Adres: Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

2 574 1062 5 1

Opinie o Eurocash S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Dan69

2.250 brutto to na ręke 1.900 plus minus do tego maxymalnie 40 % premi liczoną od podstawki . Zapierd..... latanie i składanie zamówień albo wykładanie gdy brakuje zamówień. Ogólnie premia to marchewka na kiju z ludzi robią roboty podstawka 1.900 netto żałosna sprawa jak na 3 zmiany w tym 5 nocek w miesiącu do tego nadgodziny często wymuszane jak nie to zwalniają Ludzie hmm... zależy od zmiany są normalni i są nienormalni, jeśli chodzi o mnie robota ta w ogóle nie pasuje mi serio już wolę iść na sprzątanie ,placowego do zamiatania ten sam zarobek i możliwość awansu :) ale zero nerwów spokój . Praca dobra max na miesiąc by międzyczasie szukać innej pracy. .

Tak7Nie
Pewna
Nazwa działu: Produkcja
@Dan69

Witam .Pracuję w firmie podlegającej eurocash.Chcialam zapytać czy zabierają wam za premię za L4 .Ja miałam zwolnienie lekarskie na 1 dzień i zabrali mi całą premię zwalając na eurocash

suche majtki
@Pewna

W samym EC jest wspaniały system motywacyjny. Za każdy dzień na l4 zabierają Ci 20% premii. 5 dni na zwolnieniu i możesz zapomnieć o premii do następnego miesiąca.

devlin
@Dan69

Jak tyś to wyliczył że 2250 to 1900 na rękę?

@Pewna

Tak zabieraja,tak samo jak za urlop na zadanie

wolny od EC
@Pewna

W EC Serwis w Komornikach to nawet zabierają 150 zł za urlop na żądanie , oczywiście wszystko pod płaszczykiem że premia jest uznaniowa

Mafi
@Pracownik

Pociesze Was W każdej firmie na wysokość premii ma wpływ ilość dni na zwolnieniu lekarskim oraz UŻ To jest bat pracodawcy!

yuo
@Pracownik

bzdura

yuo
@wolny od EC

nawet premii uznaniowej nie można zabierać z byle powodu, do PIPu to zgłoś

Rafał
@yuo

Premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje, zależy nie tylko od wyników, ale także od decyzji przełożonego i sytuacji finansowej w firmie. Czy są prócz premii inne benefity, które mogłyby podnieść wysokość wynagrodzenia? Czekam na Twój komentarz.

TakNie

Czy będą może jakieś podwyżki na halach C&C ? Ktoś coś może słyszał?

1976
Nazwa działu: Handlowy

straszna firma po tylu latach pracy nikomu jej nie polecam zakres obowiazkow przerasta wszystko, pracownicy odchodza nikt ich nie proboje zatrzymac wszysko leci ku zakgladzie tylko gora zarabia obudza sie lecz bedzie za pozno granice sie otworza i ukraina ucieknie a wtedy co dno dno

max
Nazwa działu: Handlowy

atmosfera na magazynie słaba . wszędzie ukraińcy migdalące się na przerwach . Szczury na magazynie . BHP praktycznie nie istnieje ruch jak w Azji na alejkach . Klany rodzinne z pobliskich wiosek .Ciągła całoroczna rekrutacja .Rzeczy używane po zwolnieniu dają kolejnym pracownikom .Ogólnie to powinni przyjrzeć się tej firmie UDT i skarbówka czy płacą zaległe podatki . Magazyn zaorany przez ukraińców , gdzie polskie nieroby nadzorujące siedzą na (usunięte przez administratora) i paczą w monitory udając że coś robią .

Weronika

Byłam tam zatrudniona przez agencję, i nie polecam .. kierownictwo tylko patrzy ci na ręce jak i współ pracownicy czekaja tylko na twój "błąd " zeby szybko poleciec na skargę, zakres obowiązków jest owiele większy niz mówią na rozmowie i robi sie to czego sie nie powinno robic , Brak odzieży np butów czy bluzek oraz szkolenia bhp ..brak jakiego kolwiek przeszkolenia na dane stanowisko .. biara cie mowia co masz robic i cie zostawiaja .. wiec nie polecam

Monika
@Weronika

Weronika, jakie stanowisko obejmowałaś w firmie Eurocash? Wspomniałaś, że obowiązki w tej firmie przekraczają te, które były omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy będziesz tak miła i podasz na to przykłady? Co należało do Twoich ponadprogramowych obowiązków?

Andrzej

Ile realnie można zarobić jako kierowca C w Komornikach?

Kierowca

Tak4Nie3
Kierowca
@Andrzej

3800 brutto stała pensja plus premia ok 1200 brutto plus dieta wychodzi zazwyczaj 4000-5000 netto w zależności od ilości nadgodzin ale bez nadgodzin tylko podstawa premia i dieta to wychodzi ok 3700 do 4000 choć chyba nigdy nie było tak że nawet jednej nadgodziny nie bylo

2500 pn-pt

Kkk

Ja mam 4000 kwestia dobrej rozmowy

Swój
Nazwa działu: Produkcja
@Kierowca

Jazda tylko po Wielkopolsce? Czyxcaly kraj ?

Bartas
@Kkk

Na pewno tyle nie masz kzyzyk

Paweł
Nazwa działu: Handlowy

Witam, specjalista ds otwarć woj pomorskie czy ktoś może udzielić informacji jakichkolwiek ?

MilyPan
@Paweł

Powiem Panu ze trzeba uważać na kierownictwo jak i na pracowników.. niby mila atmosfera a po kilku dniach sie okazuje ze to sa typowe Falszywe (usunięte przez administratora)

Bernard
Nazwa działu: IT

Witam, ile zarabia PM projektu w dziale IT?

Dorota

Przepraszam za błędy literowe poniżej ???? Chce zaczać współpracę z Eurocash w Komornikach jako kierowca kat c Chciałabym porozmawiać z kimś odpowoedzialnym za rekrutację ale nie mogę dodzwonić się na żaden z podanych na stronach numer

Dorota

Szumam pracy jamo mierowca kat c moze ktos zdradził by cokolwiek o warunkach pracy w Komornikach? z gory dziękuję

Pracownica

Pracy jest dużo, ale lubię swoją zmianę. Polecam :)

Miko

Ma ktoś nr aktualny do kadr płac? Żaden nr nie dobierają jak się dzwoni od 2 tyg. Na stronie 3 nr i (usunięte przez administratora)

@Miko

Kontakt do Centrali to 48 61 658 33 00, na pewno pod tym numerem udzielą Ci informacji jak dodzwonić się do kadr i płac lub przełączą Cię do tego działu. Aktualny adres e-mail: eurocash@eurocash.pl. Jesteś pracownikiem firmy, czy dopiero chcesz aplikować? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/eurocash-s-a,17170/oferty-pracy są nowe oferty pracy. Zajrzyj tam jeśli jesteś zainteresowany.

Miko
@Mariusz

(usunięte przez administratora)Jakos pisalem nikt nie odbiera od 2 tyg!!!!!!! (usunięte przez administratora)....sam spróbuj to sie przekonasz

@Miko

Dość dziwna sytuacja, że w tak dużej centrali nikt nie odbiera tyle czasu telefonu. Podałem Ci także e-maila, może spróbuj w ten sposób. Czy ktoś z obecnych pracowników próbował kontaktować się z firmą i miał podobne doświadczenia?

Bartek90

Piszą, że płacą dla operatorów IIWJO wynosi 4500zl brutto a tak naprawdę jak dochodzi do podpisania umowy to na umowie jest 3500zl brutto. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Bartek. Pozdro mordeczki(usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Stefan
@Bartek90

A premie?

TakNie5
Bożena
@Bartek90

Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, Eurocash stwarza warunki do skorzystania z pozapłacowych benefitów lub udziela premii za osiągnięte wyniki? Warto, żebyś również wyjaśnił te kwestie w swoim wpisie. Pracodawcy coraz częściej korzystają z takich form nagradzania i motywowania swoich pracowników w przedsiębiorstwie.

Tak1Nie8
Cinek z Tergu
@Bożena

Ale ty kobieto jesteś uparta z tymi benefitami pozaplacowymi. Jakie benefity? Karta na silownie dla magazyniera który jest wykończony fizyczną pracą ponad norme? Benefity są dobre jak się zarabia co najmniej 3000 netto i siedzi się wypisując takie bzdury jak jak moderatorzy. Benefitami paliwa, żywności itp.nie kupisz. A premia w wysokości 200 brutto do podstawy 3000 brutto to ochłap.

Tak15Nie
Bart89
@Bożena

(usunięte przez administratora)W dodatku nikt Cię nie motywuje do pracy. Brak przestrzegania zasad bhp- nigdy. Najgorszy magazyn na jakim pracowałem do tej pory

Tak1Nie1
Damian
@Stefan

Do 300 zł.

@Bożena

25% zrobionych zlecen jest usuwanych przez Artura kierownika i innych szefów ekipy. Pozdro bozena. Wez kolo i puknij sie w czoło

Nazwa działu: IT

Nie polecam, 0 motywacji do pracy, 0 rozwoju i nie ma co liczyć na podwyżkę, nie liczcie na premie jako pracownik średniego szczebla. Generalnie żałuję, że tak długo tam pracowałem.

Tak8Nie
Były
@Mariusz

Nie Ty jeden żałujesz zbyt dlugiego okresu pracy w EC

Bartosz
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Witam proszę o opinie na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w owej firmie . Dziękuję

Damian
@Bartosz

Zla atmosfera w biurze. Brak dodatków za nowych klientow

Krzyzyk89

(usunięte przez administratora) Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Magazyn

Pani Bożeno zapraszam do pracy na magazynie bo pisać można dużo wątpię żeby się spodobało pozdrawiam

Magazynierr

Odkąd się tam zatrudnilem to z życia człowiek nic nie miał a gdzie czas dla rodziny.. wymagają a płacą grosze nie polecam warunki i atmosfera nieciekawa!!

Tak7Nie
Bartas

Nie wiem kto kieruje tym całym bajzlem na magazynie w Komornikach ale weźcie się wkoncu za tych ludzi z biura od pracowników oczekują tempa a sami nic nie robią kto wymyśla tych śmiesznych szefów ekip którzy tak naprawdę jak byli pracownikami to sciemniali i na koniec wielki awans za cooo??? W piórka tylko obrastaja!!! Ja się pytam kto jest odpowiedzialny za ten żyć który panuje panowie magazynierzy pozdrawiam i jakoś się trzymajcie chodź wiem że łatwo tam nie jest!!!

Tak11Nie
księgowa

Moja opinia dotyczy fakturowania sprzedaży. Drukarki z epoki kamienia łupanego - wstyd żeby taka firma nie zainwestowała w podstawowy sprzęt. Oślepnąć można księgując takie dokumenty. Lupa i dobry wzrok to podstawa. Na kilkanaście osób z jednego biura rachunkowego wszystkie opinie takie same - negatywne.

Alex
@księgowa

Może ne każdy eurocash oszczedza u nas sa nowoczenze laserowe drukarki bardzo ciuchutkie :)

TakNie3
Stary pracownik
@Alex

To chyba w głównej siedzibie bo ja pracuje w hurtowni i tam są stare drukarki. Tok temu po kongresie ABC słyszeliśmy że zakupili nowe drukarki ale przez rok nie zdążyli wymienić to pytanie gdzie są te drukarki

Dzik
@księgowa

Wystarczy założyć świeża taśmę di drukarki '

TakNie3

Pracowałem jako kierowca. Nikomu nie polecam. Na poczatku daja ci normalną ilosc punktów do rozwiezienia następnie dokładają ci kolejne punkty tak że pracujesz od 6 do 18 albo dluzej za marne pieniądze Jezdzisz samochodem dwukrotnie przeładowanym.

