tesa tape Sp. Z o. o.

Poznań

tesa tape Sp. Z o. o.

Opinie o tesa tape Sp. Z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

Czytam właśnie zakładkę tesa jako pracodawca. Można tam znaleźć informację o tym, że firma uznaje aktywne wspieranie rozwoju zawodowego za bardzo ważny element. Również, jeśli chodzi o wymianę międzynarodową w w ramach specjalnych programów. Możecie powiedzieć co Wam dała praca w tesa? Jak wpłynęła na Wasz rozwój zawodowy?

tesa_lover
@Zuzanna 23.10.2017 12:52

Bardzo fajny przełożony, który potrafi aktywnie wspierać Twój rozwój

Heniek staż 14 lat
@Zuzanna 23.10.2017 12:52

Po dwóch latach dostajesz awans do oddziału w innym kraju, abyś mógł się rozwijać zawodowo i interdyscyplinarnie.

realista
@Heniek staż 14 lat 14.09.2018 23:03

@Heniek staż 14 lat A Ty skąd te bzdury wziąłeś? Pierwsze słyszę, aby ktoś po 2 latach dostał taki awans.

Zuzanna

@Henio, Jestem Moderatorem forum GoWork.pl, moim zadaniem jest pomóc potencjalnym kandydatom w dotarciu do wartościowych informacji o firmie oraz czuwać nad przestrzeganiem regulaminu forum. Ten wątek zapewne odwiedza kilku kandydatów zainteresowanych pracą w firmie tesa tape. Wasze informacje są dla nich bardzo pomocne.

Zuzanna

@Java, rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy dla firmy tesa tape. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Na pewno istnieje jakiś pozytywny aspekt. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery w tej firmie? Forum GoWork.pl odwiedzają kandydaci zainteresowani nową pracą. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

Henio
@Zuzanna 26.08.2018 15:57

A Ty jesteś pracownikiem portalu, trollem czy szukasz pracy w tesa od kilku lat ? :)

Waldi

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Java
@Waldi 14.08.2018 18:11

Jest tak dobrze, że nie widzimy potrzeby pisania.

Mario z Krzaków

Witam Jest ogłoszenie na pracuj Ile wynosi podstawa handlowca na markety? Pozdrawiam

Java
@Mario z Krzaków 14.08.2018 14:55

PH w consumer zarabia 6500 -7000 brutto.

Zuzanna

@Waldi, czy informacje o tym, iż w Tesa pracuje się dobrze posiadasz od osoby, która tam pracuje bądź też pracowała? Powiedz proszę co konkretnie mówiła Ci ta osoba. Tego typu informacja jest bardzo ważna dla tych, którzy wahają się nad podjęciem decyzji o zatrudnieniu do Tesa Tape.

Feliks

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Gelo
@Feliks 24.05.2018 17:22

a dlaczego ma źle funkcjonować ?

Piotr

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

rydz
@Piotr 08.05.2018 17:10

A co? Coś się dzieje niedobrego???

Powiedzcie co się dzieje teraz w tesa tape Sp. Z o. o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Waldi

Słyszałem, że Tesa Tape to super firma ale może ktoś napisze kilka jak jest.

Sfrustrowany :-\

Tesa to ogólnie dobry prscodawca. Ludzie pracują pk kilka-kilkanaście lat. Zarząd i kadra manager ok. Ludzkie podejściedo pracy. Jedną dużą uwaga: wszystkim się "dobrze pracuje" i nikt nie mówi na głos że system motywacyjny do bani.. niskie podstawy, cudowny socjal -może 10 lat temu...oraz premie roczne składające się z dziwnych składowych na które nikt nie ma wpływu... kilkunastu PH wysyła CV i nikt nikomu o tym nie mówi.. pracą raczej z przyzwyczajenia lub zasiedzenia.. dopóki prezes nie przejrzy na oczy i przestanie mydlić oczy pracownikom- bardzo zagrana ekipa może zacząć sie sypać... Ludzie nie pracują dla zasady tylko da kasy... brutalna prawda ale w tesie nie da się zrobić..

tesa_lover
@Sfrustrowany :-\ 14.01.2017 13:56

do sfrustrowany: od Twojej wypowiedzi minął ponad rok. Proszę odpowiedź ilu odeszło tych sfrustrowanych PH? (pytanie retoryczne). To jest Twoje subiektywne zdanie, że nie masz wpływu na system premiowy. Jeżeli nadal tak twierdzisz to może czas dopytać przełożonego w jaki sposób możesz wpłynąć na poszczególne składowe. To że w skład premii wchodzi np. wykonanie planu przez firmę to chyba nie jest nic zaskakującego i jest praktykowane w wielu firmach. Tak jak piszesz osoby tu pracujące zazwyczaj mają staż kilku/ kilkunastoletni (ja również) więc chyba nie ma tragedii. A jak ktoś szuka pracy za "miliony" to niech idzie do korpo i po roku będzie skamlał jaka to fajna atmosfera była w tesa.

Zuzanna

@Sfrustrowany :-jednak rozumiem, że oceniasz tesa jako dobrego pracodawcę. Co wpływa na taką opinię?

hjj

@ Hela z wesela od prezesa - ale jak mam bycv zupełnie szczera nie wiem czy piszesz to z ironią czy nap;rawde. Sory - może powinnam od początku wyczuć ironię (lub może zadaje głupie pytania) ale nie wiem

Hela z wesela od prezesa

I tak trzymać. Tesa to bardzo dobry pracodawca.

hela

brak wolnych miejsc - przepraszamy ...

Paweł

Cześć wszystkim, mam pytanie czy rekrutacja na DIY na teren województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego się już zakończyła. I czy wybrali kogoś

Felek

Tych narzekających nie ma w naszej firmie.

asd

Zgadzam sie 100% z tesikiem !!!

tesik2

Praca w tej firmie jest stabilna i nie wynika to z desperacji pracowników, tylko z tego, że dobrze się w niej pracuje. Zarząd lokalny i centralny szanuje ludzi i daje się to często odczuć. Opinii jest mało zapewne z tego względu, że nie ma na co narzekać. Firmy o złej opinii mają zdecydowaną przewagę w ilości komentarzy.

tesik

Pewna firma, normalni ludzie. Tutaj się nie szuka pracy. Ludzie pracują latami.. 6-8 lat.. Resztę dopiszcie sobie sami... Pozdrawiam Tesowiczow.. :-)

asd

fajna firma, bardzo dobre zarobki, fajni ludzie, super prezes.

Zostaw opinię o tesa tape Sp. Z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tesa tape Sp. Z o. o.