozdrawiam i mam nadzieję że moja opinia się przyda............

użytkownik zarejestrowany

@Sławuś super słyszeć takie dobre słowa. Najważniejsze to kochać to, co się robi!

Znajomy

1% rotacji pracowników co za żart Pani Paulino to 1,5 osoby w skali roku tak jak Pani ojciec ma Pani skłonności do naginania faktów.

Sławuś
@Znajomy 14.02.2017, 17:26

Ja nigdy nie odejdę. Kocham swoją pracę, więc statystyka jak najbardziej prawdziwa. Pozdrawiam serdecznie Pana Prezesa i Panią Paulinę :)

Qkacz

Czy firma ta zajmuje się tylko "dużymi" klientami? Prosząc o ofertę na przedmioty do ok 1000pln brak odpowiedzi ze strony przedstawicieli. Wynika z tego, że nie ma tam wielkiego ciśnienia na złapanie klienta. Pozdrawiam

fg
użytkownik zarejestrowany

@dana no to w sumie raczej standardowe wymagania sa ;)

Paulina Zielińska
użytkownik zarejestrowany

Szanowni Państwo, Wnikliwie zapoznaliśmy się z każdą umieszczoną w portalu GoWork opinią na temat naszej firmy. Przez blisko 23 lata budujemy potencjał naszej firmy bazując na zaufanym i zgranym zespole ekspertów, którzy stanowią nasz najcenniejszy zasób. Z uwagi na ten fakt przyznajemy, że część uwag przyjęliśmy z nieskrywanym zaskoczeniem. Pozostając z nimi w dużej niezgodzie, podjęliśmy decyzję o wystosowaniu oficjalnego sprostowania, aby rozwiać potencjalne wątpliwości osób zainteresowanych podjęciem pracy w Margo. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi faktami. • W chwili obecnej zatrudniamy ok. 150 osób. Przy takim poziomie zatrudnienia możemy pochwalić się nadzwyczaj niskim poziomem rotacji pracowników na poziomie ok. 1% w skali roku. • W Margo pracują osoby, które są związane z firmą od jej samego powstania - również w Dziale Handlowym. Poszukujemy pracowników, którzy nawiążą z nami współpracę na lata. • Na bieżąco monitorujemy poziom satysfakcji z pracy wśród naszych Pracowników. Prowadzimy w firmie politykę "otwartych drzwi" - wszystkie uwagi naszych Pracowników przyjmowane są z uwagą i szacunkiem. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była swobodna. • Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy, większość rekrutacji ma charakter stały. Nie redukujemy zatrudnienia, a stale powiększamy zespoły zatrudniając kolejne osoby. • Swoim pracownikom oferujemy komplet narzędzi potrzebnych do efektywnej pracy (komputer, smartphone, samochód) do niepodzielnego użytkowania. Flota jest nowoczesna i niezawodna, a także na bieżąco rozbudowywana z uwagi na powiększanie zespołu. • Umożliwiamy korzystanie z szerokiego pakietu benefitów pozapłacowych w trosce o komfort pracowników i ich najbliższych. • Pracownicy są u nas zatrudniani w oparciu o umowy o pracę. • Kładziemy duży nacisk na rozwój i szkolenia pracowników, dlatego poszukujemy osób dynamicznych i ambitnych, gotowych na intensywną naukę. • Prowadzimy transparentny proces rekrutacji, a o jego przebiegu informowany jest Kandydat już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Nie chcielibyśmy, aby jakiekolwiek nierzetelne i nieprawdziwe oceny rzutowały na naszą wypracowywaną latami reputację, stąd osobom zainteresowanym pracą w Margo oferujemy możliwość weryfikacji wszystkich powyższych informacji w procesie rekrutacji. Na prośbę Kandydata umożliwimy rozmowę z przedstawicielem Działu Kadr bądź innego odpowiedniego działu przypisanego stanowisku, na które dany Kandydat aplikował. W razie potrzeby zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i kierowania pytań na adres mailowy: rekrutacja@phumargo.pl. Z uszanowaniem, Paulina Zielińska Prokurent

a

Spedy umowa o pracę to raczej standard a nie luxus.

seganti

Prawda jest jedna ... firma jako struktura jest super ułożona .. problemem jest ( był ) brak zaufania co przekładało sie na atmosferę. Odnośnie fachowości ... warto zadać pytanie pewnej osobie która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne skąd wzięła się w tej firmie.

