Adres: Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

2 574 1063 5 1

Opinie o Eurocash S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ukraine

Najgorszy jest Piotr Gajda jak psychicznie chory czy coś, dajemy z chłopakami 1000 euro za jego adres domowy, wyżywa się na ludziach świdrując wyniki, jego stara i dzieci to muszą być worki treningowe czy coś, piszę na serio ma ktoś coś o nim Eurocash to (usunięte przez administratora) ala Birkenau Majdanek

Tak11Nie2
Tomek
@Ukraine

1000 euro wystarczy

Tak1Nie
Zielony
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Eurocash Serwis-dyrektorzy to najczęściej osoby, które w żadnej innej firmie nie dotarli by do takiego szczebla kariery zawodowej. Kurczowo trzymają się stolkow. Brak im obiektywizmu, sądzą, że pracują w najlepszej firmie. Konkurencja korzysta na nieudolnym zarządzaniu. Plany z kosmosu, zabieranie kasy ph za wszystko. Rotacja ogromną, odchodzą ludzie z długoletnim stażem. Ci co zostają łudzą się, że może będzie lepiej. Nadzieja umiera ostatnia.

Tak16Nie
c00xxx
Nazwa działu: Handlowy

Jak spodobała się wam niespodzianka zarządu na brak paczek wielkanocnych ? Aaaa przecież trzeba wypłacić premie pracownikom za ligę 30 hal z czego... ? A cała reszta ? 130 hal zostało z słodkim upominkiem.. - bardzo pięknej wiosny ! WSTYD !!

Tak33Nie4
Andrzej
@c00xxx

Wstyd to baaaardzo delikatnie powiedziane. I ta pożal się Boże firemka ma czelność w ofertach pracy szczycić się socjalem? Ja się pytam jakim (usunięte przez administratora) socjalem? To nawet nie jest jałmużna to KPINA!!! Jak czytam firmową propagandę to mi się żyg... chce. W praktyce nic co oni piszą nie ma faktycznego pokrycia. Nie dość, że obowiązków przybywa i na jednego przypada jak dla trzech, to jeszcze pensja stoi w miejscu. Ok podnoszą tyle ile im państwo każe (a nie przecież niektórzy zarabiają kolosalnie więcej-całe 50-100 zł brutto więcej!! No szaleństwo!!!), ale kiedyś pracownik po kilku latach pracy miał znacząco więcej niż ten co zaczynał...Ja nie mówię,żeby od razu tysiąc więcej ale którąś stówę ... Ta firma schodzi na psy. Te żałosne "słodkie upominki" tylko to potwierdzają. Mam wrażenie, że głównym celem dyrektorów regionalnych jest doprowadzenie do tego,żeby pracownicy się zwalniali. Nie widzę logiki w pozbywaniu się długoletnich sprawdzonych pracowników,którzy znają doskonale swoje obowiązki i zastępowanie ich nowymi , których trzeba od podstaw uczyć i pilnować...No ale skoro ta firma tak woli to zobaczymy za 5-10 lat. Nie zostanie wiele Eurocashów w Polsce. Hurtownie zaczną znikać bo nie będzie ludzi do pracy. Już teraz widać jak chętnie i na jak długo przychodzą młode osoby do tej pracy. Widać ich stosunek i zaangażowanie do tej pracy.A do tego dochodzą opinie choćby na internecie- wbrew temu co sądzi szefostwo i bez względu jak bardzo będą zaklinać rzeczywistość- ludzie coraz częściej zanim podejmą pracę sprawdzają opinie o danym pracodawcy a niestety ta firma konsekwentnie niszczy i obniża swoją dobrą markę i swoje dobre imie. BARDZO PIĘKNEJ WIOSNY życzę szefostwu. I moja dobra rada OBUDŹCIE SIĘ ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!!!!!!

Tak46Nie
Szeregowy pracownik
@c00xxx

Przecież to czekolada deserowa. Jak możesz kłamać ze słodkim. :)

Tak5Nie
c00xxx
@Szeregowy pracownik

to nie ja .. to firma ! :)

Tak2Nie1
Piciu
Nazwa działu: Produkcja

Jak tam premie roczne za wykonany budzet 2018? Amaro postanowil sie podzielic zyskiem w cd pinczow z kilkoma osobami bo reszta byla powyzej 10 dni na l4. A reszta magazynu lezala przez caly czas na magazynie i nic nie robila kpiny

Tak11Nie
Zorientowana
@Piciu

A kim jest Amaro? To ten wybitny kucharz z Atelier Amaro? Za dużo TVN najwidoczniej skoro nie wiesz jak się Twój Szef nazywa :)

Tak4Nie2
operator
Nazwa działu: Produkcja

Operator wysokiego składowania 4500 zł brutto po podpisaniu umowy jest to tylko 3500 zł brutto i 1000zł premii gwarantowanej której nie ma w żadnym zapisie umowy praca na 3 zmiany rano popołudnie nocki nocki popołudnie nocki rano na rozmowie rekrutacyjnej nikt o tym nie wspominał po trzech miesiącach akord raczej nie realny do wypracowania dla nowych pracowników w kwocie obiecywanej jako gwaratowana z okresu próbnego dlatego obiecywany jest aż do kwoty 2000zł brutto tyle że premia zaczyna się od 1000 zł nie istnieje 500-800 czy inne do tego utrudnienia w pracy (nadgodziny,brak miejsca dla uzupełniania produktów,no i obcokrajowcy kompletujący zamówienia chyba nikt ich nie kontroluje nie przestrzegają przepisów bhp nie utrzymują minimalnej odległości podczas pracy wózka t.j. 5metrów wręcz często podchodzą pod sam wózek (dodatkowy stres dla operatora) moja opinia to 3500 zł brutto czyli 2500złplus dodatki za nocki i niedziele (soboty także) to raczej nie warto

Tak21Nie
magazynier
@operator

nie ma dodatków za niedziele i święta

Tak10Nie1
Wiktor
Nazwa działu: Handlowy

Witam, pracowałem kilka lat, nie polecam, nie warto. Pensje poniżej 2 tysięcy a obowiązków mnóstwo, jeden chłopak na zmianie, nie ma czasu zjeść.

Tak16Nie
Nika00
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w euroceshu w Łodzi. Praca sama w sobie nie jest zła natomiast nie dotrwalam nawet do końca okresu próbnego. Dra się na was przy klientach mimo że przychodzisz zielony. Zero wsparcia kierownika i brak wgl jakiejkolwiek reakcji na to co się dzieje. Kierownik trzyma stronę pracownika z wyższym stażem mimo że wie że jesteście nowi i nie wszystko umiecie. Atmosfera dno totalne. (usunięte przez administratora) i nie tylko w stosunku do nas nowych pracowników jak i do klientów. Z całego serca odradzam! Na początku rekrutacji na rozmowie obiecał mi kierownik że na spokojnie 3000zl na rękę razem z premia powinnam wyciągnąć gdzie na umowie jest 2500 brutto a dostałam 1800 wypłaty. Kpina. Zakłamanie. Brak tolerancji. NIE POLECAM!

Tak18Nie

Tylko ona
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w Eurocash tylko przez okres próbny i ucieklam z tej firmy . Nie polecam oddziału w Gostyniu. Trzeba zap.... I zostawać po godzinach za darmo. A kierownik to choleryk. Nie polecam.

Tak4Nie2
Koniec
Nazwa działu: Produkcja

Problem to brak szacunku dla ludzi. Jaki jest czas pracy. Co robi pip . Jakie macie z nimi układy?. Co innego macie zapisane na papierze a inne dane są w kompie !. Czy pip jest tak tępy że nie jest w stanie sprawdzić tych danych w systemie ?. Czas by z tym skończyć. Polskie firmy mają wiele możliwości, ale nikt im nie pomaga.(usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Zrozpaczony klient x
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Hurtownia Eurocasch w Śremie jako klient tej hurtowni nie polecam tego miejsca zadnym przyszlym pracownikom ,brak poszanowania dla pracownika, kierowniczka magazynu bardzo nieprzyjemna ,i bardzo dużo rządzi się kasjerką na kasach. Nie zna się na swojej pracy i zgania wine na nowych pracowników. Wielokrotnie byłem świadkiem takich sytuacji przy klientach jak kierowniczka magazynu ubliżała pracownicom. Weź się kobieto za robotę, a nie klientów i pracowników stresujesz.!! Nie pozdrawiam klient hurtowni Eurocash . Moje sugestie dla Eurocash S.A.: Zacznijcie szanować ludzi na swoich stanowiskach pracy . I weźcie się do porządnej pracy .

Tak8Nie
Patty
Nazwa działu: Handlowy

Praca w eurocash? NIE polecam,serio. Bardzo małe zarobki, nie ma atmosfery pracy, kierownik nie miły, brak szkoleń... nie polecam lepiej do biedronki lepsza kasa :))

Tak7Nie1
mgr67
Nazwa działu: Handlowy

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bo zostałem zwolniony po 13 latach a przyczyna była na zasadzie ze zostaje zlikwidoawne stanowisko koordynatora sprzedazy , które to stanowisko jest w kazdej filii okienku et cet

Dzik
@mgr67

Może powod był jednak inny

Tobiasz
Nazwa działu: Finanse

Pracuje ktoś w EC w Olsztynie? Jaka placa i atmosfera?

marta
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Co do samej pracy nie mogę się wypowiedzieć ale mogę powiedzieć odnośnie rekrutacji. Niestety firma ta nie informuje o wynikach rekrutacji. Człowiek poświęca swój cenny czas i udział w rekrutacji a oni nawet nie potrafią dać znać. Nawet głupiego maila nie potrafią wyskrobać. Moje sugestie dla Eurocash S.A.: bez względu na wszystko informować

Nihan
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Witam.Pracowalam tam przez agencje kilka dni w Zawierciu- praca jest ciezka( trzeba sie nadzwigac, jezdzic z paleta z towarem, praca ze skanerem, o ukladaniu i dokladnym przeliczaniu nie wspomne- mozna sie pomylic)ale dla chetnego nic trudnego..ja zrezygnowalam przez atmosfere- jak sie o cos zapytac to wielkie niezadowolenie,najbardziej upierdliwa jest tam 1 taka (ruda)wiec lepiej uwazac- popedza do roboty szybciej, szybciej; zachowuje sie jakby kierownikiem byla a jest takim samym pracownikiem jak ja, co by nie zrobiono i tak narzeka, klnie, kpi i szuka zaczepy by tylko zniechecic czlowieka do pracy.. Tam chyba wola swoja zgrana ekipa pracowac, a jak przyjdzie osoba mloda i ktora potrzebuje 2 dni by sie wdrazyc to tak wykoncza nerwowo ze sie odechce..praca praca, pieniadze tez ale atmosfera tez jest wazna

Iryna
@Nihan

Witam, mógłbyś powiedzieć przez jaką agencje pracowałeś ?

Irek

Eurocash Komorniki, ogłoszenie o pracę ba olx...zarobki od 4.500 brutto..a jak to wygląda w rzeczywistości ??

Magazynier

Tragedia obiecali mi 2800 na rękę a wypłatę dostałem 1700 a umowę miałem na 2100 brutto i reszta miała być w jakiś premiach i wgl xd eurocash Elbląg a i teraz też czekam na wypłatę i po złości nie wyplaca szmaty na czas no jestem na L4 nic nie płacą wymagają jak by płacili (usunięte przez administratora) z 3500 xdd Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymagać tyle i płacą

Tak3Nie1
ABC
@Magazynier

a ja na przykład przelewu dzisiaj nie dostałem - wypłaty za styczeń brak

Tak7Nie

Bez wynagrodzenia
@ABC

Nie jesteś sam.

Tak5Nie

Kasa
Nazwa działu: Finanse
@Bez wynagrodzenia

Za styczen dostaniesz do 10 lutego a że wypadło że to niedziela to twój bank księguje to 11 i wtedy powinna być kasa.

Tak3Nie1

PH
Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Koledzy Koleżanki, Sz P A. Dąbek, eca alko Lublin, co się z nim stało? ???? Podziękowali mu za brak kompetencji czy sam odszedł?

Tak2Nie

Kasia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej z 2 kierownikami, dział telefoniczny opiekun klienta Poznań... ... Takiego buraka dawno nie widziałam, koleś odbierał telefonu, często musiałam powtarzać swoją wypowiedź, na końcu mnie wysmial. Rozumiem, że nie musiałam mu się podobać, nie każdy jest idealnym kandydatem, ale zachowanie tego gościa było nie na miejscu, nie pasowała do funkcji , którą obejmował... Nawet gdybym się dostała, musiałabym się grubi zastanowić, czy warto pracować w firmie, gdzie prostaków się promuje Moje sugestie dla Eurocash S.A.: Lepszy dobór kadry zarzadzajacej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana kiwrownikow

Jankowski jerzy

Nie uprzejmi dyspozytorz od krakow dzialajacy na szkode firmy mam dowody tel kontowy 604 463 990 Moje sugestie dla Eurocash S.A.: Czekam na odpowiedz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainteresowac się

nn

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacę

Szczęśliwy

Pracowałem 4 lata, jako pracownik kompletacji. Jak się przyjmowałem były 3 zmiany po 60-70 osób. Aktualnie są 2 zmiany gdzie w sumie polaków jest może z 40- 50 osób, resztę stanowi kręgosłup firmy czyli agencja( ukraińcy). Odradzam tą pracę chyba ,że ma ktoś nóż na gardle. Zarobki nie adekwatne co do poświęconego wysiłku. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Ciągle szukają pretekstu aby obciąć ci premię. Najgorsza praca w której pracowałem.

