Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

SzymonL

Myślą że zmienią nazwę z "Piekarnia Bobowska" na "Gala", to ludzie zapomną o (usunięte przez administratora) xD Nadal "zatrudniają" na dwa dni bez umowy, bez żadnych badań, bez szkolenia, bez książeczki sanepidowskiej? Nadal mówią że się nie nadajesz do roboty, gdy drugiego dnia pytasz o umowę? Nadal szef spóźnia się godzinę żeby wypłacić marne 100zł za 18 godzin roboty, za dwa wcześniejsze dni? Skrzynki i znajdujące się w nich pieczywo nadal trzeba otrzepywać z piachu? Pracownicy nadal sprowadzają sobie do pomocy niezatrudnioną tam rodzinę/partnera (bez badań oczywiście)? Nie pozdrawiam, były pracownik którego "wywalili" drugiego dnia, bo śmiałem zapytać o umowę.

Jak się pracuje na dziale cukierniczym jaka atmosfera? ,bo zarobki to wiem ze kiepskie

@HR

Są jakieś benefity? Bo widzę, że mowa o pensji i premiach, ale może są inne bonusy, typu pakiet medyczny czy inne paczki na święta. I czy ta najniższa krajowa jakoś rośnie po czasie, jak ma się doświadczenie w firmie, to sa podwyżki?

Pracownik produkcji Nowy wpis

Witam, Chodzą informacji po rynku że Gala została sprzedana – nie wiem ile jest pardwy w tej „plotce „ Jeżeli ktoś to może potwierdzić to dajcie znać – może będzie nowy pracodawca i nowe warunki zatrudnienia. Obecnie noszę się z zamiarem złożenia wypowiedzenia, ale może warto poczekać bo przyjdą zmiany

Basia Nowy wpis

Dzień dobry. :) widziałam ofertę dla sprzedawcy na stoisko mięsne. Proszę mi powiedzieć jak wysokie premie teraz występują i czy one są uznaniowe czy może od jakiegoś obrotu? U nas pracuje się na podstawie tylko więc myślę czy by się jednak nie rozejrzeć

Czytam, że zarobki ponoć nie najlepsze były na produkcji. Chciałbym się zatrudnić i sprawdzam sobie informacje z neta, podobno kwota wynosiła rok temu 3 100–4 750 zł brutto. No wolałabym te górne widełki, jak można je osiągnąć? Praca podobno w dni robocze, sobotę, niedziele, święta. Za weekendy i dni świąteczne jest dodatkowa stawka rozumiem? Do premii liczy się frekwencja czy nie?

Inni pracy po dłuższym stażu tez maja prawo do swojego własnego przydomku? Ciekawi mnie po jakim czasie pracy można stad się takim Zorro, przez jakie stanowiska można przejść? Jaka tu jest ścieżka kariery?

Pierwsza sugestia co do wejścia na ścieżkę kariery? :D po prostu wzięcie się za robotę? pytanie tylko czy wy macie w ogóle jakieś normy lub cokolwiek? na wypieku chociażby, jest ustalone dzienne zapotrzebowanie i jak ogarniesz szybciej o te 15 / 20 min to możesz wcześniej wyjść czy trzeba jednak i tak do końca siedzieć?

Klijentka Nowy wpis

A może by warto ale wziąć siec za robotę na piekarni. Parę lat temu mieliście dobre chleby które z chęcią kupowałam. Teraz to jakaś mizeria i nie dość że mały wybór to jakoś pozostawia wiele do życzenia. Może warto zainwestować w dobrego kierownika piekarni który przywróciłby wam dawną jakość.

SzymonL

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

A można coś więcej szczegółów ,kierownictwo wredne co jest powodem złych opinii

Izabela
@Kandydat

A skąd wiesz, że zarobki są kiepskie - tu po opiniach czy masz jeszcze jakieś inne źródło informacji? Ktoś tu właśnie wspominał o najniższej krajowej a ja się zastanawiam czy można sobie wynegocjować na rozmowie od początku większą stawkę?

@Izabela

Byłem na rozmowie w piekarni to wiem ze zarobki kiepskie ,tylko mi chodzi jak się układa współpracy z przełożonymi

@Kandydat

Ja chciałbym zapytać już o samą rekrutację. Ile czasu trwało od wysłania cv do pierwszego telefonu? I ile było w sumie tych rozmów kwalifikacyjnych?