andrzej

przeczytaj sobie kolego wpisy to poznasz opinie...

leszek

Usuwanie wpisów co do firmy Margo jet tu nagminne, ludzie którzy znają właściciela wiedzą że zrobi wszystko aby prawda nie ujrzał światła dziennego. Aby ludzie pracujący w firmie nie mogły pomyśleć że poza Margo istnieją również inni pracodawcy którzy potrafią stworzyć optymalne warunki pracy. Ciekawe że wielu którzy odeszli lub zostali zwolnienie mają się lepiej niż ludzie którzy tam zostali.

jaaa

pozycja magazynier w margo to syf, szef cwaniaczek. nie szanuje pracownikow

grzegorz

Dlaczego skasowaliscie moj poprzedni negatywny wpis o margo jestesc u nich na garnuszku.

Woiteq

A mógłby ktoś opisać prace w tej firmy jako magazynier ?

Lol
@Woiteq 25.07.2015, 14:46
A mógłby ktoś opisać prace w tej firmy jako magazynier ?

Jak wyślesz CV to czekaj aż Cię zaproszą na rozmowę, później możesz sobie pójść z ciekawość :)))

beryl

Tylko że Leszek już nie napisze że pracuje aktualnie w konkurencyjnej firmie SEMPOLSKA a właścicielem jest jego żona :)

Leszek

W Katowicach oddział działa od 2 lub 3 lata to raczej nie 20 lat.

Leszek

Drogi Łukaszu91 mogę Ci podać kilkanaście osób które w podobny sposób zostało potraktowanych.

leszek

biuro@firmaconta.pl lub (usunięte przez administratora)

Odpowiedz na Leszek

Leszek a jak mozna sie z toba skontaktowac?

Ciekawska

Witam,a dokładnie o która firmę Margo chodzi o łożyska czy odzież roboczą?

x
@Ciekawska 27.01.2015, 13:39
Witam,a dokładnie o która firmę Margo chodzi o łożyska czy odzież roboczą?

Masz przecież tytuł wątku... Czy Margo od odzieży roboczej ma pełną nazwę Margo Sp. z o.o. sp.k. ?

maciej

Wysłałem cv do MARGO po czym odezwał się pan który zaprosił mnie na rozmowę. Przebieg rozmowy na niskim poziomie, na końcu dowiedziałem się, że się nie nadaje na stanowisko, ponieważ moje dotychczasowe zatrudnienie nie jest związane ze stanowiskiem na które wysłalem CV. Pytanie więc, po co zapraszać kogoś na rozmowę, jeżeli taka osoba nie ma doświadczenia (albo pracodawca chce tą osobę, albo niech nie zaprasza)? Tylko mój stracony czas i pieniądze na dojazd. Druga sprawa- kupując łożyska kulkowe przynoszę łożysko opisane i jeżeli pan który sprzedaje daje mi łożysko z innymi wymiarami to nie wiem kogo tam zatrudniają. Sytuacja z takim łozyskiem miała miejsce 2 razy.

nieobecny

im lepsze warunki tym gorszy koniec owego handlowca.

mistrz

droga krystyno nie warto szkoda życia lepiej poszukać pracy w innych firmach z tej branży

Gromek

jeśli kogokolwiek interesuje praca w Margo nie poleca, na forum pisze tu cześć aktualnych pracowników (usunięte przez administratora) Dla wszystkich którzy chcą spróbować w branży przemysłowej polecam inne firmy z tej branży

karol król

ale ile dokładnie zarabia handlowiec ?

olo

Firma godna polecenia pełen profesjonalizm, dobre wynagrodzenie odpowiednie do wyników...ciśnienie jest ale kasa na czas, umowa o pracę, składki odprowadzane.polecam

nikt
użytkownik zarejestrowany

Oczywiście zalezy pewnie od stanowiska. Kolega pisal o handlowcu - im samochód jest potrzebny do pracy. Nie widze potrzeby, by spedytor od razu dostawał auto, w ogóle chyba mu nie potrzebne do pracy.

bądź realista
@nikt 15.07.2014, 19:35

wygadujesz brednie, auto sluzbowe buhaha, przeciez tam sprzedawcy wisza na telefonach od rana do wieczora. auto to jest sluzbowe tylko jedno hehe. Pracowalem, widzialem, nawet raz tym sluzbowym jechalem. Kolega naopowiadal Ci glupot albo odleciales.

