Pankration Michał Sobczak

Mosina

Opinie o Pankration Michał Sobczak

erenkon

No może nie było rekrutacji @wal, dlatego, że pracownicy są zadowoleni i nie za bardzo mają ochotę się zwalniać, byłoby to nawet logiczne, firma dobra, robi szkolenia, można dostać awans, także na pewno warto będzie skorzystać z oferty zatrudnienia jak się pojawi

bhp
@erenkon 18.04.2016 20:40

Jaki awans? Myślę, że nigdy nie miałeś do czynienia z Tą firmą i nie masz pojęcia o jej strukturze.

Karola

Na jakim stanowisku była pani zatrudniona?

Aga 111

Nie zgadzam się z opinią ,,porażka''. Pracuję od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Praca polega na umawianiu darmowych Audytów a nie sprzedaży szkoleń!!!Atmosfera wspaniała. Polecam!!!

porażka

Nie polecam tej firmy. Praca w domu lub w firmie i sprzedaż szkoleń. Płacą tylko od audytu za 5 osób 10 zł :) szkoda czasu. Dziewczyna co prowadzi niby rekrutację to jakaś porażka nawet nie wie kto na rozmowę umówiony i co jest w CV. Odradzam

Zostaw opinię o Pankration Michał Sobczak - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pankration Michał Sobczak