Timac Agro Polska

Opinie o Timac Agro Polska

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Timac Agro Polska

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy.
Każdy komentarz jest dla nas ważny, toteż dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin https://www.gowork.pl/regulamin będą archiwizowane przez administratora.
Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: biuro@pl.timacagro.com

Malinowy Gucio

Praca fajna, pieniądze z podstawy nie są duże. Ale premiami idzie fajnie wynagrodzenie podciągnąć. Na plus trzeba zaliczyć takie drobiazgi jak upominki na dzień dziecka czy inne okazję. Co do ludzi to zależy do jakiego RDSa czy też BUMa traficie. Każdy ma swój rejon działania. Nie spotkałem się z zawiścią czy wrogością pomiędzy pracownikami. Zasada jest prosta w ramach zespołu wszyscy grają do jednej bramki. Jak policzyć wszystkie bonusy z pracy to całokształt wychodzi zdecydowanie in plus. Praca wymaga samodzielności i samodyscypliny, nikt nie zmusza do sprzedaży konkretnego rozwiązania. Wielu z DTH ma bardzo szeroką wiedzę z dziedziny rolnictwa i często doradzają szerzej niż tylko w ramach produktów TAP. Co do rotacji to wynika z poszukiwania najlepszych ludzi i ciągłego rozwoju. Z perspektywy czasu który w tej firmie spędziłem mogę polecić dla osób ambitnych i z samozapraciem bo napewno zarobią. Dla leserów to lepiej niech szukają dalej.

Dominika
@Malinowy Gucio

To ile macie tej podstawy? Premie są co miesiąc wypłacane do wynagrodzenia? Od czego są uzależnione i czy ciężko je wyrobić?

Kobieta

Czy firma chętnie zatrudnia kobiety ? Jak wyglqda vzas pracy ? Np w godzinach 8-16 ? Czy czas pracy jest ustalony od ilości spotkań? Pozdrawiam

Edyta
@Timac Agro Polska

czy dzięki zadaniowemu systemowi pracy możliwa na niektorych stanowiskach jest praca hybrydowa lub wogóle zdalna?

parylkamaryla

Hej Pisze z takim pytankiem chcę złożyć aplikacje na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Jak wygląda proces szkoleń, oraz czy płacona jest podstawa czy tylko wypłacana jest prowizja od sprzedaży. Dziękuje

@parylkamaryla

Dzień dobry, po zatrudnieniu każdy Doradca Techniczno-Handlowy przechodzi 6-tygodniowy okres wdrożeniowy (w siedzibie firmy, częściowo online oraz w terenie). Oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów. Zapraszamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy

Damian

Polecam firmę. Były pracownik

Brał ktoś udział w programie stażowym firmy Rozwiń Skrzydła i po pozytywnym feedbacku dostał propozycję pracy już jako pełnoetatowy pracownik? Nie mam doświadczenia i jeszcze studiuję, więc tak sobie myślę, czy warto spróbować swojego szczęścia jako stażysta w dziale administracji:) Wiecie może ile wynosi stawka godzinowa, i jakiej dyspozycyjności oczekują

Andzia Nowy wpis

Witam to drugi etap rozmowy który odbywa się w 4 oczy , to spodziewać się mam przepytywania z wiedzy ? co to jakiś egzamin do którego ktoś wcześniej nie przygotowuje ani nie informuje?

Cześć, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć konkretnie jak jest wynagrodzenie podstawowe na stanowisku przedstawiciela/doradcy? Kolejne spotkanie za mną, a nadal nikt nie udzielił mi żadnej informacji na ten temat. Żadnych widełek, nic... to jakas tajemnica? gra nie warta świeczki?

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry, Prosimy o bezpośredni kontakt z rekruterem, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Weryfikujemy oczekiwania kandydata na każdym etapie rekrutacji. Pozdrawiamy

@Kandydat

Nie dostałeś feedbacku? Minęła chwila i wiesz już czy się dostałeś? Na rozmowie nic nie mówili o zarobkach? Nawet widełek nie podali?

Nie Polecam!!. Nie dają się rozkręcić, poznać klientów ich potrzeby, jak są zwolnienia. Produkty MEGA drogie w porównaniu do konkurencji, a w cale nie są jakieś szczególne. Mało kto chce rozmawiać o produktach TIMAC :). Szkoda czasu na tą firmę

Dzień dobry, Wiemy, że nasze produkty są droższe i tego nie ukrywamy, jednak zapewniamy ich jakość oraz innowacyjność. Firma wspiera i zapewnia narzędzia niezbędne do efektywnej pracy. Mamy świadomość, że nasza oferta nie zawsze jest odpowiednia dla każdego. Przykro nam, że nie udało się Panu/Pani o tym przekonać. Życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięciach.

@Timac Agro Polska

Jakie narzędzia do pracy masz na myśli? Są dodatkowe szkolenia dla pracowników? Podobno jest szereg benefitów. Powiesz jakich?

Widziałam, że szukają Product Managera i chciałam się zorientować w warunkach zatrudnienia. Ktoś przybliży aktualne zarobki? Jak praca i atmosfera z perspektywy pracownika obecnie wygląda? Zakres obowiązków bardzo mi odpowiada, docenią tu własną inicjatywę pracowników?:) Jest dużo samodzielności, czy ktoś nad tobą zawsze stoi? Jak często zdarzają się wyjazdy? Bo czytam, że to praca również mobilna na terenie całej Polski. To dłuższe, kilkudniowe delegacje?

Mikael

Pracuje na tym stanowisku od około roku. W zespole, w którym pracuje, atmosfera jest bardzo przyjacielska. Ludzie są otwarci, komunikatywni i bardzo pomocni. Pracuję samodzielnie wyznaczając sobie cele i wspomagając zespół. Sam ustalam swój czas pracy, co jest ogromnym plusem, ale mam przełożonego, z którym współpracuje rozwijając teren. Zadań jest sporo i są różnorodne dzięki czemu praca nie jest monotonna a wręcz sprawia ogromną przyjemność. Wyjazdy po całej Polsce zdarzają się tylko przy okazji jakiś imprez czy iventów. Głównie pracujesz na swoim wyznaczonym terenie. Moje finanse zostawię dla siebie :) ale mogę powiedzieć, że do dyspozycji mam auto oraz szereg fajnych benefitów. Jak jesteś z branży i znasz się na rzeczy to aplikuj.

Olek. Śląskie

Dzien dobry. Może mi ktoś powiedzieć na czym polegaja te grupowe rozmowy kwalifikacyjne w TimacAgro??? Pozdrawiam Olek

Sylwia

Pracuję w Timac Agro od 11 lat jako doradca klienta.Firma godna polecenia.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Profesjonalne podejście do pracownika na każdym etapie ,począwszy od działu HR,IT,ksiegowości itd.Mozna liczyć na pomoc życzliwych pracowników. Jakość produktów na najwyższym poziomie.Dużo szkoleń podnoszących kompetencje i doskonalących np techniki sprzedaży.Świetny i zgrany zespół. Nie zastanawiajcie się,aplikujcie :-)

@Sylwia

przez 11 lat pracujesz na stanowisku doradcy klienta? a jest tam szansa na awans? co do tych szkoleń to one są wewnętrzne, czy też jest szansa na jakieś szkolenia zewnętrzne, które kończą się certyfikatem dla pracownika? jak często z takich szkoleń można korzystać?

@Sylwia

Dziękujemy za Twoją opinię :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Timac Agro Polska?

gość

umowa o pracę

@gość

A czy ta umowa o prace jest od pierwszego dnia czy może po okresie próbnym? I skoro mówisz o umowie o prace to pewnie jest jakiś fajny tez pakiet benefitow? Zależy mi głównie na multisporcie

Umowa o prace jest od pierwszego dnia i tak mają ciekawe benefity: najlepiej sprawdź na stronie :)

@Gość

Cześć :) A czy te benefity są jedynie dla osób zatrudnionych na UOP? Bo chciałabym dostać się tu do programu stażowego do działu administracji, i jeśli się uda to obstawiam, że dostanę umowę zlecenie. Wiesz może jak wygląda tu taki staż? Dużo stażystów z wami zostało, już na cały etat?

LaLa

Moi drodzy te wszystkie profity dla pracowników są przez Was Ciężko wypracowane, w firmie nie ma lekko, aby sprzedać te produkty trzeba się sporo nakłamać Rolnikom. W wielu komentarzach czytałam, że produkty są dobre, jednakże co to znaczy? Czy firma przeprowadza ścisłe badania dotyczące gamy nawozów i produktów zootechnicznych, które potwierdzają konkretne działanie danego składnika lub jego formy?

