Opinie o Job Impulse Polska Sp. z o.o. w Poznań Ptasia 10

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Job Impulse Polska Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Impulse Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska Sp. z o.o. w Poznań Ptasia 10

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownik Nowy wpis

Ludzie umówmy się wszyscy razem i obijmy im (usunięte przez administratora), tym wszystkim chamom z jom impulse. Nie zapisujcie się tam to firma krzak a jej pracownicy tacy jak:Wiśniewska, Wach, Dombrowska, Szerement, Wojciechowska, Stachowiak, wszyscy którzy tam pracują to chamskie rury, walczą o to żebyście się zarejestrowali tylko po to żeby wyciągnąć od was dane osobowe, po zleceniu was wyrzucą a oni będą się chwalić ze i tak was zatrudniają. (usunięte przez administratora) nawet nie będą odpowiadać na Wasze wiadomości jeśli będziecie pokrzywdzeni przez (usunięte przez administratora) które nazywają kierownikami inwentaryzacji. Pracownikowi inwentaryzacji przysługują odwołania które mają głęboko w swoich (usunięte przez administratora) Chamy, tchórze, kłamcy, (usunięte przez administratora) bydlaki to wizytówki wszystkich pracowników jobimpulde. Jeśli widzicie tu jakąś pozytywna opinie o tych ścierach to możecie mieć pewność że ta opinie wystawił ktoś od nich. Sami wiedzą co dzieje się na inwentaryzacjach, jak chamsko kierownicy podchodzą do ludzi ale oni tego chcą, pasuje im agresywność kierowników bo są po jednych pieniądzach. (usunięte przez administratora)

Paulina Nowy wpis
@Pracownik

Nie przesadzasz odrobinkę z całą tą zawiścią co do nich? Widać, że raczej emocjonalnie do tego podchodzisz, ale takie bluzgi z Twojej strony niestety wystawiają nieciekawą wizytówkę o Tobie. :( Chociaż widać, że czujesz się tutaj poszkodowany to czy za bardzo się na to wszystko nie nakręcasz? Co oni takiego konkretnie robią, że zarzucasz im tak wielkie chamstwo? :/

Pytanie Nowy wpis

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Job Impulse Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 1 maja

Anna Nowy wpis

Nie polecam! Słyszałam negatywne opinie o traktowaniu ludzi przez niektórych koordynatorów podczas inwentaryzacji i niestety muszę potwierdzić te niepochlebne opinie. Pani koordynator zachowuje się jak "(usunięte przez administratora)" . W sposób chamski odzywał się do pracujących osób. Na dodatek przestrzegam przed korzystanie z ich usług zleceniodawców. Byłam świadkiem traktowania towarów z brakiem poszanowania przez jednego z koordynatorów. Rzeczy rzucane na brudną podłogę magazynu (a były to zabawki pluszowe), które po zaliczeniu ich w taki sposób nadawały się do wyrzucenia a nie sprzedaży. Na zwrócenie uwagi Pani koordynator spiorunowala mnie wzrokiem, nic sobie z tego nie robiąc. W tej firmie liczy się tylko szybkość liczenia, jakość jest porażająca. Zupełny brak poszanowania cudzej własności i człowieka. Mam doświadczenie w innych firmach. I można dobrze wykonać powierzone zadanie, z szacunkiem do czyjejś własności, własności Zleceniodawcy, bez brudzenia towarów.

Niezadowolona

Bardzo kiepskie warunki pracy, brak przerw, niska godzinowa stawka. Osoby odpowiedzialne za inwentaryzacje mają w głębokim poważaniu odpisywanie na maile. Bardzo nie polecam

Ai
@Niezadowolona

Podpisuje się pod tym potwierdzam

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Job Impulse Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Koordynatora działu elektrycznego
Meliński minuth
(63 opinii)
logo firmy Programista PHP
Devpark Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor Międzynarodowy (Rynek Skandynawski)
EXPRESS HEROES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zadowolona

A mi jako dodatkowy dochód pasuje. Jestem z Gliwic i koordynatorzy zawsze pomocni nigdy nie spotkałam się z problemami. Pieniążki na czas. Więc ok.

Piter

Nie polecam, wyzysk. Brak przerw, niemili kordynatorzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Impulse Polska Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Job Impulse Polska Sp. z o.o.