Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Eurocash S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

awokado

Przechodziłam proces rekrutacji na stanowisko młodszy specjalista ds. marketingu. Pani prowadząca rekrutację bardzo miła, odezwała się w wyznaczonym przez nią czasie i poinformowała, że nadal rozpatruje moją kandydaturę i umawia spotkanie z zarządem. Poprosiła o tydzień cierpliwość. Ten tydzień trwa już drugi miesiąc, ponieważ nadal nie dostałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej nawet po wysłaniu maila z pytaniem o dalszą rekrutację.

awokado
@awokado

Chodzi o firmę w Lublinie, jednak nie mają swojej strony na gowork

Wiki

Poziom zakłamania i bzdur jakie wyczynia ta firma sięgnął już chyba zenitu. Wystąpienia zarządu przypominają programy propagandowe w Korei Północnej,a cały ostatnio tak nagłaśniamy sukces i dobre wyniki pochodzą z naszych zaniżonych zarobków i braku podwyżek pomimo ogromnej inflacji. Jesteśmy więc coraz tańszą siłą roboczą a więc spektakularnie rosną zyski.Jeśli liczysz chociaż na pracę zdalną to też jest to już raczej ściema i bardzo jest to utrudniane, bez żadnego powodu musisz więc jechać do biura wyłącznie po to, aby stracić czas i pieniądze bo nikt na Ciebie nie czeka ani nie potrzebuje z Tobą rozmawiać, potem w domu musisz i tak często nadrabiać zaległe rzeczy. W firmie panuje totalny bałagan a robienie czegoś co jest zupełnie bez sensu nikogo tam nawet już nie dziwi. Musisz robić co roku ankiety zaangażowania oraz jakieś oceny360, które zupełnie nic nie powodują i nie mają sensu, oprócz oczywiście straty Twojego czasu.

Jolanta
@Wiki

O jakie wystąpienia zarządu w firmie chodzi? To jakieś filmy czy takie na żywo przemówienia przed załogą? Jak to wygląda i jak często takie przemówienia są?

Klient

Dzisiaj widziałem jak pani Dorota, dawała reprymendę przed halą nowej kierownicze. Bardzo nieprofesjonalnie. Nie wiem o co chodziło, bo usłyszałem, tylko kilka słów, ale przyjemne to nie było. Od dawna na tej hali nie było tak zaangażowanego kierownika nastawionego pro klient jak ta teraz, niestety przy takim traktowaniu długo nie zostanie. Teraz się nie dziwię, że nie ma tu kierownika na stałe skoro mają taką przełożoną. Z resztą mi, jako klientowi nigdy ręki nie podała, a szkoda bo chętnie bym porozmawiał z tą panią na temat polityki firmy Eurocash. Pani Doroto, trochę poszanowania dla swoich pracowników i klientów by nie zaszkodziło.

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Ted

Jakie zdanie macie o europlatform...?

@Ted

Dobre rozwiązanie ale niedopracowane oferty cenowe - zwroty. Zbyt niskie marże narzuca.

XXX
@Ted

Wszystkie takie platformy, śledzą Twoja sprzedaż z kasy fiskalnej. Efekt jest taki, że Eurocash może w danym miejscu otworzyć własny sklep i Cię wygryżć

Nieprzejrzysta

Jak wygląda szkolenie na Sprzedawca /Fakturzysta? Ile trwa? Słyszałam, że około dwóch tygodni... I, że trzeba dojeżdżać do wyznaczonego miejsca. Jakie są zarobki na tym stanowisku? Zaproponowano mi 3/4 etatu.

Jaass
@Nieprzejrzysta

Odradzam pracy na tym stanowisku jeśli jesteś osobą bez jakiegokolwiek doświadczenia w obsłudze kasy fiskalnej. Co do wynagrodzenia jest to najniższa krajowa plus nadgodziny sa nie płatne. W tych hurtowniach panuje wielki haos, niezgodności, za dużo oczekiwań i obowiązków od pracownika

Daj sobie luz. Praca tylko dobra na start Ostatecznie Inowrocław ma spoko kierownika.

