Grupa Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

lu

ank
@lu 10.10.2017 14:39
Ja tam jestem zadowolony z działu kadr, dziewczyny zawsze chętnie pomogom we fszystkim. Pozdrfiam wszystkich z grupom inwalicką...

co robi kontroler jakości w tej firmie?

pracownik ec

Szczerze to jedno wielkie szambo zaczynajac od zycha urbanskiego zurawskiego i innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co widza jedynie tabelki. Wyzyskują pracownika na maxa a jak się nie daje to straszą to co oni moga zrobić z nimi. Sami powinni najpierw spojrzeć na siebie, a jak nie potrafią prowadzic oddziału to panstwowa inspekcja pracy z pomoca inspekcji transportu drogowego im pomorze i ciekawe co na to zarząd ec jak bedzie dystrybucja wstrzymana na kilka dni. Bo jak wszyscy byśmy się im postawili jako jedność to jest szansa na lepsze życie w ec

@pracownik ec 03.10.2017 17:32

Jesli Paduch zostanie kierownikiem cala zmiana pisze pismo nie do Zycha tylko wyżej no oni wszyscy razem w jedna trąbkę grają no nie ma większego gbura i chama niż Paduch który nie ma szacunku do ludzi. A została nas juz garstka. Albo my albo on.

anonymous
@pracownik ec 03.10.2017 17:32

Paduch jest taki głupi chociaż ma taką wielką głowę. Podobno w młodości pokąsało go w ryło wiele szerszeni, albo druga opcja ma wodogłowie.

Kandy

Co robi kontroler jakości w tej firmie?

Opo

A jak wyglada praca na solówce? Auta, godziny,zarobki, itp?

Ana
@Xxxc 31.08.2017 23:15
Kontroler 1900

Dzięki:)to ciężka praca w tej kontroli jakości?1900zł to już z premią jest?dzięki za info

No Name
@Ana 29.08.2017 17:55
Ile zarabia magazynier?ile kontroler jakości?

Aktualnie siedzę na wypowiedzeniu po likwidacji ECA w Kaliszu. Jako magazynier zarabiałem 1750-2000 na rękę w zależności od premii ewentualnie nadgodzin. Na papierze masz oczywiście 2000 brutto jednak zawsze miałem jakąś premie, premie przyznaje kierownik oddziału.

byly pracownik

syf

wdupiemameurocash

Powiem wam ale wy jesteście głupi, ja to tam nie mam problemów z tym, przyjeżdżam do pracy pracuje tylko osiem godzin, chociażby nie wiem co się działo nie zostanę minuty dłużej w tej pracy, nie raz mówili mi są nadgodziny chcesz ? NIE ! . Ta praca jest tak zła taki wyzysk, cały czas straszą że albo zwolnią albo jest multum ludzi na twoje miejsce haha śmiechłem. Jak ogłoszenie dadzą do pracy w tej hurtowni to ludzie przychodzą zapytają ile zarobią i odchodzą bo takiej gównianej wypłaty to ludzie nie widzieli od lat. Wszyscy się tylko dają w tej firmie każdemu odpowiada wszystko a wylewa swoje żale na forum publicznym. Ja pracuję jeszcze dokładnie trzy miesiące ostatnie i w końcu odchodzę, teraz po zrobieniu odpowiedniego kursu z doświadczeniem zawodowym w kursie jadę sobie elegancko do Niemiec i będę zarabiał na nasze 16.000 zł miesięcznie. Wszystko się da, da się ogarnąć życie nawet jak się jest chorowitym człowiekiem. Sam wózkowy np wózkowy magazynier który tylko jeździ wózkiem w UK lub w Niemczech taki człowiek zarabia od 6000 zł do nawet 25.000 zł miesięcznie a pracuje tylko od 4 do maksymalnie 7 godzin dziennie bez weekendów. A my mamy 1550 zł . Sram na taką pracę. Ludzie weźcie się za siebie .

Zzzzzz

Co się dzieje w tej firmie to brak słów. Cofają urlopy ludzia. Traktują nas jak niewolników. Trzeba żyć tylko praca nie możemy mieć własnego życia rodzinnego. Tylko praca praca. Jeszcze trochę i wyjdą kierownictwo i zacznie kompletować.

Bąbel

Krawaty to najgorsze szumowiny wśród pracowników. Donoszenie mają w genach. Latają na uchu jak jakiś radar non toper bez chwili przerwy.

Dingo

Ciekawe kiedy czy wogole ci z gory pojda po rozum przeciez teraz pracuje tu juz tylko nie cale 30. % polakow zrobia inwertaryzacje i pojda z manatkami wystarczy spojrzec sie na bledy ukrainy teraz brakuje duzo towaru .Pisze tu do zycha daj lepiej ludziom co najmniej 500 zl podwyzki na umowie i pusc ta wiesc w miasto zeby polacy przyszli do pracy bo ukraincy cie zatopia człowieku

josh

nie polecam pracy w firmie eurocash... nie ma tam szacunku dla ludzi i wszystko jest wymuszane szantarzem... jedyne co się tam liczy to donoszenie... dobrze tam mają pupilki i lizusy bo widać to po zleceniach jakie robią i po wydajnościach a reszta niech se robi co chce... albo lądują na strefie albo robią delikatesy.... długi to gbur i burak z którym nie da się dogadać... a o Paduchu nie wspomne... to jeden wielki cham i prostak któremu władza do spuchniętego łba odbiła.... nie ma szacunku wgl do ludzi i odnosi się do niektórych jak do śmieci... jednym słowem ciesze się że stamtąd odszedłem... to była moja najlepsze decyzje w życiu..

P KRAW
@josh 23.06.2017 16:35

mocne słowa ale chyba za delikatne. ta firma z każdej strony to jeden wielki pier... a do twojej listy kierowników dodałbym jeszcze kilku.nie dziwie sie ludzią że tam pracują ( bo jak nie maja innej roboty to gdzieś trzeba robić) ale dziwie się grupie ludzi co zostaja na nadgodzinach ,robia dobre normy. a w lutym po zebraniu najwiecjej sie nagadali.chyba poprostu przywiaznie albo kabluja im to pasuje.NOWY PRACONIKU JESLI CHESZ PRZYJSC DO TEJ FIRMY TO KABLUJ A BEDZIESZ MIAŁ DOBRZE.całaprawda

nowy

powie mi ktos szczerze i konkretnie ile zarobioe w eurocashu w pikingu?

Bąbel

Za bycie starym trepem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To już standard u niego. Człowiek ze wsi wyjdzie - wieś z człowieka nigdy.

pocieszony

Nosili kierownicy Pawelek i Krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)

magazynier

Nosił meche i krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)

świeżak

czemu mech wyleciał ktoś coś?

ja
@świeżak 04.06.2017 21:48
czemu mech wyleciał ktoś coś?

za ogladanie filmow w pracy

Izunia
@ja 07.06.2017 20:06
za ogladanie filmow w pracy

Za ogladanie Jakich filmów?

Ktoś

Niech Zych się wkoncu dowie co dzieje się na tym magazynie.

magazynier

Nosił meche i krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)

Fafa

Która ,,mądra" głowa wymyśliła ten nowy regulamin? za niektóre punkty powinien dostać nagrodę ,,debila roku" . Czyżby był nim Super Boss ochrony Mariusz N ?

Mały
@Fafa 01.06.2017 17:36

Podobno oglądał to prawnik

Tom

Witam a jak sie pracuje w eurocashu dzial obsluginklienta gastronomia bylem tam na rozmowie i czekam na odpowiedz. Na jakie zarobki mozna liczyc, jak atmosfera . Prosze napiszcie czy warto tam pracowac i czy mozna sie rozwijac?

nowy

Fresh
@nowy 29.05.2017 22:52
ktoś coś wie o freshu ? warto tam pójść ?

Warto zapraszay normalni ludzie i kierownicy

Fresh
@nowy 29.05.2017 22:52
ktoś coś wie o freshu ? warto tam pójść ?

Zapraszamy mili ludzie spoko kierownicy. Dzięki takim ludziom zapominam że pracuje w tym pierdol.........

byly pracownik

hindusi? co tam sie znowu dzieje ?co nowego wymyslili ?

krzys

Firma międzynarodowa. Portugalska firma z pracownikami zza wschodniej granicy na polskiej ziemi. Nie mam tu tylko na myśli Ukraińców. Już pojawili się pierwsi Hindusi.

Jacek

To ze nie zostajesz nadgodzin nic nie zmieni ukraince tu pracuja po 12 godzin i maja okolo 3500 do reki wiec lepiej sie zwilnij niz masz tu narzekac

brak slow
@Jacek 10.04.2017 11:26

odezwal sie Jacek,jezeli ten Jacek o ktorym mysle to z ciebie i z 2 innych sob z twojej zmiany jest najwiekszy ubaw haha napewno jakos znaczaco nie wzrosnie wyplata jak zaczne zostawac,zreszta z tego co pamietam to ty tez sie nagadales o podwyzkach

brak slow

przestancie ciolki gadac teksty ze " macie ta firme w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;itp,a za 2-3 dni zostajecie na nadgodzinach.wiecej gadacie niz robicie,szczegolnia zmiana majchra

ciekawy

Ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku PH?

Xxxxx

Ciekawe co jeszcze wymyśla żeby zabrać z wypłaty teraz zabierać będę za błędy. Może nie długo będą nam potrącac za zużycie papieru toaletowego.

Aneta

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz merytoryczności pozostawianych wpisów.

ALBAN

dzieki Bąble ,kto mnie zna to wie gdzie dobra firma jes

dosc

lipa straszna ,fafa alban roman?za wami pujda ludzie

sam

Co ty w ogóle opowiadasz?

Fafa

hahahahaha widze ze kogos tu poniosla fantazja :D

DC

Jak po wypłacie? Po podwyżkach mega duże wypłaty hehe.

Ktoś

To co się dzieje w tym magazynie to jedna wielka porażka. Idziesz do pracy i 8 godz pracujesz pod presją Szefów Ekipy chodzą za tobą jak za psem. Zero szacunku dla pracownika.

balbo

usmialem sie ,znam albana ale to normalny czlowiek i dalej zyje tylko firme zmienil(oby mu bylo leiej)a robicie sensacje jakby umarl

no ja

krzysiek powiedzial ze juz sie nie boja nas haha .a co do albana to chyba cos bylo ze cos jadl w regale. cos bylo na kam i sie zwolnil

@no ja 05.03.2017 06:50

co fraglesie gadasz za bzdury? zwolnił się bo chciał i nowa robote znalazł. jak nie wiesz to nie gadaj głupot. 3ym się Albańczyk :)

kolega

Ktory to Alban?

majche
@Magazynier 05.03.2017 01:25
Ktory to Alban?

niski albanczyk,naj pozytwniejszy gosc na zmianie u majche. ta zmiana juz nie bedzie juz taka sam bez niego :( dobrze zrobiles Alban

kolega

Alban już nie wróci ,powodzenia ziomek

Alban wracaj

Karol

Witam. Jestem studentem i właśnie chciałem pójść na Menadzerski Program Operacyjny mógł by mi ktoś powiedzieć 2 słowa jak to wygląda i czy warto ?

Samarytanin

Ty managerze od siedmiu boleści kapralu parszywy z woja co został zwolniony za liczne kradzieże i picie wódki idziemy po ciebie długo już tu nie pobędziesz. Wywieziemy cię na taczkach za bramę a potem obrzucimy pomidorami i zgniłymi jajkami!

Młody

a pass ???

Zainteresowany

Ile dostaje nowy pracownik magazynu na okresie probnym?

Piotrek

Niech nam wprowadza takie same zasady za wyrobiona norme/punkty jak maja pracownicy agencji. To juz by bylo cos na poczatek. Winni sa tez kierownicy, zaden sie nie upomni za nami. Pewnie nie dlugo beda ich wysylac na kurs jezyka rosyjskiego/ukrainskiego...

Poirytowany oddany pracownik Eurocash

Ludzie jakie to sa podwyzki ??? nasz wielkoduszny Manager tylko na to liczy że wiekszosc z nas położy kwity czy to wypowiedzenie czy L4. Nie dajcie się sprowokowac i nie idzcie im na reke. To jest celowe zagranie po to zebsmy sami sie zwolnili a UKraina nas zastapi bo jest tansza. Dzisiaj dostalismy aneksy i grupowo odmowilismy ich podpisania poniewaz zmienila sie tylko kwota wynagrodzenia w moim wypadku z 2000 na 2250 a premia pozostala bez zmian tzn. jako uznaniowa a wpajane jest nam ze pracujemy na premii akordowej. Zadamy rozmowy z Lukaszem. Moze sie myle ale pracodawca moze w taka premie jak uznaniowa w kazdej chwili ingerowac i nie wazne ze wypracujesz np. 800 w akordzie pojdziesz na l4 to beda w niej mieszac. Namawiam wszystkich ktorzy jeszcze tego papirku nie dostali nie podpisujcietych aneksow dopoki ktos z centrali z Poznania tutaj sie nie pofatyguje i nie oceni sytuacji. Tam nikt o tym nic nie wie co tutaj LZ wyprawia i wmawia nam ciemnote mysli ze ma doczynienie z idiotami. Wszytskie inne centra moga miec premie absencyjna tylko nie u nas botak sobie wymyslil nasz wladca. Jakie to sa podwyzki zabral absencje i przesunal w podstawe i to wychodzi na -50 u wiekszosci magazynierow. Jeszcze ten akord wyliczony z kosmosu, przeciez ten najmniejszy prog jet dla co niktorych nieosiagalny a oni w ten sposob chca nas zarznac !!! Tyle lat w tej pracy i oddanie i w ten sposob zostaemy docenieni. Kazdy z nas ma prawo odmowic podpisania tego aneksu dopoki nie bedzie poprawnie wystawiony i do tego namawiam......

