tesa tape Sp. Z o. o.

Poznań

Opinie o tesa tape Sp. Z o. o.

Zuzanna

Czytam właśnie zakładkę tesa jako pracodawca. Można tam znaleźć informację o tym, że firma uznaje aktywne wspieranie rozwoju zawodowego za bardzo ważny element. Również, jeśli chodzi o wymianę międzynarodową w w ramach specjalnych programów. Możecie powiedzieć co Wam dała praca w tesa? Jak wpłynęła na Wasz rozwój zawodowy?

Zuzanna

@Sfrustrowany :-jednak rozumiem, że oceniasz tesa jako dobrego pracodawcę. Co wpływa na taką opinię?

Sfrustrowany :-\

Tesa to ogólnie dobry prscodawca. Ludzie pracują pk kilka-kilkanaście lat. Zarząd i kadra manager ok. Ludzkie podejściedo pracy. Jedną dużą uwaga: wszystkim się "dobrze pracuje" i nikt nie mówi na głos że system motywacyjny do bani.. niskie podstawy, cudowny socjal -może 10 lat temu...oraz premie roczne składające się z dziwnych składowych na które nikt nie ma wpływu... kilkunastu PH wysyła CV i nikt nikomu o tym nie mówi.. pracą raczej z przyzwyczajenia lub zasiedzenia.. dopóki prezes nie przejrzy na oczy i przestanie mydlić oczy pracownikom- bardzo zagrana ekipa może zacząć sie sypać... Ludzie nie pracują dla zasady tylko da kasy... brutalna prawda ale w tesie nie da się zrobić..

hjj

@ Hela z wesela od prezesa - ale jak mam bycv zupełnie szczera nie wiem czy piszesz to z ironią czy nap;rawde. Sory - może powinnam od początku wyczuć ironię (lub może zadaje głupie pytania) ale nie wiem

Hela z wesela od prezesa

I tak trzymać. Tesa to bardzo dobry pracodawca.

hela

brak wolnych miejsc - przepraszamy ...

Paweł

Cześć wszystkim, mam pytanie czy rekrutacja na DIY na teren województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego się już zakończyła. I czy wybrali kogoś

Felek

Tych narzekających nie ma w naszej firmie.

asd

Zgadzam sie 100% z tesikiem !!!

tesik2

Praca w tej firmie jest stabilna i nie wynika to z desperacji pracowników, tylko z tego, że dobrze się w niej pracuje. Zarząd lokalny i centralny szanuje ludzi i daje się to często odczuć. Opinii jest mało zapewne z tego względu, że nie ma na co narzekać. Firmy o złej opinii mają zdecydowaną przewagę w ilości komentarzy.

tesik

Pewna firma, normalni ludzie. Tutaj się nie szuka pracy. Ludzie pracują latami.. 6-8 lat.. Resztę dopiszcie sobie sami... Pozdrawiam Tesowiczow.. :-)

asd

fajna firma, bardzo dobre zarobki, fajni ludzie, super prezes.

Zostaw opinię o tesa tape Sp. Z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tesa tape Sp. Z o. o.