Trust Consulting HR

Poznań

Opinie o Trust Consulting HR

ona 26

ktoś coś może powiem na temat pracy w księgowości ?

Obserwator

Od ponad pół roku widzę to ogłoszenie na serwisanta inżyniera CNC, coś tu jest nie tak. Co nie ma chętnych, a może firma dla której szukają ma niesamowitą rotację. Na moje oko to nie szukają pracowników tylko tak jak wielu innych budują sobie bazę danych to jest teraz w cenie.

Potencjalny

Nie polecam kontaktu z tą firmą. Szkoda czasu nawet na rozmowę ! Brak profesjonalizmu itp. itd. !

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Trust Consulting HR? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Trust Consulting HR - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trust Consulting HR