pl

chyba tak szybko sie tego samochodu nie dostaje bo wiekszośc pracowników dojezdza komunikacja albo wlasnym autem

nikt
użytkownik zarejestrowany

@jano, to może napisz nam jeszcze co za samochód dali temu koledze i jakie opłaty sobie za niego życza? Jakieś ograniczenia?

pl

jak już ktoś wspomniał, jezeli margo od ponad roku szuka pracowników i nikt tam dłuzej nie wytrzymuje, to cos z ta firma musi byc nie tak

jano

moj kumpel jest tam handlowcem,pracuje juz kilka lat,pieniadze bardzo piekne,ma sluzbowy samochod i wkurzaja go pseudohandlowcy ,niektorzy tam pozapominali na czym polega praca ,zlozylem tam CV,firma dla uczciwych i pracowitych

jaa

nie polecam. duzy stres za marne pieniądze.

damian
użytkownik zarejestrowany

@HUGO, a co dokładnie Cie interesuje, ja tez dopiero zbieram informacje o firmie, ale coś tam już sie dowiedziałem, to może pomogę.

HUGO

Witam, czy może mi ktoś przybliżyć informację na temat Margo?

damian
użytkownik zarejestrowany

@contruj, a co w tym takiego dobrego, w ogóle nie wiem czy wiesz, ale umowa ustna tez czasem obowiązuje, ale jej trudno dowieźć w sądzie.

contruj

całe szczęście, że nie miałeś umowy @xyz...

lovet

a na jakie stanowisko kandydowales ? i jak placa.

into

xyz .. na jakie stanowisko kandydowales i moze wiesz jaka proponuja podstawe ?.

xyz

Firma godna pożałowania. Osobiście byłem zaproszony na rozmowę, po czym na parę dni "próbnych". Umowa była obiecana,warunki pracy po czym jednak stwierdzili, ze nie, że jeszcze przetestują innych itp. miałem czekać na odpowiedź, sam zadzwoniłem z pytaniem, czy mnie w końcu zatrudniają czy nie.Odebrałem pieniądze za przepracowane dni i na tym się skończyło.Ogólnie rekrutacje powinny otrzeć się o sąd pracy.

Liko85

Mają duże wymagania jeżeli chodzi o tempo i robienie wyników. Musisz zrobić min. 4 klientów dziennie, dzwonić po klientach po zapytania, napierda... oferty i naperda.... zamówienia. Ogólnie zapierdol i pressing na wyniki, ale kasa jest zawsze na koncie. Dużo sprzedajesz to jest zajebista kasa, jak średnio to tylko dobra ale zawsze jest. Jak się opierdalasz do dostajesz zjebki więc plaży nie ma jak w niektórych firmach w spożywce że masz luz i jeździsz gdzie chcesz i do kogo chcesz.

INTER-SPED

FIRMA GODNA POLECENIA, JESTEM PRZEWOŹNIKIEM TEJ FIRMY I ŻYCZE KAŻDEMU TRANSPORTOWCOWI TAKIEGO PŁATNIKA JAKIM JEST FIRMA MARGO, FIRMA PO LUDZKU OBCHODZI SIE Z PRZEWOZNIKIEM I ZAWSZE MOŻNA NA NICH LICZYC KIEDY CZASAMI TERMIN PLATNOSCI TRZEBA PRZYSPIESZYC, POZDRAWIAM (usunięte przez administratora)

lolit

Hejka. Czy ktoś może napisać coś więcej o tej firmie? Chciałam składać tam dokumenty (jest ogłoszenie) ale mam wrażenie że faktycznie jest coś nie tak z tą firmą bo ogłoszenie ukazuje się od dawna co jakiś czas. Nie chce mi się wierzyć że nie mogą nikogo wybrać. Chyba faktycznie coś tu nie gra. Napiszcie coś proszę bo nie chciałabym się wpakować w coś niepewnego. Z góry dzięki.

edi7

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę osobom, które nie boją się uczciwej pracy w dużym tempie, ale chcą być za to dobrze i uczciwie wynagradzani. Firma nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się o wysokich standardach dla ludzi energicznych oraz ambitnych. Jak ktoś jest minimalistą i słabeuszem to nie jest miejsce dla niego !!!!! Osobiście polecam.

hmmm

Fajnie jakbys cos wiecej napisal na temat przedstawiciela/doradcy technicznego. Mam miec rozmowe w najblizszym czasie a mam troche km do przejechania...

Zostaw opinię o Margo Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo Sp. z o.o. sp.k.