Xxxdd

Nie polecam pracy na Stanowsku kasjer fakturzysta magazynier w woj. łódzkim. Podejmując tam pracę jako osoba młoda i która nie miała doświadczenia natomiast kierownik powiedziała że wszystkiego nauczą. Już po pierwszym dniu podziękowałam. Atmosfera jaka tam panowała nie była zachęcająca do pracy a starsza Pani 50plus która mnie 'szkoliła' tym bardziej potwierdziła mnie że więcej tu się nie zjawię. Ludzie pracujący tam są opryskliwi miałam wrażenie że mieli mi pomagać za karę. Strasznie tam było, także odradzam tej pracy dla osób młodych ponieważ trzeba się prosić aby cos wytłumaczyły a jak czegoś nie zrozumiesz to twój problem i klienta musisz sam obsługiwać a pomoc od nich jest z łaski. Nie polecam

Może ktoś wyjaśnić sytuacjie która dzieje się na magazynie w Piorunowie. W dniu w którym obowiązki przejol nowy menadżer i kierownik magazynu notorycznie podsuwają papier i zastraszja pracowników że musi to podpisać bo zostanie zwolniony dyscyplinarnie. Czy to jest metoda na pozbycie się etatowych pracowników pracujących dla tej firmy po kilka albo kilkanaście lat. Dkw w tym magazynie została już tylko z pracownikami z agencji i żadnego Polaka na tym dziale. Dziewczyny które pracowały na to dziale" Polki" zostały zastraszone i zwolnione niby na własna prośbę a tak naprawdę nie było. Wykonywały swoją pracę sumiennie zapierdzielaly jak szalone a w podziękowaniu dostały papier jeszcze taki ze niby same chcą odejść. Wstyd że w taki sposób firma się pozbywa stałych doświadczonych pracowników. I nie jest to tylko jeden problem w przeciągu miesiąca w taki sposób załatwili conajmnej 10 pracowników.

szogun

zgadzam sie bo lepiej ukr odesłac po 3 godz roboty niż tobie dawać robotę na pełne godziny i wypłatę, pracownikami ukr sobie załatwiaja wszystko dlatego " czyszczą " pl pracowników z umowami na stałe, w LBN norma

Aleksandra

Pracowałam w Olsztynie, w Eurocash Service. Najgorsza praca w jakiej miałam nieprzyjemność pracować. Nieludzkie traktowanie, nakaz pracy po 10-12 h, jako nadgodziny. Jeżeli nie zostaniesz na nadgodzinach to pani kierownik logistyki Monika obcina ci prawie całą premie. Ciagle manipuluje wynikami wydajności pracowników, jak to jest, ze najgorszy pracownik który nic nie robi nagle jest numer 1? Ciagle donoszenie brygadzisty na pracowników, wzajemne obgadywanie. Za braki w inwentaryzacji koszty ponoszą pracownicy. Zakaz brania Zwolnienia lekarskiego, bo masz ucięta premie i wyzwiska od kłamców i alkoholików. Nie można zaplanować życia po pracy bo dzwonią Np o 20, ze masz przyjść do pracy na 4 rano zamiast 6. Wszędzie (usunięte przez administratora) i brud, nikt nie dba o porządek. Nie liczą się ze zdrowiem i zdaniem pracowników. Mobbing ze strony brygadzisty na porządku dziennym. Częste sytuacje, ze godzinę przed końcem pracy nakazują zostać do północy zamiast 22. Wiecznie nie zgadza się wypłata, zależna jest od samopoczucia pani M. która udaje zapracowana a siedzi i pije cały dzień kawkę i plotkuje z pracownicami w biurze . Kobietki z okienka są rzekomo inna forma i wychodzą na papierosa co chwile, a magazyn ma kategoryczny zakaz od pani M. Oby ktoś w końcu zajrzał w wasze zakłamane tyłki i zainteresował się tymi krętactwami. A i brak papieru w toalecie; wieczny (usunięte przez administratora) natomiast nigdy nie brakuje go w prywatnym kiblu pani M. Na współpracowników po prostu szkoda słów, sami przepici alkoholicy wiecznie na kacu albo jeszcze na bombie, pani M doskonale o tym wie i toleruje. Nie wiem jak osoby pod wpływem alkoholu mogą pracować, poza tym zero przestrzegania zasad BHP a pracownicy są zmuszani do jazdy wózkami widlowymi bez uprawnień.

Zgadzam się w 100%

PH_A0?
@Aleksandra

Pracowałem w innym oddziale ale to co jest napisane to prawda. Minęło już kilka lat jednak jak widać nic się nie zmieniło. Obciążanie pracowników za braki, (usunięte przez administratora), fikcyjne grafiki, zero BHP, premia to jakieś SF.Plany sprzedażowe z kosmosu. Jak odejdziesz z pracy to jesteś przyczyną wszystkich złych rzeczy.Zadziwiające jak byli ,, koledzy'' potrafią obrobić ci tyłek.Są to pracownicy, którzy latami tkwią w tym kvrvidołku myśląc, że nic lepszego im się nie trafi.

@Aleksandra

Tak, wszystko to prawda. Dodam ze w łazienkach jest (usunięte przez administratora) brak papieru, wszystko wiecznie (usunięte przez administratora) Dlaczego pracownik nie może wyjść na papierosa a panie z biura chodzą co chwila? Dużo osób ma wrażenie ze ich praca polega tylko na piciu kawki, papieroskach i płoteczkach

@PH_A0?

Czy u ciebie tak jak w Olsztynie były sytuacje, ze kierowniczka kazała zostać do północy, a następnego dnia rano na 6 do pracy? Albo praca od 4, a następnie inwentaryzacja od razu, co dało 16 godzin pracy ciągiem?

@Aleksandra

Oddział w Zduńskiej Woli brudny pełno kurzu wypłata jak jałmużna chamska obsługa panie kasjerki tylko siedzą kawkę piją i plotkują a magazynier musi wszystko robić Pani kierownik przymyka oko że kasjerki nic nie robią zero BHP obuwia ochronnego kasków i ciuchów roboczych

Jacek
@Tomek

To na magazynie tak mało płacą? Masz uprawnienia na wózki bo podobno z tym takim szkoleniem można dostać więcej?

Don
@Tomek

Brud to już znak firmowy tego Eurochlewu

kobra
@Jacek

Ni sądzę żeby dali ci więcej.

Ziom
@Jacek

Tak, z uprawnieniami na wózki można dostać więcej-obowiązków, za te same pieniądze he he

szogun
@Ziom

lublin to samo i faworyzowanie ukr, wyższy szczebel to już nawet nie słoma, ale jak mozna ukr bez papierów dawać na te stanowiska co pracownik PL musi mieć to absurd

Jolanta

To może chociaż jest to dobra praca na start? Jak ktoś nie ma doświadczenia, to jest to dobre miejsce, aby właśnie złapać wpis do CV? Dla kogoś, kto chce nauczyć się branży IT i odejść?

Zapytanie

Eurocash Gdańsk (firma Modus), może się ktoś wypowiedzieć o warunkach pracy, atmosferze, obowiązkach ? Praca związana z kompletacją zamówień w hurtowni

Nacisk na samoobsługę. Porażka. ???????????? U was tez tak ?

HIT

Jaka porażka, do redukcji się szykują

@HIT

Na niektórych halach fte zmniejszyli już. Z tym, ze mało kto chce się samo fakturować

PH

Mówisz o platformie??

Olaola

Samoobsługa na pierwszym miejscu, masz rację..nacisk jest na to i robią różne akcje żeby klient napisał się telefonem a tak naprawdę w większości sytuacjach jest tak że to my kasjerki piszemy tych klientów przez aplikację bo oni mają na to wyrąbane..a dlaczego? Jeśli klient potrafi się sam napisać telefonem i obsłużyć na kasie samoobsługowej to po co firmie są potrzebne kasjerki?

borek
@Olaola

taaa... jeszcze chwila i my klienci będziemy sobie transporty rozładowywać bo palety czasami się już rozbiera żeby dotrzeć do potrzebnego towaru, a w ogóle to co to za system żeby dotowarowywać hurtownię w czasie otwarcia dla klientów, rajdy miedzy paletami i o zgrozo między wózkami elektrycznymi, takie rzeczy robi się po zamknięciu, gdzie jest behapowiec - w ogóle jest?

