Opinie o Tempra Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tempra Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tempra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempra Sp. z o.o. w Luboń

Marcelina Nowy wpis

To prawda ze zwlekają z wypłatami?

Paweł Nowy wpis

Klamcy i (usunięte przez administratora) zwlekaja z płatnością po dwa trzy miesiące

Artur Nowy wpis
@Paweł

Możesz napisać, coś więcej o sytuacji, którą miałeś z tą firmą? ? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego wpisu, dlatego nie mogę uznać, iż jest on zgodny z prawdą. Chciałbym mieć pewność, że tak rzeczywiście jest, dlatego, proszę o odpowiedź.

abc Nowy wpis
@Artur

(usunięte przez administratora) nie słuchaj

Tempra Sp. z o.o.

Jeśli macie Państwo jakieś problemy z uzyskaniem rzetelnych informacji o naszej firmie to zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Nasza firma istnieje od 1946 roku i nigdy nie otwieraliśmy innych firm. Dziwne jest to, że ludzie którzy piszą negatywne opinie są anonimowi. Może to są ci , którzy nie wykonali swojej pracy rzetelnie i kontrakty zostały z nimi rozwiązane. Jeśli o kondycję finansową to zapewniamy , że jest wyśmienita. A wysokość podatków które płacimy mówią same za siebie. Nasi podwykonawcy zawsze otrzymywali i otrzymują swoje pieniądze . Firmy które dla nas pracują mogą to oczywiście potwierdzić. Jednak ze względu na przepisy nie mogę podać kontaktów do nich. Jeśli ktoś by chciał porozmawiać z naszymi podwykonawcami to również zapraszam do kontaktu postaramy się umożliwić rozmowę, lub spotkanie.

NIEZADOWOLONYY
@Tempra Sp. z o.o.

My mamy wręcz przeciwną opinie na temat wypłacalności i działalności owej firmy. Zalega z zapłatami za wykonane usługi. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Podwykonawca
@Tempra Sp. z o.o.

Firma zalega nam z płatnościami na kwotę ponad 250 000 zł ... Kłamią, kłamią i jeszcze raz kłamią ! nie dajcie się ludzie nabrać na ich fałszywe gadki ... Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) ! Żerują na cudzych pieniądzach i nimi obracają. A Pan "doktor" Paweł to chyba pomylił się z powołaniem . Bardziej niekompetentnego człowieka jak On to nie ma . Uważajcie na tą firmę !

Bartosz
@Tempra Sp. z o.o.

Chyba sobie kpicie pisząc takie coś... Zalegacie z zapłatą fakturyi codziennie macie wymówki żeby ją w końcu uregulować a wpisy do rejestru mówią same za siebie więc może i firma kiedyś była wypłacalna dzisiaj powinna być mocno prześwietlana przez wszystkich którzy chcą podjąć jakikolwiek kontakt z nią.

@Podwykonawca

A może Pan "inżynier" opowie o swojej niekompetencji w sprawie wykonanych usług i wpisywania przepracowanych godzin z "kosmosu." Do tego porzucił pracę zostawiając montaż w opłakanym stanie, trzeba było wprowadzić wykonawcę zastępczego. Pan Dawid , przepraszam inżynier Dawid wykazał się ogromną niekompetencją, jedyna co wychodzi jemu to opijanie "sukcesów" swoich montażystów. Do tego ciągle chce pozostać anonimowy, co za odwaga !!!

Feliks

Nie wiem o co chodzi tym ludziom. Pracujemy z nimi 5 lat i oprócz drobnych opóźnień nic się nie działo. Faktycznie rezygnowali z ludzi którzy nic nie potrafią albo trzeba było ich pilnować. Wszyscy podwykonawcy ogarniają sobie sami noclegi. Wiec nie wiem w czym problem. Generalnie solidni i prężnie działają.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempra Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jaja

Firma nie wypłacalna odwracanie kota ogonem zero kontaktu tłumaczenie że ktoś im nie wypłacil. Kłamstwo!!!

Spawacz

Pracowałem w Tempra 3 lata. Dobra firma dla tych, którzy coś potrafią i chcą się rozwijać. Dużo nowych technik i innowacji

Zostaw merytoryczną opinię o Tempra Sp. z o.o. - Luboń

Tempra Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Świerczewska 3
    62-030 Luboń