@LaLa

Dzień dobry, Nie ukrywamy faktu, że praca w handlu nie jest łatwa, ale dostarczając naszym Doradcom odpowiednie szkolenia i narzędzia do pracy śmiało możemy stwierdzić, że nasi pracownicy w procesie sprzedaży nie muszą mijać się z prawdą. Przeprowadzamy badania produktów przed wprowadzeniem ich na rynek, a nad procesami wdrażania pracują osoby w Centrali Roullier Group we Francji, z którymi współpracują nasi Product Managerowie. Aby poznać bliżej nasze procesy zachęcamy do odwiedzenia strony Timac Agro oraz Grupy Roullier, której jesteśmy częścią. -> https://pl.timacagro.com/ -> https://www.roullier.com/fr/ Dodatkowo w aktualnościach, opublikowaliśmy krótki film o procesie innowacji w Timac Agro. Zachęcamy do obejrzenia. Pozdrawiamy

Aktualność
Proces innowacji w Timac Agro

marek

Cześć czytam te opinie które napisali moi poprzednicy jedne są dobre drugie negatywne. Częstym pytaniem są zarobki Ok bardzo ważna kwestia, ale może lepiej zadać sobie w pierwszej kolejności pytanie ile chciałbym zarabiać i co za te pieniądze mogę zaoferować wtedy mamy dużą szanse na negocjowanie pensji z wysokiego C realizacja planów sprzedażowych, jestem przekonany, że jeżeli dobrze sobie poukładamy jest do zrobienia pisze to na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia handlowego, jeżeli plan jest nie do zrealizowania trzeba to ponownie przedyskutować. Cena produktu moim zdaniem nie jest największym problemem tu główną role według mnie gra jakość produktu itp. Pracowałem długi okres czasu w międzynarodowym koncernie zajmującym się sprzedażą nowoczesnych technologii na rynku Polskim np. lasery przemysłowe , produkty były min.30% droższe od tych dostępnych na rynku lecz gorszej jakości (można jeździć mercedesem lub trabantem to samochód i to samochód) jednak wybierali naszą firmę to kwestia przedstawienia produktu i płynących korzyści, raz pójdzie szybko innym razem trzeba się nagimnastykować, nie ma co się przejmować każde spotkanie biznesowe potrzebuje swojego czasu i nie zawsze skończy się sukcesem, co jest niestety nieprzewidywalne .Praca PH nie polega na pracy 24 na dobę bo to bez sensu. Mój dyrektor lubił mawiać "panowie możecie nic nie robić ja nic nie widzę ważny jest dla nas końcowy wynik naszego zespołu" praktycznie każdy rok naszej pracy zamykał się na plusie. Nie chciałbym ,aby ktokolwiek odczytał ten mój wpis jako mądrzenie się po prostu napisałem to bo może są tu zawarte odpowiedzi które mogą się komuś przydać .Pozdrawiam i życzę powodzenia

tomy
@marek

dużo prawdy

Obecny :)

Pracuje od trzech miesięcy na północy kraju i jestem bardzo zadowolony. Podstawa jest jaka jest, ale jak przyszły pierwsze prowizje to naprawdę motywuje! Najważniejsza jest dla mnie atmosfera w pracy, a z takim podejściem jak tutaj się jeszcze nie spotkałem. Począwszy od kolegów z całego zespołu, codziennego wsparcia mojego RDS, a także wizyt u Klientów z PM i BUMem. Jak tu przechodziłem byłem przerażony czy dam radę ( wiedza, produkty), a teraz uważam, ze to moje najlepsze miejsce pracy. Nawet powiedziałbym, ze szkoleń na początku jest za dużo, bo wyciągają od handlowania w terenie.

@Obecny :)

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w Timac Agro :) Pozdrawiamy!

Emilia

Witam, Miałam okazję uczestniczyć w obu etapach rekrutacji Na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego do firmy Timac Agro. Przyznaje że byłam pod dużym wrażeniem procesu rekrutacyjnego oraz prezentacji samej firmy na rekrutacji. Rozmowy kwalifikacyjne były na wysokim poziomie. Pierwszy etap rekrutacji to rekrutacja grupowa. Każdy z kandydatów miał przestrzeń na wypowiedzenie oraz zaprezentowanie się. Bardzo zaskoczyło mnie to, że firma jako pracodawca na początku spotkania sama się przedstawia. Kandydat otrzymuje pełen przekrój informacji, począwszy od historii firmy, jej struktury organizacyjnej, idąc kolejno przez wszystkie benefity i poznając zakres działalności organizacji. Kolejny etap rekrutacji to już spotkania indywidualne. Również bardzo wysoki poziom spotkania. Biorąc pod uwagę sam proces rekrutacyjny, już ma się wrażenie, że firma stawia na profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie i generalnie na nietuzinkowe osoby, które angażują się w cały proces, bo - nie oszukujmy się - ilość wiedzy potrzebna do sprawnego poruszania się na stanowisku DTH, sprzedającego wysokiej jakości nawozy dla rolnictwa, jest po prostu bardzo duża. Moja historia jest taka, że dostałam pracę jako DTH i właśnie zaczynam swoją przygodę. Po dwóch tygodniach wdrażania moja sytuacja wygląda następująco: Jestem pozytywnie zaskoczona samym procesem wdrażania, ponieważ nie spodziewałam się, że tak dużo osób będzie zaangażowanych w moje wdrożenie. Widać, że każdemu zależy na tym, żebym zdobyła wiedzę i wsparcie potrzebne do tego, żeby spełniać się z sukcesami na swoim stanowisku pracy. Wszystkie benefity, które się prezentuje, to oczywiście prawda. Finanse - naprawdę można dobrze zarabiać. Polecam ????

@Emilia

Podczas tych 2 tygodni wdrożenia miałaś już normalną wypłatę i umowę? To było bardziej szkolenie czy już praca w praktyce tylko pod nadzorem?

Monitoring osiedlowy
@Andrzej

Praca codziennie pod nadzorem z nadzorcą. Pieniądze niestety dopiero po przejściu wdrożenia, ale warto.

Krystyna
@Emilia

Ciekawe, że istnieje coś takiego jak rekrutacja grupowa, wtedy jest większy stres na pewno dla kandydata, a ile czasu miał każdy kandydat na zaprezentowanie się? Piszesz, że to pierwszy etap, a ile koniec końców tych etapów u nich było i jak długo czekało się na feedback po zakończonym procesie rekrutacyjnym?

@Andrzej

Dzień dobry, Po podpisaniu umowy o pracę następuje wdrożenie, które obecnie trwa 3 tygodnie (tydzień w siedzibie firmy i dwa tygodnie w terenie). W trakcie tego procesu, pracownikowi przysługuje prawo do wynagrodzenia podstawowego oraz prowizja od zrealizowanej sprzedaży. Oprócz wsparcia ze strony przełożonego, zespołu czy innych osób biorących udział w procesie, każdy nowy pracownik objęty jest programem mentoringu. Pozdrawiamy

Lolka
@Timac Agro Polska

Program mentoringu trwa tylko przez okres wdrożenia, czy dłuzej?:) Na czym on dokładnie polega? Czy w państwa firmie często zdarzają się rekrutacje na to stanowisko? Niestety obawiam się, że tę przegapiłam.

@Lolka

Dzień dobry, nie prowadzimy zewnętrznych rekrutacji na Mentorów, zostają nimi osoby już pracujące w Timac Agro. Pozdrawiamy

XYZ
@Timac Agro Polska

Czyli tylko awans wewnętrzny. Fajnie. A kto o nim decyduje? Trzeba mieć pozwolenie kierownika? On wybiera kto się ewentualnie nadaje czy samemu można zawnioskować jak zwalnia się miejsce?

Czas rozliczeń

Miałem okazję wziąć udział w pierwszym etapie rekrutacji, który z automatu zniechęcił mnie do dalszych starań, i obnażył chyba główną wadę pracodawcy o której miałem okazję przeczytać w kilku różnych źródłach, a mianowicie OGROMNĄ rotację wśród doradców/ przedstawicieli. Powyższy wniosek wyciągnąłem na podstawie poniższych spostrzeżeń: - firma cały czas poszukuje nowych doradców na wszystkie 16 województw. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że w sprawdzając portale z ofertami pracy w dowolnym momencie znajdziecie ich ogłoszenia - poza ogłoszeniami (czyli podstawowym sposobem znalezienia pracownika, firma bardzo intensywnie poszukuje pracowników innymi kanałami, co może oznaczać, że jest duże ciśnienie, żeby pozyskiwać kolejnych pracowników. Sam zostałem złowiony w taki sposób, a co ciekawe kiedy zobaczyłem zaproszenie od przedstawiciela Timac do znajomych mieliśmy jednego wspólnego znajomego, a po jego zaakceptowaniu mieliśmy już 3 wspólnych znajomych, więc ta maszyna działa bardzo prężnie. - duża częstotliwość spotkań rekrutacyjnych: otrzymałem propozycję terminu spotkania który mi nie pasował, przedstawiciel firmy powiedział, że nie będzie to problem, ponieważ w przyszłym tygodniu również będą w moim regionie i w celach rekrutacyjnych. - rozmowa rekrutacyjna to dla mnie HIT: kiedy przyjechałem na umówione miejsce okazało się, że przede mną czeka jeszcze jedna osoba. Trochę mnie to zdziwiło ale uznałem, że pewnie wyszło jakieś małe opóźnienie, no zdarza się. Po chwili przyszła kolejna osoba na rozmowę, umówiona na tą samą godzinę, i za kilka minut kolejna... Okazało się, że rozmowy są przeprowadzane z kilkoma kandydatami jednocześnie! Ja nie zostałem o tym fakcie poinformowany wcześniej, ale z tego co rozmawiałem z innymi kandydatami, niektórzy otrzymali taką informację. Kiedy już zdążyłem się oswoić z myślą, że będę brał udział w jakiejś dziwacznej rozmowie na kilka głosów, otwarła się sala w której byliśmy umówieni i... wyszły 4 osoby umówione na wcześniejszą godzinę! No ale nic, zarezerwowałem sobie czas wolny, więc idę po popcorn (niestety nie był dostępny, ale były kawa i ciasteczka) i zasiadam w ławie oskarżonych patrząc co się będzie działo dalej. - wrażenia z samej rozmowy podzieliłbym na 2 części: 1. oferta pracodawcy: jest wspaniała, ale parę istotnych faktów zostaje sprytnie pominiętych: dajemy wszystko o czym pracownik może zamarzyć: etat, samochód, laptop, telefon, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie, PPK, program samochodowy (przy wykonaniu odpowiedniego wyniku samochód służbowy po chyba 3 latach staje się Twoją własnością (już kilka osób wywalczyło sobie tą nagrodę), i pewnie jeszcze kilka benefitów o których zapomniałem. Plany sprzedażowe? No co Ty ziomek, my są kumple, żadnych planów nie ma. Jednak zabrakło mi informacji takich jak wysokość podstawy pensji (z tego co dowiedziałem się z innych źródeł jest dość niska), a w programie samochodowym zastanawiało mnie, że jakim cudem tylko kilku osobom udało się wywalczyć taki profit, skoro pracuje tam co najmniej kilkudziesięciu pracowników (jeden handlowiec na 2-3 powiaty), a niektórzy na stanowisku handlowca są już od kilkunastu lat. No i dlaczego przy tak dobrych warunkach muszą tak intensywnie szukać nowych pracowników, którzy w normalnym świecie powinni ustawiać się w kolejce do zatrudnienia? Moja odpowiedź - nie wiem, choć się domyślam :). 2. Rozmowa wieloosobowa - tragiczne rozwiązanie, stworzone raczej pod rekruterów a nie kandydatów - całe spotkanie trwało około 2 godzin (najlepsze rozmowy na jakich byłem trwały około 40 minut, więc godzina i 20 minut zmarnowane), podczas których nie było możliwości pełnego przedstawienia swojej osoby, ponieważ przez większą część czasu słuchało się opowieści innych kandydatów. Po spotkaniu czułem już, że nie jest to "Great Place To Work" jakie ja bym widział, ale żeby upewnić się co do moich osądów skontaktowałem się z jednym z byłych doradców który potwierdził moje spostrzeżenia oraz dodał swoje: - produkt jest dobry, ale jest bardzo drogi i ciężko go sprzedać wchodząc na rynek od 0, zwłaszcza że firma nie ma swoich magazynów w Polsce, i najlepiej jakby klient kupił całego Tira produktu. No ewentualnie 1/4, pod warunkiem że znajdziecie drugiego klienta który w regionie kupi pozostałe 3/4 ładunku. - branża Agro ma to do siebie, że nawet sprzedając najlepszy produkt, jeżeli trafi się na bardzo słabą glebę albo kiepski sezon, plony i tak nie będą zadowalające, więc klient nie skorzysta ponownie z Waszej oferty. - jak klienci witają się z przedstawicielem Timac Agro? "O Pan nowy? A ile miesięcy Pan będzie tu pracował?" Podsumowując, nie mój klimat i nie polecam.

@Czas rozliczeń

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat procesu rekrutacji w naszej firmie. Postaramy się zawęzić odpowiedzi do kilku punktów: 1. Ogłoszenia na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego opublikowane są na terenie całej Polski, co nie oznacza że w każdym miejscu Polski szukamy kandydatów. Komunikujemy wyraźnie o tym, że praca w naszej firmie jest na terenie powiatów, a nie wszystkie portale umożliwiają nam określenie dokładnych lokalizacji. 2. W naszej organizacji na całym świecie funkcjonuje model rekrutacji grupowych. Ta forma ma swoich zwolenników i przeciwników, w anonimowej ankiecie, którą otrzymują nasi kandydaci taka forma cieszy się zadowoleniem, dlatego w takiej formie będziemy kontynuować spotkania. Przykro nam z powodu opóźnienia, które w tamtym dniu nastało, oraz że nie dotarła do Pana informacja o formie spotkania, podajemy ją telefonicznie, jednej lub drugiej stronie mogło zwyczajnie umknąć. Postanowiliśmy dodatkowo informować o tym fakcie w wiadomości mailowej. 3. Spotkanie rekrutacyjne służy poznaniu obu stron, tak samo jak pracodawca może podjąć decyzję o odrzuceniu kandydata, tak kandydat o niepodejmowaniu pracy z daną firmą. 4. Każdy pracownik otrzymuje do zrealizowania plany sprzedażowe i jasno o tym komunikujemy. Program motywacyjny polegający na przekazaniu samochodu na własność powstał 3 lata temu, tym samym stosunkowo niedawno minął ten okres. Kolejne samochody przekażemy już wkrótce. Pozdrawiamy!

ByłyDTH

Atmosfera w firmie jak najbardziej na plus. Wszyscy mili i pomocni nie odczuwasz wielkiej presji i mobbingu, przynajmniej ja się tutaj nie stresowałem mimo, iż jest to międzynarodowa korporacja. Problem według mnie leży gdzie indziej, a mianowicie: nie zdążysz się dobrze rozpędzić w tej pracy, a już Ci dziękują za współpracę...i to nagle, kiedy w ogóle się tego nie spodziewasz. Ja jako nowa osoba mając okres próbny na pół roku, dostałem wypowiedzenie po 3,5 msc pracy z czego co najmniej 1 msc. to wdrażanie (jazda z innymi DTH,szkolenia itp.,)Dodam jeszcze, że byłem osobą nie związaną wcześniej z rolnictwem czyli wszystko na świeżo...Rozumiem presję wyniku, bo musisz być rentowny itp., ale na litość, nie oczekujmy cudów w tak krótkim czasie. Dla mnie do końca nie zrozumiałe, bo wiedzy do przyswojenia jest ogrom, a zjednanie sobie ludzi i zbudowanie relacji (szczególnie w rolnictwie) wymaga czasu. Mimo wszystko próbujcie, może Wam się powiedzie!

@ByłyDTH

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie opinii. Już podczas procesu rekrutacji komunikujemy jak ważnym aspektem jest wiedza, oraz umiejętności handlowe. Pierwszą umowę o pracę zawieramy na czas określony, tj. 6 miesięcy, nie jest to umowa na okres próbny. Życzymy wszystkiego dobrego : ) Pozdrawiamy!

Aneta

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Nie powiem zlego slowa. Wiedze trzeba miec pracowac tez trzeba. Produkty moze troche drogie ale dobre. Zespol mialam super a to bardzo wazna rzecz. Kasa w tamtych latach była super. Auto do dyspozycji w miarę rozsądku oczywiście. Firma kladzie nacisk na szkolenia i batdzo dobrze bo jak glupek ppjeszoe3 do rolnika to sie osmieszy. Firma pomagala jak szko troche gorzej. Rozumiem ze te zle opinie piszą lenie i cwaniaczki które chca zarobic a sie nie narobić. Pozdrawiam

@Aneta

Iza
@Aneta

Piszesz, że kasa w tamtych czasach gdy pracowałaś była super. Jakie stanowisko zajmowałaś? Ile zarabiałaś i który to był rok? Rozglądam się za pracą i tak się zastanawiam ile teraz się tam zarabia? Może są tu na forum aktualni pracownicy?

Bti

System zadaniowy. Załóżmy że coś się przeciągło i nie zrobiłem jakieś zadania na ten dzień. Załóżmy że wynikało to po prostu ze specyfikacji zadania. Co wtedy? Zadania tak są obliczone że można się wyrobić na luzie?

Bronisław
@Bti

Do czego właściwie się odnoszą te Twoje pytania? Osobie z poza firmy nic one nie mówią. Rozglądam się tu za informacją o tym, jak się pracuje i ile płacą doradcy techniczno - handlowemu? Dali ogłoszenie bez podania tego, co najważniejsze.

@Bti

Dzień dobry, Doradca Techniczno-Handlowy zgodnie z tygodniowym planem pracy realizuje wizyty w gospodarstwach. Wizyta - wizycie nie jest równa, dlatego niektórym Klientom trzeba poświecić więcej czasu, innym mniej. Jeśli nasza odpowiedź nie jest wystarczająca, prosimy określić formę zadania jaką ma Pan/Pani na myśli. Pozdrawiamy.

Bti
@Timac Agro Polska

Załóżmy że w planie jest 5 gospodarstw na dany dzień. W 8 godzinach wyrobiłem się tylko z 4. Co w takim wypadku? Kolejnego dnia mam robić powiedzmy 10 godzin by to nadrobić? Ile średnio dziennie gospodarstw trzeba odwiedzić? Samemu trzeba ich szukać czy dostaje się adresy?

Joanna
@Bti

zadałeś mega dobre pytania, dzięki wielkie :) teraz tylko czekać na odpowiedzi :) wysyłałeś już CV czy dopiero się zastanawiasz?

StarterOnTour
@Bti

Dzień dobry, Nie odpowiem Ci na pytanie, ile wizyt masz robić dziennie. Nikt nie będzie miał do Ciebie problemu oto, jezeli danego dnia masz zaplanowane 5 wizyt, a zrobisz 4, ale beda one owocne, albo zrobisz sobie „ grunt pod interesy”. Czy musisz później pracować 10h ? Nie. Tutaj nie ma limitu zarabiania, wiec jeśli jesteś ambitny i zasmakujesz smaku prowizji to sam będziesz ich chciał robić jak najwiecej, mimo ze będzie brakowało Ci czasu. Masz bazę klientów na podległym terenie, ale co nie oznacza ze sam ich nie szukasz. Powtarzam, jezeli masz ambicje to będziesz chciał rozbudować portfel swoich odbiorców żeby sprzedawać do większej rzeszy klientów, a jezeli chcesz przyjść robić minimum z minimum to firma pożegna się z Tobą szybciej niż Cię zatrudniła. Prywatna opieka, multisport, ubezpieczenie, cały socjal spoko. Plan wdrażania Ciebie jako pracownika na bardzo wysokim poziomie. Firma bardzo duzo inwestuje w Ciebie jako pracownika. Podsumowujac, aplikuj, zycze powodzenia na rozmowie.

@Bti

Dzień dobry, pracujemy w systemie zadaniowym, ale nie przekraczając 40h tygodniowo. Nie możemy jednoznacznie określić "co by było gdyby", wpływa na to wiele czynników. System zadaniowy zakłada realizację zadań w ciągu 8h godzin, jeśli jednak jednego dnia czas pracy jest dłuższy z uwagi na charakter odbytych spotkań, to innego dnia można ten czas zrekompensować. Zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ podobne zagadnienia poruszamy podczas spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiamy

Malinowy Gucio

Dominika
@Malinowy Gucio

Mi0

Dzień dobry . Czy moglby się ktoś podzielić informacją na temat stanowiska Rwgionalny Kierownik Sprzedaży . Wysokość wynagrodzenia ( co się na nie składa ), Samochód służbowy ( jaki segment) Jaka panuje atmosfera w firmie. I dla mnie najważniejsze ostatnie, czy doświadczenie w sprzedaży jest ważniejsze niż Wykształcenie. Dziękuję o życzę Wesołych Świąt.

Beata

Nie wiem, na ile aktualna jest ta oferta pracy dla przedstawicieli w 14 regionach. Ale wysokości podstawy pensji nie ujawniają, a może ktoś tutaj mi podać? Uważam, że w kryzysie to kluczowe dane dla kandydata :3

Zostaw merytoryczną opinię o Timac Agro Polska - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Timac Agro Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Timac Agro Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timac Agro Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Timac Agro Polska?

Kandydaci do pracy w Timac Agro Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Timac Agro Polska