Radek KFM+Operator wozka

Pracowałem w kilku firmach w swoim życiu i ta jest najbardziej obciążająca psychicznie. Wysiadłem z pociągu. Można się tu nabawić problemów psychicznych. 1. Atmosfera. Ci z najszczerszym uśmiechem podłożą ci najtłustszą świnię. Za kierownikiem ciągnie się łańcuszek lizusów. 2. Masz być od wszystkiego i robić kilka rzeczy jednocześnie. Po dwóch latach twoja psychika będzie przemęczona i przebodźcowana. 3. Nie próbuj zrobić czegoś źle. Nie możesz mieć gorszego dnia, masz pracować na 100% i zawsze bezbłędnie. Uczysz się tylko poprzez zjebki, system wdrażania nowych pracowników leży. 4. Kierownicy magazynu zrobią wszystko żeby zlecić żółtodziobowi najgorszą robotę, by sobie rąk nie ubrudzić. 5. Spróbuj iść na zwolnienie choćby na jeden dzień, to premia maleje o 20%. 6. Chcesz wiedzieć kto ma największe przywileje u kierownictwa - spójrz na grafik. Ty jebaj co dwa dni na różne zmiany a dzień wolny za sobotę odbieraj w środku tygodnia. Jak mówiłem, ja już spakowałem walizki w trosce o zdrowie psychiczne. Pozdro

Eryk

Płace opłaty marketingowe a nie mam rabatów od kilku miesięcy.

@Eryk

Może nie masz obrotu biznesowego zgodnie z umowa ABC? Sprawdzisz w aplikacji bądź u kierownika. Czemu po prostu się nie zgłosisz do KH, to wszystko da się załatwić.

Damian

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy w Eurocash Serwis. Na początku obiecują złote góry, ze można zarobić do 9 tys z premiami itp itd. W rzeczywistości tak nie jest, pracownik który pracuje 10-12 lat może i wyciągnie 6-7 tys ale przez te lata wypracował sobie rynek. Na początku przez 3 miesiące masz osłonę i zarabiasz 4.500 netto lecz po trzech miesiącach najniższa krajowa i zapomnij o premii. Obiecuja na początku, ze jak wyrobisz normę a jest do zrobienia to na spokojnie dostaniesz więcej kasy, tak dostałem ze po osłonce miałem nadal 2700. Auto- nie zdziw się jak dostaniesz 400 czy 500 zł mniej przy wypłacie ponieważ lubią odejmować za korzystanie z auta nawet jak pojedziesz sobie do sklepu obok domu ???? Milion telefon łów dziennie i e-mail od Piotra W. Kierownik który za bardzo się czuje w swojej roli i zamiast wspierać pracowników swoich to tylko im narzuca rzeczy które nie są realne do zrobienia a jak coś pyta to nigdy nie na temat, gra kierownika a nie zna się na Swojej pracy, jest bezczelny i wkurzający. A jak nie odpowiedz na e-mail w ciągu godziny to ponownie Ci go wysyła a później podłącza resztę ekipy pod e-mail i robi Ci wstyd dlaczego nie odpisałeś. Sorry ale nigdy nie trafiłem na tak ciężkiego człowieka który bez wiedzy jest na takim stanowisku. Jakim cudem awansował to nie mam zielonego pojęcia. Jeżeli szukacie stabilizacji ( o której tak Kierownik mówił na pierwszym spotkaniu, ze u Nas stabilizacja i praca na lata) to napewno nie tutaj. Nie pisze tego ze złości ponieważ już dawno mi przeszło i minęło troszkę czasu lecz ostrzegam, ze szkoda zachodu na ta prace. Dramat… Zero przyszłości, w każdej chwili moga Cię zwolnić jak nie będzie odpisywał na e-mail bądź robił tego co on chce. Jak zrobisz inaczej to już nie jesteś jego ulubieńcem. Pieniądze mizeria, auto toyota yaris hybryd super, ale co z tego jak auto jest monitorowane i czujesz się jak w klatce w której zrobisz kilka metrów i pobierają z wyplaty. Nie polecam!

PH EC
@Damian

Masz trochę racji ale też koloryzujesz. Z samochodem racja tylko, że w moim przypadku zabierają 250 zeta, ani razu mi nie potrącili za jakieś nadmiarowe kilometry (podobno od 5 do 22 pn-pt możesz jeździć ile chcesz) a czasami zdarzyło mi się zrobić ponad 300km nadmiarowo tzn. w czasie urlopu i w weekendy. Jeżeli chodzi o kierownika to w moim wypadku uważam, że ma większe kompetencje od dyrektora, zawsze dostępny i w 100% pomocny i merytoryczny. Sam siada za fajerę i goni po nowych sieciach pogadać i coś zaofertować, z tymi mailami też przesada bo u nas tak nie ma. Oczywiście oczekuje odpowiedzi ale nie, że od razu, można spokojnie odpisać na drugi czy trzeci dzień. Na słabego kiero trafiłeś. W jednym masz 100% racji. Orka od rana do wieczora, wyniki, tabelki, zadania, raportowanie. Czasami jedno położone zadanie kładzie ci 3/4 wypłaty lub więcej. Znam gości co wyrabiają 9 tyś premii plus jeszcze podstawa (jeżeli masz dobry rynek i dobrych płatników) ale również są tacy co dostają 3 tyś, więc to nie jest fikcja,. Zrobisz zadania, dowalą po 15 lub 20% więcej na kolejny miesiąc. Sporo, aż w pewnym momencie dochodzisz do ściany. Można pracować ale jak długo? No to zależy od ciebie samego.

Klient

Dlaczego usuwane są opinie? Może czas zacząć głośno pisać o tym co się dzieje. Widać ze eurocash naprawdę chce stracić resztkę klientów.

Witam, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w księgowości w Komornikach? Jaka jest organizacja czy zgrany zespół? Warto kandydować?

Pracownik księgowości
@Zainteresowany

Zależy do jakiego działu konkretnego chcesz składać CV. Księgowość jest podzielona na kilka sekcji. Jedne zespoły są zgrane i panuje pozytywna atmosfera, w innych może być różnie. Pracy jest dość dużo a wymagania przełożonych spore. Ogólnie jeżeli odpowiada Ci praca za praktycznie minimalną krajową bez perspektyw na podwyżki, to możesz spróbować.

EC_23
@Zainteresowany

Praca sama w sobie jest typowa jak to w korpo, bywa ok a czasami bywa gorzej, zależy gdzie konkretnie się trafi, Księgowość w EC jest duża. Największy minus to oczywiście oszczędność na ludziach, Ilość pracy i zakres tematów do ogarnięcia zazwyczaj jest kosmiczny i często bez nadgodzin (darmowych rzecz jasna) może być trudno to ogarnąć. Zarobki są bardzo mocno zaniżone i w zasadzie nie wzrastają, nawet jeśli coś wrzucą to jest to dosłownie kilka groszy, których i tak nie poczujesz a przy obecnej inflacji co roku pracujemy za mniej. Jeśli to Twoja pierwsza praca i chcesz nabrać doświadczenia, to może nawet i polecam, chociaż znalezienie potem jakiejkolwiek innej w tej branży i tak jest bardzo trudne a ostatecznie więcej zarobisz rozwożąc rowerem jedzenie.

Xxx

Eurocash lublin Kierownik regionalny zwalnia pracowników pracujących przez agencje z dnia na dzień. (usunięte przez administratora).

Renata
@Xxx

Nie chroni was jakaś umowa z tą agencja? Jakiś okres wypowiedzenia chociaż jest? Na te zwolnione miejsca to będzie jakaś rekrutacja czy będą stworzone zupełnie nowe stanowiska?

Kuba

Pracowałem na magazynie w Gdańsku przez ponad rok. Wszystko było w porządku, praca nie była łatwa, ale płacą dobrze i na czas. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.