Nazwa działu: Sprzedaż - PH

Dziś 10, niedziela, wypłata od dwóch dni powinna być na koncie, a tu brak... Ogólnie kadry i księgowość jest pożal się Boże.

Nihan

Tak2Nie

Ziutek

Witam Ja pracowałem w Lublinie jako magazynier.Praca 8 godzin ale cie straszą jak nie zostaniesz 1-2 godz to ci umowy nie dadzą.Z 15 osób jak się przyjmowałem zostało po 2 tyg tylko 3,praca jeździsz wózkiem składasz zamówienia na palety ryjesz przez 8-10 godzin i przerzucasz towar 15 t bo paleta masz 850-960kg do złożenia jedna i cały czas kierownik przychodzi i żebyś szybciej cisną i składał.Po miesiącu ciężkiego ciściecia żeby mieć wydajność zobaczyć ile weźmiesz na rękę to dali mi 2000zł na rękę a miałem wydajność 150-200 "składanie palet" po odjęciu dojazdów do pracy zostaje ci 1600 może nie polecam tej pracy dla mnie to (usunięte przez administratora) atmosfery tam nie ma masz robić i nie gadać a jak ci sie nie podoba to won nie szanują tam nikogo najgorsza robota w jakiej robiłem nie polecam

Tak17Nie

@Ziutek

Skoro pracowales w Lublinie to moze powiesz coś na temat kierownika rejonu? Ciekawa jestem czy tylko ja mam takie zle zdanie o nim? Czy moze On po prostu jest takim hamem ?

Ala
@C30..

C03.. ziutek pracował w centrum dystrybucyjnej, nie na hali c&c, wiec go nie zna. Ja Ci mogę to potwierdzić. Specyficzny charakter. Upatruje kozła ofiarnego i niszczy az do skutku.

@Ala

Specyficzny charakter? To chyba za mało powiedziane. Ten człowiek w ogóle nie szanuje pracowników. Masakra jakaś. Przyjezdza już tyle czasu na halę A klienci nawet go nie traktują jako kierownika i nie przepadają za nim...

Dominika
@C30..

Rozumiemy, że Ty także nie masz dobrego zdania o Kierowniku w Eurocash, ale musisz wiedzieć, iż ten wątek nie dotyczy jedynie jego osoby. Skupiamy się tu przede wszystkim na warunkach zatrudnienia, jakie stwarza Wam ten pracodawca. Powiedz zatem, czy oprócz normalnego miesięcznego wynagrodzenia, otrzymujecie jeszcze od czasu do czasu jakieś premie? Liczę na Twoją merytoryczną odpowiedź.

kim
@C30..

kierownik rejonu to marek schab (usunięte przez administratora) nad chamy a mniemanie ma o sobie niczym ksieze ,, wysługuje sie ludzmi sam nie zna wogóle programu ludzi traktuje jak niewolników do osiągniecia celu ,,, powiem wprost --- takiego bezwzglednego zapatrzonego w siebie człowieka nigdy nie spotkałem, naprawde nie polecam kanalia .

Tak1Nie

@Dominika

Premia? Nie wiem co to jest ponieważ mimo tego iż staje na głowie z zespołem aby zrobić plan i dostać tą premię to okaże się że straty sa przekroczone albo trzeba spłacać inwentaryzację za innych i nic nie ma.

Marian

A jak wygląda praca w biurze w Warszawie? Interesują mnie staniwska analityczne? Jak zarobki, atmosfera, szkolenia, rozwój?

długoletni pracownik

po co dajecie tandetne zegarki po 10 latach pracy???????????????????????? nie stać firmy choć raz na dziesięc lat dać temu wiernemu pracownikowi premii w kwocie zegarka?????

Tak10Nie
Malutka13456

Najgorsza praca jaka mogla spotkac. Pracowałam w Eurocash Inowrocław, najgorsze miejsce jakie do tej pory spotkałam. Kierownik Pan E. Wykorzystywal fakt ze jestem nowa i musiałam roznosic caly towar z magazynu sama, dzwigac ciezkie rzeczy przez 8 godzin jako kobieta a faceci sobie stali na brameczce sprawdzajac sobie faktury. Naprawde nie polecam przynajmiej dla kobiet. Stale pracownice caly czas na kase a ty magazyn za nie dzien w dzien tragedia !

Zostaw opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

Chcę opublikować:

• Eurocash S.A.
  • Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie