Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

pracownik magazynu

Jak aneksów nie było tak nie ma dalej , tylko to co niby na prywatnych spotkaniach powiedział kierownik bo tajemnica kto ile zarabia w tej firmie to priorytet . Firma stawia na nowych pracowników a starzy mają siedzieć cicho po tam są drzwi.

pracownik1

Mamy dostać aneksy do umow o zmianie wynagrodzeń? Kiedy dostaliście? My jeszcze nie mamy..

magazynier
@pracownik1

zabrali cała premię i mam tylko 4470 podstawy kabaret jakiś , jak się zatrudniałem 5 lat temu miałem 200 więcej niż minimalna i 600 premi a teraz co musze szukać pracy

pracowity

aneksy były na wybranych oddziałach, nic nie dostaliśmy tylko każdy na prywatnym spotkaniu ile dostanie bo jest tajemnica ile kto zarabia .

@pracowity

Tajemnica ile kto zarabia? A jest to wynik ogólnie przyjętej kultury pracy czy po prostu tak się złożyło, że ludzie zbytnio się nie interesują? Czy pod jakimiś innymi względami się tu jeszcze porównują?

Sieci partnerskie

Wczoraj mieliśmy spotkanie i nowe aneksy. Żałosne jest to, iż na tych samych stanowiskach każdy ma inną podstawę. Jeśli szef myśli, że każdego poprosi osobno i my się nie dowiemy ile kto ma to gratuluję błyskotliwości. Wszyscy rozmawiają między sobą. Każdy ma inną podstawę na tym samym stanowisku. Nie decydują tu wyniki, ani staż pracy a jedynie faworyzowanie. Tak było za poprzedniej szefowej i tak jest teraz. Rozmawiając wczoraj z kolegami, można było wyczuć, że czas na podjęcie decyzji o zmianie pracy już chyba zapadł. Szkoda, że ta firma chce specjalistów za praktycznie najniższa podstawę.

Kabi

Czy to prawda, że cały oddział z Komornik przenoszą w okolice Konina? Skoro fresha likwidują i pracowników poinformowali w ostatniej chwili, to chyba jednak to prawda?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Pionek

Dramat pidwyżka 140 zł i to brutto. To najniższa krajowa wzosła o 18% Z (usunięte przez administratora) nie będzie dobrego prawnika!!!!

...

Czy jest premia czy nie targi trzeba ciągnąć. No niestety firma musi zarobić na nasze pensje i mieć więcej zysków niż straty bo inaczej zamkną hurtownię. Zawsze można zmienić pracę i iść gdzie dają premie nikt nie broni

Pracownim

Ile wynosi dodatek wózkowy na hali ?

Hhh

Podwyżki od stycznia. Będziemy zarabiać (kierownicy magazynu) mniej niż dotychczas ???????? żenada

@Hhh

Hej. o co chodzi ,ze mniejsze zarobki? Nam kierownik powiedział , ze beda podwyzki od stycznia ale jak przyjda aneksy to z kazdym pogada.

Pedro Eduardo Portugese
@pracownik

Firma coraz bardziej rozczarowuje. Szczególnie lojalnych pracowników, tyrających tu od lat. Podwyżki? Minimalna krajowa od stycznia wyniesie 4 242,00 zł brutto, a od 07/2024 4300, więc "szumne" podwyżki dla tych co dziś mają umowy na poziomie 3700 brutto, rzeczywiście zwala z nóg...., ale z głodu.

Ghh
@pracownik

Żebyś nie uciekł na l4. 4242-4500 to max jaki Cię czeka zależy od stażu.

@Ghh

Teraz można uciekać. Brak premii także ????

Hhhh
@Kasia

Tak tylko KM premia max 300 brutto

Hhh

KH może i tak ale KM max 300. KH stawka w górę poleciała ?

Czy wiadomo co z paczkami świątecznymi dla osób, które nie dostały ich w grudniu?

Marian

Co masz na myśli? Jak wypełniłeś oświadczenie to paczki już dawno przyszły.

@Marian

ja zostałam zatrudniona we wrześniu i przy podpisaniu umowy wypełniałam oświadczenie o paczki, do tej pory nic nie wiadomo

Te projekty na stanowisko Kierownik ds. Analiz Rynku i Kategorii to jakieś na dłużej czy na krócej, ktoś pracuje i powie, jak ta współpraca się przedstawia w kontekście czasu? Aha, no i widzę, że na ogłoszeniu się pokazuje, że 5 dni temu wygasło, znaczy już wzięliby kogoś? Mam nadzieję, że jeszcze można się przyjąć.

robol

zwalniają dając odprawy????

Zatrujecie sobie czy cos poważnie jest na rzeczy? Nie widzę do czego się odnosicie tak konkretnie a oferty jak widać są powystawiane. Ciekawi mnie czy to mój rejon? W ogóle przenoszą tez ludzi pomiędzy punktami, jeśli pracy zabraknie?

Ela

W Pińczowie brak do dnia dzisiejszego na święta paczki z tą kartą ,śmiech po prostu,pytasz się to Cie zbywają , wstyd. Dość że tylko praktycznie w delikatesach centrum można ją wykorzystać to jeszcze nie potrafią dać jej tylko wymyślają cuda

Zgłoszenie naruszeń

Czy linia zaufania Eurocash jest rzeczywiście godna zaufania? Czy czekają konsekwencje? Chodzi o kierownika hali wyżywającym się nad podwładną. Myślę nad zgłoszeniem ale się wacham. Jak ugryźć ten temat?

@Zgłoszenie naruszeń

Wychodzi z lini zaufania , kto zgłaszał i co. pisał. Więc nie polecam. W mojej jednostce wyszło kilka razy, NIESTETY !

DB

Brak szacunku do ajantów = brak szacunku do klienta!!! Ajent jest upokarzany przez Zarząd, od nowego roku 2024 zamiast podwyżek, obniżka wynagrodzeń! Zdeptana godność Ajenta i jego pracowników. Nie róbcie zakupów w tej sieci bo kupując cokolwiek przyczyniacie się do traktowania Ajentów poniżej godności i przyzwoitości. Zawsze myślałem, że lata 90 mamy już za sobą, gdzie pracownicy byli traktowani jak woły pociągowe, bez szacunku i bez godnych warunków pracy i płacy. Strasznie się myliłem, jest rok 2023 i robi to Duży Ben w stosunku do Ajentów i w konsekwencji do pracowników Ajentów! Jest to przykre, że grupa ludzi, którzy pozbawieni są logicznego myślenia, którzy są mało wyedukowani o dzisiejszym rynku pracy, widza tylko mały wycinek biznesu. Nie widzą ludzi, którzy ten biznes napędzają. Taki błąd popełniała kiedyś Żabka. Od lat poszli już po rozum do głowy i wiedzą, że ich biznes napędzą ajenci, którzy będą wynagradzani i szanowani z godnością. Duży Ben jeszcze tego nie pojął, jeszcze tego nie zrozumiał. Przyjdzie na to czas, już niebawem jak sprzedaż i jakość obsługi będzie leciała w dół. To kwestia najbliższych miesięcy. Zarządzie Eurocash - obudź się, usuń tych (usunięte przez administratora) od zarządzania, bo inaczej pójdziecie na (usunięte przez administratora).

Lol

Co będzie w naszych paczkach na święta? I ile kasy?

Hahaha
@Lol

A zalogowales sie na strone? Bo mnie logowala sama kierowniczka do tego zmienila mi haslo, ktorego mi nie podala a pozniej jej wymowka, ze nie dostalem paczki bylo to, ze sie nie logowalem na strone. Smiech na sali

Kierowca
@Lol

Paczki to jest jakiś śmiech na sali, kartą podarunkowa zależna od progu podatkowego jaki się osiągnęło, na dodatek do wykorzystania praktycznie tylko w delikatesach lub w wybranych sklepach, co oznacza w moim rejonie sklep o powierzchni 3m2, do tego jakie kosmetyki i czekoladą, wstyd takie coś dawaj.

Załamana
@Kierowca

Mi za zeszły rok wg ich wytycznych wyszło ponad 3500 złotych na osobę. Dostałam na karcie 260 zł. Nie wiem na co to starczy. Do zeszłego roku, a pracuje już 6 lat, miałam na karcie 370 zł. To jest chyba jedyna firma, gdzie pensje minimalne idą w górę, ale benefity zostają na tym samym poziomie mimo (usunięte przez administratora)inflacji. Byłoby mi wstyd dać pracownikowi 260 zł na karcie, to już by lepiej wyglądało danie chyba wielkiej paki słodyczy i kosmetyków z kontigo...