HR
@Izabela

Tak możesz , tylko i tak nie dotrzymają słowa. Podstawa to najniższa krajowa reszt w premii, która i tak nie otrzymasz nawet jak wyrobisz założone cele. No i jeszcze jedno brak jakiegokolwiek regulaminu premiowego po za jednym " premia uznaniowa " . A i tak Ci jej nikt nie uzna, tak wiec jeżeli musisz pracować by przetrwać to musisz.. Jeżeli masz inne możliwości skorzystaj z nich.

@HR

Pani z "produkcji"

Pracowałam kilka miesięcy i nie polecam tego miejsca. Zarobki miały być lepsze niż obiecywano. Ogółem obiekt ogromny, z dużym potencjałem, który w ogóle nie jest wykorzystany (niewielka produkcja). Znajomi, którzy jeszcze tam pracują mają zamiar się zwolnić. Nic nie wskazuje żeby było lepiej. Szkoda, bo wydawało się że to firma z XXI wieku.

Wiktoria
@Pani z "produkcji"

Aż mnie zaciekawiło jakie stawki masz na mysli? Na umowie nie było stawki, że potem nagle się coś zmniejszyło? A premie jakieś były chociaż?

Krystyna
@Pani z "produkcji"

Czyli potencjał jest. Na jaki rodzaj umowy zatrudniani są pracownicy produkcji? Przysługuje jakiś socjal? Multisport? Ubezpieczenia grupowe? Coś jest oferowane?

Bob

Witam, czy ktoś mógłby napisać, w jakich godzinach odbywają się zmiany na piekarni w Wojniczu? Dziękuję.

@Bob

5-13,13-21,21-5 na chlebie inne działy 5-13 ,13-21

@pracownik

Czyli tylko "chleb" pracuje w nocy? Jest jakiś dodatek za pracę w godzinach nocnych? Ile miesięcznie można zarobić na tym dziale? Chodzi o pracownika do przyuczenia, takiego bez doświadczenia

Gavrila

Witam czy ktoś powie jaka jest umowa na okres próbny na samym początku, jaka stawka, ile można zarobić na stanowisku operator lini cukierniczej, chodzi mi tutaj o Wojnicz, pracodawca uczciwy?.

Piekarnia w Wojniczu od grudnia na początek będą wyższe zarobki żeby to rozkręcić a z każdym miesiącem będzie mniej i zejdą do najniższej krajowej

@.

No ale z drugiej strony to wydaje mi się że grudzień to bardzo ciężki okres pod względem pracy więc podwyżki są zrozumiałe. To logiczne że są lepsze i gorsze miesiące. Najlepsze to te świąteczne.

@Olga

To co ci się wydaje tu nie ma znaczenia oczekuje faktów od osób tam pracujących

@Kandydat

No spoko, rozumiem :) Też czekam na jakieś fakty, ale nikt nie zabroni dyskutować na forum :)

Dr

Bo to f r

Tomasz Gaśnica
@.

Dla tych co chcą pracować w "Wojniczu " - najniższa krajowa, cięcia kasy tłumaczone recesją. Jak na tak pięknie wyglądającą firmę to praca tam to porażka finansowa. Stara kadra skład wypowiedzenie, a i nawet pracownicy z trzymiesięcznym stażem wypisują się z tego bałaganu Reasumując: rozglądnięcie się za inną firma z perspektywami jeżeli zależy wam na zarobkach i jakimkolwiek rozwoju.

@Tomasz Gaśnica

no i w tym miejscu, które tak negatywnie tu opisujesz to średni staż pracy ile wynosi? jak przedstawiają się rotacje?

Małgonia

Chodzą plotki że firma jest nierentowna i się zaraz zamknie lub sprzeda. Ma ktoś pewne informacje?

Wiktoria
@Małgonia

A Ty skąd masz takie informacje? Widać to jakoś po ostatnich działaniach firmy? Mam nadzieję że nie obcinają pensji ani nic takiego? Może warto się podpytać kogoś na wyższym stanowisku? Bo aż nie wiadomo czy wysyłać cv

@Małgonia

Już pisałam o tym wcześniej . Więc jednak to nie płoty.

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska poszukuje kandydatów na stanowiska Sprzedawca. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Ola

Dziwne bo już dochodzą słuchy że kontrahenci wycofali się ze swoich kontraktów i nie wiadomo jak będzie dalej z firmą. To samo ze sklepami. Te nierentowne idą do zamknięcia .

Paulina
@Ola

Wiesz może czym to jest spowodowane? Inflacją czy coś innego?

@Paulina

Niby kontrahenci wycofują kontrakty które mieli podpisać z piekarnia. A sklepy które przynoszą tylko straty mają być zamknięte . Dochodzą słuchy że nie wiadomo co będzie w ogóle z taką firmą.

@Ola

Ktos tu rozsiewa plotki, ktos kto ma dostep do informacji ale tylko w 1/10. W Piekarni przybywa kontrahentow a i w DC sa nowe otwarcia sklepow.

@Guest

Mam nadzieję że masz rację bo raczej to nie płoty tylko info od osób pracujących wyżej .

@Ola

I co, jak o sprawdzić? Grudzień się zaczął, były jakieś informacje jeszcze na ten temat?

@Barbara

Cisza w eterze . Na ten moment tylko doszły słuchy o cięciu etatów. Ale nie wiadomo jak będzie po nowym roku.

Olo

Pytanie: czy zagląda tutaj nasz szef?? Bo warto żeby dowiedział się co nieco od pracowników DC . Regionalna to nie to samo

@Olo

a tak z ciekawości to czy w takiej sytuacji nie można tego bezpośrednio zgłosić jeśli czujecie, że jest tego typu potrzeba? ktoś próbował już?

Olo
@Barbara

Tylko pytanie gdzie... Regionalna niestety zwala całą robotę na sklepy którymi zarządza . Nie wiem czy jest powiązana z p. Gruszką ale przegina na całej linii. Nie liczy się w ogóle że zdaniem kierowników sklepów . Ta pani to totalna porażka ..

Jak wygląda praca w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Na jakim stanowisku ?

@Guest

A można się dowiedzieć jakie inne stanowiska tu są prócz piekarza? Chyba, że to rozbite jest na jakieś konkretne obowiązki? Jak praca tutaj jest zorganizowana?

Czy Kierownik Sklepu jest możliwy w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska? Ktoś z pracujących się wypowie?

Guest

Piekarnia nie posiada sklepow firmowych typowo piekarniczych. DC sa inna spolka

Doswiadzny

Proszę o opinię na temat pracy na stanowisku informatyk, jak dużo jest pracy? Jaka jest kultura odnośnie współpracowników i przełożonych? Czy sieć jest zbudowana profesjonalnie czy każdy "informatyk" dokładał od siebie coś? Na jakim Etapie pracuje firma?

Jakie warunki pracy są w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Sprzedawczyni?

Dr

Tak hulajnoga

@Dr

Ale to już chyba we własnym zakresie jak już? Chociaż brzmi uszczypliwie to nie takie głupie, przynajmniej eko rozwiązanie. ;) A jak z pomieszczeniem socjalnym?

Obserwator

I jak praca w Wojniczu jakie zmiany jak płaca na produkcji pytanie do pracowników a nie administracji

ciekawa

Czy pracuje już ktoś w fabryce w Wojniczu ? Jak atmosfera ? Jakie są godziny pracy ?

Kierowca

Ile godzin miesięcznie pracują kierowcy ? W ogłoszeniu o pracę oferują od 3400 na rękę czy to jest za ustawowe godziny czy z nadgodzinami ?

@Kierowca

A gdzie tam chcesz wyrobić nadgodziny jak to zwykła piekarnia? Wydaje mi się że chodzi tylko o podstawę.

Piekarz
@Olga

Zwykła to stara w Bobowej ale tu piszemy o fabryce w Wojniczu gdzie praca będzie 24 h a ze pracowników mało wiec będą zmuszać do nadgodzin

@Piekarz

aha, teraz rozumiem, przepraszam, mój błąd :) zmuszać do nadgodzin? myślałam że tam pracują dorośli ludzie a nie dzieci które można "zmuszać"...

Baska

Jakie są zmiany i godziny pracy w piekarni w Wojniczu

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska