Opinie o Job Impulse Polska Sp. z o.o. w Poznań Ptasia 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Job Impulse Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Impulse Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska Sp. z o.o. w Poznań Ptasia 10

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Job Impulse Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 13 lipca na GoWork.pl.

Pracownik Nowy wpis

Ludzie umówmy się wszyscy razem i obijmy im (usunięte przez administratora), tym wszystkim chamom z jom impulse. Nie zapisujcie się tam to firma krzak a jej pracownicy tacy jak:Wiśniewska, Wach, Dombrowska, Szerement, Wojciechowska, Stachowiak, wszyscy którzy tam pracują to chamskie rury, walczą o to żebyście się zarejestrowali tylko po to żeby wyciągnąć od was dane osobowe, po zleceniu was wyrzucą a oni będą się chwalić ze i tak was zatrudniają. (usunięte przez administratora) nawet nie będą odpowiadać na Wasze wiadomości jeśli będziecie pokrzywdzeni przez (usunięte przez administratora) które nazywają kierownikami inwentaryzacji. Pracownikowi inwentaryzacji przysługują odwołania które mają głęboko w swoich (usunięte przez administratora) Chamy, tchórze, kłamcy, (usunięte przez administratora) bydlaki to wizytówki wszystkich pracowników jobimpulde. Jeśli widzicie tu jakąś pozytywna opinie o tych ścierach to możecie mieć pewność że ta opinie wystawił ktoś od nich. Sami wiedzą co dzieje się na inwentaryzacjach, jak chamsko kierownicy podchodzą do ludzi ale oni tego chcą, pasuje im agresywność kierowników bo są po jednych pieniądzach. (usunięte przez administratora)

Anna Nowy wpis

Nie polecam! Słyszałam negatywne opinie o traktowaniu ludzi przez niektórych koordynatorów podczas inwentaryzacji i niestety muszę potwierdzić te niepochlebne opinie. Pani koordynator zachowuje się jak "(usunięte przez administratora)" . W sposób chamski odzywał się do pracujących osób. Na dodatek przestrzegam przed korzystanie z ich usług zleceniodawców. Byłam świadkiem traktowania towarów z brakiem poszanowania przez jednego z koordynatorów. Rzeczy rzucane na brudną podłogę magazynu (a były to zabawki pluszowe), które po zaliczeniu ich w taki sposób nadawały się do wyrzucenia a nie sprzedaży. Na zwrócenie uwagi Pani koordynator spiorunowala mnie wzrokiem, nic sobie z tego nie robiąc. W tej firmie liczy się tylko szybkość liczenia, jakość jest porażająca. Zupełny brak poszanowania cudzej własności i człowieka. Mam doświadczenie w innych firmach. I można dobrze wykonać powierzone zadanie, z szacunkiem do czyjejś własności, własności Zleceniodawcy, bez brudzenia towarów.

Niezadowolona

Bardzo kiepskie warunki pracy, brak przerw, niska godzinowa stawka. Osoby odpowiedzialne za inwentaryzacje mają w głębokim poważaniu odpisywanie na maile. Bardzo nie polecam

Ai Nowy wpis
@Niezadowolona

Podpisuje się pod tym potwierdzam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Job Impulse Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zadowolona

A mi jako dodatkowy dochód pasuje. Jestem z Gliwic i koordynatorzy zawsze pomocni nigdy nie spotkałam się z problemami. Pieniążki na czas. Więc ok.

Piter

Nie polecam, wyzysk. Brak przerw, niemili kordynatorzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska Sp. z o.o.?

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Job Impulse Polska Sp. z o.o.