Krągola

Zwalniają ludzi masowo w Krągoli 5 osób poleciało ale nowe samochody dostali i to jeszcze tydzień przed zwolnieniami MANAGER K. F dostał ciekawe czy za że tak jest niby pięknie czy może za to że poleciało 5 osób ????

Jakie wy macie zasady odnośnie tych paczek w końcu? Widzę ze ktoś chyba jej nie dostał a przynajmniej takie okoliczności sugerował zaraz po tym jak właśnie nie logowal się tam gdzie trzeba. to ich w zasadzie się nie wypracowuje po prostu? jak tu wyniki są weryfikowane? I na co później wpływają?

Jest jeszcze szansa, żeby dostać się na te praktyki ds. podatków? Tak jak miesiąc temu, co było ogłoszenie. Nie napisali, czy już zajęte, tylko że samo ogłoszenie nieaktualne. Wiadomo czy nadal można pracować na hybrydzie? Jeśli tak to ile dni jest z domu praca?

A co już dostaliście karty? A jak w tym roku dla dzieci?

7#9jH8!l

Z jednej strony grupa informuje i rekordowych zarobkach a w centrali na każdym kroku widać redukcję kosztów i etatów. Atmosfera jest grobowa, ludzie się boją o pracę. Likwidowane są stanowiska, nie przedłuża się umów, projekty są zamykane. Zespoły, które ledwo wyrabiały się pracując w X osób teraz muszą pracować w 1/4 kadry (oczywiście KPI nie zmienione :D) Zarobki na stanowiskach MID to śmiech na sali w porównaniu z pierwszą z brzegu konkurencją (np pewna firma z płazem w Logo). Migracja pracowników do innych firm jest spora, każdy wie czym jest to spowodowane ale nikt z tym nic nie robi - bo przecież i tak się znajdzie ktoś tańszy na to miejsce (jak to kiedyś usłyszałem - nikt nie jest niezastąpiony).

Klmf

Te karty podarunkowe to jeden wielki ABSURD !!! W Delikatesach Centrum nic praktycznie nie ma a ceny towaru jaki się tam znajduje doprowadzają do bólu głowy ... Popisaliście się w tym roku bardzo wam dziękujemy... DNO !!!

@Klmf

A kiedy dostaliście karty? I jak z paczkami dla dzieci? I paczki był z dostawy z centrali? Bo u nas cisza, nikt nic nie wie.

...
@Klmf

Wstyd dla firmy. Kwoty najniższe na święta i jeszcze trzeba szukać delikatesów i pakować się w dodatkowe koszta na paliwo. Mamy najgorszy social na rynku. Inne firmy potrafią na konto przelać minimum tysiąc złotych. WSTYD

XXX
@...

To może czas zmienić pracę a nie narzekać? Skoro wszędzie trawa jest zieleńsza...

szefowa
@XXX

a czemu zmieniać pracę ????? To może niech się firma zmieni ze swoim podejściem

Magda
@szefowa

Pan XXX, napewno pracy nie zmieni, bo eurocash to jego styl życia.,pewnie przez donoszenie na innych, został kierownikiem i może pokazać kto rządzi...

Wz
@szefowa

Bardzo dobrze za dużo gęb chce do kieszeni pierwsza to regionala

Gosc
@XXX

To portal do oceny pracodawcy, więc będziemy narzekać i odradzać każdemu. Taki komentarz to jest kpina i próba zamykania ust.

@Gosc

Pytanie tylko na ile to jest uargumentowane? Czy ta trawa jest zieleńsza tak jak napisał? gdzie i w jakim stopniu? Interesuje mnie odniesienie zwłaszcza po tych paru miesiącach, czy cos się zmieniło?

nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni, firma tkwi w (usunięte przez administratora) i stoi w miejscu, a zmiany są na chwilę, albo są ogłaszane i do nich nie dochodzi, starzy pracownicy nie reagują na nowe bo w praktyce nowe nigdy się nie sprawdza i wszystko od lat wygląda tak samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.