Stefan
@Były pracownik

Na Wiśniowej, czy diamentowej

Operator wózka

Z powodu braku ludzi operatorzy wysokiego składowania są przesuwani na kompletację Brak jakiejkolwiek logiki w systemie pracy po za tym że jest akord który załatwić wszystkie problemy za kierownika Po pół roku pracy w tej firmie nadał nie otrzymaliśmy instrukcji w jaki sposób jest obliczany Szefowie ekip w większości ludzie bez doświadczenia ale za to z jaką manią wielkości Jest to chyba pierwsza firma w której zarabia się mniej po okresie próbnym I kary za to że się nie zostaje na nadgodziny Żenada

Tak29Nie
Do niedawna zainteresowany
@Operator wózka

To może inspekcja pracy???

Tak8Nie
Alex
@Operator wózka

Witaj też jestem operatorem wwo i powiem szczeze póki co moge tylko z usmiechem na ustach powiedziec ze super firma placa w terminie dobre pieniądze poki co nie ma akordu i nie waiadomo kiedy go wprowadza i o ile go wprowadza bo biorra sie u nas za to zwiazki zawodowe wiec byc moze wszedzie zostanie zniesiony akord dla operatorow ze wzgledu na duza ilosc wypadkow w inych centrach dystrybucji :) Ja ososbiscie pracuje 4 m-c w tej firmir i moge spokojnie godnie zyc za pieniadz ektore tam zarabiam mao tego w dosc szybkim tempie zbieram na samochod takze o czyms to swiadczy ze idzie odlozyc pieniadz jesli ktos ma motywacje do pracy i odpowiedni cel to czas leci szybko z dnia na dzien z miesiaca n amiesiac :)

Tak1Nie9
Inka

Od jakiegoś czasu szukają pracownika kadr w Poznaniu. Co możecie powiedzieć na ten temat jakie jest wynagrodzenie i jaka atmosfera?

Ewelina
@Inka

Kadry się sypią, ludzie stamtąd odchodzą, bo oczywiście płacą grosze, a wymagania mają wygórowane i oczywiście ilość obowiązków przekraczająca możliwości przeciętnego człowieka. Omijać zwłaszcza ze względu na Bólową - wyniosłą starą paniusie, która nikogo nie szanuje, prócz swoich mocodawców, którzy jej klepneli fajną sumkę na emeryturkę :)

Tak19Nie
Dominika
@Ewelina

Czy mogłabyś napisać o jakimś konkretnym poziomie zarobków w Eurocashu? Jeśli oczywiście możesz i chcesz. Myślę, że dobrze byłoby, gdyby osoby zainteresowane pracą wiedziały mniej więcej, czego się spodziewać. Prosiłabym Cię jednak o niepisanie o konkretnych osobach z firmy oraz o nieużywanie nazwisk czy też pseudonimów - takie dane podlegają ochronie.

@Dominika

Ponieważ eurocash jest ogromny. Należy do niego dużo spółek. Więc przy zadawaniu takiego pytania warto podać więcej informacji. Czy jest to eurocash dystrybucja(były tradis) , eurocash cash&carry (hale), eurocash service (kdwt) czy eurocash alkohole i jakie stanowisko. Bez tych informacji to tak jak pytanie o pogodę w Polsce, a nice np na Mazurach

Jarosław
@Fyfes

Ja chętnie dowiedziałbym się o warunkach zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz magazyniera. Firma poszukuje obecnie pracowników na obydwa stanowiska. W ogłoszeniu widnieje informacja, że można liczyć na umowę o pracę i wynagrodzenie na czas. Mógłbyś opisać, jak wygląda to w rzeczywistości?

Pracownik89

Pracuje w Komornikach z Polski ma (usunięte przez administratora) Ukrainca traktuja jak złoto. Podstawa pracownikow b.niska do 3500 zł brutto. Co gorsza Ukrainka 21 lat bez uprawnień UDT na cokolwiek, pracujaca w paincie i notatniku została zatrudniona w biurze z pensją 5000zl brutto. Tak trzymajcie. Pozdro mordeczki

Sfrustrowany wspolpraca EC
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

A ja mam pytanie z innej beczki. Jestem przedstawicielem jednej z firm ktorej asortyment sprzedaje EC i moze ktos napisze szczerze,dlaczego nie mozna sie nigdy dodzwonic do ph,nie odpsujecie na maile,nie realizujecie zamówien. Z innymi hurtowniami nie ma twgo problemu,a z wami? Jaka klient ma zamowic z EC to juz na wstepie mu mowie ze moze za miesiac dwa towar wjedzie o ile wlezie. Licze na szczera odpowiedz.

@Sfrustrowany wspolpraca EC

To już problem z PH. I jego podejściem do Twojej osoby. Może warto umówić się z nim na kawę i poznać się i dogadać szczegóły waszej wzajemnej współpracy

Paweł

Program Menadżerski w Sprzedaży SOT Czy ktoś jest w stanie powiedzieć więcej o programie? Ile możnazarabiać w trakcie kursu i po jego zakończeniu?

Tak1Nie3
@Paweł

W większości przypadkowo zaczynasz jako przedstawiciel handlowy w jednym z dużych miastach. Jesteś tam ok roku. Zarabiasz podstawę plus premie zależną od twojej pracy jako PH. Później zostajesz przeniesiony na wyższe stanowiska.

Magazynier

W tej firmie jest coraz gorzej naprawdę ludzie ,osoby które ściemniaja najmniej robią są awansowani na szefów ekip główny kierownik magazynu (usunięte przez administratora) to jakaś porażka więcej już nie będę pisał bo szkoda nerwow

Tak18Nie
Dominika

Eurocash oferuje możliwość wzięcia udziału w programie letnich praktyk. Rekrutacje na nie rozpoczynają się już od kwietnia, więcej informacji znajdziecie tutaj: https://kariera.eurocash.pl/program/program-praktyk-letnich Czy ktoś z Was składał swoją aplikację i otrzymał już odpowiedź?

TakNie7
Suzi
@Dominika

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale na praktyki do Lęborka zapraszam. ????

Kate

Dlaczego w eurocash zmuszają do wykorzystywania urlopów biezacych. Ostatnio po rozmowie z koleżanką która tam pracuje okazuje się że tak jest.(usunięte przez administratora)

Tak10Nie
Alice
@Kate

Znają kodeks, ale mają cele aby dostać premie i TAK - zmuszanie jest niezgodne z prawem???? Pracodawca może sam decydować o urlopie jeśli jest zaległy ???? Z drugiej strony istnieje coś takiego jak plany urlopowe i jest to regulowane przepisami, aby pracownik rozpisał swoje plany wykorzystania bieżącego urlopu (oprócz 4 dni na żądanie).

Tak6Nie1
Alice
@Alice

Zamiast emotikonów pojawiły się znaki zapytania.. Tam były „ : -) ”

Zbyś
@Kate

W moim oddziale wszystkim zostało po 12 dni urlopu,a dopiero połowa roku...KO sam decyduje kto i kiedy idzie na urlop.

Ukraine

Najgorszy jest Piotr Gajda jak psychicznie chory czy coś, dajemy z chłopakami 1000 euro za jego adres domowy, wyżywa się na ludziach świdrując wyniki, jego stara i dzieci to muszą być worki treningowe czy coś, piszę na serio ma ktoś coś o nim Eurocash to (usunięte przez administratora) ala Birkenau Majdanek

Tak11Nie2

• Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie