Opinie o Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute w Radom

Martyna Nowy wpis

@on a to dlaczego zrezygnowales ?

Alicja Nowy wpis

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy 1 Minute - Dworzec PKP?

pracownik Nowy wpis
@Alicja

blisko na pociąg

ola Nowy wpis

Nie wiem po co te wyzwiska od razu @Gruby Maciuś praca siedząca więc chyba tragedii nie ma bez przesady

Dominika

Piotrze a nie przyszło Ci do głowy, że może nikt jej do pracy nie zmusza i sama chce pracować?

Gruby Maciuś:)
@Dominika

Dominika, nie wiem czy masz dziecko ale żadna kobieta w ciąży nie poszłaby na takie warunki pracy. PS: nie jesteś przypadkiem blondynką?????????bo taki masz tok myślenia(jeśli w ogóle je masz)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Teraz siedzi dziewczyna w ciąży,co z nią będzie aż strach pomyśleć,szkoda jej trochę dla takiej pracy.Współczuję jej.

on

Pracowałem tam przez dłuższy okres czasu i czytając te opinie aż mi się chce śmiać z żalów wylewanych przez te wszystkie pseudo pracowniczki. Dziewczynki, które przychodziły do pracy myślały, że przyjdą, posiedzą, poplotkują i pójdą do domu, a tu nie oszukujmy się ale obowiązków trochę jest. Na jakiej podstawie w ogóle mówicie, że ktoś tu odwalał za szefa całą robotę. Po prostu takie były obowiązki i koniec. A że czasu zabrakło na pomalowanie paznokci to teraz takie a nie inne wypowiedzi. Dzisiejsza młodzież powinna najpierw się nauczyć pracy i dopiero czegokolwiek wymagać. Co do braków, to niestety jak się nie potrafi przypilnować towaru za kasą, do którego klienci nie mają dostępu to trzeba ponieść za to konsekwencje. Może trzeba było znajomych za kasę nie wpuszczać... Pozdrawiam pseudo pracowniczki wylewające żale na forach ;)

Lady:)

Hej:) podzielam również opinie osoby, która napisała że ta praca to jedna wielka pomyłka, ha:) szef parobek jest pomyłką.Tak pracowałam tam, zostało mi potrącone za napoje które wypił sam pseudoszef, w dodatku nie ma pojęcia o prowadzeniu takiej działalności, gdy odchodzisz robi renament bez twojej obecności, każdy zeżarty (sorki za słowo, ale jego "figura"mówi sama za siebie)hamburger,kebab jest wpisywany w straty (po przeczytaniu dzisiejszych postów zgłoszę to do centrali do Warszawy) zobaczymy jak mu to dietkę wyliczę.Chcecie to tam pracujcie a i tak was oszuka (a ile mial polewki z waszego cv)Chociaż nie palisz to i tak powie że ukradlaś fajki ( i niby kamery wtedy nie działa) . Ludzie popytajcie ochrony z dworca, pań sprzatających jaki on jest. Żałosny!!!!!!!!!!!!!!!!No chyba że jesteś super laską i on myśli że Cię pyknie(to jego tekst)

tony

INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I FIRMĄ HDS POLSKA Firma pilnie poszukuje nowych naiwnych ludzi kusząc ich wizją własnego biznesu. prawda jest taka że szukają naiwniaków którzy będą pracować dla nich jak niewolnicy nie interesują ich wasze zdanie oni wiedzą lepiej,nie interesuje ich w jaki sposób to zrobisz czy sprzedaż jak nie wypali jakiś ich genialny pomysł to zostaniesz obciążony twierdząc że to twoja wina że to się nie sprzedało.Nie interesuje ich czy masz pracowników czy nie punkt musi działać,więc jeśli nie masz pracowników sam stoisz przez 12 godzin dziennie a po zamknięciu sklepu siadasz i wklepujesz dokumenty do komputera żeby nie mieć pleców.Nawet jeżeli uda ci się zatrudnić pracownika(studenta) na umowę zlecenie bo tylko na takiego cie ledwo stać i na tyle odpowiedzialnego któremu powierzysz sklep to już od stycznia nasz kochany rząd wprowadza nowe zasady opłat z których koszt pracownika staje się horrendalny i co roku się zwiększa. I w ten sposób AJENT sklepu zarabia tyle co swój pracownik z tą różnicą że nie ma spokojnej głowy usystematyzowanego systemu pracy brak urlopu,chorobowego jest po prostu niewolnikiem na każde skinienie.

ona 1991

Ja też tam pracowałam 4 miesiące stawki jak wszędzie nic się nie poradzi. Też się bałam jak czytałam te forum ale słyszałam ze tu było parę pracownic które kradły wiec zostało im to potrącone. Może zawistne dziewczyny piszą jaki to szef zły ale nie powiedzą czemu miały zabrane pieniądze, Ja nie narzekałam atmosfera na luzie, dziewczyny spoko. Polecam

Izka

Zaproponowali mi wczoraj przyjście na rozmowę kwalifikacyjną do tego sklepu ponieważ złożyłam tam papiery do pracy jak czytam teraz te komentarze to zastanawiam się czy wogóle powinnam tam przyjść proszę o jakąś rade .

mart0875

Podzielam opinię, jeden wielki WYZYSK i nieuczciwość ze strony Pseudopracodawcy. Ciągła zmiana pracowników nie dziwi bo Pan zachowujący się jak "wiejski parobek" gość myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i nie traktuje fair pracowników.

sylwek
@mart0875

Zgadzam się całkowicie, czy nadal w minutce hello i relayu pracują te osoby które odwalały cała pracę za niego ? ja na szczęście odeszłam po dwóch miesiącach,oczywiście musiałam tez zapłacić za towar którego nie ukradłam i nie wyniosłam na umowę śmiećiówę czekałam dwa miesiące,to i tak że tyle wytrzymałam. Mam nadzieje że wreszcie HDS się tym zainteresuje.

marcon

Również nie polecam , a wręcz zdecydowanie odradzam !! Praca w sklepie u tego człowieka to była kompletna porażka. Stawka poniżej minimalnej, a nie średniej jak napisała osoba wyżej. Ponadto, dostajesz umowę śmieć z opóźnieniem i z błędami ortograficznymi . Za natłok obowiązków zostajesz obciążony wszelkimi stratami, nie wynikającymi z Twojej winy. Koleś kompletnie nie ma pojęcia o prowadzeniu takiej działalności. Rozlicza ludzi jak chce, odtrąca za straty których nie jest sam w stanie dokładnie policzyć. Myśli, że jest Panem i Władcą bo daje pracę. "Szef" ma wy*ebkę na wszystko, bo to przecież pracownik jest za wszystko odpowiedzialny.

ktoś

Zgadzam się w 200 %, pseudo szef nie potrafi poprowadzić tego sklepu oprocz tego ma jeszcze dwa. Pracowałam tam kilka miesięcy temu, obciaza pracownikow za kradzieze klientow, stawka ponizej sredniej krajowa, z umowa zwleka zeby tylko podatku nie placic. A na dodatek wszystkich pracownikow traktuje jak..... praca w swieta, niezaleznie czy o wigilia czy drugi dzien swiat Bozego Narodzenia. NIE POLECAM ,

Adelajda

Nie polecam firmy a w szczególności samego ,,szefa'' , duża rotacja pracowników, stawki godzinowe bardzo niskie za nawał pracy, i oczywiście obciąza pracowników za skradziona prasę, i godziny noCne i praca w święta( to jest porażka)

Zostaw merytoryczną opinię o Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute - Radom

Inmedio | SoCoffee | Relay | 1 Minute