Ona

Tez dostaliscie smsa od kierownika czy bedziecie dzis w pracy ? Mialam mu nawet odpisac , ale od dzis jest zakaz uzywania telefonow

Pawel
@Ona 01.02.2017 09:46

Naprawde tak zle wygladalem wczoraj w pracy? Ja dostalem smsa z zapytaniem czy ide na L4? Skoro kierownik sugieruje mi chorobe, to moze naprawde powinienienem isc do lekarza ...

Biedak

Mamy oficjalne potwierdzenie wozkowi ci co mieli 2500 minus 300zl kompletacja ci w wiekszosci 2000 uwaga minus 50 zl tylko i to sa podwyzki na umowach kretyni do potegi ale portugalczyk sie z was smieje biale murzyny a i niespodzianka zakaz macie rozmow przez telefony to tak od 1 lutego

Magazynier

Mamy oficjalne potwierdzenie. Zapraszamy do pracy. Teraz zarobisz u nas 2250 zl brutto.

eurocashtodno
@Magazynier 31.01.2017 22:41

Niestety u mnie w mieście nie powiem jakim, mój dobry przyjaciel pracuje jako magazynier fakturzysta kasjer i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego ma, praca 100 % stres, 100 % wkur***nie, 100 % depresja. Nie warto iść do jakiegokolwiek eurocashu. Zarobki najniższa krajowa + premia której nigdy nie ma.

Janosik

Jako pracownik moge powiedziec ze w EC bedzie juz tylko lepiej. W mniemaniu przelozonych dostaniemy podwyzke. Tyle ze zostanie zabrana absencja, wiec tak naprawde jej nie bedzie, a Ci ktorzy maja wieksza podstawe niz przewidziana podwyzka, tak naprawde dostana obnizke, jezeli absencji nie ma zapisanej w umowie ... Ale my narod Polski z racji tego, ze jestesmy tolerancyjni, przyjmiemy do pracy braci z za wschodniej granicy. A Polaczkowi jak nie pasuje niech sie zwolnia. Juz niebawem na skanerach beda komendy i polecenia w cyrylicy. Taka dobra zmiana... Portugalska firma z ukrainskimi pracownikami na polskiej ziemi ... Tu juz od dawna nie liczy sie czlowiek tylko slupki, wykresy i liczby.

Ja

Jezeli chcesz pracowac w EC to pamietaj. "NIE UZYWAJ NAZWISKA SWOJEGO KIEROWNIKA NA DAREMNO" . Mozesz z tego powodu stracic prace.

Kandydat

Dzień dobry, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku Key account manager w kanale Horeca? Dostanę zapewne propozycję pracy i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach - przełożeni, premie i wynagrodzenie, plany sprzedaży, atmosfera, codzienne zadania. Będę wdzięczny.

Ghio

Ta wspaniala firma szkoda gadac minimalna placa karty na swieta dla wybranych za paczki sciagaja podatek wiekszy jak wartosc paczki a i jak pojdziecie na chorobowe macie wiecej jak normalnie pracujecie chora firma!!

Maksimilian19871

Pracuje w euro Cash cash Cash&carry od roku Od samego początku jest tam coraz lepiej Same plusy przynosi pracownikom to ze z własna inicjatywą wyjdzie coś nowego w systemie i juz wiadomo jaki towar zamówić i na co jest popyt Takze nie wiem dlaczego takie oszczerstwa są tutaj skoro jak ktoś pracuje zeby pracowac do do MZK Firma godna polecenia 100% Takiej osobie która chce sie rozwijac7 A nie stać w miejscu jak to inne firmy podobne to prezentują Dlatego zapewne piszą te oszczerstwa osoby które nigdy tam nie pracowały

shannen
@Maksimilian19871 17.01.2017 20:35

Coraz lepiej? To kpina, żeby ciągle ci samk tyrali na drugą zmianę, kierowników za przeproszeniem gówno obchodzi, że ktoś ma żonę/dziewczynę i ciągle się z nią mija. Nie jest to praca, która niesie pomoc innym typu lekarz, policjant itd. Czysty wyzysk, najważniejsze, żeby sklepiki ma czas dostały wódeczkę i piweczko, bo bez tego świat się kończy. Pracowników mają za nic, a ich zdanie najlepiej, żeby dostali w kopercie i wtedy skutecznie wsadza je sobie w dupę. Prawo pracy łamane nagminnie. Chyba czas zrobić z tym porządek.

Arbiter
@shannen 18.05.2017 22:23

Niektórzy już zaczęli robić. Jewrocasz każdą praktycznie sprawę w sądzie pracy, którą ktoś im zakłada przegrywa. Popytajcie się tych co ich zwolnili i pozakładali sprawy tym oszustom i wyzyskiwaczom.

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.