Opinie o Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. w Bobowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zapracowana Nowy wpis

Witam chcę się podzielić opinią na temat delikatesów centrum a konkretnie jednej osoby moja opinia jest niestety nie najlepsza dotyczy to pani regionalnej Wioletta .S .To osobąa pozbawiona empatii ,klasy która nie ma żadnego szacunku do pracownika wręcz jej zachowanie powoduje że ludzie się zwalniają życzę jej dużo szczęścia w swoim podejściu do ludzi karma wraca Pani Wiolu

Monika Nowy wpis
@Zapracowana

Bardzo przykra sprawa, że musiało Cię spotkać w związku z pracą tutaj coś nieprzyjemnego... Ciekawa jednak jestem do jakich konkretnie zachowań ze strony tej Pani dochodzi, że ludzie aż uciekają z tego miejsca pracy? Możesz coś przytoczyć?

Administrator Nowy wpis

W Bochnia Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Sklepu. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Administrator Nowy wpis

W Bochnia Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawczyni. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Zuzka03443

czy możesz pracowniku powiedzieć coś więcej tzn nie jest źle i dlaczego szkoda że wynagrodzenie nie jest godzinowe bo ja to rozumie że chyba się pracuje nad godziny za które nie jest płacone więc jakie jest to wynagrodzenie????

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko KASJER SPRZEDAWCA . Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Pracownik ASO MAN w Zgorzelcu
Bobowa
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(6 opinii)
logo firmy Pracownik sklepu kosmetycznego - Wykładanie towaru
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(491 opinii)
logo firmy Terenowy Przedstawiciel Handlowy B2C
Columbus Elite S.A.
(137 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

ŻEBY POZNAĆ FIRMĘ TRZEBA TAM PRACOWAĆ ... NIE JEST ŹLE;) SZKODA TYLKO ŻE WYNAGRODZENIE NIE JEST GODZINOWE:(((

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. - Bobowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grunwaldzka 59
    38-350 Bobowa
  • NIP: 7382026797 KRS: 0000253258

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Rogala Ewelina Wójcik-Rogala I Jerzy Rogala sp.j.